Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 06:02:48 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196398 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #420 kdy: Říjen 18, 2009, 11:25:25 am

Bla bla, tak si kupte lepší mašinu děcka, mě se to například neseká Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #421 kdy: Říjen 18, 2009, 11:41:07 am

Bla bla, tak si kupte lepší mašinu děcka, mě se to například neseká Úsměv
Tu nejde o mašinu jak spíš o server při guildwarech máš zalagovany server z části hlavně kvuli tomuhle typu sesílání. A pak ještě kvuli tomu kolik lidí npc a placeablu je v jedne lokaci.
Prostě jen navrhuju aby kuzla typu pevný kámen a bouře odplaty,sádlo atd měli grafický efekt uzpusobený tak že na jedné části mapy= ten čtverec na ktere je loakce rozkouskovaná byl zobrazován efekt kouzla jen 1* v případě že tam to kouzlo hodí někdo víckrát takhle se tam ty grafické efekty objevují všechny a hned to lagne.
Poslední změna: Říjen 18, 2009, 11:45:51 am od Tadomekaari Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #422 kdy: Říjen 18, 2009, 01:38:40 pm

Nechci aby jste to brali jako stěžování ale pokud by měli tvůrci čas a chut mohli by předět některé lokace na jiné méně náročné tilesety.

Například lokace arén - tam kde jsou bitky tam by měli být lokace co nejčistší a v co nejjednodušším tilesetu. Bohužel třeba větrovská aréna je pravý opak, mě se zdá že je to jeden z nejnáročnějších tilesetů co jsem viděl.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #423 kdy: Říjen 18, 2009, 01:44:02 pm

Jo ale jen diky tomu ze tam hraci umistili ty blby magicky svetla,laviccky a tak.. to sami se zatarasama vsude,uplne nesmyslny..
Zaznamenáno

Orbi
Host
Odpověď #424 kdy: Říjen 18, 2009, 02:02:23 pm

A kebyze sa pred utokom spusti "bojovy modul", ktory by bol upraveny prave na hromadne boje? Cize bez svetelnych placeblov, inych tilesetov a podobne.
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #425 kdy: Říjen 18, 2009, 02:04:59 pm

jasný to to ještě umocnilo.
Ale já beru v potaz tileset - jako modelově ten co ve větrovské areně je šíleně naročný. A to je jen model, pak se podíváš na texturu a to je prostě mazec.

Areny a PVP lokace by měli být standartní lokace nwn s minimem placeablů a grafiky.

A v žádné lokaci by nemělo být víc než 8 zdrojů světla - ta tvorba světel -  to je katastrofa sama o sobě. Sice nevím jestli to jsou světla statická nebo dynamická ale i kdyby byli statická tak je to záběr.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #426 kdy: Říjen 18, 2009, 02:06:45 pm

A kebyze sa pred utokom spusti "bojovy modul", ktory by bol upraveny prave na hromadne boje? Cize bez svetelnych placeblov, inych tilesetov a podobne.
Bez světel ano. Ale tilesety nemůžeš jen tak změnit protože některé se dají využít v obraně.

Já jsem spíš pro vyřazení světel a efektů kouzel na bitky.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #427 kdy: Říjen 18, 2009, 02:15:09 pm

Já mám ten pocit, že ty problémy opravdu částečně způsobují vaše slabé mašiny a mizerné i-net připojení. Při útoku na Kráter jsem nezaznamenal jediný významnější lag.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #428 kdy: Říjen 18, 2009, 02:16:08 pm

Co má největší vliv na lagy. Vizualizace, nebo počet, nebo pohyb v lokaci, nebo co? Je to měřitelné?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #429 kdy: Říjen 18, 2009, 02:21:27 pm

Já mám ten pocit, že ty problémy opravdu částečně způsobují vaše slabé mašiny a mizerné i-net připojení. Při útoku na Kráter jsem nezaznamenal jediný významnější lag.
co je slabá mašina pro hru z roku 2002? co server? stačí odpovídat na dotazy slabých PC mašin?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #430 kdy: Říjen 18, 2009, 02:26:32 pm

na lagy ma viac veci vplyv a  to nezalize iba na tebe aky mas stroj a net aby to nelagovalo ale na servery,na jeho pripojeny, kolko uzlov je medzi vami, aku maju medzi sebou rychlost, ci nie je niektory viac vytazene, a este by sa nieco naslo mozno
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #431 kdy: Říjen 18, 2009, 02:30:54 pm

Já si myslím, že důležitý je i výkon grafiky. NWN jsem snad ještě nehrál jinak než na max detaily. Dříve se mi třeba stávalo, že se mi kousal obraz při vstupu do lokace s hodně vitrínami. Od té doby jsem ale několikrát updatoval ovladače (jak grafiku tak direct x) a teď se mi to neděje. Připojení mám furt stejné.

Já nevím, proč se dějí ty lagy v boji, ale jak jsem už psal, teď v Kráteru jsem žádné neměl. Je snad někdo, kdo měl?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #432 kdy: Říjen 18, 2009, 02:59:55 pm

ono asi nwn dava prilis velke bremeno vypoctov na CPU, a asi i niektorych grafickych
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #433 kdy: Říjen 18, 2009, 03:11:37 pm

Já si myslím, že důležitý je i výkon grafiky. NWN jsem snad ještě nehrál jinak než na max detaily. Dříve se mi třeba stávalo, že se mi kousal obraz při vstupu do lokace s hodně vitrínami. Od té doby jsem ale několikrát updatoval ovladače (jak grafiku tak direct x) a teď se mi to neděje. Připojení mám furt stejné.

Já nevím, proč se dějí ty lagy v boji, ale jak jsem už psal, teď v Kráteru jsem žádné neměl. Je snad někdo, kdo měl?
Jestli jsi neměl ty tak to je fakt zvláštní protože my jsme je měli už  i v podtemnu jsme v těch lagách sotva došli před větrov a pak spadl server uplně. Při utoku na větrov co byl cca před víc jak měsícem jsem takly lagy neměl dokud jsme nevešel do loakce kde se bojovalo a to dávám za vinu právě bouřím odpalty a podobným kouzlům bylo jich tam nasázeno strašně moc osobně dostanu  v těhle kuzlech vždycky lag.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #434 kdy: Říjen 18, 2009, 03:43:20 pm

Utok na kráter byl naprosto v poho co se lagu týká. Až do pádu nic.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS