Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 10:41:39 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196422 krát)
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #375 kdy: Září 29, 2009, 10:13:46 pm

NO zadam vosvetleni asi jsem cely roky zil v omylu
1) kolik mnicha predpokladam kdyz z akrobacky 8 bodu tak mnich dostane za 40 lvl nejakej nepatrnej bonus k AC reknem 8 i kdyby jen 20 tak furt to jsou 4 AC
2) dost pochybuju tu pavezu
3) nechapu ten epik dodge 5 AC jeslti tu neni nejak upraveny tak AC nedava a nebo sem to jen nepochopil
4)predpokaldam ze tu davate do mnciha nejaky ten level SDcka a tudiz nepredpokladam ze by dex mnich nemel ED a UD za levely SDcka

viz Odkaz na Ludekk vadi ti to cist? necti davam ti doporuceni takovych krasnych zenskych je venku jen co jsem se projel salinou no radost pohledet brnandy jsou halt brnandy a jeden zapomene na nejaky nwn
1. Nechápu otázku bylo to myšleno tak že když dáš akrobačku max - 40 . tak máš +8 do AC.
2) Proč pochybuješ pavézu - já se nebavím o zlodějovi zaměřeného na skrývání ale na tankovaní.
3) ED ac nedává, to je jasné, ale automaticky na tebe není úspěšný první útok, útoky jsou od sebe (kromě mnicha) 5 bodů do AB - takže když máš epik dodge a chceš ho zapsat jako bonus do AC tak je to +5 - už tomu rozumíš?
4)Vidíš a zase, já se zde bavím o obecném povolání ty zase o určitém buildu.  Jestli chceš konzultovat dále, vytvořím si v hyde parku téma Buildy a nějakého zloděje ti tam komplet popíšu.

1) mnicha za levelovani v mncihovi dostava dalsi AC pokdu das 40 lvl mnicha tak krom bonusu z DEX, WIS akrobacky a itemu dostanes dalsi 8 AC u mnicha
2) no bud si jak chces s pavezou ty se bavis o konkretnim buildu :-)
3) ED uhnes prvnimu uspesnymu utoku takze takhle to rozhodne zapsat nemuzes to je nedobre dle meho nazoru
4) ja ti jen vysvetloval ze se da obetovat neco mnicha a UD tam dat pokd se nemejlim zavedl jsi sem tlupu bojovniku ty nikoliv ja tudiz 1vs1 by to i tak slo
1.  jo na to jsem zapoměl, ok ještě +8 to je možný.
2. ....
3. Zkus si to napsat na papír rozpiš útoků pro určité příklady AB.


3) ne furt se nechapem ale tam jde o to slovicko USPESNY coz nemusi prvni byt  takze i dkyz budes mit utok 100 a branit se bude zlodej s AC 20 tak stejen netrefi  prvnim utokem tudiz me to prijde nepresny prevadet to na AC

Právě že netrefí= že utočí až dalším utokem který má -5 ab = +5 ac
Do AC to skutecne prevadet nemuzes. V idealnim pripade (treba pri AB 1000) to znamena, ze napr. pri 4utocich za kolo projdou jen 3. Takze nedostanes dmg 4x, tedy za kazdy utok, ale jen dmg za 3 utoky.
Já to využívám k srovnávání AC postav které mají AC relativně blízko sebe a v rozsahu 60 - 90 kde už tě netrefí nikdo jiný než boostlý klerik, bard, wm nebo AA. Tam to má smysl.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #376 kdy: Září 30, 2009, 10:29:20 am

prevadzat ED na 5 AC je nezmysel ... totiz 5 AC by znamenalo, ze kazdy z utokov musi pehodit o 5 AC viac, lenze ED hovori, ze prvy utok sa netrafi, ale ostatne utoky si hadzu proti normalnemu AC a nie proti AC plus 5
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #377 kdy: Září 30, 2009, 04:45:04 pm

No víte co? Nejsnažší bude udělat anketu a uvidíme.

Každopádně mam další a jiný návrh.
Co takhle udělat poštu.
Jestli jsem to teda nepochopil špatně, tak dopis, který napíšete, musí ručně donést do příslušné schránky. To je však nepraktický, pokud posíláte přes půlku kandelábrie (časem možná přes celou).
Můj návrh je udělat v každé vesnici a městě vedle bankéře také postavu pošťáka s přihrádkou. Vložíte dopis, z dialogu vyberete město a schránku, která je na v příslušném městě aktivní a dáte odeslat. Pošťákovi se zaplatí nějaký malý poplatek (třebas 50-10 gp) a dopis se přenese do schránky adresátovy.

Je to vlastně obdoba pošty co byla na DH, kdo byl a pamatuje.
Myslím, že by to zvýšilo použitelnost a používání dopisů.

Co vy na to?

P.S.: Nezapomeňte hlasovat v anketě o II, kterou jdu právě založit.
P.S.: Debatu o AC vs. ED přesuňte kdyžtak do odpadkáče.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #378 kdy: Září 30, 2009, 04:56:23 pm

Pošta je dobrá ale jak budeš přesně specifikovat adresáta. Některé domy jsou pronajaté na spolek a některé na osoby. A jména domů se můžou lišit od jmen osob.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #379 kdy: Září 30, 2009, 04:57:40 pm

Pošta je dobrá ale jak budeš přesně specifikovat adresáta. Některé domy jsou pronajaté na spolek a některé na osoby. A jména domů se můžou lišit od jmen osob.
To by se dalo vyřešit u bankéře - alias poštáka.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
Host
Odpověď #380 kdy: Září 30, 2009, 05:22:50 pm

Pošta je dobrá ale jak budeš přesně specifikovat adresáta. Některé domy jsou pronajaté na spolek a některé na osoby. A jména domů se můžou lišit od jmen osob.
To by se dalo vyřešit u bankéře - alias poštáka.


To mě nenapadlo Škleb ale bavili jsem se o schánkách.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #381 kdy: Září 30, 2009, 05:32:35 pm

a co si to tam donest sam a nebo najmout nejaky trhana na ulici at to tam odnese...
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #382 kdy: Září 30, 2009, 05:52:28 pm

Pošta je dobrá ale jak budeš přesně specifikovat adresáta. Některé domy jsou pronajaté na spolek a některé na osoby. A jména domů se můžou lišit od jmen osob.
Podle toho co je na schránce.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #383 kdy: Září 30, 2009, 05:55:33 pm

a co si to tam donest sam a nebo najmout nejaky trhana na ulici at to tam odnese...
To je přesně ono, pokud mám poslat dopis pře půl kandelábrie, tak raděj napíšu PM (ve hře či na foru), než se 10 minut táhnout pustinou a stejně tak bych neposlal ani 'tahana'.
1. nemám jistotu, že to donese
2. bude se nudit on
3. bude to chtít zaplatit nadměrně (nebo takhle... upřímně, za kolik byste běželi odnést dopis vy?) takže se vracíme k těm PM
4. pokud to bude lowlík, něco ho pravděpodobně po cestě sejme

P.S.: tou 1. personou singuláru jsem nemyslel sebe, ale smíšlení průměrného hráče, jak se domnívám,že myslí.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #384 kdy: Září 30, 2009, 07:20:06 pm

nemas jistotu ze dojde... no a? od toho to je hra, "knihovnici" dopisy posilali porad, hadam ze temer vzdy dosel... horsi bylo ze adresati moc nebyli ve hre (elfove Úsměv )
kdyz to bude novacek, chudej jak kostelni mys, tak si rad vydela...
cesta bude dobrodruznejsi (nudit se nebude) a tak silne potvory na cestach nikde nejsou

edit:
a ted muze klidne nejake podnikave PC prijit s postovnima sluzbama, muze to byt dobry zdroj prijmu
kdyz by "hraci" radeji neresili styk OOC pres forum, icq, telefon, atd.  sami se tim pripravuji o cast hry
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #385 kdy: Září 30, 2009, 07:59:48 pm

Už vidím jak nese třeba 10 lvl +- něco do podtemna Smích když už chcete tak silné RP zázemí, zamyslete se, jestli by si ten nováček neřekl, stojí mě ten měšec za život?
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #386 kdy: Září 30, 2009, 08:02:36 pm

nekdo posila dopis do podtemna? to neni moc RP si na to najimat nahodneho clovicka...
to budou vsichni vedet, ze se deje nejaka spatnost
Zaznamenáno
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #387 kdy: Září 30, 2009, 08:10:45 pm

Nebo žádost o mír/obchod, česté vyzvání na boj...v podtemnu nežijí jen drowové...například svirfové jsou pokud vím vesměs neutrální.
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
theureg
Mob
*
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
Odpověď #388 kdy: Říjen 01, 2009, 03:08:40 pm

Když už jsou tu ty návrhy taky bych jeden přidal... nešlo by zdobící prvky, viz obrazy, koberce a podobně nezapočítávat do vybavení domu?
Malí dum povoluje 50 ks nábytku.... což je sice reálný, ale docela to omezuje napříkald výzdobu bytu;) je to sice jen rp záležitost, ale buď budu mít víc kusů nábytku aby to lépe vypadalo, a nebo práznej byt, ale budou na zemi koberce... nešlo by to nějak zařídit? nemyslim sochy atp. to je jasné, ale např koberce, obrazy, nástěné zbraně atp. bych nepočítal mezi těch 50ks nábytku... pokud by to bylo možné bylo by to fajn:)
Zaznamenáno

Theureg z rodu Darwolf: Poslední z rodu, zmítaný osudem.
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #389 kdy: Říjen 01, 2009, 03:14:18 pm

neslo
protoze nacitat/ukladat vic jak 50 placeable nemusi klient nebo server vydrzet
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS