Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 10:00:19 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196421 krát)
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #345 kdy: Září 29, 2009, 12:52:37 am

Úsměv

Dobrá tak půjdeme jinou cestou, když omezování je tak špatné....
Co říkáš třeba nápadu posílit zbraně, dát jim schopnost probít concealment. Co ty na to? tím přece všem hráčům obrovskou výhodu.

Jde totiž jen o úhel pohledu jakým se na změnu díváš. Co je dobré nebo špatné je jen relativní.

podotykam ze se zastavam ukryti ale nepouzivam ho aby sme si ujasnili za co tady bojuju :-) ja jen vim co dela sahnuti do relativne stabilniho systemu napriklad zruseni devastu na demone jakou zmenu a posun v celem buildovani to udelalo a t je neco co se me nelibi kdyz uz server nuti hrace buildovat
Zaznamenáno
Armin
Mob
*
Příspěvků: 70



Zobrazit profil
Odpověď #346 kdy: Září 29, 2009, 09:34:06 am

Já myslím, že tu za cíl není "omezovat" ale že jde Cagusovy o vyvážení systému. Nevím jak moc se ale tohle může podařit, každopádně by to byl ideál (právě ty pohledy jsou různorodé – darkfire  můžeš brát že jde proti craftu či naopak, že trvale planoucí zbraň je nesmysl a bude to je jen otázka schopnosti povolání a magie. No a nakonec alchymie může jít proti oběma  Škleb ). Tedy tak, aby každé povolání mělo opravdu své výhody a nevýhody, nejelo se na pár high power buildů, lidi rozvíjeli povolání podle RP své postavy a nutilo je to i více kooperovat (každý by měl své silné stránky a své jasné slabiny)! Třeba právě Ii a TS se tu používá skoro permanentně jako ponožky. Sám si jich navařím kolik chci, problém s tím nemám, ale když se nad tím zamyslím tak je to z principu nesmysl...
Zaznamenáno

Nwn DE, 1.69 x86 linux client on Ubuntu 13.04 64bit on ASUS M2N-E, AMD X4 840 3.2GHz, 2MB L2, 8GB DDR2 800, Nvidia 8800GTS-512(G92), 320 GB + 500 GB HDD, SB X-Fi Xtreme Music, Fortron BlueStrorm II FSP500-60GLN ₊ Windows 7 32bit on Acer AOD 257, iAtom N570 1.67 GHz, 1MB L2, 2GB DDR3, 128GB SSD
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #347 kdy: Září 29, 2009, 12:54:05 pm

Já myslím, že tu za cíl není "omezovat" ale že jde Cagusovy o vyvážení systému. Nevím jak moc se ale tohle může podařit, každopádně by to byl ideál (právě ty pohledy jsou různorodé – darkfire  můžeš brát že jde proti craftu či naopak, že trvale planoucí zbraň je nesmysl a bude to je jen otázka schopnosti povolání a magie. No a nakonec alchymie může jít proti oběma  Škleb ). Tedy tak, aby každé povolání mělo opravdu své výhody a nevýhody, nejelo se na pár high power buildů, lidi rozvíjeli povolání podle RP své postavy a nutilo je to i více kooperovat (každý by měl své silné stránky a své jasné slabiny)! Třeba právě Ii a TS se tu používá skoro permanentně jako ponožky. Sám si jich navařím kolik chci, problém s tím nemám, ale když se nad tím zamyslím tak je to z principu nesmysl...

nechapu vysvetli ten konec prosimte? ma za to jako posunout do slozitejsich ty lektvary? jses alchymista tak chlastej ja jsem taky a teda krom leceni a stitu nechlastam
myslim si ze k tomu neni duvod posouvani stahnout ukryti na 30 a jeste ho dat kolovy tak ho v podstate nemas cimz padem ho muzes vyloucit ze hry uplne a tim padem opet ziskaji hodne AC vybaveny a utokama oplivajici mnichove a panove dovolte neni zabava server plnej jen mnichu
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #348 kdy: Září 29, 2009, 01:48:37 pm

a tim padem opet ziskaji hodne AC vybaveny a utokama oplivajici mnichove a panove dovolte neni zabava server plnej jen mnichu
A tenhle závěr bereš odkud?

Nemělo by to žádný vliv jen by se začali používat lektvary obrazu.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #349 kdy: Září 29, 2009, 02:00:30 pm

a tim padem opet ziskaji hodne AC vybaveny a utokama oplivajici mnichove a panove dovolte neni zabava server plnej jen mnichu
A tenhle závěr bereš odkud?

Nemělo by to žádný vliv jen by se začali používat lektvary obrazu.

ty jsi nvrhoval jestli se nepeltu snizeni ukryti na 30 :-) a byt ve flatu pri chlastani lektvaru pred rozbesnenym mnichem kdo by to chte zejo

a jeslti se ptas na ACcko tak si to spocti mnich da vic nez zlodjeik bez stitu s bonusama, a to jeste s tim ze ma vic utoku ve me evoku jiste drobne posileni mnicha a proto DETI neberte mnciah mnich je slaby aaano
Poslední změna: Září 29, 2009, 02:06:20 pm od Godzilla1 Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #350 kdy: Září 29, 2009, 02:21:25 pm

a tim padem opet ziskaji hodne AC vybaveny a utokama oplivajici mnichove a panove dovolte neni zabava server plnej jen mnichu
A tenhle závěr bereš odkud?

Nemělo by to žádný vliv jen by se začali používat lektvary obrazu.

ty jsi nvrhoval jestli se nepeltu snizeni ukryti na 30 :-) a byt ve flatu pri chlastani lektvaru pred rozbesnenym mnichem kdo by to chte zejo

a jeslti se ptas na ACcko tak si to spocti mnich da vic nez zlodjeik bez stitu s bonusama, a to jeste s tim ze ma vic utoku ve me evoku jiste drobne posileni mnicha a proto DETI neberte mnciah mnich je slaby aaano
Navrhoval jsem snížení ukrytí na 30% u II. Obraz aby měl stále 50%.

No mnich ti sice možná víc dá do AC, ale má zase větší náročnost na vlastnosti.
Ve finishi ti dá zloděj víc.  Ale tohle je obecná teorie to se s tebou nebudu hádat.
Dodej 2 konkrétní buildy pro porovnání a já si to obhájím...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #351 kdy: Září 29, 2009, 02:28:06 pm

jinak o 30% ukryti u vyl. neviditelnosti jsem uvazoval a uvazuju...
zatim to ale neni nijak vazny problem a je spousta jinych dulezitejsich veci
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #352 kdy: Září 29, 2009, 02:30:44 pm

jinak o 30% ukryti u vyl. neviditelnosti jsem uvazoval a uvazuju...
zatim to ale neni nijak vazny problem a je spousta jinych dulezitejsich veci
Jenže taky to není komplikovaný problém, úprava netrvá ani deset minut.
Ale bravo, jsem překvapen. Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Tarun
Nováček

Příspěvků: 16


Zobrazit profil
Odpověď #353 kdy: Září 29, 2009, 03:03:20 pm

jinak o 30% ukryti u vyl. neviditelnosti jsem uvazoval a uvazuju...
zatim to ale neni nijak vazny problem a je spousta jinych dulezitejsich veci
Jenže taky to není komplikovaný problém, úprava netrvá ani deset minut.
Ale bravo, jsem překvapen. Úsměv
To trpaslikovi pridat 500 do pohlceni taky ne. Ale prvne je nutne zjistit, jaky to bude mit dopad na hrace, ne? Uz vidim hrace, kteri se ptali na selfconcealment a bylo jim receno, at nemrhaji featy, ze je to snadno dostupne, jak budou nadseni upravou potom, co mnoho hodin hrali a s necim pocitali.
Zaznamenáno
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #354 kdy: Září 29, 2009, 03:06:00 pm

jinak o 30% ukryti u vyl. neviditelnosti jsem uvazoval a uvazuju...
zatim to ale neni nijak vazny problem a je spousta jinych dulezitejsich veci
Jenže taky to není komplikovaný problém, úprava netrvá ani deset minut.
Ale bravo, jsem překvapen. Úsměv
To trpaslikovi pridat 500 do pohlceni taky ne. Ale prvne je nutne zjistit, jaky to bude mit dopad na hrace, ne? Uz vidim hrace, kteri se ptali na selfconcealment a bylo jim receno, at nemrhaji featy, ze je to snadno dostupne, jak budou nadseni upravou potom, co mnoho hodin hrali a s necim pocitali.

to je prave v cem me tarun mluvi z duse
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #355 kdy: Září 29, 2009, 03:13:37 pm


ty jsi nvrhoval jestli se nepeltu snizeni ukryti na 30 :-) a byt ve flatu pri chlastani lektvaru pred rozbesnenym mnichem kdo by to chte zejo

a jeslti se ptas na ACcko tak si to spocti mnich da vic nez zlodjeik bez stitu s bonusama, a to jeste s tim ze ma vic utoku ve me evoku jiste drobne posileni mnicha a proto DETI neberte mnciah mnich je slaby aaano

Mám pro tebe tři doporučení:

Nekřič (kapitálky) a neříkej nám děti. V případě Caguse, Šnekouna či Neuse to určitě neplatí a taky nejsme dementní, ááááno (sic)?
Nauč se česky. Luštit tvoje výplody je někdy o bolení hlavy. Obdobná rada platí pro Tadomekaariho, který má tendence psát ještě delší odstavce bez interpunkce a diakritiky.

A taky si myslím, že Cagusovi tady rozhodně nejde o nějaký osobní prospěch. Toho si už zasloužil svým astronomickým levelem a majetkem dost a nemá to zapotřebí. Spíš bysme se měli zajímat, o co jde tobě, když tady tak vehementně obhajuješ stávající stav a jsi schopen nás kvůli tomu urážet. Máš snad postavu založenou na lektvarech II???  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #356 kdy: Září 29, 2009, 03:30:10 pm

a tim padem opet ziskaji hodne AC vybaveny a utokama oplivajici mnichove a panove dovolte neni zabava server plnej jen mnichu
A tenhle závěr bereš odkud?

Nemělo by to žádný vliv jen by se začali používat lektvary obrazu.

ty jsi nvrhoval jestli se nepeltu snizeni ukryti na 30 :-) a byt ve flatu pri chlastani lektvaru pred rozbesnenym mnichem kdo by to chte zejo

dobre hele moje buildovani je ovlivneny tim ze neznam az tolik zdejsi kraft vchazim z toho mala co jsem zatim videl a taky tim ze nejvic casu sem byl na dmeone kde 30 lvl max ma jista svoje specifika

od zruseni devastu se vetsina buildu prevedla na dexkare nevic se se tma hraly buildy
Mnich 20 bojovnik 5 SD 5 a ze zlodejskych kvuli TS na kazdem kroku (mysleno u monstr) se zlodej delaval 13 zlodej 7 WM 10 War pripadne nejake drobne varianty a upravy
na dmeone nejsou kamy coz svym zpusobem malicko ubira mnichovi naopak sou tam sleny rukavice ktere teda nemaji bonus vylepseni ale bonus utoku

rozepisu to tak ze pravdepodobne zacne jak mnich tak zlodej na zacatku 18 dexku to uz neni takovy rozdil

takze rekneme ze mnich konci na dex 26 zaklad  a 12 z veci lektvaru tedy 38 to je 14 AC
5 AC helma (tu asi nejsou helmy s AC nevim nepotkal jsem zadnou) takze max 1 za lektvar
5 AC hadry (demona mela i vic ale tady jsme nepotkal vic)
5 AC boty(taky jsem myslim nevidel s AC na kandosce)
amulet natural AC (5 AC kura nevim jestli je v lektvaru takze bud mit kapesniho druida nebo beru 1 z lektvaru)
rekneme ze zacnete s wisdomkou 14 a 12 vecma date takze 26 tj 8 AC
ted jestli spocitam dobre co tady je a neni takze me to kdyztak opravte
14 dex+ 1 helma + 1natural + 1 dodge+ 5 hadry + 8 wisdomka + 4 mnich + 6AC akrobacii+10 zaklad= tak jeslti to pocitam dobre 50?
ted jeste muzeme chlastati haste 4 AC takze snad 54?

Na demonce se jeste  dost na zlodeje pouzivaji hobbiti takze jeste za postavu 55 tady teda diky ty pomalosti asi bych nepouzil takze snad teda zustanu u 54 jo?


zlodej v podstate to same
ale nema tu wisdomku a utoky navic muze mit stit kterej mu ale bude kazit skrejvani a tichy pohyb a zlodeje se stitem sem tu moc nevidel
takzena pro zlodeje se stitem bez bonusu vylepsnei bych typl ze ma cca o 5 min zejo pokdu ma paveza 3 AC zaklad ale to si zlodej asi neveme akze si veme dve zbrane a bude uocit z hidu coz sice ma peknych 6 utoku ale nizsi utok a mnich da v podstate to same nedej buh kdyz je s klerikem a urube toho vcelku dosti a kdyz se to krizi jeste s paladinem mnichac tak to je jeste nekde jinde na zakalde toho si myslim ze proste mnich na tom bude mnohem lip

ale vzdycky to bude koncit patem kdyz dobrej skrejvac bude chtit tak nebude videt










a jeslti se ptas na ACcko tak si to spocti mnich da vic nez zlodjeik bez stitu s bonusama, a to jeste s tim ze ma vic utoku ve me evoku jiste drobne posileni mnicha a proto DETI neberte mnciah mnich je slaby aaano
Navrhoval jsem snížení ukrytí na 30% u II. Obraz aby měl stále 50%.

No mnich ti sice možná víc dá do AC, ale má zase větší náročnost na vlastnosti.
Ve finishi ti dá zloděj víc.  Ale tohle je obecná teorie to se s tebou nebudu hádat.
Dodej 2 konkrétní buildy pro porovnání a já si to obhájím...
Zaznamenáno
Godzilla1
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #357 kdy: Září 29, 2009, 03:37:23 pm


ty jsi nvrhoval jestli se nepeltu snizeni ukryti na 30 :-) a byt ve flatu pri chlastani lektvaru pred rozbesnenym mnichem kdo by to chte zejo

a jeslti se ptas na ACcko tak si to spocti mnich da vic nez zlodjeik bez stitu s bonusama, a to jeste s tim ze ma vic utoku ve me evoku jiste drobne posileni mnicha a proto DETI neberte mnciah mnich je slaby aaano

Mám pro tebe tři doporučení:

Nekřič (kapitálky) a neříkej nám děti. V případě Caguse, Šnekouna či Neuse to určitě neplatí a taky nejsme dementní, ááááno (sic)?
Nauč se česky. Luštit tvoje výplody je někdy o bolení hlavy. Obdobná rada platí pro Tadomekaariho, který má tendence psát ještě delší odstavce bez interpunkce a diakritiky.

A taky si myslím, že Cagusovi tady rozhodně nejde o nějaký osobní prospěch. Toho si už zasloužil svým astronomickým levelem a majetkem dost a nemá to zapotřebí. Spíš bysme se měli zajímat, o co jde tobě, když tady tak vehementně obhajuješ stávající stav a jsi schopen nás kvůli tomu urážet. Máš snad postavu založenou na lektvarech II???  Škleb Škleb Škleb

no nato ze jsi hlava pomazana podbneho stavu jako ja tak asi neumis cist jak jiz jsem psal a opet napisu abys videl NEJSEM zalozen na II a ani je nepiju pro me je kontraproduktivni

rada do zivota vadi ti to cist :-) jdi ven venku je krasne uzivej si a necti to

neuse neurazim smekam pred nim klobouk za kandoskou,
snekouna neurazim nemam k tomu duvod
jeslti vyznelo ze CAguse urazim tak to sem tez nechtel znam ho z dragon hammeru a jsem rad ze sem ho znal uz tam a dobre si s nim zahral

a o co me jde aby se z stavajiciho super serveru nestal podobny voser jako Dragon hammer o to me jde prijde me ze nevidis jak drobna zmena v systemu muze spsutitdocela velky zmeny hry samotny na tom serveru podivej se na demone pripadne poptej pametniku

no a k memu psani halt mam na to apiry nikdy nebudu psat odbre :-) s tim se nic neda delat

odpovedel sem ti dostatecne Luďanku?

Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #358 kdy: Září 29, 2009, 03:57:57 pm

jinak o 30% ukryti u vyl. neviditelnosti jsem uvazoval a uvazuju...
zatim to ale neni nijak vazny problem a je spousta jinych dulezitejsich veci
Jenže taky to není komplikovaný problém, úprava netrvá ani deset minut.
Ale bravo, jsem překvapen. Úsměv
To trpaslikovi pridat 500 do pohlceni taky ne. Ale prvne je nutne zjistit, jaky to bude mit dopad na hrace, ne? Uz vidim hrace, kteri se ptali na selfconcealment a bylo jim receno, at nemrhaji featy, ze je to snadno dostupne, jak budou nadseni upravou potom, co mnoho hodin hrali a s necim pocitali.
Zjevně nechápeš o čem se zde pořád mluví. obrazu zůstane původní ukrytí takže dopad bude akorát ten že vylepšená neviditelnost trošku ztratí cenu a naopak obraz bude mít vyšší cenu.
Pro tvojí postavu se změní jen to že bude mít místo jednoho lektvaru v inventáři lektvary 2
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #359 kdy: Září 29, 2009, 04:01:43 pm

myslim ze by bylo lepe nechat prispevky prosty jakychkoli osobnich utoku, vsem nam jde jiste o to byti konstruktivni v resenem tematu. Chapu ze sloh nekoho muze byt hure citelny ale z vlastni zkusennosti vim ze i ja mnohdy preklepnu. Obzvlaste pisu li v jistem napeti, at jiz casovem ci emocnim. Nicmene k veci

Ja osobne si myslim ze by lektvar Impr. Invis ( zkratka II se mi nelibi Smích)  mel mit stejne hodnoty jako kouzlo. Je li to ukryti v kouzle na kola at je i v lektvaru. Pokud je to v kouzle na tahy necht je to tak i v alchemce. I kdyz z jiste logiky veci by se dalo uvazovat o snizeni ukryti v hodnote .. tzn ne treba 50 .. neb vlastni magie zpracovana caryfukem by mela byt silnejsi, ale myslim ze tu silu dost resi delka trvani ktera u lektvaru nikdy nemuze dosahnout hodnot ani prumerneho caryfuka.
Chapu ze v tomto nastaveni pozbyva lektvar obrazu smyslu. Ale nebylo by tedy vhodnejsi spise vymyslet upravu Obrazu nezli menit Impr. Invis. aby byl slabsi nezli obraz ?
Zaznamenáno

s uctou
Vip
Stran: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS