Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 05:43:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196394 krát)
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #270 kdy: Květen 19, 2009, 05:09:53 pm

Jo urcite to bylo super sice sem se kolikrat nasral ale jinak sme si uzili hodne srandy a taky nas to dost stalo. Dobijeli sme vesnicku vlastne na 4 pokusy a pokazde s jinymi moby:D
Aha, to jste to snad museli dobíjet celý ráno :-). Asi jsem to prostě nějak zmeškal.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #271 kdy: Květen 19, 2009, 05:12:25 pm

Jo urcite to bylo super sice sem se kolikrat nasral ale jinak sme si uzili hodne srandy a taky nas to dost stalo. Dobijeli sme vesnicku vlastne na 4 pokusy a pokazde s jinymi moby:D
Aha, to jste to snad museli dobíjet celý ráno :-). Asi jsem to prostě nějak zmeškal.

Oba dva se styďte. Dobývat, přinejhorším dobýjet. Ale rozhodně ne "dobíjet". To by tam pak byly trosky.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #272 kdy: Květen 19, 2009, 05:17:24 pm

Jo a jinak pokud jde o nevoli Neuse (nebo kdo že to byl), tak ji docela chápu. V Kandelábrii teď neexistuje neutrální místo. Kráter ovládají vrahouni od Asherah a Horskou zase fanatičtí elfové se svými zákony. A ti nebožáci mezitím, kteří se nezařadí ani do jedné z kategoríí budou žít někde v krajině, protože se nikdy nedomluví na tom, aby spolu dobyli město.

Dotaz: Dá se nějak přidat k Acronům?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #273 kdy: Květen 19, 2009, 05:30:13 pm

V Kandelábrii teď neexistuje neutrální místo
Lojzo !
cituji Amy:
Tábořit můžete klidně i bez truhel a craftu. - třeba tam, jak jsou kolem ohně rozestavěný vozy Úsměv
Stačí jen zapojit představivost Úsměv
To by pak každej  Lojza bydlel venku.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #274 kdy: Květen 19, 2009, 08:23:30 pm

Smích to víš, každej chce město, protože se na tom vydělává jak v naší politice (každej chce mít teplý místečko, který hodně nese) a že yb ted někdo dobyl město a nechal ho neutrálním, o tom pochybuju.. když už, tak zpoplatnit co jde a využít co dě dá (viz elfové jsou paradoxně v horský a prodávaj trpaslíkům licence, aby mohli chodit těžit do dolů Smích) no nic...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #275 kdy: Květen 19, 2009, 09:47:05 pm

hh a uz je to tu zase....jak tak koukam at napisu cokoliv do IC sekce nikdo mi to neuveri pac to nevidel...
btw sluzebnici Asherah nejsou vrahove.... no dobre Nela mozna:D
tak at si neutralove dobyjou mesto....strasny problem...proste nekteri budou porad nespokojeni.
Asi brzo Krater opustime a ubydlime se jinde:P Udelame si camp:D
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #276 kdy: Květen 20, 2009, 12:32:49 am

hh a uz je to tu zase....jak tak koukam at napisu cokoliv do IC sekce nikdo mi to neuveri pac to nevidel...
btw sluzebnici Asherah nejsou vrahove.... no dobre Nela mozna:D
tak at si neutralove dobyjou mesto....strasny problem...proste nekteri budou porad nespokojeni.
Asi brzo Krater opustime a ubydlime se jinde:P Udelame si camp:D

Mně jde o to, že neutrálové (a teď rozhodně nemyslím El Ashally) a obecně postavy nezařaditelné do velkých spolků jsou, byli a vždy budou bezprizorní. Nemají silné spolky, nezapadají nikam, ale přesto tu jsou. Dost pochubuju o tom, že by se vůbec na něčem dohodnuli, ne-li dokonce dobyli město. A tihleti tvůrci malého "atmosférického" RP teď budou uhnívat na mezích... pokud nechtějí porušit svoje Rp zásady a uctívat mrchu bohyni nebo lízat elfům řiť. Což asi stejně většina udělá, protože pohodlí je pohodlí.
Ale co, stejně tady asi tlachám do zdi.  Vyplazuji jazyk

Tímhle nechci rozpoutat flame. Jenom vyjadřuju svůj názor na to, proč si myslím, že se to Neusovi nelíbilo a proč by se to nelíbilo mně. Dál na tohle téma už debatovat nebudu. Pokud ale mám nějakej mod pocit nevhodnosti, tak ať to klidně smaže.  Mrknutí
Poslední změna: Květen 20, 2009, 12:43:49 am od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #277 kdy: Květen 20, 2009, 07:54:33 am

No mate stesti ze se z Krateru budem za naky cas pakovat:P
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #278 kdy: Květen 20, 2009, 12:32:34 pm

No jsem zvědavej, jestli se to objeví nějak IC, než se odstěhujete. Aby se vůbec vědělo, že jste tam někdy byli.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #279 kdy: Květen 20, 2009, 02:41:53 pm

Jen by mě zajimalo lidi, proč ste můj návrh zaspamovali debilní hádkou? Nehledě k tomu, že je to totalně mimo mísu.  Hněv
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #280 kdy: Květen 20, 2009, 03:28:31 pm

Ptz lidi jsou zavystivy....
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #281 kdy: Květen 20, 2009, 04:14:00 pm

Spíš blbost na to maj odpadkač v hydeparku a už dost.  Mrknutí
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #282 kdy: Květen 31, 2009, 02:44:43 pm

Nešlo by přidat tovaryšovy do receptů 100x obvaz? po těch deseti se > 500 obvazů fakt na prd kliká.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Twinkee
Host
Odpověď #283 kdy: Květen 31, 2009, 03:12:40 pm

Nešlo by přidat tovaryšovy do receptů 100x obvaz? po těch deseti se > 500 obvazů fakt na prd kliká.

si nakup tolik receptu a udelaj to tak jako vzdy .. me to aspon tak slo.. cize 500 receptu a k tomu ty suroviny  Smích
Zaznamenáno
Xico
Nováček

Příspěvků: 37



Zobrazit profil
Odpověď #284 kdy: Květen 31, 2009, 03:22:54 pm

No jsem zvědavej, jestli se to objeví nějak IC, než se odstěhujete. Aby se vůbec vědělo, že jste tam někdy byli.

a to je prave ono, kdyby treba ted jeste u farmy pod horskou byly zbytky hranice nebo nejaka sibenice, bylo by to spolu s forem uz peknou atmosferu vytvarejici.

v krateru moh zbejt po nekromantech pekelnej smraaad ;]
Zaznamenáno

Le Cho-Cho

(Xicohtencatl, penizionovaný rituální obřadník III. stupně, bytem ve Větrově)

ACC: donarek
Stran: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS