Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 07:42:32 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196405 krát)
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #255 kdy: Květen 18, 2009, 08:46:29 pm

Jerry docela by mě zajimalo o čem mluvíš.  Škleb
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #256 kdy: Květen 18, 2009, 09:06:56 pm

Jerry docela by mě zajimalo o čem mluvíš.  Škleb
souhrnna reakce na 5+ postu nademnou.
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Amy
Host
Odpověď #257 kdy: Květen 19, 2009, 04:36:47 am

BLA BLA BLA  Mrknutí
Zaznamenáno
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #258 kdy: Květen 19, 2009, 06:43:53 am

Krater ma majitele a uz je asi vsecko ok, tzn domy opravene, nastavene najmy(bych rek nizke najmy), a hlavne vybavene dilny.
Lidi kdo maj karmu at se nak IC domluvi a bude to poreseno:)
Napr Solanne Thel uz muze u nas craftit, ma banku atd.
V IC sekci se co nejdriv objevi asi topic jak to bylo s kraterem. Jen teda se k tomu musim dokopat Škleb Ale to prijde!
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #259 kdy: Květen 19, 2009, 10:27:38 am

Krater ma majitele a uz je asi vsecko ok, tzn domy opravene, nastavene najmy(bych rek nizke najmy), a hlavne vybavene dilny.
Lidi kdo maj karmu at se nak IC domluvi a bude to poreseno:)
Napr Solanne Thel uz muze u nas craftit, ma banku atd.
V IC sekci se co nejdriv objevi asi topic jak to bylo s kraterem. Jen teda se k tomu musim dokopat Škleb Ale to prijde!
No to udělej, nebo někdo jinej, protože já na to čumím jak jelen. Je to zatím úplně vytržený z "konextu". Jinej bůh vyhnal přiznivce Asherah a teď to je najednou jejich. Čekal jsem rozbitej Kráter a koukám, že to je vybavenější než před tím.  Úsměv
 
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #260 kdy: Květen 19, 2009, 11:02:34 am

rekneme ze sluzebnici Asherah necekane vratili uder Smích:D
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #261 kdy: Květen 19, 2009, 12:29:08 pm

Krater ma majitele a uz je asi vsecko ok, tzn domy opravene, nastavene najmy(bych rek nizke najmy), a hlavne vybavene dilny.
Lidi kdo maj karmu at se nak IC domluvi a bude to poreseno:)
Napr Solanne Thel uz muze u nas craftit, ma banku atd.
V IC sekci se co nejdriv objevi asi topic jak to bylo s kraterem. Jen teda se k tomu musim dokopat Škleb Ale to prijde!
No to udělej, nebo někdo jinej, protože já na to čumím jak jelen. Je to zatím úplně vytržený z "konextu". Jinej bůh vyhnal přiznivce Asherah a teď to je najednou jejich. Čekal jsem rozbitej Kráter a koukám, že to je vybavenější než před tím.  Úsměv
 
Samozrejme ze je to tam vybavenejsi nez pred tim...sluzebnici Asherah se neflakaji a cini co jejich bohyne zada!:D Taky to sezralo mrte moc penez...
btw nas nikdo nevyhnal vlastne...my sme to meli ziskat tim ze porazime Epitheuse, tak sme udelali obrad a zautocili demoni kteri nas vyhnali pac "nekdo" chtel aby krater zustal nezavysly. Na druhy den sme to prisli dobyt pac to bylo povoleno.
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #262 kdy: Květen 19, 2009, 02:34:07 pm

Krater ma majitele a uz je asi vsecko ok, tzn domy opravene, nastavene najmy(bych rek nizke najmy), a hlavne vybavene dilny.
Lidi kdo maj karmu at se nak IC domluvi a bude to poreseno:)
Napr Solanne Thel uz muze u nas craftit, ma banku atd.
V IC sekci se co nejdriv objevi asi topic jak to bylo s kraterem. Jen teda se k tomu musim dokopat Škleb Ale to prijde!
No to udělej, nebo někdo jinej, protože já na to čumím jak jelen. Je to zatím úplně vytržený z "konextu". Jinej bůh vyhnal přiznivce Asherah a teď to je najednou jejich. Čekal jsem rozbitej Kráter a koukám, že to je vybavenější než před tím.  Úsměv
 
Samozrejme ze je to tam vybavenejsi nez pred tim...sluzebnici Asherah se neflakaji a cini co jejich bohyne zada!:D Taky to sezralo mrte moc penez...
btw nas nikdo nevyhnal vlastne...my sme to meli ziskat tim ze porazime Epitheuse, tak sme udelali obrad a zautocili demoni kteri nas vyhnali pac "nekdo" chtel aby krater zustal nezavysly. Na druhy den sme to prisli dobyt pac to bylo povoleno.
Sice je pěkné, že se tady opíráš do Neuse, ale uvědomuješ si, že jste ani nesplnili nahlašovací povinnost? Takže celé to vaše převzetí se mně třebas jeví dost 'podezřelé'. Moc bych se tim nechlubil.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Arash
Host
Odpověď #263 kdy: Květen 19, 2009, 02:37:08 pm

Krater ma majitele a uz je asi vsecko ok, tzn domy opravene, nastavene najmy(bych rek nizke najmy), a hlavne vybavene dilny.
Lidi kdo maj karmu at se nak IC domluvi a bude to poreseno:)
Napr Solanne Thel uz muze u nas craftit, ma banku atd.
V IC sekci se co nejdriv objevi asi topic jak to bylo s kraterem. Jen teda se k tomu musim dokopat Škleb Ale to prijde!
No to udělej, nebo někdo jinej, protože já na to čumím jak jelen. Je to zatím úplně vytržený z "konextu". Jinej bůh vyhnal přiznivce Asherah a teď to je najednou jejich. Čekal jsem rozbitej Kráter a koukám, že to je vybavenější než před tím.  Úsměv
 
Samozrejme ze je to tam vybavenejsi nez pred tim...sluzebnici Asherah se neflakaji a cini co jejich bohyne zada!:D Taky to sezralo mrte moc penez...
btw nas nikdo nevyhnal vlastne...my sme to meli ziskat tim ze porazime Epitheuse, tak sme udelali obrad a zautocili demoni kteri nas vyhnali pac "nekdo" chtel aby krater zustal nezavysly. Na druhy den sme to prisli dobyt pac to bylo povoleno.
Sice je pěkné, že se tady opíráš do Neuse, ale uvědomuješ si, že jste ani nesplnili nahlašovací povinnost? Takže celé to vaše převzetí se mně třebas jeví dost 'podezřelé'. Moc bych se tim nechlubil.
Jakou nahlašovací povinnost?
Pokud vím tak ta byla zavedena proto když se útočí na hráčské město, aby se obránci sešli a domluvili se.  Pokud se útočí na město kterému vládne "DM" tak povinnost nemá význam.
Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #264 kdy: Květen 19, 2009, 02:38:26 pm

jakou nahlasovaci zpravu? dm o tom vedeli tyden dopredu
Zaznamenáno
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #265 kdy: Květen 19, 2009, 02:38:52 pm

jakou nahlasovaci zpravu? dm o tom vedeli tyden dopredu
Zaznamenáno
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #266 kdy: Květen 19, 2009, 02:42:36 pm

Jezis ten krater byl jako Q a ne klasicke dobyvani omfg
Miluju kdyz nekdo picuje a nema podklady....
A uz se nekde psalo jak to probihalo....
Puvodne sme meli dostat krater jen kdyz zabijem utoku demonu a nekoho z nich kdo zustanu vyslechnem a zjistime lokaci hlavniho demona Epitheuse a toho spwnime...
Coz se nekonalo hadejte proc? A proc bly krater pod obsazenim demonu? Pac kdyz demoni uz utocili tak se rozhodlo ze krater zustane neutralni coz uz IC neslo...
Je videt ze lidi nezklamou...se cekalo ze se bude kybycovat ze sme to meli lehke....lehke hh:) Vlastne to je moje chyba kurna:D
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Amelor
Host
Odpověď #267 kdy: Květen 19, 2009, 04:39:40 pm

Ja vim že Krater byl trochu jiny a tam to bylo to trochu komplikovanejši.

Ale do budoucna:
Proč by se muselo mesto kteremu vladnou npc, nik tam nema veci truhly...proč by se muselo dobivat jednim tupim spusobem?
Se nad tim skuste zamyslet.
Nechci aby jsi nekdo vymyslel hezke RP a mel to o hodne snadnejši, s čim by melo asi hodne zavistlivcu problem....
Obrana mesta teda DM jsi nejaky moment prekvapeni či nejakou netradičnou taktiku dobivatelu, muže predse kompenzovat nekde jinde.
A mohlo by to byt daleko zajimavejši.
Poslední změna: Květen 19, 2009, 04:51:22 pm od Amelor Zaznamenáno
Simon White
Šampión
**
Příspěvků: 102



Zobrazit profil
Odpověď #268 kdy: Květen 19, 2009, 05:00:08 pm

Jo urcite to bylo super sice sem se kolikrat nasral ale jinak sme si uzili hodne srandy a taky nas to dost stalo. Dobijeli sme vesnicku vlastne na 4 pokusy a pokazde s jinymi moby:D
Zaznamenáno

Nela White - Náladová ženská s velkou věcí v prackách, takže bacha na ni a nenasírat:P
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #269 kdy: Květen 19, 2009, 05:07:16 pm

Jezis ten krater byl jako Q a ne klasicke dobyvani omfg
Miluju kdyz nekdo picuje a nema podklady....
A uz se nekde psalo jak to probihalo....
Puvodne sme meli dostat krater jen kdyz zabijem utoku demonu a nekoho z nich kdo zustanu vyslechnem a zjistime lokaci hlavniho demona Epitheuse a toho spwnime...
Coz se nekonalo hadejte proc? A proc bly krater pod obsazenim demonu? Pac kdyz demoni uz utocili tak se rozhodlo ze krater zustane neutralni coz uz IC neslo...
Je videt ze lidi nezklamou...se cekalo ze se bude kybycovat ze sme to meli lehke....lehke hh:) Vlastne to je moje chyba kurna:D
No já jsem v IC sekci zaznamenal že Kráter je od útoku démonů nehostinné místo. Byl jsem se tam podívat, nikdo tam nebyl, myslím že ani prodavači. Nebyli tam ale ani žádní démoni takže zřejmě stačilo do něj jen s velkou slávou napochodovat :-). To mě popište tomu nerozumím  Co???. Když jsem tam byl po druhé tak už byl obsazenej a "zkvétal". Já nemám nic proti tomu, že byl obsazen i když popravdě si myslím, že příznivci Asherah se skládají převážně z hráčů chtivých PvP. Nějak mi to však celé uniká.  
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Stran: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS