Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 10:01:56 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196421 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #240 kdy: Květen 03, 2009, 07:45:08 pm

jo mokay, byl to jen návrh, já mám ted jeich výrobu nějak nepřehlednou a moc se v tom nevyznám... Takže byl to jen návrh...
To Ludekk: Nevím, co máš s tím, ve s truhlařině mám daleko mín, a ani nevím čeho myslíš... (tuším že body, ale pro příšte bys to mhol napsat) a jestli ti vadí, že občas někdo přidá návrh, tak to radši nečti  Mrknutí
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #241 kdy: Květen 03, 2009, 09:25:49 pm

jo mokay, byl to jen návrh, já mám ted jeich výrobu nějak nepřehlednou a moc se v tom nevyznám... Takže byl to jen návrh...
To Ludekk: Nevím, co máš s tím, ve s truhlařině mám daleko mín, a ani nevím čeho myslíš... (tuším že body, ale pro příšte bys to mhol napsat) a jestli ti vadí, že občas někdo přidá návrh, tak to radši nečti  Mrknutí


Myslím, že tim chtěl říct, že pavézy dělá truhlář.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #242 kdy: Květen 03, 2009, 09:29:38 pm

jo mokay, byl to jen návrh, já mám ted jeich výrobu nějak nepřehlednou a moc se v tom nevyznám... Takže byl to jen návrh...
To Ludekk: Nevím, co máš s tím, ve s truhlařině mám daleko mín, a ani nevím čeho myslíš... (tuším že body, ale pro příšte bys to mhol napsat) a jestli ti vadí, že občas někdo přidá návrh, tak to radši nečti  Mrknutí

Jo, Cagus to trefil, pavézy dělá truhlář....

Ale nemyslel jsem to tak, že by mi vadily návrhy. Jenom tak trochu rejpu, když navrhující o tom toho asi moc neví. Já občas taky s nějakým návrhem ustřelím za roh a rejpání ostatních pomáhá udržet nohy na zemi a utřídit myšlenky.  Mrknutí Ale pokud je víc lidí, kterým to vadí, budu se držet zpátky  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #243 kdy: Květen 04, 2009, 01:39:11 pm

Jo ok (já sem spokojenej že sem Belisara dal levou zadní a to mi ke části štěstí stačí Smích)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #244 kdy: Květen 12, 2009, 10:18:31 pm

Co keby sa dalo do dolu nejake odpadkove kose kde by sa mohla hned hadzat nepotrebna ruda?
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #245 kdy: Květen 12, 2009, 10:45:59 pm

Co keby sa dalo do dolu nejake odpadkove kose kde by sa mohla hned hadzat nepotrebna ruda?
Čistící script nefunguje? Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #246 kdy: Květen 17, 2009, 08:48:26 pm

Já měl takový napad ale nevim co ted s tema dobitýma městma esi to ma cenu vubec psát, ale mě jsem takovou ideu, že by se dalo za nějaký určitý poplatek obsadit různá tábořiště různě po mapě přes vařídí kotlíky bo tak a kdo by si zaplatil mohl by si tam postavit stan (cca vlastnosti nejmenšího domu popř min) s tim že kdyby to byla guilda mohla by tam min např 2 stany bo tak. Prachy z tohoto "nájmu by šli částečně do rozpočtu nbejbližšího města a druhá část pryč z měnovýho systému" + povolení k utáboření by udělovali dm na základě rp...zádný vztah krom těch penez s mestem...dali by se tak vyřešit problémy menší guild který z rp důvodu nemužou existovat ve městě např typ banditi atd. Co ty na to neusi?
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Amy
Host
Odpověď #247 kdy: Květen 18, 2009, 04:41:34 am

Já jsem proti. Tábořit můžete klidně i bez truhel a craftu. - třeba tam, jak jsou kolem ohně rozestavěný vozy Úsměv
Stačí jen zapojit představivost Úsměv

To by pak každej  Lojza bydlel venku.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #248 kdy: Květen 18, 2009, 06:07:31 am

To by pak každej  Lojza bydlel venku.
A proč musí každej Lojza bydlet ve městě? Někomu se příčí být v městské dílně, kde si každý stojí se dvěma volama. Někdo má karmu, že do města nemuže. Někdo má voly uvázané/ věci v bedně v prázdném kráteru z rozmaru DM a nemůže k nim. Holt je to tu samej Lojza. A nemusím mít představivost, abych věděl, že je to pro některé hráče otravující.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Fousek
Šampión
**
Příspěvků: 106


Zobrazit profil
Odpověď #249 kdy: Květen 18, 2009, 06:55:16 am

To by pak každej  Lojza bydlel venku.
A proč musí každej Lojza bydlet ve městě? Někomu se příčí být v městské dílně, kde si každý stojí se dvěma volama. Někdo má karmu, že do města nemuže. Někdo má voly uvázané/ věci v bedně v prázdném kráteru z rozmaru DM a nemůže k nim. Holt je to tu samej Lojza. A nemusím mít představivost, abych věděl, že je to pro některé hráče otravující.


Tak to je moje řeč  ......
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #250 kdy: Květen 18, 2009, 09:37:20 am

To by pak každej  Lojza bydlel venku.
A proč musí každej Lojza bydlet ve městě? Někomu se příčí být v městské dílně, kde si každý stojí se dvěma volama. Někdo má karmu, že do města nemuže. Někdo má voly uvázané/ věci v bedně v prázdném kráteru z rozmaru DM a nemůže k nim. Holt je to tu samej Lojza. A nemusím mít představivost, abych věděl, že je to pro některé hráče otravující.
No s tím Kráterem to je tak trochu divný. Nedovedu přesně určit na kolik je to RP a na kolik "zhuštění obyvatelstva v horský" nebo jinak účelový. V každým případě to je rána jakékoli možné opozici elfům, protože se tak nedostanou ke craftu. Možná je na čase dobýt elfí ves, to je skoro takovej tábor :-)
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Amelor
Host
Odpověď #251 kdy: Květen 18, 2009, 10:15:53 am

To by pak každej  Lojza bydlel venku.
A proč musí každej Lojza bydlet ve městě? Někomu se příčí být v městské dílně, kde si každý stojí se dvěma volama. Někdo má karmu, že do města nemuže. Někdo má voly uvázané/ věci v bedně v prázdném kráteru z rozmaru DM a nemůže k nim. Holt je to tu samej Lojza. A nemusím mít představivost, abych věděl, že je to pro některé hráče otravující.
No s tím Kráterem to je tak trochu divný. Nedovedu přesně určit na kolik je to RP a na kolik "zhuštění obyvatelstva v horský" nebo jinak účelový. V každým případě to je rána jakékoli možné opozici elfům, protože se tak nedostanou ke craftu. Možná je na čase dobýt elfí ves, to je skoro takovej tábor :-)

V klidu, Krater ma zas majtele a je obyvatelny, co nevidet se dočkate i IC, dilny by už ted meli byt opet vybavene...
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #252 kdy: Květen 18, 2009, 05:39:37 pm

Jo na druhou stranu proč by měli banditi co chcou loupit v lesích bydlet v městě? Co amy?

EDIT: Myslim, že si taky přehlídla, že by to neprodavali hrači ale dm
Poslední změna: Květen 18, 2009, 05:44:48 pm od José Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #253 kdy: Květen 18, 2009, 06:47:14 pm

ted narazis na krater a nove obyvatele?
Zaznamenáno
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #254 kdy: Květen 18, 2009, 07:46:54 pm

Tak si dobyjte nebo dobijte Vetrov, Kandahar, Elfi, Timpanii, Chmelinkov. Proc sakra zas chcete lezt nekomu do zeli?
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Stran: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS