Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 01:59:14 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196429 krát)
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #225 kdy: Duben 27, 2009, 08:54:50 pm

a jak je to s tím plášťem? proč už není prázdnej model?

Aby se bylo na co ptát Úsměv (jinak se dalo složit oblečení pro postavu co byla pro PC neviditelná, jen díky průhlednému oblečení, ale NPC tě vždy viděli  Mrknutí)
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #226 kdy: Duben 27, 2009, 09:26:03 pm

LAME  Hněv

Alespoň u pláště by ta neviditelnost být mohla, protože ten dokáže pěkně zprasit vzhled některých brnění a rób. Jenom s neviditelným pláštěm přece celou neviditelnou postavu neuděláš.

Jedna věc je z technického hlediska na NWN fakt hnusná. Z té nedokonalosti grafických modelů by se občas jeden zeblil. Např. mě dost udivuje, jak může někdo nosit ty klobouky, když na postavě vypadají jak kresba pětiletého dítěte.
Poslední změna: Duben 27, 2009, 09:28:14 pm od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #227 kdy: Duben 27, 2009, 09:41:08 pm

Chceš grafiku, hrej Crysis.
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #228 kdy: Duben 28, 2009, 07:19:37 pm

LAME  Hněv

Alespoň u pláště by ta neviditelnost být mohla, protože ten dokáže pěkně zprasit vzhled některých brnění a rób. Jenom s neviditelným pláštěm přece celou neviditelnou postavu neuděláš.

Jedna věc je z technického hlediska na NWN fakt hnusná. Z té nedokonalosti grafických modelů by se občas jeden zeblil. Např. mě dost udivuje, jak může někdo nosit ty klobouky, když na postavě vypadají jak kresba pětiletého dítěte.

mam klobouk protoze plast by mi zprasil vzhled a prazdny model tu neni xD
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #229 kdy: Duben 30, 2009, 03:22:51 pm

Potřeboval bych ten plašt co byl drowi na K1-... ta pavučina bez pozadí
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #230 kdy: Květen 01, 2009, 11:14:10 pm

Tak dneska jsem si ověřil, že DW je plašan a držkuje tu úplně zbytečně. Plášť bez vzhledu existuje, jenom je třeba hledat Úsměv
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Orbi
Host
Odpověď #231 kdy: Květen 02, 2009, 12:18:12 am

OT: to "usmev" to ma byt iba text, alebo to len ja nevidim smailikov?
Zaznamenáno
Death-Wind
Hrdina
***
Příspěvků: 475



Zobrazit profil
Odpověď #232 kdy: Květen 02, 2009, 03:05:51 am

Tak dneska jsem si ověřil, že DW je plašan a držkuje tu úplně zbytečně. Plášť bez vzhledu existuje, jenom je třeba hledat Úsměv

aha tak asi krejci co mi oh upravoval je uplne slepej, protoze jel po jednom a prazdnej tam enbyl, projeli sme to cely dokola, leda by vsechny plaste nemeli identicke modely
Zaznamenáno

Black is the night, metal we fight
Power amps set to explode
Energy screams, magic and dreams
We chime the bell, chaos and hell
Metal for maniacs pure.
Fast melting steel, fortune on wheels
Brain hemorrhage is the cure
For BLACK METAL
lay down your soul to the gods rock `n' roll
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #233 kdy: Květen 02, 2009, 01:55:50 pm

Ahoj, tak sem se už delší dobou zamýšlel nad provedením pavéz.
Říkal jsem si, že když npř. válečník dojde do lvlu, kdy umí používat pavézu, tak že je to pro něj neuvěřitelné zlepšení a zvládá věci, o kterých před tím ani nemohl doufat. Takže, já bych měl návrh, jak upravit systém pavéz a jejich výroby.
Základ, podle kterého dřeva má stupen pohlcení v kvalitě, je podle mě dobrý. Jako akát - 3, javor - 4, atd...
Ale pohlcení je podle mě trošku nevyvážené. Když jsem si to přebral, tak podle mě by bylo lepší udělat pohlcení postupně podle kvality kovu. Ted přesně nevím jak to je, ale co jsem viděl, tak pohlcení se velice často pohybuje okolo 8-10 bodů. Kdyby to bylo trošku propracované, tak já bych to udělal, podle kovu a to: železo 0, stříbro 2,(magnetit a hematit by měli pohlcení základ 2 a magen. by pohlcoval 4 pozitivní navíc a hematit 4 negativní, takže pavéza hematitová by měla základ pohlcení 2 fyzické a negativní energii 4) zlato 4, verdicit 6, rubicit 8, syenit 10, adamaintit 12. A plusková pavéza by měla vždy pohlcení o jedna vyšší.
Takto mě to připadalo vyváženější a už od menších lvlů by postavy mohli nosti pavézy s malým pohlcením, naopak to velké vy mohli mít až vyšší lvly.
Pokud je to těžké na provedení, nebo jsou pro to nějaké vysvětlení a důvody jak to je ted, tak o těch nevím, proto jsem navrhnul toto upravení.
PS: tohoto článku není záměrem stížení craftu truhlářů, ale vyvážení pavéz.  Mrknutí
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #234 kdy: Květen 02, 2009, 03:34:02 pm


Nevím, kde bereš ty divný informace o pronikavém zlepšení, ale:

1. Jedničkovou pavézu s pohlcením zvládá válečník asi tak od třetího levelu (nevím to jistě). Nevím, kde jsi vzal to, že by na to musel nabírat nějaké levely.
2. Různé kovy dělají různé typy pohlcení. Např. zlatá pavéza má k základnímu pohlcení ještě něco ke kyselině, syenitová k ohni atd.
3. Hematitová pavéza má větší pohlcení - hematit je nejen na pozitivní energii u zbraní atd., ale i na pohlcování. Navíc, když si z hematitu uděláš brnění, tak přijdeš o AC 3 z pavézy, ale máš pohlcení a můžeš používat obouručku.
4. Stupňování pohlcení je podle kvality a to znamená, že válečník na 6. levelu s jedničkovou pavézou nemá pohlcení na stejného řepáka s jedničkovou zbraní. Nechápu, co by mělo za význam, jestli se mu bude ignorovat 4 body pohlcení nebo 12.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #235 kdy: Květen 03, 2009, 04:39:57 pm

nevím jastli si už dodělal kraft, ale nějaký Cornelius má cca 80 bodů v kraftu kováře, není brzo hodnotit kvalitu zboží?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amy
Host
Odpověď #236 kdy: Květen 03, 2009, 04:49:38 pm

A bum hřebíček na hlavičku  Mrknutí
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #237 kdy: Květen 03, 2009, 05:12:43 pm

nevím jastli si už dodělal kraft, ale nějaký Cornelius má cca 80 bodů v kraftu kováře, není brzo hodnotit kvalitu zboží?
No nevím, jakou tohle má spojitost s výrobou pavéz... Mrknutí
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #238 kdy: Květen 03, 2009, 05:57:01 pm

nevím jastli si už dodělal kraft, ale nějaký Cornelius má cca 80 bodů v kraftu kováře, není brzo hodnotit kvalitu zboží?
No nevím, jakou tohle má spojitost s výrobou pavéz... Mrknutí

Vzhledem k tomu, že v truhlařině máš daleko míň, bych se tom nerejpal, být tebou....  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #239 kdy: Květen 03, 2009, 07:35:29 pm

No nevím, jakou tohle má spojitost s výrobou pavéz... Mrknutí
Že hodnotit/měnit kvalitu pavéz před vyzkoušením všech možností výroby je předčasné, podle mě.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS