Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 10:04:09 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196422 krát)
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #135 kdy: Březen 17, 2009, 10:20:59 pm

utracej svoje prachy smejde bezverna na cirkevni prachy ma pravo jen a pouze "belasek" Boiko

chcete utracet otevrete casina a hampejze a prachy se jen rozutecou

bordel ne to by nefungovalo na serveru byla jedna stetka a ta diky dostatku prace umrela hlady

Jako to kasíno by byl možná i dobrej nápad. I zlodějíčci by si přišli na svý... Vzpomínám si jak na K1 hrával jeden hobit karty. Vždycky jsem přišel o trochu víc peněz, než bych měl  Škleb
Nebyl to krejča s házením kostek?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ash
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #136 kdy: Březen 18, 2009, 03:06:38 pm

utracej svoje prachy smejde bezverna na cirkevni prachy ma pravo jen a pouze "belasek" Boiko

chcete utracet otevrete casina a hampejze a prachy se jen rozutecou

bordel ne to by nefungovalo na serveru byla jedna stetka a ta diky dostatku prace umrela hlady

Jako to kasíno by byl možná i dobrej nápad. I zlodějíčci by si přišli na svý... Vzpomínám si jak na K1 hrával jeden hobit karty. Vždycky jsem přišel o trochu víc peněz, než bych měl  Škleb
Nebyl to krejča s házením kostek?
Pokud si dobře pamatuju , byl to hobit Gren:)
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #137 kdy: Březen 18, 2009, 03:53:32 pm

mno myslim, že to byli oba. Ale hlavně jsem měl na mysli Krejtchu.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #138 kdy: Březen 19, 2009, 06:25:24 pm

K tomu návrhu přidat učitele pro povolání, aby musely postavy při novém levelu jít za nějakým ošoustem a naučit se to od něj: Včera jsem byl na Thalii a tam to tak funguje. Hrozná věc je, že když je člověk na 1. levelu, tak se těžko dostane živ do jiného města, aby se tam mohl naučit, nehledě na to, že musí toho učitele těžce hledat. Je to docela opruz a nepřátelské vůči novým hráčů. Proto bych tady nic podobného nedoporučoval, už tak je nás málo. Leda tak pro prestiže.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #139 kdy: Březen 19, 2009, 06:34:24 pm

Ahoj Ludkku já myslel , že na první dva lvly tam nepotrebuješ učitele , třeba to zmenili a jinak se doptaš lidí - jako v životě , pro začatečníky jsou učitelé celkem blízko  center.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #140 kdy: Březen 20, 2009, 01:22:15 pm

No... pro ty prestiže to zase není tak špatný nápad. Ale.. Zase by se tu prohloubil rozdíl mezi Paladinem a BG. A také rdd by se nedalo brát od 2. evelu, pokud by byli ti učitelé někde zastrkaní. Ale jinak to není vůbec špatnej nápad. Já vim, že na to teď  neni čas, ale až by se našel, tak by se mohli vymyslet úkoly, které by učitelé zadávali, aby se přesvědčili, že žák stojí za námahu. Uvedu příklad. Učitel na SD bude mít úkol, aby žák prošel v Hide/ms módu kolem .. třebas usínajícího strážce. No a když se mu to povede nepozorovanému, tak ho vezme do učení. Jako... zaujímavé a podnětné.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
Host
Odpověď #141 kdy: Březen 21, 2009, 09:25:21 am

Neusi prosimte, co rikas na to kdyby jse vymysleli nejake itemy pro kneze : + body do viry pri  modleni, prenosne holy artefakty co by umoznovali jednou denne udelat obrad na ceste atd ....

Jelikoz jsou modlici povolani odkazana na tomto serveru na modleni a kdyz jsou na delsi vyprave bez moznosti modleni jsou docela v pr.... ... (viz. vcerejsek na ostrove kralu, Amy potvrdi ).Nebo alespon udelat od urciteho levelu (napr. 20 ) moznost delat obrad jednou denne kdekoliv z mensim ucinkem ( myslim na jedno naspani ).

Myslim ze ty artefakty do viry by mohli byt velke lakadlo pro cirkve. Muze se udelat i boj o ne - neco jako artefakty na K1

Jen takovej napad ..... treba padne na urodnou pudu  Co???
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #142 kdy: Březen 21, 2009, 11:23:44 am

obrady jsou silene jako blazen...
jen se musi sejit dost lidi, se spravnym presvedcenim! a rozumnem slozeni
efekt obradu par vydrzi moooc hernich hodin (nekdy i dni)

jednine co efekt prerusi je smrt... tj. radeji neumirat, aby vas bohove nemuseli asistovat pri ozivovani.. to je nastve
Zaznamenáno
Šedostínka
Host
Odpověď #143 kdy: Březen 21, 2009, 12:21:41 pm

Neusku, spíš by měla otázka být stanovená jinak.
Pokud věřící umře, měl by mít možnost rozbalit přenosnej svatostánek.

Docela to dokáže zničit celý příběh.
Musela jsem to řešit přenosem k nejbližšímu oltáři.

Do začátku by bylo fajn mít DM hulku, tera by ten postih odstranila.
Zkoušela jsem co šlo ale nic nefuguje.
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #144 kdy: Březen 21, 2009, 01:12:31 pm

Jak je to vlastně s těma licencema? Napadlo mě, že by se se to dalo radikálně zjednodušit a dávat licence přímo na výrobky.
1. Licence by uděloval třeba mistr tovaryš (nebo jak by se jmenoval) ve veřejných dílnách v každým městě.
2. Nelicencovaný výrobek by měl opotřebení 1/1500
3. Správce města by mohl určovat nějakou míru výše licencí.
4. Do výše, kterou by si mistr tovaryš řekl by se mohla promítnout dovednost "Přesvědčování" (alespoň by se zvýšil její smysl)

Příklad: Cor Arg chce prodat v nějaké vitríně ve Chmelínkově luk 5+. Přijde za Tovaryšem v dílnách (alespoň by do nich někdo chodil), ukážemu luk. Tovaryš mu řekne cenu licence 30 000 zl. Cor Arg se může pokusit  přesvědčit Tovaryše o její snížení... . Potom za ni zaplatí, zbraň se tím  zplnohodnotí na 1500/1500 opotřebení. Může jí dát do vitríny nebo rovnou někomu prodat, to už je fuk.

Přínosy: 1. mnohem jednodušší než licencování materiálu
                2. každý řemeslník si mnohem víc rozmyslí co bude ve vitríně prodávat, a nebude se snažit prodat každou veteš co vyrobí
                3. určí se tak min. hodnota výrobků, odbourá se tím kamarádičkování a to dokonce i ve spolku (nikdo nebude přeci dotovat      ani toho největšího kámoše)
                4. správce měst nebude zavislí hlavně jen na přísunu z nájmů (samozřejmě by se musela upravit výše poplatku za údržbu apod.)     

Trochu jsem o tom ztratil přehled, tak jestli jsem zpapouškoval něčí návrh tak sorry.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Snekoun
Host
Odpověď #145 kdy: Březen 21, 2009, 02:57:29 pm

Neusku, spíš by měla otázka být stanovená jinak.
Pokud věřící umře, měl by mít možnost rozbalit přenosnej svatostánek.

Docela to dokáže zničit celý příběh.
Musela jsem to řešit přenosem k nejbližšímu oltáři.

Do začátku by bylo fajn mít DM hulku, tera by ten postih odstranila.
Zkoušela jsem co šlo ale nic nefuguje.

Ano díky za upřesnění když kněz umře a pak je opět hned oživen může to zabalit a jít domů.Už si totiž nezakouzlí bez obřadu.
Jinak spojil jsem to zároveň i stim nápadem....na artefakty
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #146 kdy: Březen 21, 2009, 03:03:54 pm

Ano díky za upřesnění když kněz umře a pak je opět hned oživen může to zabalit a jít domů.Už si totiž nezakouzlí bez obřadu.
Ano, přesně tak.
Ono je krásné, že neumírat, ale 1) to nikdo nechce.
2) je hezké, když ti třebas dá DM DMkill, a hned resne, ale neuvědomí si, že (jak píše šnek) to může zabalit a běžet přes půl světa se pomodlit.

Jako, kdyby byla ta kouzla oddělena od toho umírání, a šla pouze přes čas.


A jinak, s těma licencema. Jsem výrazně proti. A vždycky budu. To a't si je na demoně. Tady ne. A nevim,proč se furt řeší, vždyť nic neřeší.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #147 kdy: Březen 21, 2009, 03:10:10 pm

Ano díky za upřesnění když kněz umře a pak je opět hned oživen může to zabalit a jít domů.Už si totiž nezakouzlí bez obřadu.
Ano, přesně tak.
Ono je krásné, že neumírat, ale 1) to nikdo nechce.
2) je hezké, když ti třebas dá DM DMkill, a hned resne, ale neuvědomí si, že (jak píše šnek) to může zabalit a běžet přes půl světa se pomodlit.

Jako, kdyby byla ta kouzla oddělena od toho umírání, a šla pouze přes čas.


A jinak, s těma licencema. Jsem výrazně proti. A vždycky budu. To a't si je na demoně. Tady ne. A nevim,proč se furt řeší, vždyť nic neřeší.

1) kdyz nechce at neumira... no a nebo muze byt vybaveny svatym symbolem a ten mu castecne pomuze
2) DM kill a okamzity DM ress nema na pomodlenost vliv  (placate nesmysly)

Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #148 kdy: Březen 21, 2009, 05:35:16 pm

ono to funguje tak ze si knez nezakouzli az v momente kdy se vrati z ocistce

kdyz nechces umrit neumirej tak tohle ma hloubku

ono kdyby byli nejaka ta udelatka (sochy relikvie atd ) ke kterym by se dalo modlit nemusel by potom DM co se snazi a tvori vymyslet kasparady jak to zaridit aby cela akce nesla do kopru

Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #149 kdy: Březen 21, 2009, 09:04:49 pm

2) DM kill a okamzity DM ress nema na pomodlenost vliv  (placate nesmysly)

Omlouvam, ono to ještě bylo trošku jinak.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS