Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 04:06:54 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36
  Tisk  
Autor Téma: Pár návrhů  (Přečteno 196392 krát)
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #75 kdy: Březen 12, 2009, 03:37:37 pm

nastrojar je podle me uplne zbytecny, jen sebere cast prace kovari
spis srovna kovare na uroven ostatnich
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #76 kdy: Březen 12, 2009, 03:56:29 pm

tohle nevim, mam jen kovare Úsměv

pokud je kovar opravdu "lepsi" nez ostatni, tak pak souhlasim, ale nemelo by mu to nic usnadnit, protoze uz takhle je nejvic lidi na maximu prave v kovarine..
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #77 kdy: Březen 12, 2009, 05:52:35 pm

rozdeleni xp za mluveni se stejnou rasou nevidim jako dobrou myslenku co prijde priste postih za spatnou krevni skupinu?

jak psal formi v jednoduchosti je krasa smeroval bych pozornost jinam na areny sazeni penez nebo xp na souboje herni doupata bordely atd atd neco co bude bavit ne prudit soustredil bych se na bonusy ne postihy


Poslední změna: Březen 12, 2009, 06:03:27 pm od deion Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #78 kdy: Březen 12, 2009, 08:18:50 pm

Ono je to jednoduché, stačila by vyvěsit anketa, ať si hráči zahlasují a bude vidět, jak jsme na tom.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #79 kdy: Březen 12, 2009, 08:31:47 pm

Ono je to jednoduché, stačila by vyvěsit anketa, ať si hráči zahlasují a bude vidět, jak jsme na tom.
Jenže musíš uvést zda hlasuješ o tom co je lepší pro hlasujícího nebo pro server Úsměv Myslet na sebe umí každý...
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #80 kdy: Březen 13, 2009, 01:16:28 am

Myslet na sebe umí každý...
To je tu vidět na každém ,druhém ,kroku a ted to nemyslím osobně na tebe  Smích
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #81 kdy: Březen 13, 2009, 03:09:00 pm

Jsem proti úpravě časový XP. Klidně si ji plošně zvyšuj nebo snižuj. Navrhovaná úprava, podle mě nic nepřináší a stojí čas, koplikuje systém  a snaží se hráčům diktovat způsob hraní. Podle mě zbytečnost, soustředil bych se na něco jinýho.
Poslední změna: Březen 13, 2009, 03:10:46 pm od Erunamo Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Snekoun
Host
Odpověď #82 kdy: Březen 13, 2009, 03:50:39 pm

Jsem proti úpravě časový XP. Klidně si ji plošně zvyšuj nebo snižuj. Navrhovaná úprava, podle mě nic nepřináší a stojí čas, koplikuje systém  a snaží se hráčům diktovat způsob hraní. Podle mě zbytečnost, soustředil bych se na něco jinýho.

Osobně souhlasím s tímto názorem. Už takhle je systém na tolik složitý že když vysvětluju nováčkům hru na K2 koukají na mě jako na blázna  Šok
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #83 kdy: Březen 13, 2009, 07:58:42 pm

Myslet na sebe umí každý...
To je tu vidět na každém ,druhém ,kroku a ted to nemyslím osobně na tebe  Smích
Nepopírám, že myslím na sebe. Je to naprosto přirozené Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #84 kdy: Březen 13, 2009, 09:10:14 pm

Kebyze sa dlo spravit do mapy na trvalo poznamky ako vlastne tak i do mapy co kam vede. MOhlo by sa to spravit ze by si hrac kupil mapu a ked by ju aktioval tak by mu zmizla ale dala by do mapu poznaky kde aka je lokacia a mohol by si tam daj aj svoje ktore ostatu po restartu alebo na vlastne poznamky kotre by ta ostali na trvalo mohlo sluzit pero tiez za urciti poplatok

Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #85 kdy: Březen 14, 2009, 02:16:38 am

Mnozí z vás jistě budou namítat, že na Kandelábrie 2 nehraju a jistě budou mít pravdu. Po přečtení příspěvků z této diskuze mi to ovšem nedalo, dostupnost surovin je prostě moc vysoká. Pokud bude reálná doba, po kterou se předmět i s natěžením všech potřebných surovin vyrábí krátká, logicky to vede k jejich nízké ceně. Toto je ještě podpořené počtem hráčů, kteří na serveru hrají. V počtu deseti až dvaceti lidí se velmi snadno vytvoří vazby a jako reálná ekonomika to nikdy fungovat nebude. Pokud se jede o prodej licencí, myslím si, že je to příliš umělé, aby to mohlo pozitivním vlivem ovlivnit hratelnost. Dle mého mínění je nejlepším řešením snížit dostupnost surovin. Pokud bude úsilí na jejich získání značné, budou se hráči snažit získat ekvivalent v jiného hodnotě. Je celkem neovlivnitelné, jestli ho získají v reálném světě, nebo ve světe Kandelábrie. Jedno je to z důvodu že není v ničí moci toto ovlivnit. Na tomto je založen kapitalizmus a ekonomové tvrdí, že je to nejlepší systém co kdy kdo vymyslel. A vzhledem k tomu, že se nestojí fronty na banány tak bych jim to i věřil. Licence je prostě obdoba komunistického plánování, a pokud to někdo naplánuje špatně tak to nebude dobré ani z jednoho úhlu pohledu. Proste a jednoduše chcete, aby byli špičkové věci drahé, udělejte nedostupné suroviny (vysokou náročnost na jejich získání). A trh se sám zreguluje, je jasné že, na K2 to bude nějakou dobu trvat, protože všichni hráči mají nashromážděny tuny surovin.
Zaznamenáno

Morgan
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #86 kdy: Březen 14, 2009, 07:44:06 am

Vyskoda narocnost nis nieriesi. Par hracov sa  a pojdu na suroviny a natzia toho kvantuma rozdelina medzi sebou a je to porad to sami vse sa bude predavat za niskou cenu. Aj keby sa predlzil spawn surovin to tiez nic neriesi lebo im to bude dlzsie trvat ale stejne ziskauju tie suroviny. Problem spociva v tom ze vela ludi na serveru crafti a tym padaom staci ak si hraci budu vymenovat veci medzi sebou co potrebuju. Kebyze sa snizi pocat crafterov a spravi sa nejaka moznost pravidelneho ziskavania zlata aby ty co necratlili mali co utracet myslim ze by sa ekonomika pohla.

P.S.: poprosil by sa som sa kompetetny vyjadrili k mojmu predoslemu prispevku ohladne mapy.  Dakujem
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Jachym
Hrdina
***
Příspěvků: 321



Zobrazit profil
Odpověď #87 kdy: Březen 14, 2009, 07:54:40 am

Odpověď Smrkovi:
 Drahý Smrku, nejdříve jsem Ti chtěl odpověďet reagovat a zahajit polemiku, ale velmi brzo jsem od toho ustoupil. To by nemělo cenu a HLAVNĚ - NEPLEŤ si to toto je forum Kandelabrie a ne místo pro politickou agitku . To už se ty volby a politika dostali až sem?  
To už je  jedna nejmenovaná asi modrá strana tak zoufalá , že musí agitovat i na slušných forech lidí kteří se chtějí jenom bavit ?  
Navrhuji jeho příspěvek smazat , jako nepřípustné politické vměšovaní reálneho světa , aby bylo zabráněno rozhoření politicko-ekonomické diskuse z realneho světa.    
Jinak - Míno cílem příspěvku Smrka nebylo pomoci kandelabrii , ale spíš upozornit na ty banány ale odpověděl  jsi mu velice dobře - díky.
Zaznamenáno

Pik El Ashally
Nové: Nadar z udolí, Floor Jansen, Rudovous, Rotona.
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #88 kdy: Březen 14, 2009, 12:15:36 pm

Vždycky tu budou skulinky a lidi si budou schánět věci zadarmo nebo za směšný ceny, tak už v tom nerejpejte a radši si hrajte...vod toho tu ten server je ne? Valím oči! Super! s timhle poctem lidi to stejne nedame dohromady tak radsi nasmerujte energii jinam ne...
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Smrk
Mob
*
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
Odpověď #89 kdy: Březen 14, 2009, 01:15:33 pm

Jo já volím ODS a nejsem jejím členem. Není to dobrá strana. Ale ze zbylých alternativ je rozhodně nejlepší. Protože pokud si myslíš, že neustálé zadlužování státu, jak nám to ukazuje ČSSD nebo ekoterorizmus zelenejch je cesta tak si to mysli.  A tímhle sem právě strhnul obrovskej flame. A to sem ani nechtěl. Ještě jenom na okraj, ten kdo volí komunisty by si někdy měl přečíst, něco vod Karla Marxe. A uvědomit si co páchali na českém národu. Jinak co mě je vlastně po vašem světu, ten můj už umřel dávno.  Jenom sem chtěl dát konstruktivní návrh jenom úvahu a ty se do mě pustíš, že sem agitátor politické strany, já s politikou nikdy nechci nic mít, nechci a nebudu. Ale dál to nemá cenu, fórum sem četl jenom z nostalgie. A z mých známých sem zůstal poslední, nedávno jsme se o tom bavili, craft je to co zabilo tenhle server a to si myslím to mi nikdo nevymluví. Protože craft by mel hráče spojovat a ne je rozdělovat nutit je kooperovat a spolupracovat nikoliv vyrábět tisíce předmětů těžit miliony surovin a všechno sám protože sám toho člověk stihne nejvíce. Pokud by suroviny byli umístěny na konci dungeonů nesmírně rozsáhlých s mnohými nebezpečenstvími. Které by nutili spolupracovat skupiny minimálně 3 lidí, pro získání surovin na jeden prstýnek by se musela podnikat několika hodinová výprava. Tak by se cena předmětů patřičně vyšplhala. Toto je samozřejmě extrémní případ, ale jenom tím chci ukázat na to, že zde má každý všechno. A to se potom těžko, zvedá cena. Navíc by to dle mého názoru zvedlo hratelnost, protože by to nutilo spolupracovat hráče. Pokud by chtěli mít špičkovou výbavu. Ale jak sem řekl mě to muže být v podstatě jedno, jistě se najde někdo, kdo můj názor za každou cenu spraží. Jinak Jachyme podle data registrace tvého účtu se není mnoho čemu divit, že máš svůj názor na mě. Pokud by si mě znal ze hry na K1, nebo sme se osobně někde potkaly tak bys můj příměr nebral tak doslovně. Nechci tvrdit, že mám pravdu to nevím a neví to nikdo, ale byl bych rád, kdyby se nad tím někdo oprávněný zamyslel.
Zaznamenáno

Morgan
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 36
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS