Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 06:04:25 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1670136 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1950 kdy: Říjen 05, 2009, 06:01:02 pm

Pan Kamenov je podla IP hrac, ktory to napisal sam za seba, teda nie je to DM ani WB, aby nedoslo k omylu.

dalo by se tohle nějak rozlišit? aby jsme věděli, co je DM a co je hráč?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
Host
Odpověď #1951 kdy: Říjen 05, 2009, 06:03:15 pm

Pan Kamenov je podla IP hrac, ktory to napisal sam za seba, teda nie je to DM ani WB, aby nedoslo k omylu.

dalo by se tohle nějak rozlišit? aby jsme věděli, co je DM a co je hráč?


Už to je. DM nemají potřebu se skrývat za neznamé acc.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1952 kdy: Říjen 05, 2009, 08:17:50 pm

Pan Kamenov je podla IP hrac, ktory to napisal sam za seba, teda nie je to DM ani WB, aby nedoslo k omylu.

dalo by se tohle nějak rozlišit? aby jsme věděli, co je DM a co je hráč?


Už to je. DM nemají potřebu se skrývat za neznamé acc.

Tak jsem to nemyslel. Jen že pokud je tu někdo nový, tak to nepozná. Měl by jsi to mít v podpisu nebo někde ...
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Snekoun
Host
Odpověď #1953 kdy: Říjen 05, 2009, 09:58:09 pm

Tak jsem to nemyslel. Jen že pokud je tu někdo nový, tak to nepozná. Měl by jsi to mít v podpisu nebo někde ...

Snad už jsem to napravil  Škleb
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #1954 kdy: Říjen 06, 2009, 05:12:42 am

Tak jsem to nemyslel. Jen že pokud je tu někdo nový, tak to nepozná. Měl by jsi to mít v podpisu nebo někde ...

Snad už jsem to napravil  Škleb

Úsměv

Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1955 kdy: Říjen 12, 2009, 08:33:14 pm

Pořád to ještě tak brutálně laguje?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Hashen
Šampión
**
Příspěvků: 136



Zobrazit profil
Odpověď #1956 kdy: Říjen 12, 2009, 09:36:56 pm

dneska to bylo luxusní plavání tam a zase zpátky  Škleb Škleb
Zaznamenáno

Postavičky:KeLnar
                    Miz´ri Yril´Lysael
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1957 kdy: Říjen 13, 2009, 08:17:01 am

Asponň jste se nenudili. Jako expení přitom byl solidní adrenalin, ne?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1958 kdy: Říjen 13, 2009, 02:59:45 pm

Asponň jste se nenudili. Jako expení přitom byl solidní adrenalin, ne?

Mě spíš zajímá, jestli stíhala databáze. Dělal jsem nějaký experimenty s craftem a bojím se, abych nepromarnil nějakou kombinaci.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1959 kdy: Říjen 22, 2009, 08:18:58 pm

*Nejen straže a prodavači byli svědky toho, jak Blake zuřivě kope do zátarasů a patřičně u toho proklíná a nadává. Co se mu nepodařilo zničit, nakonec shodil z mostu do vody*
podpis: Získaná skúsenosť je priamo úmerná zničenému zariadeniu.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #1960 kdy: Říjen 22, 2009, 08:20:04 pm

*Nejen straže a prodavači byli svědky toho, jak Blake zuřivě kope do zátarasů a patřičně u toho proklíná a nadává. Co se mu nepodařilo zničit, nakonec shodil z mostu do vody*
podpis: Získaná skúsenosť je priamo úmerná zničenému zariadeniu.
Ted me dostal  Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1961 kdy: Říjen 23, 2009, 01:01:47 pm

O takovém určení jakékoli počítačové hry můžu jen pochybovat. Pokud vím, primárním cílem je se pobavit. Pokud někdo nepochopí, že jiní se mohou bavit jiným způsobem, než on uzná za vhodné, měl by navštívit Maovo mauzoleum a pochlubit se rudému vůdcovi, jak to těm reakcionářům nandá. Než se z Číny vrátí, bude tu wipe  Škleb
Nestrkám je do jednoho pytle. Jen reaguju na to, že se Goro bílý pes z nás nebuilderů snaží udělat idioty, co ani neumí počítat.
Klíd, není třeba se kvůli tomu rozčilovat. Rupne ti cévka v mozku a bude vymalováno. Ono je to za ty léta co hraju NWN pořád ta samá písnička - NWN je od buildování vs. moduly NWN jsou RP, testy, arény atd. atd.. Buildování se nevylučuje ve směs s žádným modulem (snad s vyjímkou HCRP jež jsou svázány určitými pravidly, ale i tam se dá vždy něco vykoumat), takže potom a hlavně záleží kdo, proč a nač builduje a co si od toho představuje. Je to jen o lidech jak se k tomu potom postaví a co jsem za ta léta zjistil podstatnou roli v tom hraje věk, duševní a morální vyspělost a množství volného času jež je daný ochoten věnovat zábavě. Takže těm kdo preferují buildování z důvodu vytvoření nesmrtelného bojovníka do PvP a jejich jediným cílem je pořád někoho mastit z jakýchkoli důvodů doporučuji arény - tam si mohou skládat ty svoje " lejna s parfémem a ředidlem" --- tohle se mi moc líbí, kdo je toho autorem, někde to tu bylo.  Na RP světě bych se zaměřil na hru charakteru a to vždy s ohledem na zábavu a to v první řadě spoluhráčů a až potom svou. Ukajení vlastních choutek a zábava na úkor druhých je hloupá a omezená a vždy bude vypovídat o charakteru hráče, protože na RP světech se to tak na rozdíl od arén bere.
Ano je to RP svet. No a co? Ja buildy mam a myslim si, ze i silne buildy. Nikoho z vas jsem bezduvodne nenapadl, nepojizdel lowlevly, a to i za situace, ze me nejaky lowlevl z RP duvodu demonstrativne napadl.  Dal jsem mu par ran sekerkou po  hlave a sel od nej. Na druhe strane tenhle svet je o vzajemne interakci. Jestli si chcete uzit RP bez hry, udelejte si chat a tam si vyblbnete do aleluja. Ja mam PvP rad a mojim cilem je si ho i uzit. Pac 3h RP pokec o hov.... nebo RP masteni mostner, ci  jine pododbne aktivity me skutecne dlouho nebavi.
A co tim chci rict. Je to jen o hracich. Kdyz nekdo hraje RP a nema zajem o PvP, tak si ho nevsimam a nekazim mu hru. Na druhou stranu je tu spoust lidi i kvuli PvP, treba i ja, kterym se libi RP svet, uz jen treba proto ze tu nelita same jj, nn, ok, Smích, wtf, omg a podobne, ma jisty pribeh a jistou uroven.   Na druje strane, ted to nemyslim jako utok,  ja HCRP hracum taky nevykladam to, at se jsou vyvalet ve svych ejakulatech, ktere maji po 3h kecani o nicem u ohne atp. Nekdo chce hrat RP nekdo PVP no. Kazdy hleda zabavu jinde. Hrajte si HC svuj charakter, pro me za me, na druhe strane, kdyz nekdo nema zabavu v tom cem vy, tak mu nedavajte. Prec jen tenhle svet neni svet HCRP hracu, ale nas vsech  Mrknutí  A hlavne Neuse.  Úsměv

Edit: a nemyslim si, ze jsem nejmladsi, dusevne a moralne nevyspely. Jen me hold bavi neco jineho nez nektere ostatni no. 
 

Tak s tímhle totální souhlas.
Naproti tomu se mi nelíbí ti rádoby 'já jsem lepší, já se buildy nezdržuji' hráči, kteří při první potyčce dostanou na kokos a má to tyto důsledky:
a) jdou si stěžovat na forum
b) dusí to v sobě a začnou nenávidět nejen postavu (v horšim případě i hráče)
c) dostanou mrtvičku (mozkovou či myokardu)
d) nevadí mu to, příště rád umře znova
moje zkušenost je nejčastji bohužel s a) a b)

A plete tu 2 věci dohromady a to je buildění a PK. Buildění je o tom, překonávat sebe sama, ne postavičku zabitím.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #1962 kdy: Říjen 23, 2009, 01:23:53 pm

O takovém určení jakékoli počítačové hry můžu jen pochybovat. Pokud vím, primárním cílem je se pobavit. Pokud někdo nepochopí, že jiní se mohou bavit jiným způsobem, než on uzná za vhodné, měl by navštívit Maovo mauzoleum a pochlubit se rudému vůdcovi, jak to těm reakcionářům nandá. Než se z Číny vrátí, bude tu wipe  Škleb
Nestrkám je do jednoho pytle. Jen reaguju na to, že se Goro bílý pes z nás nebuilderů snaží udělat idioty, co ani neumí počítat.
Klíd, není třeba se kvůli tomu rozčilovat. Rupne ti cévka v mozku a bude vymalováno. Ono je to za ty léta co hraju NWN pořád ta samá písnička - NWN je od buildování vs. moduly NWN jsou RP, testy, arény atd. atd.. Buildování se nevylučuje ve směs s žádným modulem (snad s vyjímkou HCRP jež jsou svázány určitými pravidly, ale i tam se dá vždy něco vykoumat), takže potom a hlavně záleží kdo, proč a nač builduje a co si od toho představuje. Je to jen o lidech jak se k tomu potom postaví a co jsem za ta léta zjistil podstatnou roli v tom hraje věk, duševní a morální vyspělost a množství volného času jež je daný ochoten věnovat zábavě. Takže těm kdo preferují buildování z důvodu vytvoření nesmrtelného bojovníka do PvP a jejich jediným cílem je pořád někoho mastit z jakýchkoli důvodů doporučuji arény - tam si mohou skládat ty svoje " lejna s parfémem a ředidlem" --- tohle se mi moc líbí, kdo je toho autorem, někde to tu bylo.  Na RP světě bych se zaměřil na hru charakteru a to vždy s ohledem na zábavu a to v první řadě spoluhráčů a až potom svou. Ukajení vlastních choutek a zábava na úkor druhých je hloupá a omezená a vždy bude vypovídat o charakteru hráče, protože na RP světech se to tak na rozdíl od arén bere.
Ano je to RP svet. No a co? Ja buildy mam a myslim si, ze i silne buildy. Nikoho z vas jsem bezduvodne nenapadl, nepojizdel lowlevly, a to i za situace, ze me nejaky lowlevl z RP duvodu demonstrativne napadl.  Dal jsem mu par ran sekerkou po  hlave a sel od nej. Na druhe strane tenhle svet je o vzajemne interakci. Jestli si chcete uzit RP bez hry, udelejte si chat a tam si vyblbnete do aleluja. Ja mam PvP rad a mojim cilem je si ho i uzit. Pac 3h RP pokec o hov.... nebo RP masteni mostner, ci  jine pododbne aktivity me skutecne dlouho nebavi.
A co tim chci rict. Je to jen o hracich. Kdyz nekdo hraje RP a nema zajem o PvP, tak si ho nevsimam a nekazim mu hru. Na druhou stranu je tu spoust lidi i kvuli PvP, treba i ja, kterym se libi RP svet, uz jen treba proto ze tu nelita same jj, nn, ok, Smích, wtf, omg a podobne, ma jisty pribeh a jistou uroven.   Na druje strane, ted to nemyslim jako utok,  ja HCRP hracum taky nevykladam to, at se jsou vyvalet ve svych ejakulatech, ktere maji po 3h kecani o nicem u ohne atp. Nekdo chce hrat RP nekdo PVP no. Kazdy hleda zabavu jinde. Hrajte si HC svuj charakter, pro me za me, na druhe strane, kdyz nekdo nema zabavu v tom cem vy, tak mu nedavajte. Prec jen tenhle svet neni svet HCRP hracu, ale nas vsech  Mrknutí  A hlavne Neuse.  Úsměv

Edit: a nemyslim si, ze jsem nejmladsi, dusevne a moralne nevyspely. Jen me hold bavi neco jineho nez nektere ostatni no. 
 

Tak s tímhle totální souhlas.
Naproti tomu se mi nelíbí ti rádoby 'já jsem lepší, já se buildy nezdržuji' hráči, kteří při první potyčce dostanou na kokos a má to tyto důsledky:
a) jdou si stěžovat na forum
b) dusí to v sobě a začnou nenávidět nejen postavu (v horšim případě i hráče)
c) dostanou mrtvičku (mozkovou či myokardu)
d) nevadí mu to, příště rád umře znova
moje zkušenost je nejčastji bohužel s a) a b)

A plete tu 2 věci dohromady a to je buildění a PK. Buildění je o tom, překonávat sebe sama, ne postavičku zabitím.

No jo Cagu máš recht, taky to znám a leckdy mě to postihne, zvláště když dostanu na držku od "zvláštní kombinace povolání". já už se ale smířil s tím, že někdo přemýšlí způsobem :

a) rád bych si zahrál svůdce žen a tajného agenta císařství co se na to asi hodí? - no barbar ne, válečník taky nic moc, hele bard ... jo to je super, co k tomu ... vylamovat zámky, krást, nenechat se chytnout jojo to by šlo tak a co z toho můžeme mít *chvíli načítá informace z mozku* nu na Kandelábrii by šlo 22bard/5sd/13rog ... co z toho můžu mít (nezapomenutelnost, obě písně, ED, únik hodně samostatnou postavu, hips ... jo to jde) o co přijdu (o útok méně .... blablabla) .... jo to by šlo, to se dá zkousnout ... historie, příběh, jméno, zbraně a hupky šupky do hry

b) vzhledem k tomu že je to tu samý kleriko mnich, exaltka atd. co postavit proti nim, no moc toho není, takže exaltka, mutacemnich, těžký devastátor, superhybrid typu PM/DD/WIZ .. .to že to nemá žadnou hloubku či podtext nevadí hlavně když nedostanu do držky a budu na koni kdykoli kohokoli potkám

Je to jen o přístupu ke hře, zábavě, atd. - důležitý je za tím ten člověk a pokud ten to bere tak, že účelem je zábava všech pak je to ok a je jedno jestli přístup a) nebo b), no a pokud je za kouzelnou krabičkou asociál pak je jedno jestli se řídí a) nebo b) s tím rozdílem, že s a) možná nenadělá tolik škody a je lépe korigovatelný, ale to je věc pohledu na věc.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1963 kdy: Říjen 23, 2009, 02:02:59 pm

Sorry, že jsem se včera tak rozohnil - holt se mi nelíbilo, že ze mě někdo dělá debila, co ani neumí počítat.

Jinak, když už jsme v tom odpadkáči, tak můžu vysvětlit těm, co poněkud nechápou, proč by někdo hrál online NWN (oprostěte se, prosím, od singlu) kvůli něčemu jinému, než řezačce:

Vždycky jsem byl příznivce her na hrdiny, mým oblíbeným bylo DrD. (DrD proto, že většina mých kamarádů neuměla anglicky a neměla moc peněz na nákup D&D.) Když jsme s kámoši ono DrD hráli, nešlo nám o to, zabít toho největšího orka, prosekat se nějakým dungem atd. Pravidla boje jsme koneckonců hráli dost volně. Vždycky ale šlo o hru na hrdiny, role play. Bavily nás zákulisní machinace světa, co vytvořil DM, bavily nás zábavné situace, ke kterým docházelo v dungeonech, řešení hádanek, hádky v hospodách, NPC, co si s námi hráli jak kočka s myší atd. Jenže teď už mi není 15 a není dost dobře možné sehnat dost kámošů, kteří by si vyhradili tolik času, co hraní DrD zabere, a přitom se všichni shodli.

Reálným řešením je tedy jít na online RP server. Moc rozumných her se nenabízí (Age of Conan, WoW, Warhammer Online - to všechno jsou více méně mainstreamové srágory pro puberťáky), takže rozumná volba je NWN. A skutečně to tak s tím RP funguje. Zákulisní machinace, špinavá politika, morální dilemata týkající se přesvědčení postavy atd. Klidně i takové blbosti, jako je rozhovor s předákem horníků coby DM mě dokáží pobavit, když to vede schopný hráč (díky ATM). Ti co hrají s El Ashally a kují pikle s nimi nebo proti nim jistě tuší o co jde a doufám, že většina z nich se tím taky baví. Pokud ne, klidně dejte vědět PM, v čem je problém a zkusíme to vylepšit. Sice ta hra není tak intenzivní, protože i při občasném připojení na pár hodin je někdy problém se sejít, ale mně to vyhovuje.

Nemám potřebu naklikat si co nejsilnější postavu (a když znáte herní mechaniku, tak to vážně žádný problém není) a např. se stydět sám před sebou, že mám zákonně dobrého mnicha/assasina/zloděje (vím, blbý příklad), i když každému natrhnu řit, když přijde na věc. A nervovat se jako např. Arash tím, že jsem si udělal build a někde na 30. levelu zjistil, že by to šlo líp, to taky nemám zapotřebí.

Takže vy co jste psali, źe "to nedáváte", už chápete?
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1964 kdy: Říjen 23, 2009, 04:50:19 pm

např. se stydět sám před sebou, že mám zákonně dobrého mnicha/assasina/zloděje
Nojo, ale to přesně to, v čem si nerozumíme. Podle mě zase dobrý builder je schopný tvořit tak, aby to nebylo PB, ale přitom dobrý build.

A neboj, arash zas tak dobrej builder neni. Že, arashi? Mrknutí
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 129 130 [131] 132 133 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS