Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 03, 2024, 04:59:00 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Jaká bude Edwardova budoucnost?  (Přečteno 1933 krát)
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
kdy: Srpen 01, 2009, 01:33:50 pm

Edward je človek původem ze šlechtického rodu. Rodu Snyderů, který je už mrtvý a nemá majetek. Tak se musel smířit s tím, že své jméno ochudí a bude se představovat pouze jako Edward. Jeho přijmutí do spolku statečných srdcí ho povzbudilo k řemeslnícké práci a začal dělat všechny možné druhy práce, aby jeho přátelé s ním byli spokojeni.


---

Část první: Mise

Edward se procházel Kráterem, jelikož hledal doplnky do jeho výbavy. Když chtěl jít pryč, všiml si vývěsního štítu na bývalé hospodě u temného Jestřába... *Přečetl si co bylo psáno na ceduli* Deset měšců? hm to ej pěkná nabídka... A destet po ukolu. Napsal tedy dopis a vložil ho do schárnky, že by tu nebezpečnou avšak dobře placenou misi vzal. Chvíly poté uviděl ženu majitelku hospody, jak dopis čte. Nabídl jí pomoc rovnou a vyslechl se její požadavky. Zjistit, co se stalo s Dannym. Prozkoumat vězení jak v Kandaháru, tak v Chmelínkově. Tak dobrá, *přijal misi* Udělám co budu moci.


---

Část druhá: Špatný začátek


Zanedlouho přijel do Kráteru cirkus a arénou. "Hm, zkusím štěstí" *řekl si a vešel*

Po skončení zápasů v cirkusu

Edwarde Edwarde.. tos ze sebe udělal blbce... Vlézt do arény a ze dvou zápasů dva prohrát... To je ostuda a eště jsi měl práci...*kroutí hlavou* Vemeš peníze, ale nic neděláš *ozvalo se svědomí*Tak dost! A do práce Ted hned! *začne promýšlet plán* Ale jak zjistit, Jak je to Dopravdy s Dannym? Hm... říkala jestli je ve vězení, nebo zjistit co s ním je... To nebude lehké..

---

Už vím Tohle by mohlo vyjít! No jistě, že mě to nenapadlo již dříve, ale kdo že to tenkráte byl v tom převleku jako jeden z nich? Kdo to byl za toho Acrona? Hlavo dubová vzpomen si!*plácne se do čela* To se musí zjistit! *Vstane vyjde z domu* Toho člověka musím najít. Kdo to jen byl...

Zaznamenáno




Orathe
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Srpen 01, 2009, 07:33:01 pm

Část třetí: Panovačný ork

Jedné noci byl Edward v domku který patřil statečným srdcím, jehož mohl nazývat domov. *rozrazí se dveře*"vstoupí tlustý ork posadí se na mastný trůn a začne vše řídit podle jeho pokřivených ideálů" *pomyslí si Eda* " a eště má na mě narážky.. to se tu nechám odkřikovat od takového jednoduchého tvora? Ne! tak to nechat nemůžu! Urážet se primtivem a že prý mi rozbije ksicht... to je drzost, mě ze šlechtického rodu." *a začne se hádat s půlorkem. Ten jen jak vykáže ven ze dveří a poví mu, aby se nevrcel, že prý k nim už nepatří a není jeden z nich* Tak sem tam nechal všechen svý majetek... eště že jsem jim dával ty peníze, já hlupák... Ti že chtějí pomáhat? Blbost... Tse, kašlu na to... *vyzarí ze dveří ven* Sem se snad už nevrátím.
Zaznamenáno




Orathe
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS