Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 08:36:40 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075761 krát)
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3240 kdy: Listopad 08, 2009, 11:45:00 pm

se zmenou presvedceni je spojena spousta technickych problemu...
treba:
postava ma povolani mnicha a prijde o zakonne presvedceni, co s ni?
sebrat vsechny lvl mnicha? co kdyz bude mit mnicha na 1 lvl? smazat celou postavu?
atd.

proste, presvedceni je napevno, jinak to nejde
z anarchisty/kuchare se stane fanaticky katolik/kameraman, neznamena ze zapomene umeni varit kdyz se zmenilo jeho chovani.. ale takovy paladin/bg je blbost Smích
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #3241 kdy: Listopad 09, 2009, 12:25:57 am

se zmenou presvedceni je spojena spousta technickych problemu...
treba:
postava ma povolani mnicha a prijde o zakonne presvedceni, co s ni?
sebrat vsechny lvl mnicha? co kdyz bude mit mnicha na 1 lvl? smazat celou postavu?
atd.

proste, presvedceni je napevno, jinak to nejde
z anarchisty/kuchare se stane fanaticky katolik/kameraman, neznamena ze zapomene umeni varit kdyz se zmenilo jeho chovani.. ale takovy paladin/bg je blbost Smích
v tomhle je tudíž logický rozpor (je to takhle až na to že je to jinak)


No řeknu vám, jak bych tohle dělal.
Mino by si na základě větších událostí měl zažádat DM o změnu přesvědčení. V tomhle případě by DM mohlo vyhovět. Problém je s tím, že potom by to chtěl každý a navíc DM tady skoro nejsou.
Nebo druhá alternativa, vznese se požadavek a komise RP hry to schválí nebo ne.

P.S.: Kai naráží na to, že měl postavu mnicha z builderských důvodů a hrál jí jako čistého chaotika, co na každého plyval a urážel a na autority typu soud taky kálel.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3242 kdy: Listopad 09, 2009, 05:37:55 am

se zmenou presvedceni je spojena spousta technickych problemu...
treba:
postava ma povolani mnicha a prijde o zakonne presvedceni, co s ni?
sebrat vsechny lvl mnicha? co kdyz bude mit mnicha na 1 lvl? smazat celou postavu?
atd.

proste, presvedceni je napevno, jinak to nejde

ano, sebrat levely, případně mu je nechat ale vzít bonusy.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3243 kdy: Listopad 09, 2009, 07:56:33 am

se zmenou presvedceni je spojena spousta technickych problemu...
treba:
postava ma povolani mnicha a prijde o zakonne presvedceni, co s ni?
sebrat vsechny lvl mnicha? co kdyz bude mit mnicha na 1 lvl? smazat celou postavu?
atd.

proste, presvedceni je napevno, jinak to nejde

ano, sebrat levely, případně mu je nechat ale vzít bonusy.

sebrat (vsechny) bonusy, ktere ma z nejakeho povolani, ktere se svym presvedcenim mit nemuze, technicky nejde... nektere dovednosti jsou natvrdo v nwn

napr.
- zly paladin, by nemel od sveho boha dostat vubec nic, zadne imunity, zadne kouzla, zadne dovednosti... to nejde zaridit
mozna by na tom mel byt jeste hur, protoze nastve sveho boha
- chaoticky mnich, prestava dodrzovat rad sveho klastera, uz nevstava rano ve 4hod na rozcvicky, schvalne nemrzne jen v hadriku na snehu, netravi hodiny procvicovanim nejakeho cviku, atd.
jeho telo prijde o nadlicke schopnosti

takze zustavaji jen relevel a ruseni postav...
podle jakych pravidel se to bude delat?
jak se dohlidne ze si relevelujici nejdela uplne jinou postavu? urcite mu to znici postavu, atd.
z toho kouka spousta problemu, hadek a zle krve

nejlepsi je hru zjednodusit (jako ve spouste jinych veci) a rict, ze presvedceni je natvrdo a nejde zmenit a musi se dodrzovat
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #3244 kdy: Listopad 09, 2009, 08:48:02 am

Dobra teraz ma zaujima ta penalizacia za nedodrzanie presvedcenia co sa vlastne pod  tym predstavuje.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Orbi
Host
Odpověď #3245 kdy: Listopad 09, 2009, 09:15:04 am

no myslim, ze ako tradicne porusenie pravidiel ... podla zavaznosti, varovanie, - xp, docasny ban, vymaz postavy, vymaz uctu, trvaly ban ... ale skor si myslim, ze len prve dve moznosti
Zaznamenáno
Hejkal
Hrdina
***
Příspěvků: 269



Zobrazit profil
Odpověď #3246 kdy: Listopad 11, 2009, 01:49:56 am

Dobrej, neslo by v stahovatelnych souborech misto zde u cepu dat spis tohle? http://nwvault.ign.com/fms/Download.php?id=118189 jestli to je teda on...
Zaznamenáno

Hejky Kalle-Mala, rychla mrska
Snekoun
Host
Odpověď #3247 kdy: Listopad 13, 2009, 07:05:59 pm

Debaty o přesvědčení jem přesunul jsem :
http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=5998.0
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #3248 kdy: Listopad 13, 2009, 08:58:21 pm

no myslim, ze ako tradicne porusenie pravidiel ... podla zavaznosti, varovanie, - xp, docasny ban, vymaz postavy, vymaz uctu, trvaly ban ... ale skor si myslim, ze len prve dve moznosti

To nás tady zbylo dost na řeči o výmazech účtu Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #3249 kdy: Listopad 13, 2009, 10:31:55 pm

sebrat (vsechny) bonusy, ktere ma z nejakeho povolani, ktere se svym presvedcenim mit nemuze, technicky nejde... nektere dovednosti jsou natvrdo v nwn
napr.
nejde to ani přes takovou tu kůži postavy, tam kde má z povolání bonus tak tam vložit malus na srovnání? nebo zařídit to podobně jako prokletá zbraň? nebo jednoduše snížit hlavní stat, třeba u BG charismu jestli se nepletu?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #3250 kdy: Listopad 13, 2009, 10:53:38 pm

sebrat (vsechny) bonusy, ktere ma z nejakeho povolani, ktere se svym presvedcenim mit nemuze, technicky nejde... nektere dovednosti jsou natvrdo v nwn
napr.
nejde to ani přes takovou tu kůži postavy, tam kde má z povolání bonus tak tam vložit malus na srovnání? nebo zařídit to podobně jako prokletá zbraň? nebo jednoduše snížit hlavní stat, třeba u BG charismu jestli se nepletu?

postihy nemusi na bonusy z povolani stacit, protoze maji omezenou silu, ale povolani omezeni nemaji
taky by se musel vyvyjet protiklad pro kazdou schopnost co ve hre existuje... tj. mit dalsi nwn, ale ten tokrat do "minusu".... dost nesmysl
a na spoustu schopnosti neexistuje nic co by je mohlo zrusit, napr. imunity, ziskane featy

proste:
presvedceni nejde zmenit. velka tecka
=> musi se hrat podle presvedceni
=> jestli postava "nevi co s zivotem" a bude vse resit jak si zrovna hrac vzpomene, vyberte ji chaoticke presvedceni
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3251 kdy: Listopad 14, 2009, 04:23:49 pm

Mám skill zlatničiny 993, čtyřkové mitrilové nářadí ,99 %  odhad úspěšnosti a přesto se nedaří nalézti recept na pětkový ,zlatý náhrdelník s lápisem .
Dvakrát jsem projel kombinaci 2*2 a nyní přidal i  jedenkrát kombinaci 3 * 3 a stále recept není .
Může se  na to někdo podívat ,není li tam  nekde  chyba .
Dík
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #3252 kdy: Listopad 14, 2009, 04:34:04 pm

No, mám zlatníka na stejné úrovni a troufám si tvrdit, že to je málo na to, abych se pouštěl do pětkových náhrdelníků, když jsem na skillu 900 měl 4 železný prsten s lapisem na 95%. Divné ale je, že jsem si jenom zkusil poskládat to do receptu a taky mi to ukázalo 99%. Úsměv

Na podobnou výjimku jsem narazil už jednou, a to když jsem zkoušel přejít z kvality 1 na 2.. Nevím doteď, jak jsem to přeskočil, ale musel jsem prostě získat víc bodů.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Vip
Hrdina
***
Příspěvků: 280


Zobrazit profil
Odpověď #3253 kdy: Listopad 14, 2009, 04:58:06 pm

Mám skill zlatničiny 993, čtyřkové mitrilové nářadí ,99 %  odhad úspěšnosti a přesto se nedaří nalézti recept na pětkový ,zlatý náhrdelník s lápisem .
Dvakrát jsem projel kombinaci 2*2 a nyní přidal i  jedenkrát kombinaci 3 * 3 a stále recept není .
Může se  na to někdo podívat ,není li tam  nekde  chyba .
Dík


proste to delas blbe .. promin za uprimnost ale jinak to nejni. Nadto ze mas skill cca 1000 a zkousis honit 5ky vyzkum je docela s podivem ze bys mel 99% ale i to je mozne pri pouzivani treba zeleza a hledani prstenu na silu.
A klicova vec. ja nasel hodne veci treba za na 4-5 pokus te same kombinace

jestli chces nejaky blizsi rozbor toho co mas kde spatne nebo jen treba nedostatecne, tak do PM verejne to tu rozebirat nebudu.
Zaznamenáno

s uctou
Vip
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #3254 kdy: Listopad 14, 2009, 05:50:28 pm

Netvrdím ,že to dělám ideálně ,leč jsem v úsudku trochu obezřetnější než ty .
Skill mám dostačující a to vím jistě ,když ten samí náhrdelník dělám i z mitrillu + 3 jiné ze stejného kovu a též +5  .Tak že,spíš bych to viděl na nějakou chybku .Chtěl jsem jen ujištění ,že není něco špatně v systému ,proto že tísíce a tisíce surovin jsou prostě v hajzlu . Šok

Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Stran: 1 ... 215 216 [217] 218 219 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS