Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 10:32:41 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2072072 krát)
Arian
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 1122



Zobrazit profil
Odpověď #6045 kdy: Březen 20, 2013, 03:42:19 pm

Fájn, alespoň, že tak. No nic, dotaz z jiného soudku.

Setkal jsem se s nějakýma knihama, které mi nejsou úplně jasné.
1) Příběhové - to jsou jen povídky, které si mohu přečíst s tím, že některé jsou  možná i založené na pravdě, ale jinak jsou zcela k ničemu?
2) Craftové (různé mistrovské krejčovství, kovářství, zlatnictvi...) - ty dají expy do craftu, případně odhalí nějaké plány na jednotlivé výrobky?
3) Magické (různá epická kouzla) - hádám, že tady mág epická kouzla nezískává jako featy, ale učí se je právě z těchto knih?
4) Bojové taktiky - tady vůbec nemám páru, k čemu ty knihy jsou.


1-Přečíst zdroj historických informací  Úsměv a je možné je prodat výkup se mění ted 1500 za kus v schromaždišti pokud získáš celou sérii v ostrovní pevnosti prodáš a dostaneš i nějaké zkušenosti
2-Lze použít jen 3 na jedno řemeslo u nástrojaře 4 myslím a dají 100 bodů každá-pokud si dobře pamatuji kdyžtak někdo opravte  Úsměv
3-Ano a né jen mág i klerik a driud a zaklínač samozřejmě ostatní kouzlící povolání mají smůlu nemají 9 okruh kouzel
4-Přečteš a dostaneš určité množství zkušeností 500-1000-1500-2000-2500 podle knihy
A po přečtení se kniha většinou rozpadá kromě příběhovích, ale né vždy a tak ji lze prodat dále  Úsměv
Nejde číst craftovou knihu když se nerozpadne znova myslím-to nevím jistě
A epická kouzla jsou některá rozdělená podle povolání takže určitá jsou jen pro druidy, pro mágy a podobně
kdyžtak někdo doplnte opravte  Úsměv
Doplnim: K bodu 1.Cela seria knih sa predava u knihovnika za vacsi obnos penazi (bez exp). Knihovnici sa nachadzaju v knihovniach v mestach - Vet,Kand, Timp a Yue a si asi aj poslednych utociskach. Ja som nedavno predal dve serie a za jednu do dostal 4,5k a za druhu 7,5k.
5 - Druh knih, ktory si nespomenul su knihy v knihovni a az tieto su na nic, az na to ze sa tam daju najst pre novacka uzitocne info okrem velkej spusty brakovej literatury (pozn. pochadzajucej od hracov v IC sekcii). Smích
Zaznamenáno

Thorwulf
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6046 kdy: Březen 20, 2013, 03:49:49 pm

Nevěř Arianovi Smích :

Knihy které jsou na pokračování a najdeš je v pokladech - označení : Název knihy + číslo dílu (1/3 , 2/3, 3/3), tak s nimi musíš udělat toto :

1, sesbírat všechny tří díly
2, donést do ostrovní pevnosti (plavba lodí z jakéhokoliv přístavu) bankéři ( v textovém okně dej možnost , mam pro vás nějaké cenné spisy )
3, dostaneš za ně peníze + xp ( je možné že u některých ne ale já u všech dostal vždy i xp )

Nedávno jsem tam donesl sérii knih a dostal jsem 10 tisíc zlata + 4,5 tisíce xp

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #6047 kdy: Březen 20, 2013, 03:54:31 pm

5 - Druh knih, ktory si nespomenul su knihy v knihovni a az tieto su na nic, az na to ze sa tam daju najst pre novacka uzitocne info okrem velkej spusty brakovej literatury (pozn. pochadzajucej od hracov v IC sekcii). Smích

- lze v nich nalézt návody na odstranění nemocí, kletby atd .. ...
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #6048 kdy: Březen 20, 2013, 06:31:31 pm

Fájn, alespoň, že tak. No nic, dotaz z jiného soudku.

Setkal jsem se s nějakýma knihama, které mi nejsou úplně jasné.
1) Příběhové - to jsou jen povídky, které si mohu přečíst s tím, že některé jsou  možná i založené na pravdě, ale jinak jsou zcela k ničemu?
2) Craftové (různé mistrovské krejčovství, kovářství, zlatnictvi...) - ty dají expy do craftu, případně odhalí nějaké plány na jednotlivé výrobky?
3) Magické (různá epická kouzla) - hádám, že tady mág epická kouzla nezískává jako featy, ale učí se je právě z těchto knih?
4) Bojové taktiky - tady vůbec nemám páru, k čemu ty knihy jsou.


1-Přečíst zdroj historických informací  Úsměv a je možné je prodat výkup se mění ted 1500 za kus v schromaždišti pokud získáš celou sérii v ostrovní pevnosti prodáš a dostaneš i nějaké zkušenosti
2-Lze použít jen 3 na jedno řemeslo u nástrojaře 4 myslím a dají 100 bodů každá-pokud si dobře pamatuji kdyžtak někdo opravte  Úsměv
3-Ano a né jen mág i klerik a driud a zaklínač samozřejmě ostatní kouzlící povolání mají smůlu nemají 9 okruh kouzel
4-Přečteš a dostaneš určité množství zkušeností 500-1000-1500-2000-2500 podle knihy
A po přečtení se kniha většinou rozpadá kromě příběhovích, ale né vždy a tak ji lze prodat dále  Úsměv
Nejde číst craftovou knihu když se nerozpadne znova myslím-to nevím jistě
A epická kouzla jsou některá rozdělená podle povolání takže určitá jsou jen pro druidy, pro mágy a podobně
kdyžtak někdo doplnte opravte  Úsměv
Doplnim: K bodu 1.Cela seria knih sa predava u knihovnika za vacsi obnos penazi (bez exp). Knihovnici sa nachadzaju v knihovniach v mestach - Vet,Kand, Timp a Yue a si asi aj poslednych utociskach. Ja som nedavno predal dve serie a za jednu do dostal 4,5k a za druhu 7,5k.
5 - Druh knih, ktory si nespomenul su knihy v knihovni a az tieto su na nic, az na to ze sa tam daju najst pre novacka uzitocne info okrem velkej spusty brakovej literatury (pozn. pochadzajucej od hracov v IC sekcii). Smích

Doplním, co se týče příběhových knih. Je asi deset sérií tuším, rozpětí exp za sérii je 1500 - 7500 co se goldů týče je to 1000 - 8000 ... za jakou sérii kolik si vyzkousejte sami  Vyplazuji jazyk Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #6049 kdy: Březen 20, 2013, 10:50:27 pm

Že by? Konečně nemusela vesnice vykupovat "brakovou" literaturu?  Škleb
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #6050 kdy: Březen 20, 2013, 11:01:57 pm

Prosim at si to nekdo zas nevyklada jako rejpani, jen bych rad at mi to nekdo vysvetli.

Do vesnice přišla zpráva o tom, že drowové podnikli další útok na věž v temném táboře. Tentokráte se však ani nepokusili napadnout základy věže, pouze stihli vybít posádku, než dorazily posily stráží.
Po urputné noční bitvě v lese byl výsledek takový, že se drowům podařilo zajmout jednoho strážného, kterého odvedli do podtemna k výslechu.


Ono už neplati pravidla o hlašeni utoku?
+"pravidla Drowu" (Vim že to neni utok na mesto ani vesnici ale predsejenom, da se to tak vyložit.)
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #6051 kdy: Březen 21, 2013, 12:05:20 am

Prosim at si to nekdo zas nevyklada jako rejpani, jen bych rad at mi to nekdo vysvetli.

Do vesnice přišla zpráva o tom, že drowové podnikli další útok na věž v temném táboře. Tentokráte se však ani nepokusili napadnout základy věže, pouze stihli vybít posádku, než dorazily posily stráží.
Po urputné noční bitvě v lese byl výsledek takový, že se drowům podařilo zajmout jednoho strážného, kterého odvedli do podtemna k výslechu.


Ono už neplati pravidla o hlašeni utoku?
+"pravidla Drowu" (Vim že to neni utok na mesto ani vesnici ale predsejenom, da se to tak vyložit.)

Podle mě hledáš zase problém, tam kde není... je to tvoje riziko napadat cizí věž (můžou přiběhnout ochránci) což se i stalo...
Řekl bych, že by to bylo hnusný udělat to ve 4 ráno, když nikdo nemá šanci to bránit (a kupodivu ani to by nemělo být proti pravidlům)... ale takhle je to dle mého názoru Ok.. aneb riziko a výhody stavění věží.
A útok na vesnici či jiné věci, které musí být hlášeny jsou něco jiného, než útok na věž. (to by pomalu mohli ohlašovat, kdy jdou na povrch Škleb)
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #6052 kdy: Březen 21, 2013, 12:29:26 am

Nehledam problem jen se ptam, byla doba kdy se na tomhle docela sedelo a trvalo tak jen hezky prosim at mi to nekdo vysvetli, jestli to uz neplati nebo co si o tom mam myslet.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6053 kdy: Březen 21, 2013, 12:45:18 am

Driv to bylo bezne to ohlasit , bylo vic hracskych spolku ted se s tim ani nikdo nenamaha poradne psat do IC at se jedna o tu vez ci jinou.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #6054 kdy: Březen 21, 2013, 08:10:50 am

tusim, ze vez nejde zborit, kdyz zadny z obrancu neni ve hre
a kdyz je vez napadena, tak obranci dostavaji hlaseni
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6055 kdy: Březen 21, 2013, 09:32:20 am

1. Ohlašování věží není nikde v pravidlech a nikdy se to nedělalo. (Já za měsíční elfy jsem opravoval stále něco a nikdy nikdo nic nenahlásil.)
2. Pokud nejsou obránci ve hře, nelze na věž zaútočit (čili to ve 4 ráno nelze)
3. Tento poslední útok byl pouze na naspawnované stráže, které útočí sami, tudíž opravdu nenahlásitelné
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #6056 kdy: Březen 21, 2013, 09:49:50 am

Prosim at si to nekdo zas nevyklada jako rejpani, jen bych rad at mi to nekdo vysvetli.

Do vesnice přišla zpráva o tom, že drowové podnikli další útok na věž v temném táboře. Tentokráte se však ani nepokusili napadnout základy věže, pouze stihli vybít posádku, než dorazily posily stráží.
Po urputné noční bitvě v lese byl výsledek takový, že se drowům podařilo zajmout jednoho strážného, kterého odvedli do podtemna k výslechu.


Ono už neplati pravidla o hlašeni utoku?
+"pravidla Drowu" (Vim že to neni utok na mesto ani vesnici ale predsejenom, da se to tak vyložit.)

Podle mě hledáš zase problém, tam kde není... je to tvoje riziko napadat cizí věž (můžou přiběhnout ochránci) což se i stalo...
Řekl bych, že by to bylo hnusný udělat to ve 4 ráno, když nikdo nemá šanci to bránit (a kupodivu ani to by nemělo být proti pravidlům)... ale takhle je to dle mého názoru Ok.. aneb riziko a výhody stavění věží.
A útok na vesnici či jiné věci, které musí být hlášeny jsou něco jiného, než útok na věž. (to by pomalu mohli ohlašovat, kdy jdou na povrch Škleb)

Pletete se soudruhu:
Věž může být zničena pouze postavou, spolkem nebo církví, která je ve válečném stavu s majitelem věže. V době útoku musí být majitel věže ve hře.

Těžko říci zda ve čtyři ráno byl majitel ve hře  Škleb
Zaznamenáno
Mek
Nováček

Příspěvků: 14


derpy derp


Zobrazit profil
Odpověď #6057 kdy: Březen 21, 2013, 09:58:20 am

Hele, jak to na Kandelábrii funguje s lootem, bednami a npc?

Tady mi jde spíš o způsob regenerace jako takový. Je to fixní na bednu (tzn někdo ji vybere, tím zresetuje časovač a bedna začne regenerovat a tváří se prázdná pro všechny) nebo na postavu (postavě u každé bedny zvlášť vytikává čas, za který se mu naplní

Ptám se proto, že už jsme zaznamenal pár podivných chování a včera to mělo finále v podobně dungu pro cc lv 10, ve kterém vždy (jakože po celý týden Úsměv ) padalo z npc nic-10g a najednou to bylo okolo 300g z každé mrchy. S truhlami je to pro změnu takové, že ať jdeme kamkoliv vesměs ze začátku najdeme prd ale postupně začínají odměny nabíhat. Takže teď nevím jestli jen chodím vždy těsně po někom nebo je zrada jinde Úsměv

A nezdá se mi, že by to bylo levelem - teprve jsem mu doklepal 15.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6058 kdy: Březen 21, 2013, 10:02:41 am

Zase jedna střela, která minula cíl.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #6059 kdy: Březen 21, 2013, 10:05:02 am

Ptám se proto, že už jsme zaznamenal pár podivných chování a včera to mělo finále v podobně dungu pro cc lv 10, ve kterém vždy (jakože po celý týden Úsměv ) padalo z npc nic-10g a najednou to bylo okolo 300g z každé mrchy.
Pravděpodobně to byl spawn někoho jiného (nebo průměr skupiny byl nižší).

S truhlami je to pro změnu takové, že ať jdeme kamkoliv vesměs ze začátku najdeme prd ale postupně začínají odměny nabíhat. Takže teď nevím jestli jen chodím vždy těsně po někom nebo je zrada jinde Úsměv
Na 15tym už ti jedničkovej poklad nic nedává, čili bych to viděl na tohle.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS