Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 11:06:39 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Příběhy Statečných srdcí nové naděje  (Přečteno 3761 krát)
Paul325
Nováček

Příspěvků: 15



Zobrazit profil
kdy: Červenec 14, 2009, 01:25:45 am

*z pohledu Rosemary.. *

Tehdy sem seděla s přáteli v hlavním sále Horské vesnice. Pití i jídlo byli dobré, atmosféra působila líbezně. Kolem hrála příjemná hudba a trpaslíci stejně jako mi hodovali.
Jenže to by nebylo však ono, aby někdo nepřišel na zajímavý nápad.. Založení spolku jehož cílem by bylo osvobodit všechna města..
Připadala sem si mezi šílenci ale ze své zkušenosti vím, že i ten nemožný úkol se může stát reálný. Jen se celou dobu bojím že sme stanovili laťku moc vysoko.
Atlant se tvářil jako obvykle když svůj návrh vyslovil. Sebejistě a tvářil se zas tím svým obvyklým výrazem, kdy sem netušila co se mu honí hlavou.
Avšak slovo se stávalo skutečností, proto Atlant spolu s Theuregem vyrazil neznámo kam, aby provedli zápis. Na mě a na Tanyi zůstala jediná povinost, čekat na jejich návrat...
Zaznamenáno


"Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše"
Co člověk rozdělí, ani bůh nespojí.
S blbostí se nedá bojovat, jedině podlehnou
Paul325
Nováček

Příspěvků: 15



Zobrazit profil
Odpověď #1 kdy: Červenec 22, 2009, 11:52:38 pm

*z pohledu Rosemary.. *


Ano Náš spolek se rozrostl. Poté co sme zbudovali základnu v jednom domku, který byl v Horské vesnici na prodej se vše hnulo rázem kupředu. Naše přípravy do boje jsou na dobré cestě. Atlant využil zatím volného času aby zdokonalil svůj um ve zlatnictví, já musím přestat viset na výrobě šípů Dannyho a začít si je dělat sama. Theureg pomáhá s dolováním rudy Tanya zvládá z ní kovat dobré kousky zbraní. Armin a Hodnák jen stále dumají nad alchymistickým kotlíkem a vyvařují z bylin lektvary různých chutí s různou mocí.

Co mě nejvíc však trápí je rod El Ashall. Nejdříve zavře v noci brány.. což se pochopit dá.. ale nepřátelé si troufají putovat po světě jak ve dne, tak v noci.. ale co mě nejvíc zaráží je fakt, že zakazují táboření v temném lese u jednoho tábořiště..

Poslední akce proti Akronům se obešla s minimálníma ztrátama čemuž sem se pod nezkušeným vedením Belisara sama ještě chvíli divila..

Čas kvapí a uvidíme, co budoucnost pro Nás připraví.
Zaznamenáno


"Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše"
Co člověk rozdělí, ani bůh nespojí.
S blbostí se nedá bojovat, jedině podlehnou
Zeus
Host
Odpověď #2 kdy: Červenec 28, 2009, 12:57:01 pm

Sedim si tak ve velkem kresle v nasem malem ale utulnem sidle, najednou se prudce rozleti dvere a vstoupi Hodnak. Koukam na neho. Nemuze popadnout dech a neco mumla.
Rika neco o mistrovi radu , neco se zamordovanim a Vendelinem. Vubec mu nerozumim. Slysel jsem nejake zvesti o temnych bytostech prepadavajicich pocestne , ale prikladal jsem to za vinu jen par nemrtvym zbehlich od hradu. No tohle urcite na svedomi obycejny upir met nebude.

Je cas vyrazit na cesty a prozkoumat kdo nebo co jsou zac tyhle temne bytosti.
Zaznamenáno
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #3 kdy: Srpen 14, 2009, 11:06:22 am

* Atlantuv zapis *

Dnes jsem se znovu presvedcil , ze duverovat a pomahat Uneladorovi z temnoty bylo spravne rozhodnuti. Dnes tenhle carodejny elf potvrdil , ze se mu da verit a ze je ochotny dal pokracovat ve sve naprave.

Unelador prokazal statecnost a odvahu proti samotnemu Vendelinovi Sviteckovi , bojoval hrde a nakonec ho s mou malou pomoci sam premohl. Bohuzel Vendelin pouziva nejakou zvlastni temnou magii a jeho telo sa za kazdym vyparilo.

Navic me Unelador prekvapil druhy krat , prisel me zavolat ze zpozoroval skupinku rudych orku potulujicich se po slobodnych cestach. Rikal jsem mu , ze to jsou jen obycejni pocestni no on porad nalehal aby sme to proskoumali. A to bylo dobre. Zjistili sme ze tahle skupinka orku je velmi agresivni a predstavuji bezprostredne nebezpeci pro nic necekajici cestujici a obyvatele. Jak jsme cekali napadli nas. Nastesti precenili svoje sily a nam se je podarilo lehce premoci. Zahnali sme je zpatky odkud prisli doufajic ze na nejaky cas daji pokoj.
Zaznamenáno
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #4 kdy: Srpen 14, 2009, 01:11:57 pm

*Hodňákova poznámka*

Včera k nám Atlant přivedl Unleadora, kouzelníka. Když již dříve vyšlo najevo, že se jedná o Vendelínova komplice a nekromanta, byl jsem překvapen. Vždy jsem s ním bez obav obchodoval. Atlant mi tvrdil, že se odvrátil od temnoty a chce napravit své dřívější hříchy. Několikrát jsem Unleadora s Vendelínem potkal, skryté magií a zahalené v temných róbách, jak číhají u tábora v Temném lese na nebohé pocestné, ač jsem tehdy nevěděl, že to jsou oni. I tenkrát, když se skláněli nad bezvládným tělem pana Sadrona, hlavy Řádu Planoucí Lilie, byli to oni. Nevěřím, že se někdo může lusknutím prstu polepšit a úplně se změnit. Atlant v Unleadorovi vidí světlo a chce mu pomoci. Je bláhový. NEVĚŘÍM UNLEADOROVI. Budu si na něj dávat pozor.
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #5 kdy: Srpen 14, 2009, 04:41:50 pm

Nemilé prekvapenie ...

*Po istej dobe sa objavila hlava Uneladora v sídle Statočných srdcí vo vitríne. Všade naokolo sa válali vyschnuté telá predavačov s hrôzostrašným výrazom v tvári, akoby videli niečo veľmi nepekné. Hlava má v puse zrulovaný kus čierneho svitku, na ktorom je krvov napísaný odkaz: "Bol som temný pán, stal som sa zradcom, ako zradca som bol popravený a zatracený !"*

Zaznamenáno

Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #6 kdy: Srpen 14, 2009, 06:12:43 pm

Pomalicky sa pootvoria dvere , vstupuje postava v modrobielej robe s palicou v ruke... vojde a zavrie za sebou dvere , naskytne sa mu pohlad na neuveritelnu spust , predavaci su mrtvy a ich bezvladne tela lezia po celej zemi, pomalicky pristupi blizsie a kontroluje ci nahodou niekto nezije , no v tom mu zrak sklzne na jednu vitrinu , ktora sa od inych odlisovala ... to co tam uvidi ho sokuje
Uneladorova hlava. Postavi sa , vystrie sa , v tvari ma obrovsky hnev no nie nenavist.

Z hlboka sa nadychne a zatne pest , zecne hovorit recou ovela starsou ako elfstina ... za maly okamih sa ukludni a vyjde von na namestie ...
Prekvapeny obyvatelia a predavaci sa obzeraju co sa ide diat , takto majstra magie este nevideli ...

Atlant sa postavi do stredu namestia a rozpazi ruky , v jednej pri tom pevne stiska kuzelnu palicu.
Skor nez zacne zaklinat zacne sa zdvihat vietor ... Prekvapeny dedincania sa prichadzaju pozriet co sa ide diat no maga pozoruju len z dialky.

Okolo Atlanta zacnu kruzit divne zlate svetla a obloha nad nim sa rozostupy ... Luce svetla siahaju priamo na neho a on zacina zariekavat kuzlo.
Vzduchom po celej Kandelabrii sa nesie mohutny hlas vyvolany prastarou mocnou magiou Karaluangy.

Nahle Atlant rozhodi rukami a z jeho prs vyleti obrovsky roj zlatych magickych orlic , ktore sa rozozenu na vsetky strany Kandelabrie.
Nad celym ostrovom su vidiet zlate lesknuce sa mraky , ktore postupne miznu v nedohladne.

Kdekolvek na povrchu v Kandelabrii sa temny mag objavi tam ho tieto magicke oci svetla najdu a daju vediet svojmu panovi.

Nahle zacne Atlant hovorit :   " Dost bolo ohladuplnosti a shovievavosti voci temnemu panovi . Nastane krst ohnom a svetlom ! "

Pomaly sa otoci a kraca naspat do sidla ...
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS