Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 12, 2024, 08:59:53 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1668257 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #585 kdy: Březen 07, 2009, 02:00:13 pm

Nevim co si tu zas vymyslite sva pravidla ohledne zepominani, ale na tomhle servru plati nasledujici:

Pokud postava ztrati xp (je jedno ci pruchodem ocistce, vzkrisenim ci ozivenim) nepamatuje si 1 hodinu OOC pred smrti nic, vzhledem k systemu bohu zde ovsem je ztrata xpu tezko dokazovatelna a doslo by k hadkam, takze je uprava snadna:

Postava si nepamatuje 1 hodinu OOC nic pred smrti pokud jde do ocistce. Vcetne toho kdy ji ozvivi ci vzkrisi ci postava projde. Nevymyslejte si tu hlouposti Mrknutí

V tom případě si to jaksi protiřečí s tímhle: Mstít se za své zabití může postava pouze v případě, že byla okamžitě po zabití oživena

Chtělo by to trochu ujasnit, protože ta věta s pamětí není (aspoň co jsem si to právě teď přečetl) v pravidlech obsažena, jednou jsem to možná zahlédl někde na fóru. Mimo to, když přijdeš k oltáři, že chceš ven, tak tě upozorní, že ztratíš vzpomíky (proto se jmenuje Oltář zapomnění). Pokud jsem to špatně pochopil, tak sorry, ale pak by to chtělo nějak ujasnit.
Poslední změna: Březen 07, 2009, 02:04:19 pm od Ludekk Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #586 kdy: Březen 07, 2009, 02:08:11 pm

Nevim co si tu zas vymyslite sva pravidla ohledne zepominani, ale na tomhle servru plati nasledujici:

Pokud postava ztrati xp (je jedno ci pruchodem ocistce, vzkrisenim ci ozivenim) nepamatuje si 1 hodinu OOC pred smrti nic, vzhledem k systemu bohu zde ovsem je ztrata xpu tezko dokazovatelna a doslo by k hadkam, takze je uprava snadna:

Postava si nepamatuje 1 hodinu OOC nic pred smrti pokud jde do ocistce. Vcetne toho kdy ji ozvivi ci vzkrisi ci postava projde. Nevymyslejte si tu hlouposti Mrknutí

V tom případě si to jaksi protiřečí s tímhle: Mstít se za své zabití může postava pouze v případě, že byla okamžitě po zabití oživena

Chtělo by to trochu ujasnit, protože ta věta s pamětí není (aspoň co jsem si to právě teď přečetl) v pravidlech obsažena, jednou jsem to možná zahlédl někde na fóru. Mimo to, když přijdeš k oltáři, že chceš ven, tak tě upozorní, že ztratíš vzpomíky (proto se jmenuje Oltář zapomnění). Pokud jsem to špatně pochopil, tak sorry, ale pak by to chtělo nějak ujasnit.
To si ale neprotiřečí.
Mstít se může, pokud si uchová vzpomínky (důvod odplaty).
Bohužel je nešťasný výběr slov 'okamžitě po zabití oživena'. Myslim, že tim autor chtěl říct, než se jde o očistce.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #587 kdy: Březen 07, 2009, 02:10:38 pm

Nevim co si tu zas vymyslite sva pravidla ohledne zepominani, ale na tomhle servru plati nasledujici:

Pokud postava ztrati xp (je jedno ci pruchodem ocistce, vzkrisenim ci ozivenim) nepamatuje si 1 hodinu OOC pred smrti nic, vzhledem k systemu bohu zde ovsem je ztrata xpu tezko dokazovatelna a doslo by k hadkam, takze je uprava snadna:

Postava si nepamatuje 1 hodinu OOC nic pred smrti pokud jde do ocistce. Vcetne toho kdy ji ozvivi ci vzkrisi ci postava projde. Nevymyslejte si tu hlouposti Mrknutí

V tom případě si to jaksi protiřečí s tímhle: Mstít se za své zabití může postava pouze v případě, že byla okamžitě po zabití oživena

Chtělo by to trochu ujasnit, protože ta věta s pamětí není (aspoň co jsem si to právě teď přečetl) v pravidlech obsažena, jednou jsem to možná zahlédl někde na fóru. Mimo to, když přijdeš k oltáři, že chceš ven, tak tě upozorní, že ztratíš vzpomíky (proto se jmenuje Oltář zapomnění). Pokud jsem to špatně pochopil, tak sorry, ale pak by to chtělo nějak ujasnit.

Ano presne jak pises a vse je z toho jasne, pokud je postava okamzite ozivena tka si vse pamatuje...takze pokud ji zvednes nez jde do ocistce tak si vse pamatuje(mas na to 30 sekund od chvile kdy dosahne stavu -11 zivota), ale ve chvili kdy sla do ocistce musi hrat ztratu pameti Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #588 kdy: Březen 07, 2009, 02:15:16 pm

Ano presne jak pises a vse je z toho jasne, pokud je postava okamzite ozivena tka si vse pamatuje...takze pokud ji zvednes nez jde do ocistce tak si vse pamatuje(mas na to 30 sekund od chvile kdy dosahne stavu -11 zivota), ale ve chvili kdy sla do ocistce musi hrat ztratu pameti Mrknutí

Aha, tak to už chápu. Ale ta ztráta paměti po vstupu do očistce by stejně někam chtěla napsat, protože v pravidlech jsem se toho fakt nedočetl a to už jsem se tam díval 3x. Já to sice vědět můžu, ale pochybuju, že všichni čtou všechny thready na fóru. Já jsem to například doposud hrál tak, že když mě někdo oživí, tak si to pamatuju, ale když vylezu sám, tak zapomenu (viz oltář).
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #589 kdy: Březen 07, 2009, 04:46:23 pm

No to "okamzite po smrti ozivena" jsem myslel tak, ze se vraci do stejne situace ve hre a nekdo ji treba to zasveti do udalosti co se staly.
Nechtel jsem to napsat uplne presne natvrdo, aby porad zustal prostor pro nejake zajimave zahrani... pevne doufam ze hraci nejsou male deti a jsou schopni se gentlemansky domluvit (nejsou souperi, ale partneri!).

Napr.
1) jdou 2 postavy, 1 zabije medved a je hned ozivena, o medvedovi nevi, treba:
"co co se stalo, proc okolo me tak behas a jsi vystrasenej?"
"vzdyt te ted roztrhnul medver skoro na 2 pulky a chtel si te dat k veceri, nastesti jsem ho zahnal a nejak te dal dohromady."
postava si nepamatuje co se stalo, ale vi to z vypraveni...
takze si prohlidne nove jizvy a utrzeny rukav a rozhodne se medveda najit a nalezite mu vyprasit kozich

2) najdete cizi mrtvolu a ozivite ji, v tu chvli nevi vubec nic... ten kdo ji ozivil ji neodvypravi co se stalo
pro pobaveni muze oziveny zahrat treba ze ani nevi kdo je, na identitu si vzpomene az casem
na to kde a jak se tam objevim jako mrtvola uz nikdy (jestli se nenajde svedek a neodvypravi mu to)

3) mrtvola projde pres oltar v ocistci, nevi nic
do akce, ktera ji zabila uz by se nemel zamotat
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #590 kdy: Březen 07, 2009, 06:15:57 pm


Napr.
1) jdou 2 postavy, 1 zabije medved a je hned ozivena, o medvedovi nevi, treba:
"co co se stalo, proc okolo me tak behas a jsi vystrasenej?"
"vzdyt te ted roztrhnul medver skoro na 2 pulky a chtel si te dat k veceri, nastesti jsem ho zahnal a nejak te dal dohromady."
postava si nepamatuje co se stalo, ale vi to z vypraveni...
takze si prohlidne nove jizvy a utrzeny rukav a rozhodne se medveda najit a nalezite mu vyprasit kozich

2) najdete cizi mrtvolu a ozivite ji, v tu chvli nevi vubec nic... ten kdo ji ozivil ji neodvypravi co se stalo
pro pobaveni muze oziveny zahrat treba ze ani nevi kdo je, na identitu si vzpomene az casem
na to kde a jak se tam objevim jako mrtvola uz nikdy (jestli se nenajde svedek a neodvypravi mu to)

Tady v těch případech byl mrtvý v očistci?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #591 kdy: Březen 07, 2009, 07:14:58 pm

mohl a nemusel
je potreba to rozlisovat?
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #592 kdy: Březen 07, 2009, 07:23:31 pm

mohl a nemusel
je potreba to rozlisovat?
Ano, pokud myslíš, že mrtvý je ten stav, kdy má -1 až -10, tak nesouhlasím
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #593 kdy: Březen 07, 2009, 08:22:45 pm

Nevim co si tu zas vymyslite sva pravidla ohledne zepominani, ale na tomhle servru plati nasledujici:
Pokud postava ztrati xp (je jedno ci pruchodem ocistce, vzkrisenim ci ozivenim) nepamatuje si 1 hodinu OOC pred smrti nic, vzhledem k systemu bohu zde ovsem je ztrata xpu tezko dokazovatelna a doslo by k hadkam, takze je uprava snadna:
Postava si nepamatuje 1 hodinu OOC nic pred smrti pokud jde do ocistce. Vcetne toho kdy ji ozvivi ci vzkrisi ci postava projde. Nevymyslejte si tu hlouposti Mrknutí
Kde najdu prosím zmíněné pravidla? Nějak to nemůžu najít. Našel jsem jen tohle:
http://www.kandelabrie2.pba.cz/index.php?pravidla
http://kandelabrie.pba.cz/chat/index.php?topic=4770.0
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #594 kdy: Březen 07, 2009, 08:46:19 pm

Da se rici, ze je to pozustatek z K1... tohle tu resene nebylo, ale brzo bude, snazim se sepsat neco jako VELKY MANUAL K2, je toho spousta, mam asi dvacet stran a je toho jen cast, budou v nem pravidla, zvyklosti, rady novackum jak se pripojit a vse nastavit, zmeny proti klasickemu NWN, neobvyklosti, veci co jsou specificke, proste vse, ale zere mi to relativne dost casu a vzhledem k tomu ze jsem ted vcelku vytizen a ted tu chvili navic nebudu to jeste chvili potrva...ale vydrzte a bude jedna velka kucharka Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Snekoun
Host
Odpověď #595 kdy: Březen 17, 2009, 03:41:15 pm

no potom tu je jeste moznost vsechno povolit, vsechno umoznit
uctive poprosit hrace, aby i trochu obchodavali... dobrovolne tim podporily i ty ostatni
zrusit finty v remeslech (nemusi se hledat vyrobni postupy)
a co ja vim co jeste komlikuje zivot

a potom to bude jednoduchy, za 14 dni bude mit kdo chce 40lvl a lib. vybaveni,
2-3 postavy to bude zabava... a potom? pravdepodobne odchod protoze uz neni co ziskavat a zkouset
(leda se porvat mezi sebou)

ty komplikace ce se snazim(snazime) vymyslet, je proto aby bylo co prekonavat, kam mirit a o co se snazit
proste aby se stale dal najit nejaky cil hrani...

Nebudu psát do návrhů a zahlcovat to.Mam jednu otázku.Proč od spuštění je tady tak málo hráčů ?Proč většina kvalitních a dobrých hráčů nwn už tu není ?

Náš spolek je toho dobrým příkladem.Začínali jsme tu v počtu 8 lidí.Dnes jsem už jen 3. Každý kdo odcházel mi napsal něco v duchu : nebaví mě to, když něco rozjedu přijde změna atd ...
Když to tak vemu je to už druhý spolek ve kterém jsem.První se už rozpadl a druhý k tomu nemá daleko.
Neustále házení klacků pod nohy hráčům, zásadní změny za chodu v systému bez wipe atd...
Již několikrát jsem napsal že v jednoduchosti je krása.Složitost hry a neustále omezení hru komplikují a ubírají na hratelnosti.Co jde vyřešit jednoduše, řeší se složitě atd...
Podnětných návrhů tu bylo spousty, ale zapadly mezi tim vším dohadováním.Dříve bylo to že když se dělala nějaká zásadní změna sešel se tým lidí a probíral to ze všech směrů, dopad na jednotlivé hráče atd .... tady to tak nefunguje.Na počátku bylo geniální dílo, které se každou změnou se stává jakýmsi hybridem mezi nwn a nějakou budovatelskou strategii.
Hráče nikdo nepřiláka větší složitostí hry.....
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #596 kdy: Březen 17, 2009, 03:58:48 pm

pod tohleto se musim bohužel podepsat taky, páč je to tak. Ani nevíte, jak jsem se na kandoškku těšil. Ale teď, když se lognu do hry, tak se tu nic neděje a dá se jen kraftit. Ale teď po další úpravě, i když možná dobrý, se nedá dělat už ani to... Snad se to ale zlepší.
Pevně v to doufám... Mrknutí
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Arash
Host
Odpověď #597 kdy: Březen 17, 2009, 04:05:10 pm

Já to vidím že stejně nakonec vyhrajeme my co máme doma na DVD vypalenou K1.......
Zaznamenáno
Twinkee
Host
Odpověď #598 kdy: Březen 17, 2009, 04:10:43 pm

jakto ze uz nekde nebezi K1 ?! Kroutím očima
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #599 kdy: Březen 17, 2009, 04:12:20 pm

Já to vidím že stejně nakonec vyhrajeme my co máme doma na DVD vypalenou K1.......

 Škleb
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS