Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 12, 2024, 05:23:04 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1667978 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #630 kdy: Duben 02, 2009, 07:40:12 pm

Nechci vam do teho moc kecat bo tu ani nehraju, ale ty úrovně spolků mě příjdou jako špatný vtip když na servru je cca 15lidí a ani za největší slávy tu nebylo moc pres 50 lidí  Kroutím očima

To bude tím že tu nehraješ, fórum moc nečteš, tak nevíš, o co jde  Mrknutí
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #631 kdy: Duben 02, 2009, 08:15:06 pm

Nechci vam do teho moc kecat bo tu ani nehraju, ale ty úrovně spolků mě příjdou jako špatný vtip když na servru je cca 15lidí a ani za největší slávy tu nebylo moc pres 50 lidí  Kroutím očima

To bude tím že tu nehraješ, fórum moc nečteš, tak nevíš, o co jde  Mrknutí
Musím souhlasit. Plést si aktuální stav hráčů s celkovým stavem postav...
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #632 kdy: Duben 05, 2009, 10:16:31 pm

No dnes jsem došel do banky a vidím  trezor za 25 zl. Tady je vše tak šíleně drahé , že jsem stál a přemýšlel jak to tvůrce myslí že to stojí tak málo ?  - je to na den na hodinu či jak ?  Zkušenost z jiných serverů mi tu vůbec není nic platná . Raději jsem to ani nezkoušel abych tam něco nedal a zase o to nepřišel. Takových věcí je samozřejmě více . Až pred hodinou mi řekla Amy že některé základní věci se ve vitrínách samy loadují. Opravdu K-2 je tak šíleně složitá že v tomto má prim mezi servery  - nezlob te se na mne.  A ono těch věcí stačí několik během hodiny aby to člověka rozhodilo. Vám co jste do hry velmi zažraní a nebo jste tvůrci to vůbec nepříjde - ale ostaním některým ano.   
pro Calcatheu : četl jsem že jsi hrál či hraješ na Thálii , ano pak se ti zdá všechno tak asi jak mě já jsem též hrál a hraju na Thálii .  Zde bych chtěl té rodince pomoci jak mohu ale zatím jim asi jen ubližuji což mne mrzí.        
 Jinak v tom manualu samozřejmě není vše - já ho četl.  To podstatné tam není , ale to je jedno Amy mi asi musí více radit.

Pokud dobře chápu to co píšeš, chtěl by si mít všechno do detailu rozepsané a mít na všechno pravidla... Na to ti radím jedno, najdi si nějakou pořádnou semetriku, ať můžeš skákat jak ona píská  Smích Ona už ti ten život nalajnuje, to se neboj  Smích Já si ovšem myslím, že ta "nevědomost" je na celém systému právě to zajímavé a je fajn, že člověk přijde do světa, kterej je nějakým způsobem tajemnej a některý věci zjistí až časem a ne při dvoudenním čtení manuálu kde je vše podrobně rozepsané  Úsměv
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #633 kdy: Duben 05, 2009, 10:26:37 pm

No dnes jsem došel do banky a vidím  trezor za 25 zl. Tady je vše tak šíleně drahé , že jsem stál a přemýšlel jak to tvůrce myslí že to stojí tak málo ?  - je to na den na hodinu či jak ?  Zkušenost z jiných serverů mi tu vůbec není nic platná . Raději jsem to ani nezkoušel abych tam něco nedal a zase o to nepřišel. Takových věcí je samozřejmě více . Až pred hodinou mi řekla Amy že některé základní věci se ve vitrínách samy loadují. Opravdu K-2 je tak šíleně složitá že v tomto má prim mezi servery  - nezlob te se na mne.  A ono těch věcí stačí několik během hodiny aby to člověka rozhodilo. Vám co jste do hry velmi zažraní a nebo jste tvůrci to vůbec nepříjde - ale ostaním některým ano.   
pro Calcatheu : četl jsem že jsi hrál či hraješ na Thálii , ano pak se ti zdá všechno tak asi jak mě já jsem též hrál a hraju na Thálii .  Zde bych chtěl té rodince pomoci jak mohu ale zatím jim asi jen ubližuji což mne mrzí.        
 Jinak v tom manualu samozřejmě není vše - já ho četl.  To podstatné tam není , ale to je jedno Amy mi asi musí více radit.

Pokud dobře chápu to co píšeš, chtěl by si mít všechno do detailu rozepsané a mít na všechno pravidla... Na to ti radím jedno, najdi si nějakou pořádnou semetriku, ať můžeš skákat jak ona píská  Smích Ona už ti ten život nalajnuje, to se neboj  Smích Já si ovšem myslím, že ta "nevědomost" je na celém systému právě to zajímavé a je fajn, že člověk přijde do světa, kterej je nějakým způsobem tajemnej a některý věci zjistí až časem a ne při dvoudenním čtení manuálu kde je vše podrobně rozepsané  Úsměv
Jak psal formator... v jednoduchosti je síla...
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #634 kdy: Duben 06, 2009, 12:50:40 am

No dnes jsem došel do banky a vidím  trezor za 25 zl. Tady je vše tak šíleně drahé , že jsem stál a přemýšlel jak to tvůrce myslí že to stojí tak málo ?  - je to na den na hodinu či jak ?  Zkušenost z jiných serverů mi tu vůbec není nic platná . Raději jsem to ani nezkoušel abych tam něco nedal a zase o to nepřišel. Takových věcí je samozřejmě více . Až pred hodinou mi řekla Amy že některé základní věci se ve vitrínách samy loadují. Opravdu K-2 je tak šíleně složitá že v tomto má prim mezi servery  - nezlob te se na mne.  A ono těch věcí stačí několik během hodiny aby to člověka rozhodilo. Vám co jste do hry velmi zažraní a nebo jste tvůrci to vůbec nepříjde - ale ostaním některým ano.   
pro Calcatheu : četl jsem že jsi hrál či hraješ na Thálii , ano pak se ti zdá všechno tak asi jak mě já jsem též hrál a hraju na Thálii .  Zde bych chtěl té rodince pomoci jak mohu ale zatím jim asi jen ubližuji což mne mrzí.        
 Jinak v tom manualu samozřejmě není vše - já ho četl.  To podstatné tam není , ale to je jedno Amy mi asi musí více radit.

Pokud dobře chápu to co píšeš, chtěl by si mít všechno do detailu rozepsané a mít na všechno pravidla... Na to ti radím jedno, najdi si nějakou pořádnou semetriku, ať můžeš skákat jak ona píská  Smích Ona už ti ten život nalajnuje, to se neboj  Smích Já si ovšem myslím, že ta "nevědomost" je na celém systému právě to zajímavé a je fajn, že člověk přijde do světa, kterej je nějakým způsobem tajemnej a některý věci zjistí až časem a ne při dvoudenním čtení manuálu kde je vše podrobně rozepsané  Úsměv
Jak psal formator... v jednoduchosti je síla...
Jako osobně raděj budu hrát na složitějším serveru, kde je co objevoval, než se zapékat na věcech jako je chození po městě krokem. Jako RP je to možná dobrá věc, ale hra má mít spád a ne trávit čas na pomalém přesunu.

A ten trezor je 25gp za každou uloženou věc, ale to nemůžeš zjistit, pokud to nezkusíš. Jsou věci, které by napsané být měli, aby člověk třebas nedělal postavu s nějakým účelem, nehrál ji tak a potom nekoukal, že je to změněné (tím myslím především upravení classů, proměny apod.), ale mít popsané úplně všechno... do detailu... když to někdo udělá, prosím, ale chtít to po autorech se mi zdá dost ulétlé. ATM na tom manuálu dělal den a půl, a nemohl myslet na každou maličkost, ale i tak pro začínajícího hráče je to pomocná ruka, která mu umožní v klidu začít hrát a .. i objevovat.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Amy
Host
Odpověď #635 kdy: Duben 06, 2009, 04:18:55 am

kluci, thalii sem netahejte.
Byla jsem tam asi pul hodiny a už mě tam nikdo neuvidí.

Já  nevím jak vy, ale na realitu si hrát nemusím - té mám doma dost.
Chci si hrát a tady můžu. Nikdo tady neprudí a všichni máme jeden cíl. Zahrát si  Mrknutí
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #636 kdy: Duben 06, 2009, 04:59:46 am

kluci, thalii sem netahejte.
Byla jsem tam asi pul hodiny a už mě tam nikdo neuvidí.

Já  nevím jak vy, ale na realitu si hrát nemusím - té mám doma dost.
Chci si hrát a tady můžu. Nikdo tady neprudí a všichni máme jeden cíl. Zahrát si  Mrknutí
No.. pod to se podepíšu.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #637 kdy: Duben 06, 2009, 07:14:04 am

Mě nepřijde, že by K2 byla nějaká složitá. Na Thalii hraju zatím jen sporadicky a co mě na ní jako nového hráče vytáčí jsou učitelé povolání. Někdy ho najít..., to je podle mě ten největší vopruz co kdo vymyslel. Zkus hrát a nepitvat to tak  Mrknutí. Navíc K2 nabízí o mnoho víc možností. Jediný co mi chybí je tvorba nových a obměna stávajcích lokací. Hlavně ta obměna by byla fajn, nebaví mě chodit na poklady jak do supermarketu.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #638 kdy: Duben 06, 2009, 07:48:27 am

Cagus: Ja ti dam den a pul, to poradne pritlac, posledni den a pul sem to dodelaval prakticky nonstop, ale uz predtim sem mel udelano 20 stranek...a furt se neco menilo...takze prubezne se to bude doplnovat, ale sei tam nikdy nebude 100%.
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Snekoun
Host
Odpověď #639 kdy: Duben 06, 2009, 10:28:52 am

C jste řekli má dost do sebe... Cagusi maš pravdu. Když člověk prostě nechce ani bič ho mnohdy nepřinutí.

Neusi co říkáš je taky částečně pravda... taky se to vztahuje i k tomu co řikal Cagus... Jde jen o to najde se tady někdo kdo by se podvolil autoritě lvl5 postavy která by prostě jenom RPila... a dobře hrála postavu urozeného rodu?? Odevzdával by mu někdo část svých vydřených peněz? Podobný faktor se projevil u drowů... každý chtěl hrát kněžku nikdo ty podřadný...
Podle mně to má podtemno jednodušší než povrch... pokud se řidime FR je hyerarchie daná... na povrchu vicemeně ne takže se musí celá utvořit jestli dobře chápu... pokud se schopnosti postavy budou měřit silo buildu tak to bude dost těžké.

Když sem tak koukal v krateru je několik domků... co je tak někomu prostě dát za nějaký malý obnos domluvit se vybavit je... hrát tam RP...
Možná by DM mohli udělat nějakou větší akci... prostě jen na sblížení postav... třeba nějaké trhy... cokoli... co á vim...
Nápad to byl moc dobrý nechat hráče at se zabaví sami... ale to dokáže jen velmi malá skupina...

Opět na nic nenaražim jen pišu co si myslim

Nevim v cem je problem ? Ja mel postavu slechtice na 1 levelu pred wipem ( porad jsem hral v dabla ) a poslouchala me parta lidi cca 20 -35 level. Pravidelne odevzdavala penizky atd... vse je jen o tom jak jsi schopny hrac. Mluvis tady porad o RP a nikde jsem zatim nevidel nejake IC rozehrani na foru o tve postave atd.... ono spousty lidi dokaze o vsem diskutovat, ale skutek utek. Ja hraji na serveru devku a nenam problem si zahrat s kazdym hracem ( snad mi to nekdo potvrdi ). Naslo se par jedincu co uteklo hńed jak me videli ale vetsinou se vse sehralo a myslim ze zabava byla na obou stranach.Tohle neni problem serveru jako takoveho ale problem hracu jak se uz napsalo. Po upravach je dobre ze uz moje postava nemusi  craftit a muze casove expy sbirat prave hrou RP ( mluvenim atd ... ). Takze smele do toho  Škleb
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #640 kdy: Duben 06, 2009, 11:41:18 am

C jste řekli má dost do sebe... Cagusi maš pravdu. Když člověk prostě nechce ani bič ho mnohdy nepřinutí.

Neusi co říkáš je taky částečně pravda... taky se to vztahuje i k tomu co řikal Cagus... Jde jen o to najde se tady někdo kdo by se podvolil autoritě lvl5 postavy která by prostě jenom RPila... a dobře hrála postavu urozeného rodu?? Odevzdával by mu někdo část svých vydřených peněz? Podobný faktor se projevil u drowů... každý chtěl hrát kněžku nikdo ty podřadný...
Podle mně to má podtemno jednodušší než povrch... pokud se řidime FR je hyerarchie daná... na povrchu vicemeně ne takže se musí celá utvořit jestli dobře chápu... pokud se schopnosti postavy budou měřit silo buildu tak to bude dost těžké.

Když sem tak koukal v krateru je několik domků... co je tak někomu prostě dát za nějaký malý obnos domluvit se vybavit je... hrát tam RP...
Možná by DM mohli udělat nějakou větší akci... prostě jen na sblížení postav... třeba nějaké trhy... cokoli... co á vim...
Nápad to byl moc dobrý nechat hráče at se zabaví sami... ale to dokáže jen velmi malá skupina...

Opět na nic nenaražim jen pišu co si myslim

Nevim v cem je problem ? Ja mel postavu slechtice na 1 levelu pred wipem ( porad jsem hral v dabla ) a poslouchala me parta lidi cca 20 -35 level. Pravidelne odevzdavala penizky atd... vse je jen o tom jak jsi schopny hrac. Mluvis tady porad o RP a nikde jsem zatim nevidel nejake IC rozehrani na foru o tve postave atd.... ono spousty lidi dokaze o vsem diskutovat, ale skutek utek. Ja hraji na serveru devku a nenam problem si zahrat s kazdym hracem ( snad mi to nekdo potvrdi ). Naslo se par jedincu co uteklo hńed jak me videli ale vetsinou se vse sehralo a myslim ze zabava byla na obou stranach.Tohle neni problem serveru jako takoveho ale problem hracu jak se uz napsalo. Po upravach je dobre ze uz moje postava nemusi  craftit a muze casove expy sbirat prave hrou RP ( mluvenim atd ... ). Takze smele do toho  Škleb
Jenže to jsou ty partičky co si tu tvoříte... přijde nováček a pošle tě do pr... a pak děláte povyk, že vás neposlouchá atd Smích
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Snekoun
Host
Odpověď #641 kdy: Duben 06, 2009, 12:00:22 pm

C jste řekli má dost do sebe... Cagusi maš pravdu. Když člověk prostě nechce ani bič ho mnohdy nepřinutí.

Neusi co říkáš je taky částečně pravda... taky se to vztahuje i k tomu co řikal Cagus... Jde jen o to najde se tady někdo kdo by se podvolil autoritě lvl5 postavy která by prostě jenom RPila... a dobře hrála postavu urozeného rodu?? Odevzdával by mu někdo část svých vydřených peněz? Podobný faktor se projevil u drowů... každý chtěl hrát kněžku nikdo ty podřadný...
Podle mně to má podtemno jednodušší než povrch... pokud se řidime FR je hyerarchie daná... na povrchu vicemeně ne takže se musí celá utvořit jestli dobře chápu... pokud se schopnosti postavy budou měřit silo buildu tak to bude dost těžké.

Když sem tak koukal v krateru je několik domků... co je tak někomu prostě dát za nějaký malý obnos domluvit se vybavit je... hrát tam RP...
Možná by DM mohli udělat nějakou větší akci... prostě jen na sblížení postav... třeba nějaké trhy... cokoli... co á vim...
Nápad to byl moc dobrý nechat hráče at se zabaví sami... ale to dokáže jen velmi malá skupina...

Opět na nic nenaražim jen pišu co si myslim

Nevim v cem je problem ? Ja mel postavu slechtice na 1 levelu pred wipem ( porad jsem hral v dabla ) a poslouchala me parta lidi cca 20 -35 level. Pravidelne odevzdavala penizky atd... vse je jen o tom jak jsi schopny hrac. Mluvis tady porad o RP a nikde jsem zatim nevidel nejake IC rozehrani na foru o tve postave atd.... ono spousty lidi dokaze o vsem diskutovat, ale skutek utek. Ja hraji na serveru devku a nenam problem si zahrat s kazdym hracem ( snad mi to nekdo potvrdi ). Naslo se par jedincu co uteklo hńed jak me videli ale vetsinou se vse sehralo a myslim ze zabava byla na obou stranach.Tohle neni problem serveru jako takoveho ale problem hracu jak se uz napsalo. Po upravach je dobre ze uz moje postava nemusi  craftit a muze casove expy sbirat prave hrou RP ( mluvenim atd ... ). Takze smele do toho  Škleb
Jenže to jsou ty partičky co si tu tvoříte... přijde nováček a pošle tě do pr... a pak děláte povyk, že vás neposlouchá atd Smích

Po wipu v žádné partičce nejsem ! Hraji sólo. Takže asi tak ..
Co se týká šlechtice pokud někdo nějakého vytvoří, získá si můj respekt a bude mi mít co nabídnout nevidím problém v tom že bych ho ctit jako autoritu. Ale vytvořit si šlechtice, s 3000 zl je trošku nereálné. Časem se zde bohatí mužou stát šlechtici, kupci, starosty ... ale k tomu se musí člověk dopracovat. Osobně si myslím že tohle se začne vytvářet až na vyšších levelech. Když jsem hrával DrD, AD&D, D&D tak šlechtici se stávali hráči co něco dokázali. Ne každej šmudla co přivandroval od nikud. Když se kouknete na jiné servery nikdo není šlechtic hned na začátku, ale jsou to aktivní hráči na vyšších levelech co se třeba zasloužili při velkkých Q.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #642 kdy: Duben 06, 2009, 12:04:28 pm

C jste řekli má dost do sebe... Cagusi maš pravdu. Když člověk prostě nechce ani bič ho mnohdy nepřinutí.

Neusi co říkáš je taky částečně pravda... taky se to vztahuje i k tomu co řikal Cagus... Jde jen o to najde se tady někdo kdo by se podvolil autoritě lvl5 postavy která by prostě jenom RPila... a dobře hrála postavu urozeného rodu?? Odevzdával by mu někdo část svých vydřených peněz? Podobný faktor se projevil u drowů... každý chtěl hrát kněžku nikdo ty podřadný...
Podle mně to má podtemno jednodušší než povrch... pokud se řidime FR je hyerarchie daná... na povrchu vicemeně ne takže se musí celá utvořit jestli dobře chápu... pokud se schopnosti postavy budou měřit silo buildu tak to bude dost těžké.

Když sem tak koukal v krateru je několik domků... co je tak někomu prostě dát za nějaký malý obnos domluvit se vybavit je... hrát tam RP...
Možná by DM mohli udělat nějakou větší akci... prostě jen na sblížení postav... třeba nějaké trhy... cokoli... co á vim...
Nápad to byl moc dobrý nechat hráče at se zabaví sami... ale to dokáže jen velmi malá skupina...

Opět na nic nenaražim jen pišu co si myslim

Nevim v cem je problem ? Ja mel postavu slechtice na 1 levelu pred wipem ( porad jsem hral v dabla ) a poslouchala me parta lidi cca 20 -35 level. Pravidelne odevzdavala penizky atd... vse je jen o tom jak jsi schopny hrac. Mluvis tady porad o RP a nikde jsem zatim nevidel nejake IC rozehrani na foru o tve postave atd.... ono spousty lidi dokaze o vsem diskutovat, ale skutek utek. Ja hraji na serveru devku a nenam problem si zahrat s kazdym hracem ( snad mi to nekdo potvrdi ). Naslo se par jedincu co uteklo hńed jak me videli ale vetsinou se vse sehralo a myslim ze zabava byla na obou stranach.Tohle neni problem serveru jako takoveho ale problem hracu jak se uz napsalo. Po upravach je dobre ze uz moje postava nemusi  craftit a muze casove expy sbirat prave hrou RP ( mluvenim atd ... ). Takze smele do toho  Škleb
Jenže to jsou ty partičky co si tu tvoříte... přijde nováček a pošle tě do pr... a pak děláte povyk, že vás neposlouchá atd Smích

Ano jinak je pravda že jsme si udělali cílenou partu ( Cikáni ) kde byli již karty rozdány, to je pak druhá snažší varianta jak se stát mocným na tomto serveru. Ale na začátku nás stejně nikdo nebral vážně ,dokud jsme se jako spolek nevypracovali. Tuhle možnost má ale každej a je jasné že ve více lidech maš větší šanci kdekoliv i na jiném serveru.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #643 kdy: Duben 06, 2009, 12:09:11 pm

Ještě bych dodal že teď nemám chuť být v žádném spolku a chci si zkusit hrát sólo. Už jen proto abych mohl zkusit jak to funguje pro nováčky. Zatím mohu říct že když se člověk snaží, vždy najde možnost si zahrát ....( pokecám si u ohně, dojdu na poklad s úplně neznámým hráčem, obchoduji s bylinkami, zůčastním se dění s DMkem atd... ).
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #644 kdy: Duben 06, 2009, 02:56:27 pm

cale zvanis nesmysly (add podtemno plne knezek)

za nejvetsi slavy kdy podtemno citalo cca 12 postav meli drowe 2 stabilni a 1 obcasnou knezku ostatni dostali charaktery pridelem podle potreby

dej si par kliku a prestan psat na forum  Mrknutí
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Stran: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS