Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 12, 2024, 09:36:58 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1668257 krát)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #570 kdy: Únor 11, 2009, 11:13:20 pm

Jestli máš moc, tak drž mlč, jestli málo, tak změň práci  Škleb
Tak přesně o tohle mě nešlo Smích
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #571 kdy: Únor 12, 2009, 08:08:45 am

no tak více konkrétněji :-)
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Snekoun
Host
Odpověď #572 kdy: Únor 20, 2009, 05:52:19 pm

No já to vidím jako dobrý nápad, konečně se projeví má postava jako opravdu "zlá".

Je ono to bude mít v podstatě za následek že se tajné věci schovají zamknuté části domu, to je jasné. 
Ale my SDčka získáme novou možnost, sledovat majitele domu dovnitř kde ho nenápadně okrást.......

Zlé jsou 4/5 serveru  Úsměv

Kde bys se vzalo  Škleb cikani jsou napr hodny
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #573 kdy: Únor 20, 2009, 06:11:35 pm

Hehe... to jo, slyšeli jsme něco o medvědích zadcích Úsměv jasné zmatené zlo Úsměv
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #574 kdy: Únor 20, 2009, 06:58:14 pm

Prave ze velky milovnik zvirat a citliva duse  Kroutím očima a to pak clovek nemuze byt zly
Zaznamenáno
deion
Hrdina
***
Příspěvků: 412


Zobrazit profil
Odpověď #575 kdy: Únor 20, 2009, 08:46:55 pm

conka pouziva sve voloritni okulary vyhradne k lecbe spatneho zazivani u domestikovanych zvirat

a jestli si nekdo mysli ze jsou cikani nehodni tak je xenofobni rasista  Škleb Škleb
Zaznamenáno

Tamba Englen - ochrance sirotku
Viola - sirotek
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #576 kdy: Únor 27, 2009, 07:20:26 pm

Helejte nebejva někdo z vas na Strahově?nebo primo na kolejich na strahově? 8)co takhle nejaka akce?
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #577 kdy: Únor 28, 2009, 11:55:24 pm

To, že se tu řeší blboati se překousnout dá ale že napíšete na hlavní stránku 29.2.2009 to už fakt ne Smích Prosím o opravu Úsměv
Poslední změna: Únor 28, 2009, 11:58:10 pm od Eruruu Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #578 kdy: Březen 07, 2009, 10:46:57 am

Citace: MinoDL  Dnes v 07:49:58 am
na tvoju poznakmu hry RP. Bolo tedy videt ako ste hrali Rp ked som tvrdil ze mi jedna kniha vypadla a mohla mi vypadnut tedy ked mi ich lukara davala a boli sme tam iba mi dvaja tak nikdo iny to nevidel.. Tak mi tu nic o hrani RP nehovor.
    
Re: Pár návrhů
Citace: ATM kdy: Dnes v 10:35:01 am
Tohle je misto pro navrhy a pripominky, ne osobni utoky, tak se klidni a jen tak mimochodem Caguse znam a hrat RP umi velice dobre...a to ze bych Vam neveril vypadlou knizku, tak to asi s zadnou mou postavou, to ze me nedela neRP hrace...a neres pres forum to co se vyresilo IC ve hre...

Aha takze kebyze tu knizku tam schlavne necham ze ju stratil tak aj tak by ju zadal. Tak ak chcete zakazdym takto resit spor s Cagus ak bude ak sa vyriesil tak to si rovno zriadne nezavisleho sudcu, lebo to rozdelenie pokladu potom  nebolo fer play.

A Rp hrani je dotial dokial si hraci ochotni prijat vsetky okolnosti. A ty jeho reakcie skor vypadala ako ze chce vsetko s pokladu. A dotez kym tu nebol o a Gorky neboli zadne urazky Hlavne tie urazky co boli ocisti len skoda ze som si nespravil s toho screeny. A tedka aspon chapem tvoje reakcie na Caguse.
 
Poslední změna: Březen 07, 2009, 11:12:06 am od MinoDL Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #579 kdy: Březen 07, 2009, 12:33:38 pm

Citace: MinoDL  Dnes v 07:49:58 am
na tvoju poznakmu hry RP. Bolo tedy videt ako ste hrali Rp ked som tvrdil ze mi jedna kniha vypadla a mohla mi vypadnut tedy ked mi ich lukara davala a boli sme tam iba mi dvaja tak nikdo iny to nevidel.. Tak mi tu nic o hrani RP nehovor.
    
Re: Pár návrhů
Citace: ATM kdy: Dnes v 10:35:01 am
Tohle je misto pro navrhy a pripominky, ne osobni utoky, tak se klidni a jen tak mimochodem Caguse znam a hrat RP umi velice dobre...a to ze bych Vam neveril vypadlou knizku, tak to asi s zadnou mou postavou, to ze me nedela neRP hrace...a neres pres forum to co se vyresilo IC ve hre...

Aha takze kebyze tu knizku tam schlavne necham ze ju stratil tak aj tak by ju zadal. Tak ak chcete zakazdym takto resit spor s Cagus ak bude ak sa vyriesil tak to si rovno zriadne nezavisleho sudcu, lebo to rozdelenie pokladu potom  nebolo fer play.
A Rp hrani je dotial dokial si hraci ochotni prijat vsetky okolnosti. A ty jeho reakcie skor vypadala ako ze chce vsetko s pokladu. A dotez kym tu nebol o a Gorky neboli zadne urazky Hlavne tie urazky co boli ocisti len skoda ze som si nespravil s toho screeny. A tedka aspon chapem tvoje reakcie na Caguse.

1) Ty mi o RP nevyprávěj. To, že začne noc a upíři si dovolí jít až do vesničky pravděpodobně znamená, že jsou zrovna hodně silní. Tvoje WISdomová postava se hned v mžiku rozhodne, že by bylo nejlepší naběhnout do středu upířího hradu se skupinou lidí, kde některé ani nezná a navíc odmítá s nima jakoukoliv debatu. Z mého pohledu to bylo "hele, támhle se něco objevilo, co tam normálně není, tak to půjdem do hradua bude poklad a expy". Né moc přemýšlení.
2) Ano, moje postava chce celej poklad.
3) Ta hádka začala, když Kredenc začal pindat nějaký bláboly, že zachránil gorkyho a nepřipouštěl si, že sám umřel a Cagus ho zachránil. A když jsme u toho RP, tak mam pocit, že jste úplně zapomněli zahrát ztrátu paměti. He? Pane skvělý hráči RP.
4) Urážky v očistci, o těch nic nevim, tam jsem nebyl a za gorkyho odpovědnost fakt nenesu, stejně jako ty. To v mé souvislosti neuváděj. A urážky od postavy. No sakra, vždyť je to zlá postava, ne nějakej úslužnej paladin, kterej bude kde komu pucovat plášť.
5) Kdybych to opravdu nehrál RP, tak si myslíš, že bych s váma ten poklad vybíral? Raděj bych si tam došel s někym, koho znam, třebas ve dvou a nemuseli bychom se dělit v tolika.

K tomuhle už se nebudu vyjadřovat. S luddkem jsem si psal, jevilo se mi, že konflikt je to na úrovni postav, o tobě už mam jinej názor. ALe to je tvoje věc. Jenom mě tim neobtěžuj.
 
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #580 kdy: Březen 07, 2009, 01:01:06 pm

1.Nikdo ta nenutil ist s nami tam. A kebyze by to bolo prilis zlozite tak by som to otocil. A moje postavy nenechaju len tak pobieh upirov a podobnu havet co  pocestnych napada mino ich priestoru. Do hradu ano ale nie kvoli exp a ani pokladu ale kvoli tomu co najviac znizit stav upirov. AK nevies preco som to robit tak nehovor.
2.-
3. Ano pripustil ze som chcipol ale ty nemas ziadny dokaz ze si nas ozivil kludne to mohla spravit Marcia, co tam bola tez. A strata pameti je az ked prejdes oltar nie ked ta niekdo vzkriesi.
4.kebyze si to precitas spravne tak pochopis ze to bolo viac smerovane na Gorkyho. V tvoje urazky boli este medziach.

Iba tolko aby si som niektore veci uviedol sa spravnu mieru.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #581 kdy: Březen 07, 2009, 01:18:51 pm

No, nevím jak vy, ale já jsem měl ten dojem, že ty urážky byly na úrovni postav (proto jsem vás taky začal smažit). Nevím, kdo to tady vytahuje na úroveň hráčů... Co??? Pokud jde o fígl s knihou, tak bylo jasný, že to nesežerete, ale protože jsem byl od určitýho místa v hradu rozhodnutej vás dva sejmout, tak to nehrálo roli. Co tam bylo trochu ooc - rozhodl jsem se dát vám (Cagus, Gorky, Marcia) možnost vybrat si z těch předmětů - dokonce jste dostali dvě xp knihy, protože mi bylo trošičku blbý, že byste z toho nic neměli, když bysme vás hned odrovnali (a měl jsem pocit zodpovědnosti, protože DM co muselo potom odejít mi uložilo, ať na vás dohlídnu). Vy tři jste s lootem nakonec dopadli líp, než my dva s Klerencem, ale my aspoň máme nějakej materiál, se kterým se dá pracovat do budoucna  Mrknutí

Zapomnění nefunguje, když je postava oživena - jinak přes oltář jo.

Myslím, že tím by se celá záležitost měla považovat za vyřízenou a nadále pokračovat jen na úrovni RP.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #582 kdy: Březen 07, 2009, 01:36:56 pm

Nevim co si tu zas vymyslite sva pravidla ohledne zepominani, ale na tomhle servru plati nasledujici:

Pokud postava ztrati xp (je jedno ci pruchodem ocistce, vzkrisenim ci ozivenim) nepamatuje si 1 hodinu OOC pred smrti nic, vzhledem k systemu bohu zde ovsem je ztrata xpu tezko dokazovatelna a doslo by k hadkam, takze je uprava snadna:

Postava si nepamatuje 1 hodinu OOC nic pred smrti pokud jde do ocistce. Vcetne toho kdy ji ozvivi ci vzkrisi ci postava projde. Nevymyslejte si tu hlouposti Mrknutí
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #583 kdy: Březen 07, 2009, 01:38:20 pm

1.Nikdo ta nenutil ist s nami tam. A kebyze by to bolo prilis zlozite tak by som to otocil. A moje postavy nenechaju len tak pobieh upirov a podobnu havet co  pocestnych napada mino ich priestoru. Do hradu ano ale nie kvoli exp a ani pokladu ale kvoli tomu co najviac znizit stav upirov. AK nevies preco som to robit tak nehovor.
2.-
3. Ano pripustil ze som chcipol ale ty nemas ziadny dokaz ze si nas ozivil kludne to mohla spravit Marcia, co tam bola tez. A strata pameti je az ked prejdes oltar nie ked ta niekdo vzkriesi.
4.kebyze si to precitas spravne tak pochopis ze to bolo viac smerovane na Gorkyho. V tvoje urazky boli este medziach.

Iba tolko aby si som niektore veci uviedol sa spravnu mieru.


1. Nikdo nenutil tebe jít s náma, my jsme tam měli původně výpravu na magnetit. Pokud vy jste tam měli mít akci, my jsme tam  měli dřív. V tom případě bych to bral, že jste nás normálně chtěli s DM vyštípat, ale TOMU JÁ NEVĚŘIM. Jo a doufam, že má tvoje postava WISdom maximálně tak 12-14, když neví, že v noci jsou upíři nejsilnější.
3. Moje postava ti to řekla. Tim začala ta hádka, že ten arogantní Kredenc si to nechtěl připustit. A ztráta paměti je, pokud ztrácíš expy, potažmo, pokud se dostaneš do očistce. Na K1 tomu tak vždycky bylo.
4. Ale proč to sakra cpeš do mýho postu návrhů? To si vyřikej s nim.

Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #584 kdy: Březen 07, 2009, 01:42:32 pm

No, nevím jak vy, ale já jsem měl ten dojem, že ty urážky byly na úrovni postav (proto jsem vás taky začal smažit). Nevím, kdo to tady vytahuje na úroveň hráčů... Co??? Pokud jde o fígl s knihou, tak bylo jasný, že to nesežerete, ale protože jsem byl od určitýho místa v hradu rozhodnutej vás dva sejmout, tak to nehrálo roli. Co tam bylo trochu ooc - rozhodl jsem se dát vám (Cagus, Gorky, Marcia) možnost vybrat si z těch předmětů - dokonce jste dostali dvě xp knihy, protože mi bylo trošičku blbý, že byste z toho nic neměli, když bysme vás hned odrovnali (a měl jsem pocit zodpovědnosti, protože DM co muselo potom odejít mi uložilo, ať na vás dohlídnu). Vy tři jste s lootem nakonec dopadli líp, než my dva s Klerencem, ale my aspoň máme nějakej materiál, se kterým se dá pracovat do budoucna  Mrknutí

Zapomnění nefunguje, když je postava oživena - jinak přes oltář jo.

Myslím, že tím by se celá záležitost měla považovat za vyřízenou a nadále pokračovat jen na úrovni RP.

Aspoň z tebe mam pocit, že to držíš na úrovni postav a RP.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS