Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 07:50:42 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075724 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5430 kdy: Červen 05, 2012, 02:03:21 pm

Jo na upravu jsem koukala jen sem si nebyla jistá s těma featama co dostaval, ok. Teď už vím. Jinak křídla by se potom dali udělat nějak Co???
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5431 kdy: Červen 07, 2012, 05:22:11 am

Orkove jsou nejvyšší lvl stráží myslím, takže se prostě neprojde  Co???

nevím jestli to můžu nastavit zpět, nechci se hrabat v práci Amy

Nechat prosím :-) Děkuji !
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5432 kdy: Červen 07, 2012, 12:38:49 pm

2 dotazečky :

- v elfí zmizel překupník

- jak dosáhnu vícenásobního útoku, když nemám povolání mnich...obratnost v základu na 17 + feat vylepšená iniciativa - a nemám ho...poradte


Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5433 kdy: Červen 07, 2012, 05:18:54 pm

Tak útoky a všechno kolem mi osvětlil Taliesin, čímž mu děkuji.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5434 kdy: Červen 26, 2012, 03:51:04 pm

hoj,po delší době jsem se logl a nachazim se v kandlu.nejspíš běží nějjáký Q páč na mě útočí nakažení obyvatelé to by mi ani tak nevadilo.to že jsou zamčené brány taky chápu,ale ono se nedá projít ani pres knihovnu?má to tak být?a pokud ano jak se dostat z města?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5435 kdy: Červen 26, 2012, 04:54:08 pm

lod snad funguje
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5436 kdy: Červen 28, 2012, 05:00:10 am

Neusi, jak jsi zamknul ty dveře v knihovně?  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #5437 kdy: Červenec 04, 2012, 07:37:31 am

Ahoj, mám dotaz, když udělám Print Screen ve hře a chci událost vložit do malování, tak mo to vytvoří černou plochu. Setkal se s tím někdo z vás? Neměli by jste radu?
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5438 kdy: Červenec 04, 2012, 09:24:50 am

Ahoj, mám dotaz, když udělám Print Screen ve hře a chci událost vložit do malování, tak mo to vytvoří černou plochu. Setkal se s tím někdo z vás? Neměli by jste radu?

Mne to dělá taky, ale jen když to mam na celou obrazovku, když to mám v okně tak to běhá.
Nejdřív sem to řešila tak že jsem si stáhla prográmek na screeny, zmáčkneš klávesku a udělá ti screen a rovnou uloží.
Zaznamenáno

Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5439 kdy: Červenec 04, 2012, 09:48:39 am

Nebooo....všechny obrazy co dělám, (dobře nebo špatně).....normálně printscreen. Otvírám a upravuji je programem IrfanView /instalne se ti jako "základní program na otvírání a úpravu screenů......dokážeš v něm udělat všechno - lepší než malování/....doporučuji.
Poslední změna: Červenec 04, 2012, 10:01:14 am od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #5440 kdy: Červenec 04, 2012, 12:16:01 pm

Ahoj, mám dotaz, když udělám Print Screen ve hře a chci událost vložit do malování, tak mo to vytvoří černou plochu. Setkal se s tím někdo z vás? Neměli by jste radu?

Mne to dělá taky, ale jen když to mam na celou obrazovku, když to mám v okně tak to běhá.
Nejdřív sem to řešila tak že jsem si stáhla prográmek na screeny, zmáčkneš klávesku a udělá ti screen a rovnou uloží.

Jujda, nemáš odkaz na tuhle vychytávku?
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #5441 kdy: Červenec 04, 2012, 12:16:42 pm

Nebooo....všechny obrazy co dělám, (dobře nebo špatně).....normálně printscreen. Otvírám a upravuji je programem IrfanView /instalne se ti jako "základní program na otvírání a úpravu screenů......dokážeš v něm udělat všechno - lepší než malování/....doporučuji.
Díky za radu, zkusím pohledat a budu se učit a hrat si.
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5442 kdy: Červenec 08, 2012, 08:18:41 pm

Nebooo....všechny obrazy co dělám, (dobře nebo špatně).....normálně printscreen. Otvírám a upravuji je programem IrfanView /instalne se ti jako "základní program na otvírání a úpravu screenů......dokážeš v něm udělat všechno - lepší než malování/....doporučuji.
Díky za radu, zkusím pohledat a budu se učit a hrat si.
Jen pro úplnost doplním, že v tomhle případě využiješ standardní funkce tvorby screenshotů v NWN - tj. vždycky, když zmáčkneš klávesu PrintScreen, tak se ti ve složce screenshots v instalační složce NWN vytvoří nový obrázek se jménem světa a pořadovým číslem ve formátu tga (který IrfanView umí upravovat).
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #5443 kdy: Červenec 09, 2012, 04:58:20 am

Nebooo....všechny obrazy co dělám, (dobře nebo špatně).....normálně printscreen. Otvírám a upravuji je programem IrfanView /instalne se ti jako "základní program na otvírání a úpravu screenů......dokážeš v něm udělat všechno - lepší než malování/....doporučuji.
Díky za radu, zkusím pohledat a budu se učit a hrat si.
Jen pro úplnost doplním, že v tomhle případě využiješ standardní funkce tvorby screenshotů v NWN - tj. vždycky, když zmáčkneš klávesu PrintScreen, tak se ti ve složce screenshots v instalační složce NWN vytvoří nový obrázek se jménem světa a pořadovým číslem ve formátu tga (který IrfanView umí upravovat).

A proč si to neřekl dřív? Já tě zabim Geralte  Smích
Zaznamenáno

Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #5444 kdy: Červenec 09, 2012, 08:38:35 am

Já? Co, proč? Prosím nemordovat, co jsem provedl? Já radši příště budu zticha, dohodnuto? Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Stran: 1 ... 361 362 [363] 364 365 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS