Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 08:46:13 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076743 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6600 kdy: Březen 23, 2016, 10:17:15 am

Omlouvám se že tu píšu  ,  souhlasím skoro ve všem s Rakosníčkem.
 Zrušte bedny , zrušte mrtvolky a o  30% zvedněte expy a zlatky z NPC a  snižte podmínku příjmu exp a zlatek o 2 lvly dolů a bude to . Je to jedno z mnoha řešení.     
     Co jsem chtěl připomínkovat je , že nemusíte ba neměli by jste plnit ukol samy. Poslechl jsem toto doporučení a ukol jsem nesplnil protože spoluhráči v partě  vám to totiž seberou a nevrátí.  I kdyby jste je prosili a vysvětlovali že oni ten ukol nemají a ty jo . Navrh ti ještě dotyčný vynadá. A máš to . Takže moje doporučení - ukol plň sám a nebo napiš mně protože já ti to neseberu. Smích
Pokud ti někdo v partě sebere splnění ukolu co máš od NPC tak má smůlu, protože až ho půjde vrátit dotyčné NPC to od něj nevezme zpět takže na tom nic nezíská.
Je pravda, že tebe připraví o výdělek v tom případě doporučuji si členy party brát jen takové co znáte  Úsměv
A taky by mě zajímalo kdo to byl, protože tu zas tolik hráčů nebylo poslední dobou.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6601 kdy: Březen 23, 2016, 10:31:59 am

Vratilo by to sevr tam kde byl kdysi , proto se lot z NPC omezil a preslo na system pokladu , lot desne zatezoval system a sevr se staval nehratelnym , se zvedajicim jmenim na uctech postav maji tendenci a je to overeno na lot kaslat .
Stacilo by system pokladu upravit aby si pamatoval ktera postava u nej byla a ktera ne , pokud je to v moznostech sytemu pokladu.
Popripade poklady pro low lvl udelat tak aby k nim mely pristup jen low lvl , bud system dialogu na overeni exp postavy nebo pristupu vrata zamky a podobne ....

Ps : Nasel jsem v craftu alchace bug , a 100% vim ze ho nekteri hraci pouzily ,a ostatni by se neptaly jak je to mozne ... Mrknutí tak az bude mit nekdo cas ...
Pevné poklady by si to měli pamatovat, která postava u něj kdy byla.Ten systém omezení na dialog a dveře není špatný, ale nevím jestli by to tady šlo udělat.
Na jednom serveru ten systém dveří měli, třeba poklad v kryptě byl jen do 5 lvl a vyšší se tam nedostal, ale byl za dveřmi, které tam vyšší lvl nepustili což nevím jestli by tu šlo udělat. Asi jo, ale jestli by na to měl někdo čas a další problém je, že tady je hodně pokladů volně přístupných takže tam by se muselo udělat jiné omezení.
A u volně ležící kostry nevím co by to mohlo být, tam ani dialog nepřipadá v uvahu  Úsměv tam jedině omezit přístup do lokace, ale to už by zase trochu omezovalo hraní ostatním
pokud by nemohli používat některé lokace.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6602 kdy: Březen 23, 2016, 10:43:04 am

Nese to sebou problem treba ukolu kdyz nad tim uvazuju , to by se taky muselo poresit tak nevim , to by musel rici Neus jaky to nese problemy a zda to je mozne ci ne .
Na dvere a dialog jde zavesit dost veci urcujici co se stane a nestane.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6603 kdy: Březen 23, 2016, 10:43:29 am

Souhlas, ty poklady jsou už vyhořelé totálně. A na žádný nový nebo neobjevený, ani při důkladném průzkumu, sem nenarazil v lokacích: močály (kompletní), okolí horské a elfí vsi, kanály a krypty v kandaháru (tam sem se pobavil, protože poklad který vydá 400xp hlídá skupinka rozdováděných Bančí), pobřeží a skřetí, broučí, orlí a pavoučí hnízda, Větrov a okolí (krysodlačí krypta a poklad lupičů), Myth tyrion ruiny a poklady které hlídají brouci plus jeden utajený co tam je (tak ten dává o něco víc tak 1000xp, což je snad nejvíc, protože je dobře shovaný) a dole lichův poklad (500xp), pak skřetvědí poklad, medvědí poklad apod. Nevím kolik pokladů znám, ani sem to nepočítal ale hodně. A žádný mě při prvním vybrání nedal víc jak 1000xp, spíš tak 500xp průměr. To samé platí o pokladech na ostrově králů, tam první zabití nějakého bose nepřesáhlo 2000xp. Ale výlet na ostrov králů je pro mě svátek a je to pro namakané postavy. Tak mě napadá otázka k čemu ty poklady vlastně jsou? Ale je pravda, že je to do jisté míry kompenzováno těmi trhy, kde člověk může alespoň dobře prodat nějakou tu zbytečnou věc z pokladů.

To jsou všechno nejvíce navštěvované  poklady měli by být pro nižší lvl, ale co si budeme povídat některé postavy na vyšším lvl než aby šli na poklad pro svůj lvl tak oběhnou raději tyhle. Jsou třeba blíž, bezpečnější a snadnější. Řešení je už zmíněno jinde  Úsměv
Ale to jsou pevné poklady je právě i hodně nepevných a některé nebyli už dlouho vybrané je třeba hledat mimo lokace s pevnými poklady.
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6604 kdy: Březen 23, 2016, 10:48:25 am

Omlouvám se, že je to mimo téma, ale neveděl jsem kam s tím tak to tu máte.


Běžím z podhůří směr zlatá hora, v pastvinách potkám Lagnara II., kterého za běhu pozdravím a pokračuji si dál po svém (Jo malá drobnost.. hrál jsem postavu drowky   Úsměv ). Než jsem vlezl do horské, tak už na mě letěly dva Lagnarovy šípy. Dobrý, útíkám tedy, ignoruji stráže, s několika dalšími šípy v zádech probíhám zlatou horu, kde šípy vystřídá kouzlo ničení, které jsem přežil. Tady už jsem byl naštvanej a hodil na něj implozi, taky jí odolal. Na konci lokace zlaté hory jsem si dal magickou odolnost a začal kouzlit neviditelnost, ale to už mě zabila jeho imploze. Poté mě zpoutal, oživil a zavedl do žaláře v Horské vesnici. Na otázku jak dlouho tu ztvrdnu mi řekl: Dokud nepřijde DM, nebo tě to po 3 dnech pustí.

Ještě zdůrazním, že až na ten můj pozdrav nepadla ani hláska.

Fajn beru to. Ale až mě pustí a kdybych se čirou náhodou rozhodl dělat to samé a vozit vás v karavanech do podtemna, tak si potom nestěžujte  Valím oči! Super! . Nebo by se takhle hrát nemělo?

Hlavně co s tím chceš dělat?Aby se tu zase nerozhořel boj mezi hráči mimo pravidla.Napadání, nadávky atd.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6605 kdy: Březen 23, 2016, 10:49:13 am

A co se tyce ukolu , kdyz ti to nekdo sebere z bedny a preda tak je ti to stejne naprd , ukolovou vec musi vzit postava co ma ukol jinak ho nesplni.


PS : Uz jsem psal ze ho pustim ale musi lognout  Škleb  zbytek si poresim ....
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6606 kdy: Březen 23, 2016, 10:54:51 am

A co se tyce ukolu , kdyz ti to nekdo sebere z bedny a preda tak je ti to stejne naprd , ukolovou vec musi vzit postava co ma ukol jinak ho nesplni.


PS : Uz jsem psal ze ho pustim ale musi lognout  Škleb  zbytek si poresim ....
Tak u toho ukolu si ted nejsem jistej vím, že když ho vrací někdo, kdo ho nedostal tak to nejde,ale jestli ho musí přímo sebrat postava co ho dostala a nesmí ho mít nikdo předním to si myslím nevadí.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6607 kdy: Březen 23, 2016, 10:55:50 am

Musi , je to i logicky dojde k vymene svitku zadani s ukolovou veci .

Pri otevreni pokladu to ohlasi ze byla nalezena ukolova vec a kdyz ji vezmes zmizne svitek a muzes dokoncit ukol.

Maximalne ze by slo se vratit k tomu kdo ho zadal a znova ho "aktivovat" a vydat se tam znova.
Poslední změna: Březen 23, 2016, 11:01:06 am od Isidur Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #6608 kdy: Březen 23, 2016, 11:16:42 am

Musi , je to i logicky dojde k vymene svitku zadani s ukolovou veci .

Pri otevreni pokladu to ohlasi ze byla nalezena ukolova vec a kdyz ji vezmes zmizne svitek a muzes dokoncit ukol.

Maximalne ze by slo se vratit k tomu kdo ho zadal a znova ho "aktivovat" a vydat se tam znova.
Myslím, že ti tvůj ukol může vyndat z pokladu i jiná postava a dát ti ho, abys ho vrátil to myslím nevadí  Úsměv
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6609 kdy: Březen 23, 2016, 11:22:23 am

Omlouvám se, že je to mimo téma, ale neveděl jsem kam s tím tak to tu máte.


Běžím z podhůří směr zlatá hora, v pastvinách potkám Lagnara II., kterého za běhu pozdravím a pokračuji si dál po svém (Jo malá drobnost.. hrál jsem postavu drowky   Úsměv ). Než jsem vlezl do horské, tak už na mě letěly dva Lagnarovy šípy. Dobrý, útíkám tedy, ignoruji stráže, s několika dalšími šípy v zádech probíhám zlatou horu, kde šípy vystřídá kouzlo ničení, které jsem přežil. Tady už jsem byl naštvanej a hodil na něj implozi, taky jí odolal. Na konci lokace zlaté hory jsem si dal magickou odolnost a začal kouzlit neviditelnost, ale to už mě zabila jeho imploze. Poté mě zpoutal, oživil a zavedl do žaláře v Horské vesnici. Na otázku jak dlouho tu ztvrdnu mi řekl: Dokud nepřijde DM, nebo tě to po 3 dnech pustí.

Ještě zdůrazním, že až na ten můj pozdrav nepadla ani hláska.

Fajn beru to. Ale až mě pustí a kdybych se čirou náhodou rozhodl dělat to samé a vozit vás v karavanech do podtemna, tak si potom nestěžujte  Valím oči! Super! . Nebo by se takhle hrát nemělo?
Ačkoli hraji v drtivém  případě dobré postavy, neboj, u mě se ti to nestane. Ledaže by sis začal jako první. Kdo si mě pamatuje, tak ,,vždy,, sem první sahal ke slovu a až poté k meči. Několikrát jsem se i zastal drowa před ostatními, když jej chtěli kamenovat s postavou zmateně nebo zákoně dobrou. ,,Kdo jsi bez hříchu, první hoď kamenem,,. To píšu proto, abych tě povzbudil v dalším hraní. Mrknutí
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6610 kdy: Březen 23, 2016, 11:31:49 am

Musi , je to i logicky dojde k vymene svitku zadani s ukolovou veci .

Pri otevreni pokladu to ohlasi ze byla nalezena ukolova vec a kdyz ji vezmes zmizne svitek a muzes dokoncit ukol.

Maximalne ze by slo se vratit k tomu kdo ho zadal a znova ho "aktivovat" a vydat se tam znova.
Myslím, že ti tvůj ukol může vyndat z pokladu i jiná postava a dát ti ho, abys ho vrátil to myslím nevadí  Úsměv
Ze skusenosti vim ze nevadi kdyz nekdo jinej ten poklad otevre , proto ti to do logu napise ze byla nalezena ukolova vec a asi to tak bylo i zamysleno , ale kdyz mi to jina postava dala tak se mi nepodarilo ukol dokoncit.
A hrac kterej tady hraje dyl uz ma naky skusenosti a tyhle veci i pozna ze do pokladu normalne nepatrej.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #6611 kdy: Březen 23, 2016, 01:09:01 pm

Doted jsem sledoval horskou a nikdo nelog Úsměv budu az po vecernim restartu , tak at te bud pusti Lagnar nebo te pustim s Grabem a priste se to pokuste kdyz uz na sebe narazite aspon sehrat , at to tu neni jako
za dob "Shaky".
Zaznamenáno
PaulVanDyke
Šampión
**
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
Odpověď #6612 kdy: Březen 23, 2016, 02:25:09 pm

postava Lagnara II absolutně nemohla vědět že si drow
budu az po vecernim restartu , tak at te bud pusti Lagnar nebo te pustim s Grabem


Žádné pouštěníčko nebude .. Nevím proč bych ho měl pouštět .. a proč by moje postava nemohla vědět že to je drow popřípadě vrah ?
Víš co to je ? takový IC popis jeho drowky jako vraha Úsměv Takže jsem měl plné právo jí zatknout alespon k výslechu ..
A komu se to nelíbí at mi .. no však to znáte ..
To prophet : Hříchy minulosti tě dostihly ?
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #6613 kdy: Březen 23, 2016, 02:30:10 pm

Tak jako jestli zabil 10 stráží. A přitom psal, že je ignoroval, cituji: ,,Dobrý, útíkám tedy, ignoruji stráže, s několika dalšími šípy v zádech probíhám zlatou horu, kde šípy vystřídá kouzlo ničení, které jsem přežil.,,  Tak je to jasné. Lagnar byl v právu. Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
Prophet
Nováček

Příspěvků: 3


Zobrazit profil
Odpověď #6614 kdy: Březen 23, 2016, 02:35:00 pm

Omlouvám se, že je to mimo téma, ale neveděl jsem kam s tím tak to tu máte.


Běžím z podhůří směr zlatá hora, v pastvinách potkám Lagnara II., kterého za běhu pozdravím a pokračuji si dál po svém (Jo malá drobnost.. hrál jsem postavu drowky   Úsměv ). Než jsem vlezl do horské, tak už na mě letěly dva Lagnarovy šípy. Dobrý, útíkám tedy, ignoruji stráže, s několika dalšími šípy v zádech probíhám zlatou horu, kde šípy vystřídá kouzlo ničení, které jsem přežil. Tady už jsem byl naštvanej a hodil na něj implozi, taky jí odolal. Na konci lokace zlaté hory jsem si dal magickou odolnost a začal kouzlit neviditelnost, ale to už mě zabila jeho imploze. Poté mě zpoutal, oživil a zavedl do žaláře v Horské vesnici. Na otázku jak dlouho tu ztvrdnu mi řekl: Dokud nepřijde DM, nebo tě to po 3 dnech pustí.

Ještě zdůrazním, že až na ten můj pozdrav nepadla ani hláska.

Fajn beru to. Ale až mě pustí a kdybych se čirou náhodou rozhodl dělat to samé a vozit vás v karavanech do podtemna, tak si potom nestěžujte  Valím oči! Super! . Nebo by se takhle hrát nemělo?

Hlavně co s tím chceš dělat?Aby se tu zase nerozhořel boj mezi hráči mimo pravidla.Napadání, nadávky atd.

Nic takového dělat samozřejmě nebudu. Napsal jsem to sem aby se hráč uvědomil. Vypadá to že si pořád myslí, že neudělal nic špatně.

To hlášení je ale minimálně 14 dní staré (včera nikomu nezkřivil vlas na hlavě).
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 439 440 [441] 442 443 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS