Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 05, 2024, 02:22:19 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Anketa
Otázka: Proč už nehraju na Kandošce?  (Hlasování ukončeno: Květen 02, 2013, 01:12:31 pm)
Neni tam žádná zábava (chybí mi progres příběhu, akce, turnaje...) - 3 (12%)
Je tam málo lidí (kdyžtam vidim těch pár lidí, tak jdu raději dělat něco jinýho) - 4 (16%)
Je jaro, sluníčko svítí, ptáčkové zpívají a já netrpím alergiemi, chodím raději ven, nwn jsou sezónní záležitostí na zimu - 1 (4%)
Hraju něco jinýho (prostě mě teď baví jiná věc) - 2 (8%)
Nemám čas z jakýchsi objektivních důvodů nespojených s ničím z výše uvedeného (stěhuju se, rodim, sestrojuji nukleární hlavici, pracuju tvrději než Chuck Norris) - 8 (32%)
Jiný důvod (napiš do postu) - 7 (28%)
Celkem hlasů: 24

Stran: 1 [2] 3 4 ... 7
  Tisk  
Autor Téma: Chcíplej pes  (Přečteno 36346 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #15 kdy: Duben 26, 2013, 11:14:55 am

Aha takže sem dokázala rozhýbat dění bez DM sama asi jen ve svojí hlavě že ano? Viz upálení Katelyn. ..

Ano je to můj názor a sem taky toho názoru, že DM nemá povinnost vás bavit. Je to jen volba toho dotyčnýho, jestli něco udělá nebo ne. Posledně sme s Oneilem dělali Q a kolik vás na něj přišlo? Pořád brečíte, že chcete questy a pak se na ně vyprdnete. To je jediný co umíte, brečet brečet a zase brečet.. a dotoho brečení nic nedělat.

Ale víš co? zažádej si o post a ukáž jak to tu zase rozhýbeš. Já ti klidně místo uvolním, protože tohodle mám dost.. poslouchám to ve hře/ICQ.. všude. Když vás člověk do nečeho tahá nechcete. To mě akorát dokáže naštvat. Narovinu říkám, že se budu teď věnovat malýmu, příteli a našemu společnýmu bydlení, takže nic nečekejte.
Zaznamenáno

Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #16 kdy: Duben 26, 2013, 11:35:11 am

Aha takže sem dokázala rozhýbat dění bez DM sama asi jen ve svojí hlavě že ano? Viz upálení Katelyn. ..

Kto to je Katelyn ? Hrám tu 2 mesiace a nikdy som v hre o tej postave nepočul a ani nič o tom? Kedy to bolo? To, že o tom neviem je ale môj problém. Späť k veci... jednou akciou kedysi dávno si rozhýbala svet? Svetom treba hýbať pravidelne nie raz za uhorský rok alebo raz za "posledně"

Posledně sme s Oneilem dělali Q a kolik vás na něj přišlo?

Kedy je to posledne? Myslíš posledne pred mesiacom? Posledne pred týždňom? Alebo posledne pred rokom?

Pořád brečíte, že chcete questy a pak se na ně vyprdnete. To je jediný co umíte, brečet brečet a zase brečet.. a dotoho brečení nic nedělat.

No tu je dôležité kedy ten quest robíš ako ho robíš a či má vôbec hlavu a pätu. Keď začneš robiť quest keď je na servery 7 hráčov je to niečo iné ako ked vtrhneš deja uprostred špičky, tak isto úplne niečo iné keď pripravíš nejakú predohru na fóre. Čiže nemôžes povedať, že tam nikto nepríde. Ďalší faktor je o čem ten quest je a pre akú skupinu (IC) hráčov je určený.

brečet, brečet ? Pýtala si sa čo chceme v predošlom poste a celý tento topic sa venuje problematike malej návštevnosti.

Ale víš co? zažádej si o post a ukáž jak to tu zase rozhýbeš. Já ti klidně místo uvolním, protože tohodle mám dost.. poslouchám to ve hře/ICQ.. všude. Když vás člověk do nečeho tahá nechcete. To mě akorát dokáže naštvat. Narovinu říkám, že se budu teď věnovat malýmu, příteli a našemu společnýmu bydlení, takže nic nečekejte.

V pohode, neviem prečo si nervózna. Ja som nikdy nepovedal (verejne na fóre), že treba vymeniť DM, ale že ich treba viac. Nikto v tomto topicu nekritizuje tvoju prácu nech bola a je akákoľvek a ani prácu iného DM. Naznačujem, že hlavným problémom je málo DM.

O DM post som žiadal dakedy dávno, no neuspel som nebol som dostatočne dobrý kandidát.
Zaznamenáno
Mok
Mob
*
Příspěvků: 52


Zobrazit profil
Odpověď #17 kdy: Duben 26, 2013, 12:03:16 pm

Běžně hraju jinde, ale byl jsem otráven tamním děním a tak jsem si řekl, zkusím Kandelábr, třeba to bude lepší, třeba tu zůstanu. Jenže RP je pro mě nedílnou součástí hry, dungování a pvp je pro mě až hodně za tím. A ruku na srdce, úroveň RP je na Kandelábru hrozná, možná zde je pár dobrých RP hráčů, s kterými má smysl hrát, ale rozhodně to není většina.

Říkal jsem si, že se třeba zkusím začlenit do jedné nejmenované církve a bude to za něco stát, ale když mi ani členové této církve, vrchní představitelé, nebyli schopni o svém bohu říct více než se píše na webu (troufám si říct, že toho o něm řekli ještě méně) tak to je smutné. A tohle není jediný příklad. Vadí mi, když mi chodí ooc zprávy o tom, zda s postavou kterou vůbec neznám nepůjdu dung. Vadí mi jak se velká část dění zjevně domlouvá v OOC rovině a IC se tomu věnuje pozornost minimální (a nebo možná v uzavřených skupinkách, do kterých se přirozenou cestou dostává špatně).

To co se hraje zde, bych přirovnal k wowku, ale já hledám něco, co se bude blížit spíš PnP. Je mi líto, ale po RP stránce nemá Kandelábr co nabídnout.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #18 kdy: Duben 26, 2013, 01:12:00 pm

Běžně hraju jinde, ale byl jsem otráven tamním děním a tak jsem si řekl, zkusím Kandelábr, třeba to bude lepší, třeba tu zůstanu. Jenže RP je pro mě nedílnou součástí hry, dungování a pvp je pro mě až hodně za tím. A ruku na srdce, úroveň RP je na Kandelábru hrozná, možná zde je pár dobrých RP hráčů, s kterými má smysl hrát, ale rozhodně to není většina.

Říkal jsem si, že se třeba zkusím začlenit do jedné nejmenované církve a bude to za něco stát, ale když mi ani členové této církve, vrchní představitelé, nebyli schopni o svém bohu říct více než se píše na webu (troufám si říct, že toho o něm řekli ještě méně) tak to je smutné. A tohle není jediný příklad. Vadí mi, když mi chodí ooc zprávy o tom, zda s postavou kterou vůbec neznám nepůjdu dung. Vadí mi jak se velká část dění zjevně domlouvá v OOC rovině a IC se tomu věnuje pozornost minimální (a nebo možná v uzavřených skupinkách, do kterých se přirozenou cestou dostává špatně).

To co se hraje zde, bych přirovnal k wowku, ale já hledám něco, co se bude blížit spíš PnP. Je mi líto, ale po RP stránce nemá Kandelábr co nabídnout.
myslim, ze s prumernou (ne)kvalitou RP mas pravdu... Smutek
bohuzel, valna vetsina kvalitnich hracu je starsiho rocniku a vetsinou maji strasne malo casu na hru... napr. ja jsem v posledni dobe rad ze vubec stiham realny zivot (tim se nechci radit mezi kvalitni hrace, ale mezi ty co nemaji vubec cas Úsměv )

OOC domlouvani se nebo pripravovani IC akci take moc nefandim a snazim se jim vyhnout, ale nadruhou stranu je to nekdy jedina sance jak tech par kvalitnejsich lidi dostat do hry ve stejnou dobu a na stejne misto

to hrani si v uzavrene skupince pada i na moji hlavu, protoze hraji (no to je hodne silne slovo, protoze nemam cas) ve skupince nemrtvych(lichu)+nekromantu+nejakych poskoku
skupinka je v ustrani a snad dokonale si chrani sve utajeni, novy clenove se hledaji jen IC zpusoby, tzn. jde to moc pomalu a obtizne (ted to diky nulove aktivite nejde vubec)
a diky me neoblibenosti k OOC akcim a informovani se, o tehle skupice temer nikdo nevi a to znamena, ze pro ni vlastne nikdo nezaklada planovane postavy a musi se fungovat jen s nahodne zalozenymi postavami, ktere jsou odhaleny jako vhodne ke spolupraci
to uvadim jako 2. extrem, protoze v tomhle pripade ciste IC hrani vlastne blokuje rychle rozehrani hry
Zaznamenáno
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #19 kdy: Duben 26, 2013, 05:02:15 pm


Ako chceš viesť svet ako hráč? Keď si hráči OOC dohadujú do družiny ako viesť príbeh dáš im upozornenie a naštveš sa (Kylaroth, Jachyra, Yariel). Mám pocit, že práve prístup k hre aký tu prezentuješ ako DM je jedným z problémov.


Copak je špatného s Kyl´arot´hem?
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #20 kdy: Duben 26, 2013, 05:47:44 pm

Hele tohle dohadování Laxi nemá cenu... každej máme svůj úhel pohledu a ty jsi svůj již vyjádřil... Takhle akorát přiléváš olej do ohně.
Řekl byl, že na všem něco bude a že tu není bůh ví jaký DM tým, holt s tím se asi momentálně nic neudělá.. i když bych rád pomohl, otázkou je, zda-li se o pomoc stojí. No, tak jako tak, když se tu bude řešit v čem je zakopanej pes, tak by bylo ideální najít odpověd Mrknutí Což milerád nechám na tom, kdo tuto anketu a topic založil a zajímá mě, jak s tím naloží Škleb
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #21 kdy: Duben 26, 2013, 07:21:44 pm

ja bude reagovat len na margo ze tu neni zadna vyzva,
Ak stete vyzvu tak si prestante stavat PB ktore vsetko zvladnu ci uz bojom alebo trikom apotom budete mat vyzvu
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #22 kdy: Duben 26, 2013, 08:15:22 pm

Ja mám jasný dôvod, prečo som tu prestala hrať. Bolo jasne povedané, že sa na K2 krídla získať nedajú, aj keď od začiatku ma hráči presviedčali, že by taká možnosť asi mala byť Mrknutí a krídla sú moja srdcovka, vždy boli a bez možnosti ich získať? Možno sa tu občas ukážem, ale vyslovene len kvôli tomu, že tu sú niektorí hráči, ktorých mám fakt rada, ale inak nie. Jedine ak by sa Neus rozhodol, že by takú vec umožnil.
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #23 kdy: Duben 26, 2013, 08:51:17 pm

Po dlouhý zimě si lidi určitě užijou konečně pěkný počasí ale určitě to není jedinej důvod proč tu chcípl pes.

Přišel jsem na K2 kvůli lidem. Který tu přestávají hrát asi kvůli podobným problémům.

Můj poslední log do hry byl, když jse vyrazil na piráty a DM mě okradlo a nechtělo mě pustit přes očistec. ( nedělal jsem tam kolečka ale šel jsem tam poprvé )

To by mě ani tak nerozhodilo, kdyby mě DM neokradlo takhle několikrát za ty dva měsíce co jsem na K2 byl Smích. Ale ani to by mě tak nerozhodilo. Ale za ty celý dva měsíce jsem nezažil jedinej kvest a ani žádný zpestření hry.

Takže nemluvím za všechny ale přímo můj osobní pohled je takovej, že hraju a pořád mě někdo hlídá a buzeruje a znechucuje hru. To jako pardon ale to si radši zahraju singl NWN nebo jakýkoliv jiný RPG.

Ale nadruhou stranu tenhle server je fakt pěknej a hrozně moc lituju toho kdo si s tím dal takovou práci a kvůli kravinám to jde do háje.

Chápu že někdo nemá čas, ale tak ať se na to vykašle nebo to dělá jen jeden den v týdnu a těch DM může být fakt víc. Nebo ať chytá opravdový bugery a "pekaře". A ne to že jdu poprvé v týdnu na piráty a když vidím, že to nedávám, tak se nechám zabít. Dostanu okradení, DM mě zvedne a zabíjí všechny NPC kolem mě abych nemohl umřít. Opravdu paráda Smích moc mě ta hra pobavila.


Zaznamenáno


Merdor'yraen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #24 kdy: Duben 27, 2013, 04:55:20 am

uff... Úsměv
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Dajardd
Host
Odpověď #25 kdy: Duben 27, 2013, 06:56:33 am

-V anketě chybí možnost: Protože tu dělá DM Šedostínka aka Shade of Grey. Díky které mě hra opravdu přestala bavit a kvuli ktere jsem odesel uz pred dvema lety.
Neprímo me vystrnadila z postu velitele stráží, zabila mě pomocníka, ktereho jsem mel fakt rad (jen protoze se uklikla), zabila me druhou postavu, ktera jeste hnije asi ve vezeni. A jeste se mi vysmiva, jak si mysli ze je dobra. Mno, jsem jineho nazoru. Protoze je nesmysl posuzovat neci kvality na zaklade PC hry, ale ty se ukazuji zejmena v realnem zivote na tom, kdo co dokázal. Ale dnes je jiz obvyklé, ze si mnoho lidi leci sve komplexy za monitorem. Usmívám se nad tím, jak si velka spousta lidí myslela, jaké terno bude, až přestane má postava Mistr Mikael dělat velitele stráží: a kde máte ted toho, který se tam natlacil po Mikaelovi?  Smích Děkuji.
Ceho jsem si jeste v nedavne dobe vsiml?
-Nedaji se prodat jine knihy nez pribehove a to zase stylem jeden vikend muzes prodat tri knihy 2000 za jednu neomezene, dalsi vikend uz 2000 za max. za tri, dalsi vikend
1500 za tri a dalsi vikend 1500 za neomezene knih. Zatimco magicke a remeslne knihy muzete hodit do kose. Nikdo je nechce. To by se z toho jeden posral, mam pocit ze me nekdo ojebava (kdo asi?).
-Porad tu jsou ty nemoce, ktere me stvaly uz pred dvema lety, akorat s tim rozdilem, ze v posledni dobe tady uz ani nejsou lektvary a hulky na jejich vyleceni. Jako k cemu jsou ty nemoci? Pro sveho tvurce? Pro hrace urcite ne. Zas jsem se otrel o krysodlaka a uz je ze me vlkodlak a pritom me ani nezasahl. Asi me Ic plivl do ksichtu. Kroutím očima
-Mohl by probehnout nejaky tuning lokaci stylem - nova mista, nove-jine zrudy, nove poklady. K pokladum, ty bych udelal takove, ze jejich hodnata poroste mnohem vice za pocet clenu v druzine.
Pak se vyplati jit na poklad ve druzine, lidi to spoji, namisto, abych tam sel sam v invisu. A proc proboha nekdo zrusil nahazovani pokladu podle toho, co se nam hodi?
-Dale bych zavedl pevneho NPC obchodnika, ktery bude nabizet magickou vyzbroj a i velmi kvalitni pro ty, kteri budou mit treba velke presvedcovani a pujde u něj vždy neco prodat. Ne toho vořežpruta Vetešníka, u kterýho musim 10 krát kliknout než se mi objevi inventář, aby mě pak sdělil, že nemá prachy.
-Pribeh ani neresim, je neprehledny, nerozumim mu. Bez napadu, bez vize.
-A nad vsim tim, jeste hrozi, ze prijde brzy wipe a prijdu o svoji vymazlenou postavu. Tento server me uz nekolik let prijde, jako nejaky zahadny experiment na to, co hraci vsechno vydrzi. Jak rikame u nas, občas mi to tady připada jako Čurákův mlejn.
Verdikt: Obcas se lognu, ale jinak - Naser si Shade of Grey. Polibek
Poslední změna: Duben 27, 2013, 07:04:23 am od Dajardd Zaznamenáno
radekdnb
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #26 kdy: Duben 27, 2013, 08:13:55 am

Ilu's je momentálně daleko a daleko Úsměv Úsměv mám jí rozehranou a mám sní i své plány, ale momentálně na mém ,,rodném,, serveru máme konečně vlastní DM do podtemna a rozjíždíme akce každý den...takže nemám čas....ale každý den sem chodim a koukám jestli se něco děje nebo neděje Úsměv
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #27 kdy: Duben 27, 2013, 08:51:56 am

Naopak ja ak budem hrať bude to práve aj kvôli Šedostínke, ona je asi to najzlatejšie DM, aké som kedy stretla Mrknutí
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Dajardd
Host
Odpověď #28 kdy: Duben 27, 2013, 08:58:35 am

Tomu se vubec nedivim. Jste si dost podobné.
Zaznamenáno
Laxus
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 139



Zobrazit profil
Odpověď #29 kdy: Duben 27, 2013, 11:29:54 am

Dajardd je proste pan ...  Konecne niekto kto ma gule vytiahnut karty na stol ...  Jedno velke *THUMBS UP*
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 7
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS