Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 06:25:45 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1665891 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #1230 kdy: Červen 18, 2009, 12:53:56 pm

Pokuď by se někdo o víkendu nudil a měl cestu kolem Olomouce.
Program zde

http://www.olomouc.eu/radnicni-listy/radnicni-listy-2009/radnicni-listy-kveten-2009_(cesky)?article_id=5760
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1231 kdy: Červen 18, 2009, 03:40:40 pm

Pokuď by se někdo o víkendu nudil a měl cestu kolem Olomouce.
Program zde

http://www.olomouc.eu/radnicni-listy/radnicni-listy-2009/radnicni-listy-kveten-2009_(cesky)?article_id=5760


co to sem dáváš za uplně divný odkazy?? to jako kdyby já našel, že ted někdy je u Sydney krásná plaba lodí, a kdyby někdo jel na Australii, tak at to zkusí...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1232 kdy: Červen 18, 2009, 03:43:21 pm

Pokuď by se někdo o víkendu nudil a měl cestu kolem Olomouce.
Program zde

http://www.olomouc.eu/radnicni-listy/radnicni-listy-2009/radnicni-listy-kveten-2009_(cesky)?article_id=5760


co to sem dáváš za uplně divný odkazy?? to jako kdyby já našel, že ted někdy je u Sydney krásná plaba lodí, a kdyby někdo jel na Australii, tak at to zkusí...
Odpadkový koš
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1233 kdy: Červen 18, 2009, 04:17:36 pm

Pokuď by se někdo o víkendu nudil a měl cestu kolem Olomouce.
Program zde

http://www.olomouc.eu/radnicni-listy/radnicni-listy-2009/radnicni-listy-kveten-2009_(cesky)?article_id=5760


Tam se skupinou vystupujes? TAk to skoda ze nejedu kolem a Crayfishe si nevsimej, kazde forum ma sveho trola Škleb
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Arash
Host
Odpověď #1234 kdy: Červen 22, 2009, 07:01:37 am

// Jako následek jednání církve Asherah, dojde k boji v Timpánii. IC ohlášení proběhlo včera v podvečer v úterý v osm hodin proběhne boj.
Nebude se jednat o útok branami, půjde o útok portály. cílem jsou osoby a majetek osob, který byl či je spojený s asherah a to kdekoliv na ostrově, TENTOKRÁTE však v Timpánii.

Tak tohle je buzerace, jako jedinný z Asherah jsem zdědil plnou timpánii surovin a hned mi to chtějí zase sebrat.
Holt závist je hrozná věc....

No nic no, takže musíme do úterka zcraftit veškerý materiál co máme v baráku.

PS: Scháním alchymistu co mi s tím pomůže, je toho fakt moc, teda hlavně esencí.
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #1235 kdy: Červen 22, 2009, 10:04:07 am

// Jako následek jednání církve Asherah, dojde k boji v Timpánii. IC ohlášení proběhlo včera v podvečer v úterý v osm hodin proběhne boj.
Nebude se jednat o útok branami, půjde o útok portály. cílem jsou osoby a majetek osob, který byl či je spojený s asherah a to kdekoliv na ostrově, TENTOKRÁTE však v Timpánii.

Tak tohle je buzerace, jako jedinný z Asherah jsem zdědil plnou timpánii surovin a hned mi to chtějí zase sebrat.
Holt závist je hrozná věc....

No nic no, takže musíme do úterka zcraftit veškerý materiál co máme v baráku.

PS: Scháním alchymistu co mi s tím pomůže, je toho fakt moc, teda hlavně esencí.

Řekni Amy El Ashally  Smích
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Orbi
Host
Odpověď #1236 kdy: Červen 22, 2009, 10:35:17 am

Kto je Epitheus?  Kroutím očima
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1237 kdy: Červen 22, 2009, 11:22:31 am

// Jako následek jednání církve Asherah, dojde k boji v Timpánii. IC ohlášení proběhlo včera v podvečer v úterý v osm hodin proběhne boj.
Nebude se jednat o útok branami, půjde o útok portály. cílem jsou osoby a majetek osob, který byl či je spojený s asherah a to kdekoliv na ostrově, TENTOKRÁTE však v Timpánii.

Tak tohle je buzerace, jako jedinný z Asherah jsem zdědil plnou timpánii surovin a hned mi to chtějí zase sebrat.
Holt závist je hrozná věc....

No nic no, takže musíme do úterka zcraftit veškerý materiál co máme v baráku.

PS: Scháním alchymistu co mi s tím pomůže, je toho fakt moc, teda hlavně esencí.
Že by zašel Shando rabovat do timpánie?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1238 kdy: Červen 22, 2009, 08:38:17 pm

Zůčastní se někdo http://neverwinter.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=574  ?
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1239 kdy: Červen 22, 2009, 10:39:25 pm

měřidlo
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1240 kdy: Červen 24, 2009, 10:31:14 am

Kdo včera v Timpánii vyhrál? DM napsalo po 10 minutách, že jsme všichni mrtví, tak jsme prohráli ?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Twinkee
Host
Odpověď #1241 kdy: Červen 24, 2009, 10:41:05 am

uz to tak vypada..  Smutek
Zaznamenáno
Arash
Host
Odpověď #1242 kdy: Červen 24, 2009, 10:48:14 am

Kdo včera v Timpánii vyhrál? DM napsalo po 10 minutách, že jsme všichni mrtví, tak jsme prohráli ?
Jo prohráli jsme, ale byla to chaotická bitva.
1) Byl jsem pořád v lagu, ze začátku mi postava nechtěla pít ani lektvary, tak jsem musel jen hipsovat.
2) Ani nevím jestli byla před bitvou nějaká domluva kolik npc se bude spawnovat atd....
3) Jako moc jsem se o to nestaral, ale přišlo mi že ty příšery se berou odnikud, prostě mi přišlo že je dm rovnou spawnuje - takže jakákoli příprava obránců byla naprosto k ničemu.
4) Nebyla vůbec dána žádná pravidla, vůbec se nevědělo jestli se může oživovat nebo ne, a co všechno se může. Teda alespon já jsem to nevěděl.

Nicméně ta sranda se zničeným palácem byla hodně zajimavá. Nevím jestli se mi podařilo ic utéct nebo ne. Byl jsem z toho tak zmatený, vyběhl jsem jsem totiž ven jako první takže asi jo.

PS: Zajímalo by mě který chytrák mi zničil destilační aparaturu v čase útoku, to si dovolil moc.
Zaznamenáno
formator
Král
*****
Příspěvků: 1330



Zobrazit profil
Odpověď #1243 kdy: Červen 24, 2009, 11:26:52 am

NJN „dobrá taškařice „. Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích Jsem v rozpacích
Člověk si pouze potvrdí  teorii ,proč se vyhýbat qwestům a hromadným akcím ,kde je výsledek předem dán (alespoň , tak usuzuji z fora ,vývoje a hlášení DM : „domy se bortí ,všichni jsou mrtvi“ )
Místo IC „blbnutí“ a přemisťování se po mapách ,plejtvání surovinama ,stačilo napsat na foru : Timpánie padne či padla  – nechoďte, je to ztráta času.
Cením si šedostinky (či její snahy,nasazení a pod ) ,ale včerejšek se docela nepovedl … Pláč
Zaznamenáno

Solanne Thel
Darah Davis
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #1244 kdy: Červen 24, 2009, 04:35:54 pm

No já jsem se rozhodl celou tu záležitost s palácem IC ignorovat. Protože v tu chvíli jsem myslel, že je K2 zralá na nový wipe  Škleb.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Stran: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS