Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 02:18:42 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075359 krát)
Šedostínka
Host
Odpověď #1365 kdy: Březen 09, 2009, 06:10:48 pm

Základní recepty jsou stejné a to platí asi všude, do urovně (3) a i dál platí stejné POMĚRY. Obtížnost pak spočívá v tom, že musíš hledat "nestandartní" poměry, a hledat ony "katalyzátory" . Nestandartní poměry zase platí pro všechny a lliší se od (3)

Pozn. Tretí jeste je stejná
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1366 kdy: Březen 09, 2009, 09:00:43 pm

ked chcem zdobit potrebuju na to pluskove veci alebo staci mi normalne?
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #1367 kdy: Březen 09, 2009, 09:16:13 pm

Základní recepty jsou stejné a to platí asi všude, do urovně (3) a i dál platí stejné POMĚRY. Obtížnost pak spočívá v tom, že musíš hledat "nestandartní" poměry, a hledat ony "katalyzátory" . Nestandartní poměry zase platí pro všechny a lliší se od (3)

Pozn. Tretí jeste je stejná

Takže, příklad: Chci udělat lepší obvaz. Takže normálně bych pokračoval 5 jitrocely a 2 mateřídouškama. Ale to očividně nejde. Takže problém je jak v tomto poměru, tak i v tom, že musim přidat nějaký katalyzátor?

Vim, že se ptám asi jako trouba, ale nějak mi to prostě nejde do hlavy... Jako s tim katalylizátorem to ještě beru, ale že se mi najedou má změnit i poměr, to mi hlava nebere Co???
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1368 kdy: Březen 09, 2009, 10:51:38 pm

na tuning je potřeba výrobek(0+)(1+) atd
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Šedostínka
Host
Odpověď #1369 kdy: Březen 10, 2009, 04:30:58 am

Základní recepty jsou stejné a to platí asi všude, do urovně (3) a i dál platí stejné POMĚRY. Obtížnost pak spočívá v tom, že musíš hledat "nestandartní" poměry, a hledat ony "katalyzátory" . Nestandartní poměry zase platí pro všechny a lliší se od (3)

Pozn. Tretí jeste je stejná

Takže, příklad: Chci udělat lepší obvaz. Takže normálně bych pokračoval 5 jitrocely a 2 mateřídouškama. Ale to očividně nejde. Takže problém je jak v tomto poměru, tak i v tom, že musim přidat nějaký katalyzátor?

Vim, že se ptám asi jako trouba, ale nějak mi to prostě nejde do hlavy... Jako s tim katalylizátorem to ještě beru, ale že se mi najedou má změnit i poměr, to mi hlava nebere Co???


jj presne tak .
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1370 kdy: Březen 10, 2009, 11:54:29 am

Dotaz na tuto novinku :

20.2.2009 - Úprava obřadů
Církevního obřadu se může zúčastnit i postava, která není členem žádné církve. Díky tomu můžou mít užitek z obřadů i běžní věřící, kteří ale nejsou přímo členy církve.


Platí pořád pravidla pro přesvědčení, pokud se s náma ( Lovara zmateně neutrální ) účastní obřadu postava s přesvědčením zakonně zlá bude mít z toho užitek ?

Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1371 kdy: Březen 10, 2009, 12:11:55 pm

Dotaz na tuto novinku :

20.2.2009 - Úprava obřadů
Církevního obřadu se může zúčastnit i postava, která není členem žádné církve. Díky tomu můžou mít užitek z obřadů i běžní věřící, kteří ale nejsou přímo členy církve.


Platí pořád pravidla pro přesvědčení, pokud se s náma ( Lovara zmateně neutrální ) účastní obřadu postava s přesvědčením zakonně zlá bude mít z toho užitek ?


pravidla jsou porad stejna
cim dal od presvedceni boha, tim menci uzitek
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1372 kdy: Březen 10, 2009, 01:15:48 pm

Dotaz na tuto novinku :

20.2.2009 - Úprava obřadů
Církevního obřadu se může zúčastnit i postava, která není členem žádné církve. Díky tomu můžou mít užitek z obřadů i běžní věřící, kteří ale nejsou přímo členy církve.


Platí pořád pravidla pro přesvědčení, pokud se s náma ( Lovara zmateně neutrální ) účastní obřadu postava s přesvědčením zakonně zlá bude mít z toho užitek ?


pravidla jsou porad stejna
cim dal od presvedceni boha, tim menci uzitek

Tedy v tomto pripade zadny  Smích
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1373 kdy: Březen 10, 2009, 03:42:50 pm

Mam dotaz :

nejake vtipne DM nam pred asi tydnem prejmenovalo dum bez nejakych predeslych IC duvodu.Byla to zrejme navaznost na jednu udalost v Chmelinkove.Byli jsme pripraveni to resit RP.DM o kterem jsme si mysleli ze je Twinkee ( ona to nakonec nebyla ) vyhrozovalo soudem atd....zustalo to otevrene.Spravce Chmelinkova nic o soude nevedel ( coz by jako soudce mel )
Priste az bude to vtipne anonymni DM zase delat nejakou akcicku, doufam ze to dotahne do konce, a dale ze nam nebude prepisovat cedule na dome.
Timto se omlouvam Twinkee kterou jsem omylem poslal PM v domeni ze to byla ona.

Zaznamenáno
Šedostínka
Host
Odpověď #1374 kdy: Březen 10, 2009, 04:55:18 pm

Anonymní DM celou věc nahlásilo správci města, který tvrdil, že o všem ví a že je vše vyřešeno. V danou chvíli nebyl možný soud,v daný termín žádný soudce ani další cigán nebyl dostupný, což komplikuje situaci i nadále.

Přejmenování domu nebylo nic zásadního - konkrétní uživatel si ho může přepsat, jak potřebuje, nicméně IC se to má následovně: jistý cigán poštval psa na své stávkující zaměstnance. Dotyčný pes tři z ních roztrhal, čtvrtého zranil a to stejné se opakovali i posléze, kdy byly navíc napadnuty i obecní zvířata.

"Přejmenování" bylo bráno jako "Leták" na dveřích, vyvěšený chmelínkovským obyvatelstvem z řad půlčíků.

Nícméně, jestliže vznikla mým přičiněním ujma, at fyzická, či duševní, za tuto se omlouvá:

Anonymní DM.


Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #1375 kdy: Březen 10, 2009, 05:35:48 pm

Diky za odpoved.Doufam ze uz je tedy vse ujasnene a uzavrene.Pro vsechny zucastnene.Byli kolem toho dohady, tak jsem to jen chtel uzavrit  Škleb
Cikani jsou totiz hrozna pakaz a vse si berou hned osobne Hněv
Zaznamenáno
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1376 kdy: Březen 10, 2009, 08:27:12 pm

Diky za odpoved.Doufam ze uz je tedy vse ujasnene a uzavrene.Pro vsechny zucastnene.Byli kolem toho dohady, tak jsem to jen chtel uzavrit  Škleb
Cikani jsou totiz hrozna pakaz a vse si berou hned osobne Hněv
Dej jim 3 měšce, jízdenku na nejbližši povoz a máš po problému Škleb
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1377 kdy: Březen 10, 2009, 11:43:09 pm

Dotaz:
Sčítají se monkova a barbarova rychlost s koněm?

Protože pokud ano (a vypadá to tak), tak by to chtělo upravit, protože to , jak rychle běhá mnich nemá nic s polečného s tím, jak je rychlý kůň. Mrknutí
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Mithrandir
Host
Odpověď #1378 kdy: Březen 11, 2009, 12:30:04 am

Rychlosti sa nescitavaju, ak si dobre pamatam
Zaznamenáno
gorky
Nováček

Příspěvků: 14


Zobrazit profil
Odpověď #1379 kdy: Březen 11, 2009, 08:37:46 pm

co by nie, rychlejsie plieska bicikom a kope do slabin :-D
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 90 91 [92] 93 94 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS