Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 03:09:32 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2077175 krát)
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1005 kdy: Srpen 27, 2008, 10:10:24 pm

Citace: "José"
Dotaz: Co je špatný na bratříčkování, pokud je v mezí rp?


spatny je to ze napriklad ja jako kovar z povrchu bych jako kamosovi poskytl recept na savli s ostrosti do podtemna (protoze to je kamos) a na vymenu by mi on dal treba recept ja nevim... neceho ... takhle by mneli vseci kovari vsechny recepty protoze pan X je kamosem pana Y a pan Y je kamosem pana Z atd ... retezova reakce, vseci umi vse (jeste vic vseci umi vse nez ted vseci umi vse Úsměv )
Zaznamenáno

Amy
Host
Odpověď #1006 kdy: Srpen 28, 2008, 05:10:45 am

Citace: "aster3"
Citace: "José"
Dotaz: Co je špatný na bratříčkování, pokud je v mezí rp?


spatny je to ze napriklad ja jako kovar z povrchu bych jako kamosovi poskytl recept na savli s ostrosti do podtemna (protoze to je kamos) a na vymenu by mi on dal treba recept ja nevim... neceho ... takhle by mneli vseci kovari vsechny recepty protoze pan X je kamosem pana Y a pan Y je kamosem pana Z atd ... retezova reakce, vseci umi vse (jeste vic vseci umi vse nez ted vseci umi vse Úsměv )


Asterku, moc to hrotíš.
Navíc, pokkud já vím, tak 4kové a výš jsou pro každého jiné ne?
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #1007 kdy: Srpen 28, 2008, 05:17:44 am

Citace: "Amy"
Citace: "aster3"

spatny je to ze napriklad ja jako kovar z povrchu bych jako kamosovi poskytl recept na savli s ostrosti do podtemna (protoze to je kamos))


Asterku, moc to hrotíš.
Navíc, pokkud já vím, tak 4kové a výš jsou pro každého jiné ne?


Přesně tak, na 4 a 5 kruh můžeš rozdávat recepty jak chceš a ostatním to bude k prdu, každej má svoje  :twisted:
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1008 kdy: Srpen 28, 2008, 08:24:52 am

No dobře, ale to mě vysvětluješ, co je špatný na ooc bratříčkování, ale já se ptal v rámci rp.
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Orbi
Host
Odpověď #1009 kdy: Srpen 28, 2008, 08:27:50 am

Citace: "José"
No dobře, ale to mě vysvětluješ, co je špatný na ooc bratříčkování, ale já se ptal v rámci rp.


v ramci RP nic .. ale vieme ako hraci dodrzuju taketo veci ... kolko ludi si supportuje druhe postavy kraftom z prvej a podobne ... preto je lepsie, ked je to systemovo osetrene
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1010 kdy: Srpen 28, 2008, 08:41:50 am

No ja nevim, ale suportování z jiný postavy by se mělo dát přece taky systémově ošetřit. Na zbraň by se zapisovali jednotlivý postavy, který by ji někdy měli v invu a pokud by se dostali do invu postavy stejnýho hráče, který už se jí dotk (měl v invu) tak by se to mohlo zapsat na nějaký předmět no a pak by stačilo mít script, kterej by jednou za čast pustili a ten by jim vyjel hráče, který by měli v zapisu takovou levárnu. No jako neřikam, že bych to uměl a že to je lehký, ale jít by to podle mě mělo ne?
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #1011 kdy: Srpen 28, 2008, 09:09:27 am

Jose tohle je zbytecne. Pro kohokoliv neni problem si sehnat generator CD-keyu a mit tucty uctu takze by se nic nepoznalo. Pokud by to zapisovalo IP adresu tak by zas byli znevyhodneni ti u kterych je vic lidi na jedne IP. Takze to technicky neosetris, imho na K1 to bylo a jak jsi urcite sam zjistil nefungovalo to.
Zaznamenáno



José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1012 kdy: Srpen 28, 2008, 09:32:28 am

njn...
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1013 kdy: Srpen 28, 2008, 09:35:54 am

Tak se udělá to co je(nebo bylo?) na demoně. Z jedné IP može hrát 1 člověk Úsměv
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Arash
Host
Odpověď #1014 kdy: Srpen 28, 2008, 09:45:52 am

Citace: "SevyX"
Jose tohle je zbytecne. Pro kohokoliv neni problem si sehnat generator CD-keyu a mit tucty uctu takze by se nic nepoznalo. Pokud by to zapisovalo IP adresu tak by zas byli znevyhodneni ti u kterych je vic lidi na jedne IP. Takze to technicky neosetris, imho na K1 to bylo a jak jsi urcite sam zjistil nefungovalo to.


Někde jsem četl že se dá v NWN pracovat i jinýma věcma než CD-key a IP.  Server prý dokáže každému NWN klientovi přiřadit nějaký kod který hráč nedokáže změnit.
Zaznamenáno
José
Hrdina
***
Příspěvků: 354



Zobrazit profil
Odpověď #1015 kdy: Srpen 28, 2008, 09:49:22 am

Hele možná je to blbost, ale nešlo by na web dát tabulku s východem a zapadem slunce ingame v přepočtu na realny čas +- minuty?
Zaznamenáno

Ty si možná myslíš, že jsem ku%va. Jsem ku%va!

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% hoď si tohle do podpisu.(Metal a Rock stále ještě nevymřel a dokud tu budem bude žít dál)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1016 kdy: Srpen 28, 2008, 09:49:40 am

Ale slo by to...staci udelat kombinaci zabezpeceni co byla na K1 a dat je dohromady...

Na predmet se bude zapisovat ACC hrace a IP hrace. Ve chvili kdy se zalozi ACC hrace z nove IP, hodi mu to hlasku, ze ACC z tohoto IP uz nejake je a ze se ma obratit s aktivaci na rekneme sefa modulu ci DM. A ten priradi toto "nove" ACC ke skupine starych ACC co uz hrac ma. Pokud bude tvrdit, ze je novy hrac a ne stary hrac s jinym ACC a pak se to provali. Tak je trest jednoduchy, lhal DM za ucelem bugovani...takze bud dozivotni BAN a nebo vymaz vsech postav ze vsech jeho ACC.

A kontrola pak bude jednoducha..postava dostane item, checkne se IP = pokud na itemu nebylo..vse ok, pokud jiz ano, checkne se skupina ACC, do ktere toto ACC patri..pokud na itemu byla..vymaz itemu+ zapis do logu pro DM. Pokud nebyla, item se necha, ale zapise se do zalozniho logu, kde pujde sledovat pohyb itemu vramci jedne IP => coz dokaze usvedcit stare hrace co tvrdi ze jejich ACC je nove a prehazuji si pres nej...pac tam bude videt pohyb itemu.

Sice to stizi zakladani novych ACC jiz existujicim hracum, ale ono se da prezit taky s jednim ci dvema ACC docela v pohode. A pokud prijde novy hrac z IP co uz jsou dalsi hraci, tak to stejne bude z duvodu, ze ho dotahnou na server..takze mu s timhle pomuzou :wink:
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1017 kdy: Srpen 28, 2008, 09:51:43 am

Citace: "Arash"
Citace: "SevyX"
Jose tohle je zbytecne. Pro kohokoliv neni problem si sehnat generator CD-keyu a mit tucty uctu takze by se nic nepoznalo. Pokud by to zapisovalo IP adresu tak by zas byli znevyhodneni ti u kterych je vic lidi na jedne IP. Takze to technicky neosetris, imho na K1 to bylo a jak jsi urcite sam zjistil nefungovalo to.


Někde jsem četl že se dá v NWN pracovat i jinýma věcma než CD-key a IP.  Server prý dokáže každému NWN klientovi přiřadit nějaký kod který hráč nedokáže změnit.


Mno minimalne by to spravil reinstall, ci v mem a nejen mem pripade treba jen prekopirovani hry ci mit vic kopii hry ve vice adresarich..
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #1018 kdy: Srpen 28, 2008, 09:52:30 am

Janě a něco budu chtět někomu prodat a budu čekat rok  :lol:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
Arash
Host
Odpověď #1019 kdy: Srpen 28, 2008, 09:53:00 am

Citace: "ATM"
Ale slo by to...staci udelat kombinaci zabezpeceni co byla na K1 a dat je dohromady...

Na predmet se bude zapisovat ACC hrace a IP hrace. Ve chvili kdy se zalozi ACC hrace z nove IP, hodi mu to hlasku, ze ACC z tohoto IP uz nejake je a ze se ma obratit s aktivaci na rekneme sefa modulu ci DM. A ten priradi toto "nove" ACC ke skupine starych ACC co uz hrac ma. Pokud bude tvrdit, ze je novy hrac a ne stary hrac s jinym ACC a pak se to provali. Tak je trest jednoduchy, lhal DM za ucelem bugovani...takze bud dozivotni BAN a nebo vymaz vsech postav ze vsech jeho ACC.

A kontrola pak bude jednoducha..postava dostane item, checkne se IP = pokud na itemu nebylo..vse ok, pokud jiz ano, checkne se skupina ACC, do ktere toto ACC patri..pokud na itemu byla..vymaz itemu+ zapis do logu pro DM. Pokud nebyla, item se necha, ale zapise se do zalozniho logu, kde pujde sledovat pohyb itemu vramci jedne IP => coz dokaze usvedcit stare hrace co tvrdi ze jejich ACC je nove a prehazuji si pres nej...pac tam bude videt pohyb itemu.

Sice to stizi zakladani novych ACC jiz existujicim hracum, ale ono se da prezit taky s jednim ci dvema ACC docela v pohode. A pokud prijde novy hrac z IP co uz jsou dalsi hraci, tak to stejne bude z duvodu, ze ho dotahnou na server..takze mu s timhle pomuzou :wink:

A co takoví ti jako já co mají dynamickou IP to znamená co 2 dny jinou.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 66 67 [68] 69 70 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS