Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 25, 2024, 03:32:27 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1676925 krát)
Eruruu
Lord
****
Příspěvků: 801

TRIPLE LOL!!! M-M-M-MONSTER LOL!!!


Zobrazit profil
Odpověď #225 kdy: Červenec 16, 2008, 03:39:02 pm

Citace: "Sathiran"
To jsou tajne informace, bys mi vysal zdroje  :lol:
Já ne, procmák :lol:
Zaznamenáno

Intel Xeon E3-1231V3, 8GB RAM, 120GB SSD + RAID 1 2x1TB, HD 5770, Fractak Design
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #226 kdy: Červenec 17, 2008, 04:44:23 pm

Pocky na sraze ty spino.
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
procmi
Hrdina
***
Příspěvků: 260



Zobrazit profil WWW
Odpověď #227 kdy: Červenec 28, 2008, 11:31:32 am

Citace: "Zax19"
a proč to neni ve změnách, protože je to celkem závažná věc(dodge ac na botech)



Ty si lol ?

Proc by mel nekdo psat do zmen ze tu neni kraftovej predmet na dodge ac ?

Libilo by se ti, kdyby neus napsal seznam veci , co tu nejsou?
Zaznamenáno

(pgrp)
Jste k smíchu.
Neus ví co dělá.
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #228 kdy: Červenec 28, 2008, 11:34:58 am

jako je bard legitimní a běžná složka NWN povolání, tak dodge ace z bot je legitimní složka druhů AC, s každou takovou změnou člověk musí počítat dopředu, a prosím, neber si mě do úst, tvoje reakce mi silně připomínají Gaborna
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Twinkee
Host
Odpověď #229 kdy: Červenec 28, 2008, 11:39:12 am

boze , taky jeden inteligent  :twisted:
Zaznamenáno
Weles
Lord
****
Příspěvků: 899



Zobrazit profil WWW
Odpověď #230 kdy: Červenec 28, 2008, 12:05:49 pm

No já si myslím, že seznam equipu ve hře by se celkem hodil.

Jako jistě je to krok vstříc builderům, kteří si budou moct vyladit postavu, ale na druhou stranu je to taky krok vstříc ne-tak-dobrým-builderům, kteří jsou spíše na RP a nechtěj mít chcípliny postavy.
Zaznamenáno

"I am all singing all dancing crap of the world!"
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #231 kdy: Červenec 28, 2008, 12:07:53 pm

NO equip bude znamej az ho nekdo vynalezne a to je na tom taky to krasny..nevidim duvod to zabijet tim, ze se to zverejni :wink:
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Weles
Lord
****
Příspěvků: 899



Zobrazit profil WWW
Odpověď #232 kdy: Červenec 28, 2008, 12:19:48 pm

Citace: "ATM"
NO equip bude znamej az ho nekdo vynalezne a to je na tom taky to krasny..nevidim duvod to zabijet tim, ze se to zverejni :wink:


Jasně, to je druhá varianta, ale já spíš preferuju tu první. A hlavně to není na mě, takže couž.
Zaznamenáno

"I am all singing all dancing crap of the world!"
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #233 kdy: Červenec 28, 2008, 12:32:06 pm

nechci tabulky, jde o to, že jeto přirozená součást NWN, s kterou asi člověk počítá, nic víc, nic míň
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Weles
Lord
****
Příspěvků: 899



Zobrazit profil WWW
Odpověď #234 kdy: Červenec 28, 2008, 12:34:19 pm

Citace: "Zax19"
nechci tabulky, jde o to, že jeto přirozená součást NWN, s kterou asi člověk počítá, nic víc, nic míň


Nj, jenže pojem "přirozená součást NWN se kterou asi člověk počítá" není úplně jednoznačná definice.
Zaznamenáno

"I am all singing all dancing crap of the world!"
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #235 kdy: Červenec 28, 2008, 12:50:38 pm

no změny obvykle míněný oproti standartnímu NWN, charakteristika serveru nepopisuje to, co je v NWN původně, ale to, co tvůrci změnili  Úsměv
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Amy
Host
Odpověď #236 kdy: Červenec 28, 2008, 05:06:26 pm

Zaxi, jak tě tak čtu, tak začínám mít pocit, že řešíš věci které se hrou vůbec nesouvisí. Jestli si chceš mermomocí stavět, kup si lego.

Z tvých příspěvků začínám mít pocit, že potkat te ve hře znamená vidět tvou postavu točit se dokolečka, rozhazovat boty kolem sebe a křičet, nemaj! Nemaj!

Zamysli se.
Zaznamenáno
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #237 kdy: Červenec 28, 2008, 05:21:28 pm

horká hlava sem, to nepopíram, ale koukni se na to z toho úhlu pohledu, že je to úprava, která škodí těm, kteří už na tom jsou špatně a nemá vliv na ty, kteří by měli být naopak oslabení..
a zako myslíš, že budou hrát agresoři? Nehledě na to, že horník musí být odolný build, já si připadam jak malé dítě, pomalu nikam se nepodívam bez doprovdu a tohle samozřejmě snižuje moje šance proti NPC.. a jak silné je asi WB udělali, co myslíš, aby  byli k smíchu pro hráče s velkým AC? nebo aby  slabé buildy neumírali při souboji s jedním exemplářem..
je to jako kdyby určitou část buildů zadupli ještě hlouběji a build je nutná záležitost na serveru, kde dochází ke střetům, kde se prosazuješ kraftem, protože nic jiného většinu okolí nezajímá..
V tuhle chvíli sem zrovna (nezávisle na tomhle zjištění) uvázl jak ryba na suchu... bylo hrozně fajn tu začít hrát s pocitem, že sem konečně postavu propracoval, aby uplatinila, vývoj.. ale čím dál víc ztrácim naděje, jak poznávám místní osazenstvo a způsoby, jakým se všichni uzavírají do rádobyspolků, každý si solo makající jak domky v Sims..
A když už se něco zajímavýho stane, tak se pak dovim, že jsou lidi se schopný chovat, jakobych tam tehdy nebyl a absolutně mě vypustit z následujích akcí..
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
(CZ)Lenny
Hrdina
***
Příspěvků: 433



Zobrazit profil WWW
Odpověď #238 kdy: Červenec 28, 2008, 05:25:37 pm

dariena do tveho nitra!
Zaznamenáno

You're like a baby, making noise, don't know what to do.
Zax19
Šampión
**
Příspěvků: 105


Zobrazit profil
Odpověď #239 kdy: Červenec 28, 2008, 05:28:49 pm

počkej, bůh je přece vždy a všude, i v tobě, bezvěrče, kaj se!
Zaznamenáno

Brun Derg - zhrzený bard a armádní bubeník, navrácený z pole, v tuto chvíli pravděpodobně zaneprázdněn praním plín u pramenů Brundibáry
Stran: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS