Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 06:55:37 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353690 krát)
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #975 kdy: Březen 09, 2013, 03:45:47 pm

Jasný, pokad to zde máte takto tak já to budu respektovat, jen na to mám jinačí názor, tak jsem ho vyjádřil  Úsměv a dostalo se mi i důvodů proč tomu máte tak. Dík.

edit: Poukazoval jsem spíše na to že i takový německý voják může mít na sobě uniformu ruského vojáka. A ruský voják pak nepozná, dokad nepromluví, ale co když umí jazyk etc. Ale nebudu se tím pitvat, vyjádřili jste se jasně.  Úsměv
Zaznamenáno
Lyc
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 116


Outcast


Zobrazit profil
Odpověď #976 kdy: Březen 09, 2013, 04:58:34 pm

No a co takovy paminjačik? O takove postave jsem vazne uvazoval, ale tohle by ji nedovolilo plne projevit potencial.
Zaznamenáno

"Ti, kteří si hlídají záda, uvidí smrt přicházet." drowské přísloví
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #977 kdy: Březen 10, 2013, 12:37:23 am

Ragnarok přibouchne na stěnu domu kus papíru

Páč mě štědrá Veledruidka obdařilo svou přízní a zlatem, nabízím za barák celých sto měšců!
Omlouvam se ale nevedel jsem kam to dat , tohle je dotaz, to je vazne mysleno nebo ze srandy ? Tak nejdriv prodavam najednou ne ? Nebo jak to mam chapat ?
Zaznamenáno
Derken
Nováček

Příspěvků: 20


Zobrazit profil
Odpověď #978 kdy: Březen 10, 2013, 01:12:21 am

Ragnarok přibouchne na stěnu domu kus papíru

Páč mě štědrá Veledruidka obdařilo svou přízní a zlatem, nabízím za barák celých sto měšců!
Omlouvam se ale nevedel jsem kam to dat , tohle je dotaz, to je vazne mysleno nebo ze srandy ? Tak nejdriv prodavam najednou ne ? Nebo jak to mam chapat ?

Řekl bych, že Šedostínka ho dává do draždby jako DM, protože nyní ten barák spadá čistě pod město a následně přihazuje do draždby jako postava, protože ta nyní dosáhla díky odškodnění určitého bohatsví? :-)
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #979 kdy: Březen 10, 2013, 02:03:32 am

Ragnarok přibouchne na stěnu domu kus papíru

Páč mě štědrá Veledruidka obdařilo svou přízní a zlatem, nabízím za barák celých sto měšců!
Omlouvam se ale nevedel jsem kam to dat , tohle je dotaz, to je vazne mysleno nebo ze srandy ? Tak nejdriv prodavam najednou ne ? Nebo jak to mam chapat ?

Řekl bych, že Šedostínka ho dává do draždby jako DM, protože nyní ten barák spadá čistě pod město a následně přihazuje do draždby jako postava, protože ta nyní dosáhla díky odškodnění určitého bohatsví? :-)
To sem pochopil , takze ted muze Elfi ves zalovat kazdy , a kazdy si to taky tak vylozi az na to ze kazdemu se odskodneni nedostane protoze to by byl kazdy bohač  Mrknutí , muj nazor je takovy ze k tomu nemelo vubec dojit aspon ne timhle zpusobem.
.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #980 kdy: Březen 10, 2013, 08:13:15 am

Potrebuju vas trochu popichnout  Úsměv Takova nabidka a zadny prihoz Škleb ?
Valite se v penezich vy hamouni, koukejte drazit.  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #981 kdy: Březen 10, 2013, 09:44:10 am

Kdybych sečetl bohatství všech mých tří postav, tak těch 100k ani nedosáhnu  Škleb
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #982 kdy: Březen 10, 2013, 10:05:57 am

To je třeba makat *kasá se Ragnarok* Nebo narazit na toho správnýho vola  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #983 kdy: Březen 10, 2013, 11:00:20 am

Potrebuju vas trochu popichnout  Úsměv Takova nabidka a zadny prihoz Škleb ?
Valite se v penezich vy hamouni, koukejte drazit.  Úsměv

To by mě zajímalo kolik aktivních postav podle tebe má na serveru přes 100k  Úsměv A pak by jsi viděla, že těch co se doslova válí ve zlatě fakt moc není  Mrknutí
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #984 kdy: Březen 10, 2013, 12:05:02 pm

vím o čtyřech postavách co toho mají víc než potřebují Úsměv
a neboj, ragnar to rychle probumbá.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
radekdnb
Nováček

Příspěvků: 23


Zobrazit profil
Odpověď #985 kdy: Březen 10, 2013, 12:26:23 pm

Já vim že se to tu už asi stokrát řešilo, ale jak teďka napsal Neus, když se potkali rusáci s někci tak taky nejdříve se nebavili a pak bojovali....proto se přiznám a bylo to zapomenuto...byl jsem ve zlatém dole a potkal podtemno...na férovku jsem mu hodil pod nohy ,,pevný kámen,,  a erpit snim aby mi neutekl...ale pak mi bylo řečeno, že nejdříve musí projít IC předehra a pak samotný boj pokud na něj dojde...jsem zvyklí z jednoho nejmenovaného serveru že nejdříve se bojuje a pak se eRPí...ale jak už zde padlo Drowa poznáš už na dálku stejně jako nemrtvého, podle chůze, smradu, chování...a jsou tu i jiné věci...je to vše o IC
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #986 kdy: Březen 10, 2013, 12:41:43 pm

Já vim že se to tu už asi stokrát řešilo, ale jak teďka napsal Neus, když se potkali rusáci s někci tak taky nejdříve se nebavili a pak bojovali....proto se přiznám a bylo to zapomenuto...byl jsem ve zlatém dole a potkal podtemno...na férovku jsem mu hodil pod nohy ,,pevný kámen,,  a erpit snim aby mi neutekl...ale pak mi bylo řečeno, že nejdříve musí projít IC předehra a pak samotný boj pokud na něj dojde...jsem zvyklí z jednoho nejmenovaného serveru že nejdříve se bojuje a pak se eRPí...ale jak už zde padlo Drowa poznáš už na dálku stejně jako nemrtvého, podle chůze, smradu, chování...a jsou tu i jiné věci...je to vše o IC
no tojo, ale i kdyz na sebe nemci a rusaci nahodou neplanovane narazili, tak chvilinku trvalo nez tasili a pripravili zbrane
mezi tim hadam nekdo stacil rict par slov, jako treba: k certu nepritel, do bojeeee a na druhe strane: jdou po nas brante se
a uz se to muze triskat
... v nwn je kliknuti na utok a napsani nejake vety bohuzel nepomerne jinak dlouhe
ja bych ze slusnosti pri setkani alespon pronest tyhle vety, aby bylo jasne ze se budete prat
taky nektera strana nemusi byt zbehla v pouzivani bojovych funkci a nebo zrovna muze byt zabrana v nejakem nastavovani
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #987 kdy: Březen 10, 2013, 12:53:29 pm

taky nektera strana nemusi byt zbehla v pouzivani bojovych funkci a nebo zrovna muze byt zabrana v nejakem nastavovani
ámen, tohle se snadno zapomene Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #988 kdy: Březen 10, 2013, 06:09:49 pm

Jako aspoň podle pravidel nelze RP začít bigbynou nebo paralýzou.


Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #989 kdy: Březen 10, 2013, 09:55:01 pm

Jako aspoň podle pravidel nelze RP začít bigbynou nebo paralýzou.


Teoreticky proč ne, když ho nezabiješ Smích a máš k tomu IC důvod (třeba jsi ho viděl, jak něco dělá a on tebe ne, atd...)
Samozřejmě bigbina následný prst smrti asi není košer Smích
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Stran: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS