Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 08:03:10 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353694 krát)
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #930 kdy: Únor 27, 2013, 06:29:12 pm

ehmm...s dovolením z roku 5..... Úsměv sem vám vyhledal starší popisek.....

Kinkin se nechal schválne nakazit, aby všem mohl popsat - lykantropii -pokousaní krysodlakama, vlkodlakama atd.
NEMOC se dá léčit hned, když je v INKUBAČNÍM stádiu, pro neznalé nahoře na lište vedle obrázku Vašeho avatara mate červenou tvař - popisuje Vaši nemoc. Zakouzlíte odstraň nemoc a je to vyřešeno zavčasu.

Příznaky

Když ne a nemoc propukne píše vám to dole, v oknech chatu nad spodní lištou:

- napadají vás stráže a legionáři, NPC od Vas utíkají -stane se z Vás ZLOČINEC -i když ste nic neudělali

- příroda se od Vás odvrací (tohle píše lidem,co mají za boha Dannan a nemodlí se, ale i těm co jsou nakaženi)

- NAPADAJÍ Vás vaše vlastní zvířata, když je máte(třeba hraničáři,druidi a další)

- v noci (hodiny jsou napravo dole u lišty monitoru, jak je kompas) píše Vám v chatu, že CENÍTE ZUBY A VRČÍTE

- 15 dne v měsíci se promněnujete na vlkouše a získáte jeho klady i zápory
 
LYKANTROPIE se lečí – min.10x modlit u oltáře Dannan v lesích a pak HNED po 10 modlení jak vstanete zaklouzlit odstraň prokletí a nemoc – třeba hůlkou. Jde to, to že sem Daraja s Nani nevyléčil může mít důvody 2 -bud sem udělal někde chybu
                      - třeba sem po obřadu pozdě zakouzlil odstraň nemoc + prokletí
                      - nebo se nakazil ještě jednou v průběhu léčení poněvač – Lykantropie se nestratí hned jak prokletí.
                     

/ Neuhánět a nevraždit v době "léčení" zvířata , myslet na duševní pouto s lesem a Dannan....neurážet les a přírodu svým chováním/  /Podrobněji Vám to už fakt napsat nejde.

Toť článek z roku xy.........
Poslední změna: Únor 27, 2013, 06:44:19 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #931 kdy: Únor 27, 2013, 06:42:50 pm

Tenhle popisek mi moc nesedí, k tomu,co vidím ve hře.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #932 kdy: Únor 27, 2013, 06:46:23 pm

Co takhle davat "povrchnanum" v podtemnu slepotu respektive temnotu a drowum to same nahore?

Cekam ze vetsina lidi bude hromzit a proklinat ale nedalo mi to nezeptat se.

Napada mne "pokladovy set" ktery by to odbouraval nebo treba ten "spolkovy artefakt".
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #933 kdy: Únor 27, 2013, 06:47:25 pm

zkuste se nechat pokousat několikrát krysodlakem a nechat "projít" inkubační stádium....ta informační ikona ,že jste nakažen a uvidíte..... Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #934 kdy: Únor 27, 2013, 06:49:41 pm

Jak vás tu tak čtu, tak se opět docela bavím. Smích Pořád víc a víc se mi zdá, že jsme někde na vesnici, kde bába kořenářka doporučuje si proti neštovicím přes noc stoupnout do sudu plného rybích očí s věncem česneku kolem krku. Jo a nejlíp o úplňku, to je účinek zaručený.. Kroutím očima

Opravdu je jednoduchý postup - vzít si prášek a zůstat dva dny v klidu. Aneb se pomodlit a zakouzlit jedno kouzlo. Funguje to. Určitě. Sám jsem se tak vyléčil a k sudu se ani nepřiblížil.. Navíc jsem pak měl na pár měsíců pokoj, čerstvě vyléčenou nemoc znovu hned nechytnete Mrknutí
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #935 kdy: Únor 27, 2013, 06:59:37 pm

Co zavést vakcinaci ?  Mrknutí
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #936 kdy: Únor 27, 2013, 07:09:52 pm

Co takhle davat "povrchnanum" v podtemnu slepotu respektive temnotu a drowum to same nahore?

Cekam ze vetsina lidi bude hromzit a proklinat ale nedalo mi to nezeptat se.

Napada mne "pokladovy set" ktery by to odbouraval nebo treba ten "spolkovy artefakt".

No to je skvely napad, az na to ze povrchnaci musi dolu a drowove na povrch..takze nehratelne...

Neus implementoval velice dobry system svetla/stinu a tmy, takze nechapu duvod:) Pokud jde povrchnan dolu tak tuzku vidi (-10 spot) a ma 50 procent na to ze mine...stejne je na tom drow na povrchu + samozrejme alespon za me chodim na povrch vzdy v kapuci ci helme...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #937 kdy: Únor 27, 2013, 07:31:40 pm

nooo a navic se da chytnout nemoc slepota
podtemnaci to muzou chytnout na slunicku
a povrchani to muzou chytnout v podtemnacke tme, kdyz si nesviti...
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #938 kdy: Únor 27, 2013, 07:34:41 pm

co slintavka ta neni ? Škleb
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Lyciidas
Host
Odpověď #939 kdy: Únor 27, 2013, 07:37:55 pm

nebo nemoc silenych krav? ze by sem zensky charakter zacal blbnout  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #940 kdy: Únor 27, 2013, 07:49:40 pm

nebo nemoc silenych krav? ze by sem zensky charakter zacal blbnout  Vyplazuji jazyk

To už se děje ne ?
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #941 kdy: Únor 27, 2013, 09:36:30 pm

Jak vás tu tak čtu, tak se opět docela bavím. Smích Pořád víc a víc se mi zdá, že jsme někde na vesnici, kde bába kořenářka doporučuje si proti neštovicím přes noc stoupnout do sudu plného rybích očí s věncem česneku kolem krku. Jo a nejlíp o úplňku, to je účinek zaručený.. Kroutím očima

Opravdu je jednoduchý postup - vzít si prášek a zůstat dva dny v klidu. Aneb se pomodlit a zakouzlit jedno kouzlo. Funguje to. Určitě. Sám jsem se tak vyléčil a k sudu se ani nepřiblížil.. Navíc jsem pak měl na pár měsíců pokoj, čerstvě vyléčenou nemoc znovu hned nechytnete Mrknutí

no jasně...zase mně někdo odhalil...patrně chytrej elf...a nejdražší Dannan takhle ztratí bodíky....ne , řeklo se 10 x u "kameňáku" a basta  Škleb

//a pokud možno..všichni aj ti, co nejsou nemocní..... Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Mortik
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #942 kdy: Únor 28, 2013, 02:26:36 am

Tak mě napadlo, šlo by přidat na zhromaždiště do elfí vesnice 1-2 vitríny na prodej střeliva?  Úsměv
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #943 kdy: Únor 28, 2013, 02:48:26 am

A nebylo by lepší to dát na tržnici? Mě přijde že v Elfím "Shromadišti" jak se tam píše, je poslední dobou dost plno a bordel.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #944 kdy: Únor 28, 2013, 05:20:05 am

Ne protože o tržiště a obchodní domy na kandelábrii se stará DM (rozuměj zase já)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Stran: 1 ... 61 62 [63] 64 65 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS