Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 06:46:12 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353725 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #915 kdy: Únor 27, 2013, 09:47:27 am

Jinak, ohledně nemocí, byla by možnost, aby se ve výpisu objevila zpráva, že jsme se zbavili nemoci?

Pod to se podepíšu.
Jako fakt nikdy nevim, jestli jsem tu lyc. znova chytil po proběhnutí hejnem netopejrů, což se stane pokaždý, když vylezu z města, nebo je to furt ta předešlá, která je i podle návodu,  nějakým způsobem neléčitelná.

Stačila by hláška "Cítíš se trochu lépe"

Pod to se též podepíšu, není nad to, když se postava čtyřikrát pomodlí u šutráku, dostane 2 kouzla na odstranění, opět čtyřikrát pomodlí, dostane dvě kouzla na odstranění a za 30 minut opět vyje na měsíc....
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
hestius
GUILD-JEHO církev
Mob
*
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
Odpověď #916 kdy: Únor 27, 2013, 10:02:01 am

pod toto sa aj ja podpíšem, absolvujem liečebnú kúru, chvíľu nič, človek sa teší že sa toho zbavil a zachvíľu už zavíja znovu  Škleb
Zaznamenáno

Radvan - šermiar a cestovateľ

člen skupiny historického a scénického šermu Diadém - www.diadem.sk
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #917 kdy: Únor 27, 2013, 10:19:27 am

Jak se pozná že jsme dostal nemoc ? Kroutím očima
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #918 kdy: Únor 27, 2013, 10:36:11 am

Jak se pozná že jsme dostal nemoc ? Kroutím očima

To je nemoc od nemoci, ale bezne se tva psotava treba poti, ci tak neco a pak se ji zacnou snizovat staty. To je v pohode, protoze podle statu poznas, jestli ses toho zbavil. Ale u lycanthropie, ktera je fakt prestrelena, protoze ji maji snad vsichni v podtemnu a to i ti, kteri nedelaji kuze, to poznas jen tim, ze ti obcas postava zacne vjeskat na mesic Škleb A pak pri uplnku se zmenis do lycana a utocis na vse zive co potkas Škleb Škleb A kdyz se to odstranuje, tak se to proste nepozna, zda se to povedlo...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #919 kdy: Únor 27, 2013, 10:40:27 am

Že máš nemoc poznáš, sníží ti to určité hodnoty podle toho jakou máš, takže ti padne dolu třeba moudrost a inteligence. Pokud si pamatuji tak to snižuje 2 vlastnosti najednou.
Zaznamenáno
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #920 kdy: Únor 27, 2013, 10:45:58 am

Já už jsem si tady prošel lycantropii, horkem a slepotou.

Lycantropii jsem zjistil až při úplnku. (tady byla shoda náhod že jsem to chytil pár dní před úplnkem tak sem ani nevyl Smích )
Horkost kdyz jsem se začal klepat.
A slepotu ze jsem proste z ničeho nic oslepl uprostřed dungu.
Zaznamenáno
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #921 kdy: Únor 27, 2013, 11:44:30 am

Jinak, ohledně nemocí, byla by možnost, aby se ve výpisu objevila zpráva, že jsme se zbavili nemoci?

Pod to se podepíšu.
Jako fakt nikdy nevim, jestli jsem tu lyc. znova chytil po proběhnutí hejnem netopejrů, což se stane pokaždý, když vylezu z města, nebo je to furt ta předešlá, která je i podle návodu,  nějakým způsobem neléčitelná.

Stačila by hláška "Cítíš se trochu lépe"
Jen trochu lépe?? To zavání rozhodně možností, že se to vrátí a bude z toho recidíva. Každopádně bych uvítala při vyléčení nemoci hlášku... " nyní jsi zas zdravá jako rybička."
 Mrknutí
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #922 kdy: Únor 27, 2013, 12:15:06 pm

Na podnety hračů jsem hledal v knhovne knižku , ale jako vždy o nemocech tam neni nic , lycantropie se neleci jen 4x pomodlenim a je učiná i kdyz první pokus selhal na podruhe se povedlo.
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #923 kdy: Únor 27, 2013, 12:36:08 pm

Ta knizka o nemociach je v malom domceku s nazvom Lekarna, abo tak nejak. Je blizko knihovne.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #924 kdy: Únor 27, 2013, 12:39:21 pm

Ta knizka o nemociach je v malom domceku s nazvom Lekarna, abo tak nejak. Je blizko knihovne.
Kdybych ji nehledal na vsech moznejch i nemoznejch mistech mlcel bych a to jsem si nedavno vylecil zanet mozkovych blan  Škleb
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #925 kdy: Únor 27, 2013, 02:45:24 pm

Ta kniha v te lekatne neni uz pres tyden, nevim kam se podela. Lykantropie me taky obtezuje. Stejne jako me obtezovala pred 2 lety.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #926 kdy: Únor 27, 2013, 03:34:02 pm

Ta kniha v te lekatne neni uz pres tyden, nevim kam se podela. Lykantropie me taky obtezuje. Stejne jako me obtezovala pred 2 lety.
Na lycantropii  je potreba druida hodne spriznenyho s prirodou dostalo se to tak daleko ze postava dala i zavazek na snatek aby se toho zbavyla  Škleb
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #927 kdy: Únor 27, 2013, 04:16:02 pm

Ta knizka o nemociach je v malom domceku s nazvom Lekarna, abo tak nejak. Je blizko knihovne.
Máme to brát jako pozvání?

No, nezapomeň ještě říct, kde to je v podtemnu.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #928 kdy: Únor 27, 2013, 05:31:04 pm

 Úsměv...když si myslíte, že jste se pomodlili u oltáře, tak jak by jste měli, použili vzápětí hůlku odstraň prokletí + odstraň nemoc....tak jste vyléčeni

...no jen......nesmíte potom, hned po vyléčení, v lesích a jinde mlátit zvířátka 

...sakryš, že by netopýr byl taky zvířátko?  Škleb
....hmm ti zatracení krysodlaci určitě ne.......
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #929 kdy: Únor 27, 2013, 06:01:56 pm

Když už jsme u té lykantropie, což má sloužit jako kletba za vyhlazování zvěře...co takhle ji dostat, když bezohledně vyvraždíš les, a ne 2 netopýry, kteří do tebe klovají... Kroutím očima

Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Stran: 1 ... 60 61 [62] 63 64 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS