Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 07:25:59 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353692 krát)
PiAn0
Šampión
**
Příspěvků: 166


Zobrazit profil
Odpověď #900 kdy: Únor 25, 2013, 02:11:29 pm

Dobre by bylo, kdyby to i teoreticky mohlo rict jmeno jeho samotneho Smích
Zaznamenáno
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #901 kdy: Únor 25, 2013, 02:29:04 pm

Späť k tým paliciam, no ja práve používam tie od vetešníka, ale nakoľko nič nemajú, je to nafigu :/ a práve tie sloty na kúzla sú najhoršie, nakoľko takto to musím prehadzovať - do boja tú škaredú klasickú palicu, aby som mala sloty, a zase v dedine a pri RP mágovskú palicu, kde mi ale kúzla zmiznú, preto som sa pýtala, či by bolo možno takto povedzme prehodiť tie vlastnosti v toolsete a v hre zameniť klasickú palicu za tú mágovskú Mrknutí holt, ja si na výzore potrpím, žiaľ Smích

a ešte som sa chcela spýtať, pri chorobe lykantropia, Neus, dalo by sa to urobiť tak, ako sme sa rozprávali? Lebo práve ľudia, čo by lykantropov fakt chceli hrať, tak nemôžu, lebo ešte aj po premene sa im zbugne postava no a to už je potom fakt zlo Mrknutí)) aspoň keď už tu tá choroba je, tak by to pre RP mohli ľudia použiť
mne osobne by sa páčilo pre niekoho, kto by chcel hrať lykantropa, aj nejaký item, ktorý po použití by ich premenil na vlkodlaka a po ďalšom použití zase s5 Smích ale neviem, či by som to už nechcela primoc lol

EDIT: oj a ešte som chcela poprosiť, dal by sa NPC spam tovaryša a priekupníka schovať vyslovene len pre postavu, čo sa s nimi rozpráva? hrozne sa potom nedá pri tom RPiť Smích
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #902 kdy: Únor 25, 2013, 02:41:23 pm

Späť k tým paliciam, no ja práve používam tie od vetešníka, ale nakoľko nič nemajú, je to nafigu :/ a práve tie sloty na kúzla sú najhoršie, nakoľko takto to musím prehadzovať - do boja tú škaredú klasickú palicu, aby som mala sloty, a zase v dedine a pri RP mágovskú palicu, kde mi ale kúzla zmiznú, preto som sa pýtala, či by bolo možno takto povedzme prehodiť tie vlastnosti v toolsete a v hre zameniť klasickú palicu za tú mágovskú Mrknutí holt, ja si na výzore potrpím, žiaľ Smích

a ešte som sa chcela spýtať, pri chorobe lykantropia, Neus, dalo by sa to urobiť tak, ako sme sa rozprávali? Lebo práve ľudia, čo by lykantropov fakt chceli hrať, tak nemôžu, lebo ešte aj po premene sa im zbugne postava no a to už je potom fakt zlo Mrknutí)) aspoň keď už tu tá choroba je, tak by to pre RP mohli ľudia použiť
mne osobne by sa páčilo pre niekoho, kto by chcel hrať lykantropa, aj nejaký item, ktorý po použití by ich premenil na vlkodlaka a po ďalšom použití zase s5 Smích ale neviem, či by som to už nechcela primoc lol

EDIT: oj a ešte som chcela poprosiť, dal by sa NPC spam tovaryša a priekupníka schovať vyslovene len pre postavu, čo sa s nimi rozpráva? hrozne sa potom nedá pri tom RPiť Smích
nejak dostava vlastnosti na "kouzelnicke" hoel je pracny, kdyz jsem na to koukal a nakonec jsem to vzdal

lycantropie je upravena, ale jestli jim to nejak nici postavu, tak bych to potreboval videt anebo poradne popsat

schovat rozhovor s NPC, teoreticky to jde, ale musel bych zmenit startovani rozhovoru u tech NPC a to by chvilku trvalo nez to najdou (jestli to najdu)
ale abych rekl pravdu, tak ted mam daleko dulezitejsi veci na praci...
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #903 kdy: Únor 25, 2013, 02:45:36 pm

k hledani casti relikvie:

o tom jsem uz premyslel (a verte ze ty kousky aktivne hledam Úsměv )
ale zatim to asi nema cenu resit, myslim ze to pujde alespon castecne resit normalni hrou postavy
az kdyz selze to co zamyslim, tak budu premyslet o nejake moznosti se systemovou podporou
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #904 kdy: Únor 26, 2013, 11:22:26 am

 Zdravíčko, tak jsem koukal, jaký je vlastně rozdíl mezi klerickým epickým kouzlem nesmrtelnost a nesmrtelná armáda.

 Jediný rozdíl vidím v tom, že nesmrtelnost je na jednu osobu a armáda na více... tudíž jsem na základě svých zkušeností chtěl navrhnout, zda-li by nesmrtelnost mohla fungovat tak, aby nejen, že danou postavu oživí, ale i ji navrátila kouzla, která na sobě měla před smrtí. Trošku by to vyrovnalo silovou hodnotu mezi kouzly. Navíc, když jedinec někde umře a pak se objeví s max myslím 10hp bez kouzel v nepřátelské lokaci, tak to vždycky nepomůže :/ (obzvlášť, když je v té lokaci npř. doly stálý dmg, který ubírá hp a postava nemá ochranu co měla) A alespoň by to mohlo dopomoci se dostat na nějaké místo, kde je možný odpočinek.

 Jinak jsem si myslel, že dříve nesmrtelnost a dokonce i armáda takto fungovala, že zachovají kouzla, ale koukám, asi se pletu  Kroutím očima
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #905 kdy: Únor 26, 2013, 11:32:21 am

nikdo to nebylo jinak
a mnozstvi zivota, ktere ozivenemu naskoci je myslim zavysle na oblibenoosti u boha, ale kdo si to ma pamatovat
Zaznamenáno
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #906 kdy: Únor 26, 2013, 12:34:44 pm

Navíc, když jedinec někde umře a pak se objeví s max myslím 10hp
Edit po testu... to bylo opravdu mylné.. zjistil jsem, že sám při modlení mám max 50hp a při obřadu bylo dokonce 81hp (takže mě mátlo poslední dobou jen to, že postava byla vždy téměř mrtev - takže pardon moje chyba...) takže jsem někdy nebyl delší dobu pomodlený a podle toho jsem udělal zjevně závěr..
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #907 kdy: Únor 26, 2013, 02:42:42 pm

Jen mě tam nějak napadlo, nešlo by místo těch vitrín, které se tak dlouho načítají a zabírají místo a tak a pro které musí být stejěn nějaký prodavač, dát tam vysloveně NPC prodavače, který by vykupoval tyto výrobky a také je prodával? Prostě něco jako živá vitrína? Navíc by tam nemuselo být 99 prodavačů, ale jen pár, nebo snad dokonce jen jeden... Nevim, jak by to bylo moc náročné udělat, ale myslim, že by to serveru taky dost ulevilo...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #908 kdy: Únor 26, 2013, 03:33:46 pm

Luxus kdy byl jeden prodavač na vitrínu už dávno není.

Vitríny jsou super, pokud se to nepřehání.

Pokud chce správce vydělávat na přímo a ne prostřednictvím jiných hráčů, tak proto musí být mraky vitrín v jednom místě (současný systém).

Jde to udělat i jinak a výhodněji a tak, že si i více vydělají hráči. Ale to by se musel změnit systém správcovství.

1, zrušit všechny vitríny ve společných prostorách

2, udělat obchody jen přes domky PC hráčů - rozdělení řemesel : krejčí, kovář, vetešník, lékárna atd ....

3, vydělávat jen na nájmech a daních z prodeje. poplatcích za dílny, hospoda, překupník

4, případně vydělávat na daních z banky

Pokud se toto všechno udělá má to výhodu že se většina starostí přendá na hráče a oni budou mít pocit že jsou více zodpovědní za chod vesnice.

Nevýhoda je že pokud hráči se na to vykašlou, tak pak vesnice upadá.









Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #909 kdy: Únor 26, 2013, 03:43:06 pm

Ak si to myslel ty mze v domkoch budu mat dilne to uz to bolo davnejsie a zrusilo sa to kvoli tomu ze hraci boli vacsinu zaleznuty v domkoch kvoli tomu sa to spravilo formou verejnych dilny
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #910 kdy: Únor 26, 2013, 04:51:36 pm

Ak si to myslel ty mze v domkoch budu mat dilne to uz to bolo davnejsie a zrusilo sa to kvoli tomu ze hraci boli vacsinu zaleznuty v domkoch kvoli tomu sa to spravilo formou verejnych dilny

Zrušeno to není pokud vím. Ale to jestli chci mít v domku ponk je čistě rozhodnutí každého jednotlivce a musí počítat s poplatkem za ponk v baráku.
Mluvil jsem o zrušení vitrín ve společném shromaždišti a o tom že je všude plno bazarových vitrín ne o zrušení ponků.
Poslední změna: Únor 26, 2013, 05:12:49 pm od Cili Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #911 kdy: Únor 26, 2013, 05:38:39 pm

No mě osobně dokáže fakt naštvat. když se snažíte dotáhnout k vitrině marně asi půl hodiny prodavače, prodavačku. Myslím že by se to mohlo nějak omezit ten jejich "rozptyl". Není fakt nic příjemného když chcete prodávat a nebo kupovat, že je kolem vás 5 prodavačů, ale bohužel žádnej ten "pravej". Už jsem včera dělala  i screany. Vypadalo to, že je proplesknu všechny.
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #912 kdy: Únor 26, 2013, 05:51:52 pm

Odstraním knihovny a světla u draka
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
GeForce
Hrdina
***
Příspěvků: 344


S úsměvem je každý den hezčí!


Zobrazit profil
Odpověď #913 kdy: Únor 26, 2013, 06:41:47 pm

Jinak, ohledně nemocí, byla by možnost, aby se ve výpisu objevila zpráva, že jsme se zbavili nemoci?
Zaznamenáno

Geofery

"To je zase neusovina, to ti povim.." - OpOneill Škleb

Cagus je týpek Mrknutí
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #914 kdy: Únor 27, 2013, 09:40:42 am

Jinak, ohledně nemocí, byla by možnost, aby se ve výpisu objevila zpráva, že jsme se zbavili nemoci?

Pod to se podepíšu.
Jako fakt nikdy nevim, jestli jsem tu lyc. znova chytil po proběhnutí hejnem netopejrů, což se stane pokaždý, když vylezu z města, nebo je to furt ta předešlá, která je i podle návodu,  nějakým způsobem neléčitelná.

Stačila by hláška "Cítíš se trochu lépe"
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 59 60 [61] 62 63 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS