Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 09:16:17 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353697 krát)
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #870 kdy: Únor 20, 2013, 02:40:12 am

Z mých zkušeností... to že stráž vběhne do domu nic neznamená, pokud ten lupič není úplně blbej tak ho nikdy ta stráž nechytí.
No a vztahuje se ta změna pověsti i na loupeže u opačné frakce?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #871 kdy: Únor 20, 2013, 08:40:19 am

mozna ne, to uz presne nereknu, kdo si to ma pamatovat
ale urcite to tam je nejak logicky Úsměv
Zaznamenáno
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #872 kdy: Únor 20, 2013, 12:14:40 pm

No v každém případě mám povolání zloděje a cca od 20 lvlu s příslušnou výbavou umím otevřít libovolný barák ve světě a cokoli si vzít.
Včera jsem poprvé narazil na limit - že jsem nemohl vybrat vše ale jen první věc (asi kvůli ceně).
A celkově se mi taková schopnost nelíbí, protože mi příjde že se proti tomu nemají hráči jak bránit.
Byl bych třeba proto aby šlo odemnkout dům hráče jen pokud je daný hráč online.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #873 kdy: Únor 20, 2013, 12:29:36 pm

jestli v dome neni skladiste materialu (pouziva se prekupnik)
tak neni zadny vazny duvod mit v dome hromady veci, ktere se daji ukrast
na opravdu cenne kousky bohate staci banka a trezor

takze jestli se nekdo nechce delit a obchodovat a sysli a sysli neco doma, tak se muze nedobrovolne podelit se zlodejem
zlodej na druhou stranu musi celit zhorseni povesti a problemu se strazema a teoreticky s protiakci obeti
Zaznamenáno
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #874 kdy: Únor 20, 2013, 12:36:38 pm

Dobrá tedy, díky za info, přišlo mi to ale strašně divný.
V podstatě můžu si chodit do podtemna už pro zpracovaný materiál... spolkové domy to totiz viditelně do překupníka nedávají.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #875 kdy: Únor 20, 2013, 12:42:28 pm

Viditelně ne, protože překupník vše nakupuje za 49 a prodává za 1200. To se pak těch pár kůží těžko prodává, to je prakticky vyhazuješ.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #876 kdy: Únor 20, 2013, 01:12:49 pm

Viditelně ne, protože překupník vše nakupuje za 49 a prodává za 1200. To se pak těch pár kůží těžko prodává, to je prakticky vyhazuješ.
no tak to snad ne...
hadam ze prekupnik prodava max. o 20% draz nez nakupuje a to jeste zalezi na odhadu ceny postavy
je mozny ze novy prekupnik (a v podtemnu asi takovy bude) se snazi naplnit si sve sklady pri zahajeni sve cinnosti
a proto znevyhodnuje prodej, dokud nebude mit poradne s cim obchodovat

jestli nekdo chce opravdu hrat IC obchodnika, tak muze a klidne dosahne i toho ze predavace, prekupniky, atd. obere o jejich zisky
kdyz to nekdo udela sikovne, da se tim rozumne zivit
jednou jsem takovou postavu zkousel hrat a jde to Úsměv
Zaznamenáno
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #877 kdy: Únor 20, 2013, 01:40:05 pm

Jo jenže ten materiál musí někde uskladnovat, tam mu to může kdokoli vybrat.
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #878 kdy: Únor 20, 2013, 02:41:39 pm

proc by obchodnik neco nekde skladoval?
to jsou ulity penize a ty se musi tocit... Úsměv

takova postava musi mit prehled o cenach, poptavce a nabidce na co nejvetcim uzemi
potom vi co kde muze koupit, aby to hned nekde jinde prodala, diky odhadu ceny se nenecha osidit prodejci a vyuzije i maleho rozdilu v cenach
vi co muze nekomu slibit a nasledne splnit (s nalezitym ziskem)
diky prehledu, vybudovanym kontaktum muze ziskavat od ostatnich PC ruzne mnozstevni slevy a vyhody
z vydelanych prostredku si pomoci uplatku a podlezani muze otevrit dalsi trhy, ktere jsou konkurenci nepristupne a o to vic vydelavat na rozdilnem stavu, napr. drowum prokaze ze je uzitecny, dokaze "levne" a nebo vymenou za neco sehnat dulezite nedostatkove veci (jednoduse receno)

co jsem to hral naposled, tak jsem porad nekoho otravoval a na ulici i cestach porad i neznamym nabizel vsechno mozne
mel jsem dohody s remeslniky na hromadne a zlevnene nakupy
prevazel zbozi mezi podtemnem a povrchem
prodani zajimave veci nekomu, prodani informaci o vlastnikovi te veci jine postave, atd. atd. atd.
ta postava mela po chvilce hrani, na strasne nizkym lvl (nehonila xp) statisice zl k okamzitemu pouziti a miliony zl ve zbozi na ruznych trzistich po svete


Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #879 kdy: Únor 20, 2013, 02:52:05 pm

 
no tak to snad ne...
hadam ze prekupnik prodava max. o 20% draz nez nakupuje a to jeste zalezi na odhadu ceny postavy
je mozny ze novy prekupnik (a v podtemnu asi takovy bude) se snazi naplnit si sve sklady pri zahajeni sve cinnosti
a proto znevyhodnuje prodej, dokud nebude mit poradne s cim obchodovat
Jo, je to nový překupník.
No zkoušel jsem mu prodat balík (první balík čehokoliv). Vzal si ho za 49 zlatek a když jsem ho chtěl koupit zpět, tak za to chtěl asi 1150 zlatek. Cena výkupu se nezměnila a byla stále na 49 zlatkách.

Můžu se ještě dneska večer podívat, jestli se něco nezměnilo.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #880 kdy: Únor 20, 2013, 03:32:57 pm

Čim víc toho mu prodáváš (jeden druh suroviny) tím více klesá prodejní cena.

Čim více toho kupuješ(jeden druh suroviny) tím zase cena stoupá.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Mortik
Nováček

Příspěvků: 7


Zobrazit profil
Odpověď #881 kdy: Únor 24, 2013, 10:32:04 am

Chtěl bych se zeptat,jestli by šlo přidat třeba další vitrínu pro prodej nástrojařských výrobků, nebo zvýšit počet výrobků které může nástrojař prodat. Když chci řemeslníkům nabídnout k prodeji celý sortiment nářadí, řekněme aspon od každého jeden kus což je asi 15 - 16 druhů nářadí tak mi to nedovolí prodat celý sortiment, jde myslím jen 10 kusů. Rád bych nabídl k prodeji všechno nářadí a ne jen část.  Úsměv Byla by fajn vlastní vitrína ale bohužel nemam vlastní dům kde bych ji umístil  Smích

                                                                                                                                                                                                                                           S pozdravem mistr Nali
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #882 kdy: Únor 24, 2013, 12:19:38 pm

Hele neusi, ty překupníkovi ceny začali pomalu růst (na 127, 145 etc.).
Němáš tam nějaké vyvažovátko ekonomiky?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #883 kdy: Únor 24, 2013, 12:21:51 pm

jo, mě Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #884 kdy: Únor 24, 2013, 12:26:00 pm

Chtěl bych se zeptat,jestli by šlo přidat třeba další vitrínu pro prodej nástrojařských výrobků, nebo zvýšit počet výrobků které může nástrojař prodat. Když chci řemeslníkům nabídnout k prodeji celý sortiment nářadí, řekněme aspon od každého jeden kus což je asi 15 - 16 druhů nářadí tak mi to nedovolí prodat celý sortiment, jde myslím jen 10 kusů. Rád bych nabídl k prodeji všechno nářadí a ne jen část.  Úsměv Byla by fajn vlastní vitrína ale bohužel nemam vlastní dům kde bych ji umístil  Smích

                                                                                                                                                                                                                                           S pozdravem mistr Nali

Zatím jsou v shromaždišti,  pro nástrojáře 3 vitríny ....jedna pro 1-3 okruh a jedna pro 4-5 okruh. Další je mezi alchymií a truhlářem.
Viděl jsem ,že jsou poloprázdné......
Není problém.....přidám ještě dvě.....
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS