Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 07:24:19 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353692 krát)
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #810 kdy: Únor 14, 2013, 12:14:37 pm

Súhlasím s Fleshom, ja som roky rokúce hrala na Thalii, ale ako tak ten strach zo smrti + oslabenie všetkých predmetov + posilnenie príšer a tiež všetky úpravy k "lepšiemu" viedli k tomu, že sa mi to tam dosť sprotivilo. Potom som hrala na pár zahraničných serveroch a konečne som zistila, čo je to relax Mrknutí prosto stret, prečo nie? môže byť sranda aspoň .. a rovnaký relax vidím aj na K2 teraz Mrknutí ale reku, čo mi chýba sú fakt len tie oblečenia XD to viete, aj ženy potrebujú maškrtku, chlapi majú zabíjanie
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #811 kdy: Únor 14, 2013, 12:52:58 pm

Uz to vidim, uz to zas zacna, kuli dvema hracum se zavede nejaka silena zmena co zbytek servru akorat znechuti.
Jestli si drowove mysli ze s nima budou hraci hrat jen proto aby neprisli o material tak to chci videt... ("hele ted te ooc jako ressnu abychom nebyli moc zly...")

Ja proti vám nic nemam a mile rad si zahraju a odsoudim kazdeho kdo tady hraje a ignoruje RP hru.  Ale pokud si ji chcete vynucovat nejakyma kravovinama tak to pekne dekuju.

Jen takovej priklad:
Postava bezi mozna az pres pulku sveta aby natezila jilm, travi tam hodiny casu a cestou spatky ji zabijou lupici nebo nejak dobrak ktereho potka, prijde o vse...
Nebo lidicky co prubezne sbiraj bylinky, jsou lehke tak je maji proste v inventari a dal hraji... treba nekolik dni.. sup, najednou jsou pryc...
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #812 kdy: Únor 14, 2013, 01:05:39 pm

no a nerikej ze se za tech x dni ani jednou nedostane ta postava treba k ohnisti... Úsměv

jinak, netvrdim ze se to zavede, byl to jennapad, ktery by se musel promyslet
a navic na vic na to stejne nemam moc casu, i kdyz zrovna tohle by ohlo yt celkem snadny
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #813 kdy: Únor 14, 2013, 01:08:28 pm

No kazdopadne ted jsou nejvetsi problem lagy, protoze obtezuji vsechny hrace, ty je treba vyresit primarne...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #814 kdy: Únor 14, 2013, 01:33:10 pm

Dobrá, asi teda budu souhlasit s kayou a stav serveru tak stejně zůstane.
Budou tedy hráči, kteří jsou "schopni" zahrát strach ze smrti a kteří ne, aniž by ty postihy byly nebo ne.

Dodám k tomu ale myšlenku, kterou jsem měl, když jsem to psal.
Vypozoroval jsem, že existují 3 základní typy RP hráče.
1) Dobří RP hráči - hrají vždycky stejně a hrají postavu
2) Střední proud - hrají dobře, ale jen když z toho něco mají (vidí je DM); kraftí a moc se o okolí nezajímají (něco se tu děje, ale běžim s rudou dál, ani se nezastavim); prostě moc se RP hrou nezdržují
3) Prasata (PK, buggeři, relogeři et cetera)

O první a poslední skupině tohle vůbec neni. Ale tu střední tohle podle mě zasahuje. Chceš-li aby takoví hráči dobře hráli, musíš je odměnit. Nebo naopak.


Takže tedy přijímám váš pohled, já to měl vždycky jinak. Mám rád výzvy. Když jdeme ve dvou třebas s ATM na černýho draka na 30tym levelu s 2kovou výbavou, baví mě jak musíme promýšlet jak to projít, jak nezemřít, ten adrenalin, když se něco nedaří a jak rychle zareagovat a zachránit se. Oproti tomu, kdyby nebyly vůbec žádné postihy, tak tam prostě jdem, ani se nenakouzlíme a je nám to prostě jedno, jdem j ak na nákup do teska. Úsměv. Stejně tak když jdu na povrch, tak si užívám to napští co potkám, scoutuju pro ostatní v hidu, potkat povrchňana je adrenalinová věc spíš než 'ježiš, já něco potkal, to mě zabije a já nebudu moct lovit kůže".  
Ze stejnýho důvodu mě přestane bavit skyrim na 40tém levelu s výbavou, kdy dam mamuta na pastvině jednou ranou tak, že navíc vyletí 10 metrů do vzduchu, protože mu dam 3x víc dmg,než má hp. Neni výzva, jsem bohem v pod nebem skyrimu, nikdo mi nic neudělá. Toho jsem se obával tady.
Píšu to jenom abyste viděli ten druhý pohled.

Takže já to beru, ačkoliv mi to přijde škoda. Teď bychom to měli tady asi ukončit a spíš se obrátit k řešení těch lagů.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #815 kdy: Únor 14, 2013, 01:38:35 pm

Tak to každopádně, ale když to vezmeme kolem a kolem... U každého dolu je v blízkosti nějaké odpočívadlo a neříkejte, že ne. Takže tim by se stejně nezabránilo tomu, aby se používal očistec jako teleport. Na druhou stranu, ať tak klidně činí, sráží tim sílu boha a ten se je pak nepokusí zachránit od ztráty Xp při průchodu.

Neříkám, že by se to mělo zavést, ale když už teda by byla nějaká taková úprava, tak by se mohl zavést nějaký counter, kterej ti bude počítat, kolikrát jsi prošel očistcem a když to bude časté, tak na tebe bůh může uvrhnout nějakou kledbu nebo něco takového... Případně by se mohl stupňovat, v závislosti na tomhle počítadlu, zvedat postihy (případně snižovat XP, získané z pokladů, potvor, ...) Problém by samozřejmě byl u prvních pár levelů, páč tam se umírá dost čast. Obzvláště dole. Potřebovalo by to ještě domyslet.

Samozřejmě, prioritou jsou samotní hráči, páč proč mít server, kterej je "spravedlivej", když tu nikdo nebude hrát...
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #816 kdy: Únor 14, 2013, 02:15:41 pm

Tohle už přijde teda složitý a kontraproduktivní i mně.

Postava bezi mozna az pres pulku sveta aby natezila jilm, travi tam hodiny casu a cestou spatky ji zabijou lupici nebo nejak dobrak ktereho potka, prijde o vse...

Ale to přesně to, co by právě nemělo dít. Pokud jdeš někam na výpravu (a výprava není jen na draka, ale i na těžbu), tak bys neměl jít sám, ale měl mít nějakou 'ochranku'. Jako jít do nevlídného, orky okupovaného severu přes tajuplně zle tajemný les pro javor na 15tém levelu  sám jako na nákup do lesa je přesně to, co nwn vždy popírali. I ten server je založený na tvoření skupin a hraní s jinými hráči. Stejně jako když jdeš na draka sám, je to neuvěřitelný risk, ale ten musíš brát i když jdeš do nehostiného a nepřátelského prostředí. Taky teď běham několik dní s dřevorubcem, co povrch 'nedává' sám.

A teď nic netlačim, ať to klidně zůstane jak je, akorát s tímhle názorem nesouhlasim.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #817 kdy: Únor 14, 2013, 03:19:25 pm

Dobrá, asi teda budu souhlasit s kayou a stav serveru tak stejně zůstane.
Budou tedy hráči, kteří jsou "schopni" zahrát strach ze smrti a kteří ne, aniž by ty postihy byly nebo ne.

Dodám k tomu ale myšlenku, kterou jsem měl, když jsem to psal.
Vypozoroval jsem, že existují 3 základní typy RP hráče.
1) Dobří RP hráči - hrají vždycky stejně a hrají postavu
2) Střední proud - hrají dobře, ale jen když z toho něco mají (vidí je DM); kraftí a moc se o okolí nezajímají (něco se tu děje, ale běžim s rudou dál, ani se nezastavim); prostě moc se RP hrou nezdržují
3) Prasata (PK, buggeři, relogeři et cetera)

O první a poslední skupině tohle vůbec neni. Ale tu střední tohle podle mě zasahuje. Chceš-li aby takoví hráči dobře hráli, musíš je odměnit. Nebo naopak.

Eče je jedna "skupina" skupino Úsměv...mezi ně patřím i já. Ta co hraje RP, když se jí to líbí....jinak jen projde, pozdraví, kývne....to RP přijde...jen vydržať

Začnu větou...Bylo nás 5....před rokem....od začátku sem nekoukal na to jestli hraji na serveru sám, nebo 2-3. Jak psala Kaya...užíval sem si to ...nakonec celý svět patřil nám /něco jak máte vy v Podtemnu...co jsme si neudělali, to jsme neměli.....no širák dolu, před vámi...máte to tam dole náročné.
Pak začali "úpravy"....nápady realizované tak z 5%.....ale hlavně děj...příběh...IC...to je pro mně stejně důležité, jak samotná hra...provázanost?

Doufal jsem, že jednou si tady "zarelaxují" hráči i takoví, i makoví...nikdo nikoho nikam tlačit nebude...samozřejmě jen Pravidla.

Je to, možná jen moje vize.........unisvět....pro všechny RP aj ne RP postavy /a K2 tomu má zatraceně blízko  Mrknutí/........je množství nových PC i těch co mají vytvořených 5 postav....ale je důležitý, že se učí
a učím se pořád  i já....

Poslední změna: Únor 14, 2013, 03:31:10 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #818 kdy: Únor 14, 2013, 04:10:34 pm

Tohle dělení neni o K2, to je o všech serverech, které jsem viděl. Všude byla prasátka, co bugovala. Všude byli dobří hráči. Všude to zkoušeli 12tiletí wowkaři. Takže ne, nevidím to tak, že existuje jedna skupina.

Uni svět vytvořit nelze, protože diference mezi hráči je moc velká. (Všichni nehrají stejně jako ty nebo jako já. Dokonce se ani nebaví tím samým.)

A svoboda jednoho začíná tam, kde končí druhého. Jediné, jak se soužít je stanovit pravidla. Jediná cesta jak vytvořit pravidla je o nich debatovat. Bez emocí, argumenty.

Sám si psal, že to byla dlouhá doba, než se server dostal do podoby v jaké je. To bylo možné jen díky debatě o změnách. A to je to, co děláme teď tady.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #819 kdy: Únor 14, 2013, 05:55:06 pm

Neus, kasli na to, za tu namahu to opravdu nestoji a halabala zmen tu bylo dost.

Svata pravda Kinkine.

Cagus, tvuj osobni nazor, neberu.

Muj nazor podobne ako Kinkin, Jsou tu hraci ktery hrajou tak jak je to bavi, zcela normalni vec. V ramci slusnoti ovsem.  Kdyz maji chut na RP tak RP kdyz ne tak ne, nemuzes nikoho nutit.
V ramci slusnosti myslim ze neignoruju okoli a nekazi hru ostatnim nespolupraci, neporusuji pravidla, nezneuzivaji OOC...

Jestli se chces povysovat kvuli tomu ze ty hrajes RP za kazdou cenu tvoje vec.

Jeste na doplnenou, Ja bych byl klidne za, osobne.
Za stezeni materialu, tezky pristup do dolu, klidne obehat cely svet a shanet mapu klice cokoli, mega party, vypravi, upozorneni aby se pripravilo DM druha strana (drowove).
Ale po skusenostech tohle lidi nechteji, neni tu hafo lidi aby si takovej extrem nasel priznivce, proto sem proti a radej prosim nenutit nikoho do niceho a pridat radsi veci ktere  zlepsi interakci.

Treba veze jsou fajn, ale nemaji zadnou oporu a smysl je vlastnit  ("vicemene")
Proste spis motivovat nez sprisnovat.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #820 kdy: Únor 14, 2013, 06:07:56 pm

ehmm....Míšo.... tohle, ale pravda je.. A svoboda jednoho začíná tam, kde končí druhého.......bude hodně záležet na nás všech a vstřícnosti......braši...bude to výzva....třeba unisvět vyjde aspoň v pár věcech......třeba postavy si budou hledat sobě "blízké", co se týče zaměření "chování" charakterů.

Ty věže..."se řeší" zhruba půl roku...od léta páně 2012. Padlo několik návrhů..........ty nejzajímavější

- místo teleportů...samozřejmě za těžké poplatky, nebo questy?
- produkce zlaťáků
- produkce stráží, v případě potřeby
- volný trh....prodej kradených věcí
Poslední změna: Únor 14, 2013, 06:17:52 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #821 kdy: Únor 14, 2013, 06:08:28 pm

jestli to chces stizit jednoducha vec.zruste prekupnika driv to nebylo a musel si pekne vsechno obehat. na druhou stranu driv se se silovou postavou mohl tezit rudu i drevo a taky to spracovat co bylo supr
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #822 kdy: Únor 14, 2013, 06:12:38 pm

jestli to chces stizit jednoducha vec.zruste prekupnika driv to nebylo a musel si pekne vsechno obehat. na druhou stranu driv se se silovou postavou mohl tezit rudu i drevo a taky to spracovat co bylo supr
To je sice pravda, ale taky tu pak každej jen craftil a nejlépe ve spolku, což také položilo první verze K2 pokud se nepletu...

Ale jak říkal myslím Cagus, dejte tam ty starý postihy za smrt, resp. když projdeš přes oltář 1-3% expů a každej si rozmyslí jestli projde, nebo se nechá zvednout, ať už svými přemožiteli tudíž bude nejšpíš nutnost dále hrát, nebo OOC domluva ala nejsme prasata. Nebo druhá varianta nechá se zvednout svými přáteli, což taky může dopadnout jako RP akce...
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #823 kdy: Únor 14, 2013, 06:18:34 pm

Kinkine, nechapu jak si to myslel ale to nic, moje chyba Smích

Z tech navrhu, ty ostatni nic nemeni, nezajimave si myslim, neurazte se nikdo.

Ale ten teleport, tak to je vazne na zamysleni, treba chodba, lokace s dvema prechodama, zacatek konec, treba dvere ktere odemkne jen hrac s pravama, ve spolku.
Fakt pecka vec, jenom ne za penize prosim IC nesmysl a na takovy luxus by je nemel nikdo tudiz by to absolutne stratilo vyznam.

Ale za tohle bych se klidne pral, bezva vychytavka na pretahovani a navic zene lidi do jednoho spolku, nebo alespon skupiny, aby mohli vyhodu vyuzivat.

Takovehl eveci sem mel na mysli, tohle podle me prospeje, ne to kdyz nekdo prijde o rudu nebo ne, jestli si natezi nebo ne.
Tohle lidem neco da misto aby jim to bralo

Kinkine lobuj prosím!  Smích
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #824 kdy: Únor 14, 2013, 06:19:19 pm

no rp akce ze nokomu tellem napise hele byl sem tezit tam a tam skapal sem nechces me jit zvednout? Smích
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS