Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 04:44:34 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353721 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #795 kdy: Únor 13, 2013, 07:50:33 pm

Co kecáš, kvest může být i o povídání, ale to kluky nebaví, co? Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #796 kdy: Únor 13, 2013, 07:53:52 pm

Ano i povidani je cesta.ale co je lepsi jednou za 5minut dosta 100xp? Nebo za 5minut zabit par skupinek upiru a dostat 100xp za plkani?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Nurdu
GUILD-Tovaryšstvo
Hrdina
***
Příspěvků: 327


Zobrazit profil
Odpověď #797 kdy: Únor 13, 2013, 07:57:50 pm

Nejlepsi je oboje dohromady a na konci dostat este odmenu v pokladu  Mrknutí
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #798 kdy: Únor 13, 2013, 08:01:07 pm

No a teď, po cestě zpátky o všechno přijdeš možná jo , možná ne...bych řekl..takové Podtemno na povrchu  Smích
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #799 kdy: Únor 13, 2013, 08:01:21 pm

Ano i povidani je cesta.ale co je lepsi jednou za 5minut dosta 100xp? Nebo za 5minut zabit par skupinek upiru a dostat 100xp za plkani?

Pryč s klukama. Server jen pro holky! Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #800 kdy: Únor 13, 2013, 08:14:11 pm

"Oooo, vsemocne DM, modlime se k tobe. Bud k nám milosrdne. Sešli nam serve bez lagu"   Smích
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #801 kdy: Únor 13, 2013, 09:07:54 pm

Twinkie umí tyhle věci? Šok
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #802 kdy: Únor 13, 2013, 10:48:09 pm

To bys koukala  Smích

Tak slyste hlas lidu !!!

CO TAKHLE NEVYMYSLET ZADNY BLBOSTI VYCHYTAVKY A NESMYSLY KTERE TO TU ZAS ZAHRABOU A ZAMERIT SE NA TO CO JE DULEZITE ABY TO TU LIDI BAVILO !!!

dekuju
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #803 kdy: Únor 14, 2013, 12:07:53 am

Pryč s klukama. Server jen pro holky! Úsměv

Hééé fero, to je ta... diškriminácia.


Jinak vám přihodím něco k debatě, co jsem dneska nafotil.
A přidávám povzdech "kdyby to bylo poprvé".
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Jachyra
K2-DM
Šampión
**
Příspěvků: 245



Zobrazit profil WWW
Odpověď #804 kdy: Únor 14, 2013, 03:25:23 am

Ja poviem narovinu, že mne sa tento server fakt veľmi páči Mrknutí ak by bol náročnejší, tak by som asi z predošlého serveru neodišla (neznášam náročné servery) Smích práveže takto je to hrozná zábava, človek môže aj craftiť, aj RPiť, a stále sa musí posnažiť získať peniaze, večne je čo robiť, ako je to fakt paráda Mrknutí a to je super
tak či tak cieľ je dosiahnuť 40 lvl, dobré vybavenie, nech konečne sa slobodne a s pokojnou hlavou môže RPiť, PvPovať, prepadávať, vyhrážať, ovládať, manipulovať, budovať, ničiť .... a viac ma nenapadá Smích podľa mojich skúseností práve od 40 lvl začína tá správna hra Vyplazuji jazyk a vždy sa stále môže vybehnúť na nejakých drsnejších bossov a poklady a pod.

ku tej reči od povrchňana: to radšej umriem XD ja by som to v realite v živote nepovedala, ako fakt to posledné, čo som spravila, je to, že by som riskovala smrť, ale tiež (to ma len tak napadlo), toto neovplyvní strata xp alebo hocičo iné Mrknutí ak to raz človek nevie zahrať pri malej strate XP, nebude to vedieť zahrať ani pri veľkej strate XP Smích tam ide o hrdosť a pýchu hráča ALEBO a charakter postavy (hrala som na viacero serveroch s rôzne drsnými postihmi pri smrti a nikdy som nevidela rozdiel v tomto, nikdy to nepodporilo snahu ochrániť život postavičky, jedine ak to znechutilo akékoľvek konflikty a to nebola sranda)
XD moja postavička by sa napr lísala a prosíkala haha Smích hehe a ma napadlo, raz som na jednom serveri, kde pri smrti nebol žiadny postih, zabila v PvP jednu postavičku a ten hráč mi ďalšie 2 hodiny nadával, ako si honím ego a pod Mrknutí a to FAKT nemal žiadny postih, len nevedel prekusnúť, že som ho porazila Smích
Zaznamenáno

Jachyra - bytosť z dávnych legiend, ktorú dokázal zabiť len najmocnejší druid sveta
(Shannara - Terry Brooks)

Diva - drobná nežná elfka, krásna na tele i na duši, s havraními kaderami a sivými láskavými očami, skrývajúca mnoho tajomstiev
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #805 kdy: Únor 14, 2013, 07:45:18 am

Jak jsem psal, vůbec mi nevadí, když se dostanu (možná poprvé v životě) na 40.lvl. Ale argumenty některých, že RP můžeš hrát až 40.lvlu neberu. RPit lze už od prvního levelu, záleží jen na hráčích. Na druhou stranu přiznávám, že čím víc úrovní člověk má, tím pádnější můžou být jeho argumenty. Škleb
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Fles-H
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 13


Zobrazit profil
Odpověď #806 kdy: Únor 14, 2013, 08:18:11 am

Kdyby jste radši prvně vyřešili lagy a pak teprve začli řešit tyhle utopický nápady co beztak 90% hráčů jen otráví Úsměv.
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #807 kdy: Únor 14, 2013, 08:20:19 am

Kdyby jste radši prvně vyřešili lagy a pak teprve začli řešit tyhle utopický nápady co beztak 90% hráčů jen otráví Úsměv.

Lagy se resi v sekci lagy, kdyz tam pridas sve statistiky rozhodne to pomuze, nekolik alternativ je navrzeno (vlastni server na pateri, server hosting). Neus ted analyzuje co presne zpusobuje aktualni lagy. To je samozrejme priorita, protoze to otravuje vsechny hrace...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Fles-H
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 13


Zobrazit profil
Odpověď #808 kdy: Únor 14, 2013, 08:28:09 am

Lagy se resi v sekci lagy, kdyz tam pridas sve statistiky rozhodne to pomuze, nekolik alternativ je navrzeno (vlastni server na pateri, server hosting). Neus ted analyzuje co presne zpusobuje aktualni lagy. To je samozrejme priorita, protoze to otravuje vsechny hrace...

Ano, vím. Tohle bylo jen povzdechnutí nad tím, že se tu řeší x "nepodstatných věcí", ale ta zásadní, trvající přes dva tejdny, neprošla žádnou změnou Úsměv).
Zaznamenáno
Fles-H
GUILD-JEHO církev
Nováček

Příspěvků: 13


Zobrazit profil
Odpověď #809 kdy: Únor 14, 2013, 08:45:06 am

Každopádně abych nebyl úplně OT.. popravdě, nastavení světa mi nevadí. Poslední tři roky, od dob co to tu vymřelo po úpravách k "lepšímu", jsem hrál na Thalii. Postih smrti skrz ďábla 5% všech xp, ress 1%. Dotáhl jsem tam postavu daleko za epic a strach ze smrti tam byl opravdu velkej - případná smrt a ďábel mě stála x měsíců hraní a časovkování po 1/3 xp za minutu Úsměv. Tady můžu aspoň trochu vydechnout a odpočinout si. Je to relax, hraju pro zábavu a ne abych byl v křeči a v nervu, když vytáhnu paty z města.  A až dojde na střet, rád si s váma zahraju.

Btw. Zatím jsem tu potkal jen jednoho drowa, když jsem běžel Quallarinem.. ani jsem nestačil napsat ať počká, že ho oživím a už mizelo tělíčko s nadějí, že mu peníze zůstanou.. kolega byl ale rychlejší. Takže ten přístup bude asi na obou stranách podobnej.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS