Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 01:01:56 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353707 krát)
Lyciidas
Host
Odpověď #780 kdy: Únor 13, 2013, 06:17:53 pm

Material nesmi do ocistce, proc?

1. kdyby oltar pri pruchodu mazal tak se ruda ztrati bez uzitku
2. kdyz dotycny umre a projde oltarem, tak se muze pro svoji rudu vratit nebo ji odnesou partaci = duvod k vyprave
3. remeslnik bude potrebovat straz na ochranu, protoze zde bude riziko prepadeni a ztraty rudy = IC moznost vypravy a zamestnani ostatnich hrdinu
4. kdyz nekdo umre tak ho "neco" mozna odnese na nezname misto (rozumej Na vecnost  Úsměv ) ale ten material asi ne, ten by mel zustat v materialnim svete = logika sveta
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #781 kdy: Únor 13, 2013, 06:23:09 pm

Material nesmi do ocistce, proc?

1. kdyby oltar pri pruchodu mazal tak se ruda ztrati bez uzitku
2. kdyz dotycny umre a projde oltarem, tak se muze pro svoji rudu vratit nebo ji odnesou partaci = duvod k vyprave
3. remeslnik bude potrebovat straz na ochranu, protoze zde bude riziko prepadeni a ztraty rudy = IC moznost vypravy a zamestnani ostatnich hrdinu
4. kdyz nekdo umre tak ho "neco" mozna odnese na nezname misto (rozumej Na vecnost  Úsměv ) ale ten material asi ne, ten by mel zustat v materialnim svete = logika sveta

to zni rozumne..
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #782 kdy: Únor 13, 2013, 06:37:51 pm

přemýšlejte...změny nepůjde vrátit...alespoň v dohledný době...trvalo dlouho, než se stal svět "přívětivějším". Aby se zase, nesklouzlo někam, odkud nebude návratu.


Ale dobrá tedy, jen vidím, že celoroční snaha o zpřístupnění světa "nováčkům", vyšla vniveč. Svět se vám zdá hodně jednoduchý....tak se přitáhne.

- připojuji se k "stížení" podmínek...ale tvrdších...žádných 50%...to se ještě horníkům pořad vyplatí umírat.

- odstraní se všechny zdobené předměty od 2 až po 5 okruh. Je vás dost, craftíte....... vyrobíte si je.

- skončí "dotace" na lektvary a léčiva

- odstraní se nástroje 5 okruh z vitrín...vyrobte si je

- odstraní se xp z pokladů a budou víc "hlídané"

-klidně může nastat doba temna, kdy vycházet za nocí za brány se nevyplácí /že by konečně příležitost pro neg. char?

- jak natrefím na lupiče?.....Tak se budu bát, snad a oběhnu je přes 10 lokací...jak v normále. Taky sem lítal v 5 lvl jak poděs všude možně a schovával se....i před divočákem
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #783 kdy: Únor 13, 2013, 06:48:18 pm

Zbytecne to chcete komplikovat, ztraty xp a itemu touhle cestou by dost bolely

Tohle je přesně vystižený kolikrat musi být hrač penalizovanej za smrt ?
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #784 kdy: Únor 13, 2013, 06:50:02 pm

a co tak spravit to tak ze pri prechodom cez oltar za kazdu rudu co bude mat v invetary bude mat dalsi 500xp k minusu
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Lyciidas
Host
Odpověď #785 kdy: Únor 13, 2013, 06:58:10 pm

Pak to bude diskriminace pracujiciho lidu.  Škleb
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #786 kdy: Únor 13, 2013, 06:59:59 pm

a co tak spravit to tak ze pri prechodom cez oltar za kazdu rudu co bude mat v invetary bude mat dalsi 500xp k minusu
Nech se zabit před branou a mužeš se rovnou delevelovat v očistci  Škleb a nemusiš chodit ani do dolu  Škleb Škleb
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #787 kdy: Únor 13, 2013, 07:03:32 pm

abych to rozvedl a zareagoval na nejake prispevky

pritvrdit system se mi nechce, trvalo dlouho aby se to nejak takhle vyladilo a mohli tu hrat i moje deti Úsměv ... jasne vypada to tu skoro jak v matersky skolce, ale co... kdyz to bylo tvrdy nikdo nehral, ted kdyz jsem to prenastavil pro par oddanych hracu a me deti a nahodou nekdo zacal hrat to budu zase vracet... nene

s tim xp a vecmi z vypravy jsem mel nejakou takovouhle predstavu:
- xp se bude nacitat do promenne v DB a normalne zobrazovat v logu, jen se nepricte do skutecne xp postavy
- vsechny nove ziskane predmeny z pokladu a tezby dostanou priznak "nebylo ve meste"
- pri vstupu do mesta se nasbirane xp prictou postave a vsem vecem se smazne priznak
- jestli postava umre a nekdo ji zvedne nic se nemeni
- jestli postava umre a projde oltarem tj. nevrati se do rozjete vypravy, tak prijde o nastradane xp a vsechny veci s priznakem zustanou na miste mrtvolky

tj. kdyz nekdo nebude umirat zadny trest nema
bude vyhodne se obcas vratit do mesta a nedelat nekonecne vypravy

nejvetsi skody vzniknou pri "teleportu" pres oltar
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #788 kdy: Únor 13, 2013, 07:04:28 pm

nebude to lagovat?  Šok
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #789 kdy: Únor 13, 2013, 07:04:52 pm

Nevim, jestli jsem to pochopil od Lycidase dobře, kdyžtak mně oprav.

-Pokud projde někdo se surovou rudou oltářem zapomnění, ruda se vysype tam, kde dotyčný umřel, může ji potom jít znovu sebrat, nebo jí sežere restart, nebo kolemjdoucí etc.
-Pokud ho někdo přepadne a zabije, bude mu moct vzít krom zlaťáků i surovou rudu.
-Pokud ho z očistce dostane zvednutí knězem nebo hůlkou, nic se neděje.




Jinak, klidně bych i nechal ty expy za poklady, protože ačkoliv se mi bojové taktiky líbí z pohledu RP víc, chápu že to zneužitelné a kdo to rychleji vykliká může i ty expy připravit ostatní, kteří na to mají nárok. Takže to bych asi i nechal, ale konpenzoval bych to větší ztrátou expů za smrt. Navíc se tim ztratí takovýto, tak to prběhneme, když to nevyjde, nic to nestojí a víc se bude taktizovat (o tom vzydky nwn narozdíl od těch wowek bylo, adrenalin a strach z neznáma - stejně tak při setkání s neznámím PC a tak.)
Ale i před touhle úpravou bych rozhodně vyřešil ty lagy, protože smrti s velkým postihem bez vlastní chyby hráče spíš naštvou.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #790 kdy: Únor 13, 2013, 07:15:14 pm

Tak to že rozpoutám takovouhle debatu, to jsem fakt nečekal, spíš to, že někdo řekne, že jsem trouba, když se mi to takhle nelíbí Úsměv . Když jsem to psal, měl jsem opravdu na mysli spíš to, že místo 70xp za průchod budu platit cca 350xp při pomodlení a při nepomodlení 700xp...

Ale s tim, že by se XP připsali až na bezpečným místě (odpočívadlo, město, ...) to nezní špatně. Ještě by se mohlo udělat to, že by se dotyčný musel třeba i vyspat (IC si odpočinout a propřemýšlet o tom, co vlastně zažil a nabyl nové zkušenosti - OOC by se docílilo toho, že budou odpočívat všechny postavy, nejen kouzlící - takovej fighter podle mě musí IC taky odpočívat i když OOC to nepotřebuje)

Samozřejmě tak jak to je teď mi to vyhovuje, aspoň budu dřív vyšší level Úsměv
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #791 kdy: Únor 13, 2013, 07:19:08 pm

hmm, s tim vyspanim to je jeste lepsi Úsměv
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #792 kdy: Únor 13, 2013, 07:22:27 pm

no ted se stejne musis vratit do mesta abys z vypravy expeni neco mel pac si nemuzes naklikat lvl na miste ale musis si ho koupit u mistra takze si myslim ze resite celkem zbytecnou vec
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #793 kdy: Únor 13, 2013, 07:24:06 pm

no ted se stejne musis vratit do mesta abys z vypravy expeni neco mel pac si nemuzes naklikat lvl na miste ale musis si ho koupit u mistra takze si myslim ze resite celkem zbytecnou vec

nemusíš  Mrknutí



Samozřejmě tak jak to je teď mi to vyhovuje, aspoň budu dřív vyšší level Úsměv

pozdě  Valím oči! Super!
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #794 kdy: Únor 13, 2013, 07:38:06 pm

Postavu expis proto aby si sni mohl chodit na lepsi a tezsi vypravy.neni sranda mit low lvl a priplest se do nejskeho questu jenom tam musis chodit kdyz se chces zucastnit a nic neudelas.proto expis a zlepsujes se abys ve hre mel vic moznosti

Ted to je nastavene tak ze postave uz nestaci jenom expit ted musi i nekonecne farmit aby si vubec ten lvl naklikat mohla. Ja sem byl vzdycky proti mistrovi ale jelikoz je kandelabrie moje srdecni zalezitost tak sem tady a to nekonecne farmeni me opravdu nebavi. To muzu hrat rovnou l2 kde je farmeni povinnost
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS