Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 11:15:39 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353704 krát)
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #765 kdy: Únor 13, 2013, 03:39:24 pm

Ano, jediná věc, která nás zachrání od takového uvažování je návrat dřívějších správných postihů za smrt. Potom si člověk bude vážit víc života a pomoci ostatních. Vůbec nesmyslně nízké postihy za smrt dost kazí hru díky nulovému strachu ze smrti.

Kamoska stratila smrtou 4000xp a to pri sucasnom nastaveni sveta. A vlastne nechapem ako to teba obmedzuje v hrani. Co som vytusil z predoslych prispevkov tak asi hrajes drowa. Mas skusenost, ze sa ta dostatocne neboja hraci a je to prave kvoli tomuto nizkemu xp postihu ked su namodleni?
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #766 kdy: Únor 13, 2013, 03:55:24 pm

Primo me to neomezuje, s vyjimkou toho, ze nekteri misto toho,aby treba nejak hrali, tak se radsi proste nechaji sejmout, pac je to snazsi, dyt ztrati jen 20xp/lvl ... Vetsi problem vidim v tom, ze pak hrac, misto toho aby hral IC svou postavu, tak zacne smrt pouzivat jako levny a pohodlny teleport..viz tvuj prispevek, to bych radeji umrel nez se vlect hodinu do elfi vsi, to je proste zvracene. Rp by si postava rozhodne nepodrezala jen kvuli tomu, ze ma pred sebou dlouhou cestu. Budto by se vlekla a nebo by proste nekam slozila cast sveho nakladu a pak se vratila treba s volkem, az dojde do vsi.

A to ze sem drow na muj nazor zadny vliv nema, to ze nekteri hraci nehraji jakykoliv strach ze smrti byl problem i kdyz sem hral mesicni elfy ci predtim Lioncourty. Timhle se to jen zhorsuje...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #767 kdy: Únor 13, 2013, 03:56:48 pm

Co se týče těch postihů za smrt... Ano, když projdu očistcem pomodlen téměř nic se mi nestane a v případě těžařů to bývá nejrychlejší možný způsob, jak se dostat do města. Sám jsem takhle "zachránil" život hráči, který mi oznámil, že si přál umřít, páč se musí plahočit s natěženou rudou. V zápětí ale sám uznal, že když si to nabral za záda, tak ať se s tim plahočí... Tím chci říct, že když mám vyhlídku, že získám x stovek XP z toho, že vyberu poklad (který lze najít naštěstí na každym druhym rohu) a přitom riskuju, že mohu přijít "jen" o cca 70 xp za smrt (při pomodlení), připadá mi, že tu musí hrát banda kamikaze  Mrknutí

Tím se dostáváme na další problém, na který jsme narazili... Je paráda, že když otevřu poklad, tak když pominu to, že na mě v 99% případů vyskočí plátovka, tak že dostanu XP...  Nebylo by lepší nahradit tyto automatické XP něčím jako jsou Bojové taktiky? Pro rejpali, mám postavy, které nejsou na vyššim než 8 lvlu, takže dosavadní poklady mi naprosto vyhovují, jen mi přijde, že se dá strašně rychle dostat na epické lvly, nehledě na to, že dřív bylo fakt peklo dostat se na 40.lvl...

Vím, že timhle příspěvkem se na mou hlavu snese brutální kritika, ale což... Každej má právo na názor, ne?  Kroutím očima
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #768 kdy: Únor 13, 2013, 04:58:29 pm

Kluci to prakticky řekli za mě. Je vidět, že jsme hrávali ve stejných podmínkach a to unifikovalo náš názor. Úsměv
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #769 kdy: Únor 13, 2013, 05:13:38 pm

jak to ctu tak me napadl takovy "ohavny" a zatim vubec nepromysleny napad...
pravdepodobne by slo udelat, ze xp, veci, material, atd. z vyprav by se "pricetli" do majetlu postavy az pri jejim jejim bezpecnem dopraveni do mesta (nebo jine bezpecne misto)
napr.
xp z pokladu (mozna i monster) se pricte az ve meste, kdyz se cestou neumre samozdrejme
vybaveni a material, ktery jeste nebyl ve meste pri smrti vypadne z inventare... atd.
proste vysledky z vyprav by byli uzitecne jen pri uspesnem navratu domu
Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #770 kdy: Únor 13, 2013, 05:30:02 pm

jak to ctu tak me napadl takovy "ohavny" a zatim vubec nepromysleny napad...
pravdepodobne by slo udelat, ze xp, veci, material, atd. z vyprav by se "pricetli" do majetlu postavy az pri jejim jejim bezpecnem dopraveni do mesta (nebo jine bezpecne misto)
napr.
xp z pokladu (mozna i monster) se pricte az ve meste, kdyz se cestou neumre samozdrejme
vybaveni a material, ktery jeste nebyl ve meste pri smrti vypadne z inventare... atd.
proste vysledky z vyprav by byli uzitecne jen pri uspesnem navratu domu


No tak za me musim rict ze se mi tvuj ohavny napad vcelku libi, jen se musi promyslet...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Xixaocze
Šampión
**
Příspěvků: 213


Zobrazit profil
Odpověď #771 kdy: Únor 13, 2013, 05:31:07 pm

Rozhodne jsem pro zmeny(k lepsimu). Ale tento navrh mi prijde dost neprakticky. (Co kdyz ja budu mit lvl 8  a potkam imba power lupice? to ztratim z vypravy prachy i xp???)

EDIT:Nebo hur Lagy mi pomuzou ke smrti?
Poslední změna: Únor 13, 2013, 05:36:24 pm od Xixaocze Zaznamenáno
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #772 kdy: Únor 13, 2013, 05:35:06 pm

Rozhodne jsem pro zmeny(k lepsimu). Ale tento navrh mi prijde dost neprakticky. (Co kdyz ja budu mit lvl 8  a potkam imba power lupice? to ztratim s vypravy prachy i xp???)

EDIT:Nebo hur Lagy mi pomuzou ke smrti?

proto sem psal ze se to musi promyslet...nerekl bych ze vzit uplne vse je dobry napad, ale treba kdyz projdes, ziskas jen 50 procent z te vypravy, zbytek ne a navic ti to co si natezil castecne vypadne...jde o to to nastavit chytre...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Lyciidas
Host
Odpověď #773 kdy: Únor 13, 2013, 05:59:47 pm

Zbytecne to chcete komplikovat, ztraty xp a itemu touhle cestou by dost bolely a kdovi jake mouchy by to melo nez by se to vychytalo, pokud vubec. Neni jednodussi udelat, aby se zadna ruda a podobny material nedal prenest do ocistce? Timhle by se mohlo zacit, pokud to bude fungovat, pak je mozne uvazovat o dalsich upravach, ale zase bych to nedelal vse najednou timhle "lamanim chleba"
Zaznamenáno
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #774 kdy: Únor 13, 2013, 06:06:04 pm

Napad od Liciidase se mi libi, ale tak ze do ocistce by to slo ale zmizelo by to jak by se proslo pres oltar v ocistci...
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #775 kdy: Únor 13, 2013, 06:08:05 pm

presne tak precejen obcas se stane ze na vyprave umres,ale ne vzdycky si na vyprave sam nekdo te muze ozivit at uz hulkou nebo u oltare a byla by skoda kvuli toho prijit o vsechen material. pac kdyz uz tam jdes nejen ze to zabere cas,namahu ale taky se ti nici vybava atd
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #776 kdy: Únor 13, 2013, 06:11:04 pm

Jop, Lycidasuv napad neni spatny, aby proste oltar u ocistce fungoval stejne jako pruchod v rudych dolech, ale ne tak ze to nenecha vubec projit, ale tak ze to sebere tu rudu...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #777 kdy: Únor 13, 2013, 06:15:30 pm

NO ohladne smrti s mojou ostavou volim smrt iba pri drowov to ma iste IC pozadie ktore tu nebudem rozoberat.
Cosa tky smrt ako rychly teleport takto ma nikdy nenapadlo takto zneuzit.Ono ked sa tazi tak treba mat k tomu patricne vybavenie na silu a lektvary. a tym napadom straty veci ci uz materialu alebo s pokladu pri prehode oltarom je dobra vec.tiez b som dotoho zachrnul aj exp ziskane s pokladu ale tam by to muselo byt trochu viac premyslel lebo ak odises napriklad do bezpecnej zony a tam ta sejme nejaky vrah tak to by bolo nefer trestat  
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #778 kdy: Únor 13, 2013, 06:16:50 pm

jsem klidne pro to aby se vratil puvodni postih za smrt,ale v tom pripade jsem taky pro to aby se zrusil mistr,pac kdyz uz si ty lvly musim kupovat tak si je nechci kupovat nekolikrat
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
-darkvision-
GUILD-Tovaryšstvo
Šampión
**
Příspěvků: 101


Zobrazit profil
Odpověď #779 kdy: Únor 13, 2013, 06:17:21 pm

Já sem tady byl první den nebo dva a stalo se mi tohle:

Byl jsem v noci sám v pustině, prozkoumávajíc nové oblasti. Odchytili me dva tvorové. Sehrálo se RP a pak byl nastaven odpor (ooc zalezitost) tak jsem na to nereagoval. Po chvíli jsem byl zabit a vzkříšen (dodnes nevím proč, protože z ic co tomu předcházelo se nejevilo nic, že by mě chtěli napadnout, neměl jsem tedy chtění utéci - tedy nechápu proč jsem byl zabit) .. pak následovalo Rp a pak jsem po nějaké době se probral k sobě.

Toť k Tvému umírání.

Ps. Já šel dál  protože jsem veděl že tam je ruda, byly tam tři, jedna byla špatná, u dalších dvě npc. Musel jsem je tedy zabít abych se dostal k rudě, ale lagla mi hra pak při boji a umřel. Nechtíc. Jinak bych těžil ještě...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS