Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 05:06:53 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353723 krát)
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #735 kdy: Únor 07, 2013, 12:40:19 am

Nebylo by mozne uvazovat henchmany i nekde jinde nez jen u baru v hospode?
Reseni se par jiste najde.

Nechavat je u uvaziste je mozna trochu blbe ale myslim ze se to da prekousnout.
Nebo mne napada kotlik u ohniste, ten ale asi nebude tak docela u kazdeho odpocivadla.
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #736 kdy: Únor 07, 2013, 08:40:22 am

Zdravím,
mám dotaz, zda by nebyloo od věci upravit trošičku funkčnost pout a to dát výjimku na některé itemy, které by bylo možné i v poutech provést. Takovými itemy myslím pytlík kostek, změnu jazyků et sim.

Ono totiž je docela problém, že když např. chytneš někoho kdo používá řeč, které nerozumíš a on nemá možnost to přepnout. Stejně tak jako třebas si zkusit nějaký RP hod.

Předpokládam, že to bude používat nějaký příznak jako používá třebas proměna na zakázání itemů, ale předpokládám, že tam půůjdou dát výjimky, tak jako použití předmětů při různých přeměnách bylo předěláno.

Co Neusi, nebyl by to velký problém?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #737 kdy: Únor 07, 2013, 09:09:47 am

no to by asi bylo slozity
jak bych otevrel k pouziti inventar, tak postava muze zacit delat hromadu veci, nektere z nich mozna ani nejdou detekovat skriptem natoz zakazat
a jednotlive "zakazovat" vsechny operace, ktere nemaji jit a jdou zjistit skriptem a nasledne je nejak napravovat (vracet zpet) by bylo strasne pracny a asi i nespolehlivy
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #738 kdy: Únor 07, 2013, 10:53:02 am

Zdravím,
mám dotaz, zda by nebyloo od věci upravit trošičku funkčnost pout a to dát výjimku na některé itemy, které by bylo možné i v poutech provést. Takovými itemy myslím pytlík kostek, změnu jazyků et sim.

Ono totiž je docela problém, že když např. chytneš někoho kdo používá řeč, které nerozumíš a on nemá možnost to přepnout. Stejně tak jako třebas si zkusit nějaký RP hod.

Předpokládam, že to bude používat nějaký příznak jako používá třebas proměna na zakázání itemů, ale předpokládám, že tam půůjdou dát výjimky, tak jako použití předmětů při různých přeměnách bylo předěláno.

Co Neusi, nebyl by to velký problém?
Kdyby lidi hráli RP, tak by v tom, hádám, nebyl problém... Ale lidi jsou potvory a může jim rupnout v kouli i když je to sebelepší RP hráč... Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #739 kdy: Únor 07, 2013, 01:03:41 pm

Mam jeden návrh, ale jeho náročnost si nejsem schopen představit, protože nevím, jak je to spravené, ale

nešlo by upravit možnost použití pytlíku kostek v poutech?
Tu nejde jen o pytlík kostek taky změna jazyků atd vlastně všechny rp věci na ktere jsou nahozene předměty nemužete použit.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #740 kdy: Únor 07, 2013, 02:53:43 pm

Mam jeden návrh, ale jeho náročnost si nejsem schopen představit, protože nevím, jak je to spravené, ale

nešlo by upravit možnost použití pytlíku kostek v poutech?
Tu nejde jen o pytlík kostek taky změna jazyků atd vlastně všechny rp věci na ktere jsou nahozene předměty nemužete použit.
Jak jsem psal výše, pokud jde o RP hráče, neni problém ho na chvilku pustit z pout... Ale zas riskuješ, že řekne:"Hele, vždyť já žádný pouta nemám!" a zmizne.
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #741 kdy: Únor 07, 2013, 03:24:19 pm

Mam jeden návrh, ale jeho náročnost si nejsem schopen představit, protože nevím, jak je to spravené, ale

nešlo by upravit možnost použití pytlíku kostek v poutech?
Tu nejde jen o pytlík kostek taky změna jazyků atd vlastně všechny rp věci na ktere jsou nahozene předměty nemužete použit.
Jak jsem psal výše, pokud jde o RP hráče, neni problém ho na chvilku pustit z pout... Ale zas riskuješ, že řekne:"Hele, vždyť já žádný pouta nemám!" a zmizne.
Proč chytat hráče, kteří nejsou RP - co z toho máš? Když chytneš RP hráče tak je z toho zábava pro oba a spokojenost, když chytneš neRP tak ho akorát prudíš, toho je lepší rovnou sejmout ku spokojenosti obou. Takže si myslím že ten návrh vůbec nemá smysl.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #742 kdy: Únor 07, 2013, 06:23:27 pm

A tak a ted mluví o sobě, určitě  Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #743 kdy: Únor 08, 2013, 01:13:31 pm

no to by asi bylo slozity
jak bych otevrel k pouziti inventar, tak postava muze zacit delat hromadu veci, nektere z nich mozna ani nejdou detekovat skriptem natoz zakazat
a jednotlive "zakazovat" vsechny operace, ktere nemaji jit a jdou zjistit skriptem a nasledne je nejak napravovat (vracet zpet) by bylo strasne pracny a asi i nespolehlivy


Jo, proto jsem se ptal takhle, nevim, jak je to spravený a čekal jsem, že by to technicky mohlo být náročný a . Kašli na to, než do toho šťourat a zaměstnávat tě tím, to nějak přežijem.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #744 kdy: Únor 08, 2013, 01:38:19 pm

Proč chytat hráče, kteří nejsou RP

No, teď to bez jako čistou argumentaci.
Už to, že chytáš hráče znamená, že neuvažuješ v pojetí RP. Proto nechytáš hráče, ale postavu.
Koho potkáš, jak dělá něco, za co je chyceníhodný, není většinou na tobě. Nebudu si vybírat s kým interagovat podle acc, ale podle postavy.
Takže příklad:
Potkam postavu z povrchu jak si běhá po podtemnu. Zařvu 'stát!'. přijde mi PM:"Neus vám dovolil tyhle postavy hrát?" Evidentně neRP hráč. Znamená to, že se moje drowka postavě omluví a na IC "Brej večír" jí zamává a pošle vesele dál a bude ignorovat? Ne, bude s ní interagovat dál podle svých přesvědčení.
Tenhle případ neměl sice nic společné s těmi pouty, ale ukazuje, že jsi nucen se vyrovnvat se situacemi IC a ne OOC, protože jinak nemá smysl hrát nwn-kand.

Navíc, co když potkáš hráče kterého neznáš?


Ale to je na jinou debatu. Neus to oargumentovat dobře. Není to triviální, je to pracný, může to něco roze...pokazit.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #745 kdy: Únor 08, 2013, 02:19:31 pm

No, teď to bez jako čistou argumentaci.
Už to, že chytáš hráče znamená, že neuvažuješ v pojetí RP. Proto nechytáš hráče, ale postavu.
Koho potkáš, jak dělá něco, za co je chyceníhodný, není většinou na tobě. Nebudu si vybírat s kým interagovat podle acc, ale podle postavy.
Takže příklad:
Potkam postavu z povrchu jak si běhá po podtemnu. Zařvu 'stát!'. přijde mi PM:"Neus vám dovolil tyhle postavy hrát?" Evidentně neRP hráč. Znamená to, že se moje drowka postavě omluví a na IC "Brej večír" jí zamává a pošle vesele dál a bude ignorovat? Ne, bude s ní interagovat dál podle svých přesvědčení.
Tenhle případ neměl sice nic společné s těmi pouty, ale ukazuje, že jsi nucen se vyrovnvat se situacemi IC a ne OOC, protože jinak nemá smysl hrát nwn-kand.

Navíc, co když potkáš hráče kterého neznáš?


Ale to je na jinou debatu. Neus to oargumentovat dobře. Není to triviální, je to pracný, může to něco roze...pokazit.
Já to myslel jinak, jdeš chytat hráče, nějakého chytneš zabiješ oživíš a napíšeš mu že je v poutech... (bez použití pout) a můžete eRPit a házet kostkama a všechno možné. Když se stejná situace stane a ten hráč to prostě ignoruje a ty ho musíš spoutat itemem a nějaké RP hry se od něj nedočkáš tak proč to hrát? Jaký to má smysl pro tebe jako hráče - protože tebe to asi bavit nebude a toho druhého taky ne, takže nejjednodušší cestou pro oba je ho prostě zabít a setnout mu hlavu.
Souvisí to s tím proč ty přepady ty jako hráč (né tvoje) děláš, chceš pobavit sebe i chyceného nebo si jen na chycených honit ego....
Zaznamenáno
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #746 kdy: Únor 08, 2013, 02:34:32 pm

Pro DM jen takový postřeh .... nápad ?

Moc se mi líbí DM poklady a je super že některé jsou provázány s věcmi ve hře ( nástěnky ).
Je super jít touto cestou a více bych tyto DM poklady provázal s věcmi ve hře ( úkoly oligarchů, super využití mohou najít dopisy, sochy a věci z craftů ), hlavně věci které zůstávají po restartu.

Příklad :

Ve hře se může objevit dopis který popisuje cestu : nějaké body + označení pomocí soch, nábytku, nebo jiných věcí z DM nábytku, který přežije restart. Myslím si že by to byla zábava hledat.
Teď je hodně DM pokladů jen tak náhodně rozmístěných a není k ním vodítko (jen některé mají vodítko pomocí nástěnek).

Myslím si že by to někteří brali více jako takové "orienťáky" a nutilo by je to si více všímat věcí ve hře.

Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #747 kdy: Únor 08, 2013, 07:13:50 pm

Super, by bylo, kdyby DM bylo placené místo hodnocené stejně jako je pozice pana Jakla :-)
Do té doby, bohužel, musíš být rád za to "málo"   Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #748 kdy: Únor 08, 2013, 08:59:19 pm

jo, to je napad
v tom pripade chci plat prezidenta Úsměv
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #749 kdy: Únor 08, 2013, 09:05:29 pm

Ak budes kandidovat, tak ti dam hlas.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS