Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 08:46:54 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353696 krát)
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #720 kdy: Únor 02, 2013, 06:00:34 pm

Jo ten stálí je na klíč od šéfa, ale ten druhý ne o tom jsem ale nepsal, ale o cestě k němu potřebuješ krumpáč aby sis prokopal cestu prostě je to tak řešený.A každý tady taky nekope takže se k němu nedostane i když by ho třeba odemkl.
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #721 kdy: Únor 02, 2013, 06:09:47 pm

Jo ten stálí je na klíč od šéfa, ale ten druhý ne o tom jsem ale nepsal, ale o cestě k němu potřebuješ krumpáč aby sis prokopal cestu prostě je to tak řešený.A každý tady taky nekope takže se k němu nedostane i když by ho třeba odemkl.  Úsměv

Ja viem ktory myslis. Tiez som sa prekopal a ze to trvalo. A tam potom na takom vyvysenom mieste bol poklad. Ale pri odomykani nepisalo ze je potreba kluc tak mi ani nenapadlo sa tam obzerat :/
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #722 kdy: Únor 02, 2013, 07:16:22 pm

No ten sef je v uplne jine mistnosti nez poklad musis to tam projit trosku no
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #723 kdy: Únor 02, 2013, 07:29:29 pm

S tím se da jen souhlasit. Nevím co řešíte. nevím jak někdo může vůbec vyslovit jen úvahu o rozbíjení truhel. Hrát stylem "po mě potopa"??!! Nejvíc mě pobavila věta o několik příspěvků výše... " to ti napíšu v soukromé zprávě, abych nemusel nikomu říci kde je poklad" ... Že bych teď když vím o několika lepších pokladech řekla nově příchozím .."počkejte tu, otočte se a nekoukejte kam běžím, donesu vám něco z pokladu"?? Někdy mi připadáte jako mimo realitu. Nejvíce tu vykřikují ti kdo pořádají nájezdy na poklady sólo. Já si nepamatuju, až na potřebné vyjímky, že bych poklady obíhala sama. Nemluvě o tom, že ať jsem partu vedla a nebo byla jen účastník, nikdy jsem se nevrátily z pokladové výpravy bez alespoň 10 měšců každý. Mám "obyč" bojovnici a stejně otevírám poklady s TO 36. Tak co řešíte? Jo na 50tky si hold musím domluvit parťáka a podělit se no. Je v tom problém??
Pro někoho by asi bylo nejlepší kdyby na celém servru byl sám Úsměv Nikdo by ho neohrožoval, nikdo by mu nečistil lokace a nikdo by nevybíral poklady.  Smích
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #724 kdy: Únor 02, 2013, 07:45:44 pm

To rozbijanie by samozrejme po chvili tu truhlu obnovilo. Smích

Este by som spomenul, teda ak si dobre pametam, tak za vybratie pokladu v skupine je bonus, a nie maly.
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #725 kdy: Únor 02, 2013, 08:10:03 pm

Presne tak v parte je v pokladech vic penez vic veci mozna i vic xp ale to nevim je to jen spekuoace.nicmene se vyplati vsechno delat v parte
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #726 kdy: Únor 02, 2013, 10:29:23 pm

Preco sa vlastne tak branite mojmu navrhu? Ved ti co chodia v parte mozu chodit v parte dalej. Ti co vedia otvarat truhle vedeli by ich otvarat dalej. A bojite sa ze by niekto viac koleckoval? Ved to sa da aj teraz so zlodejom. Das si neviditelnost a ides.

Inak mam pocit ze to tu kedysi fungovalo to rozbijanie truhiel. Aspon mi to tak hovoril volakto a preto sme rozbijali vsetko co neslo otvorit. Hm len si nepamatam ci z nich aj volaco vypadlo Smutek. Ale bolo to este na K1.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #727 kdy: Únor 02, 2013, 11:05:50 pm

Preco sa vlastne tak branite mojmu navrhu? Ved ti co chodia v parte mozu chodit v parte dalej. Ti co vedia otvarat truhle vedeli by ich otvarat dalej. A bojite sa ze by niekto viac koleckoval? Ved to sa da aj teraz so zlodejom. Das si neviditelnost a ides.

Inak mam pocit ze to tu kedysi fungovalo to rozbijanie truhiel. Aspon mi to tak hovoril volakto a preto sme rozbijali vsetko co neslo otvorit. Hm len si nepamatam ci z nich aj volaco vypadlo Smutek. Ale bolo to este na K1.
My se nebráníme. Zatím tady nebyl nikdo kdo s tebou souhlasil. To znamená že ty se bráníš našemu názoru.
Já se třeba bojím že by zloděj ztratil na atraktivitě.
Zaznamenáno
Isidur
K2-Testeři
Lord
****
Příspěvků: 975



Zobrazit profil
Odpověď #728 kdy: Únor 02, 2013, 11:25:14 pm

Preco sa vlastne tak branite mojmu navrhu? Ved ti co chodia v parte mozu chodit v parte dalej. Ti co vedia otvarat truhle vedeli by ich otvarat dalej. A bojite sa ze by niekto viac koleckoval? Ved to sa da aj teraz so zlodejom. Das si neviditelnost a ides.

Inak mam pocit ze to tu kedysi fungovalo to rozbijanie truhiel. Aspon mi to tak hovoril volakto a preto sme rozbijali vsetko co neslo otvorit. Hm len si nepamatam ci z nich aj volaco vypadlo Smutek. Ale bolo to este na K1.
My se nebráníme. Zatím tady nebyl nikdo kdo s tebou souhlasil. To znamená že ty se bráníš našemu názoru.
Já se třeba bojím že by zloděj ztratil na atraktivitě.
S tim souhlas jinak by to bylo
preto sme rozbijali vsetko co neslo otvorit.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #729 kdy: Únor 03, 2013, 05:16:58 pm

Jsem taky proti, poklady nemají bejt, jako když jseš do teska na nákup.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Snekoun
K2-Oligarchove
Hrdina
***
Příspěvků: 304


Tard O´brien


Zobrazit profil
Odpověď #730 kdy: Únor 04, 2013, 12:04:32 pm


Já si myslel že nesnášíš Neusoviny ?  Škleb
Zaznamenáno

Kráčím podle ní a šeptám: Tak Jarmilko, kdypak budeme mít svatbu? A ona odpovídá: Až pokvetou hovna!

Acount : Cili
Characters : Tard O´braien , Fren, Desur Tencklen
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #731 kdy: Únor 04, 2013, 12:23:28 pm


Já si myslel že nesnášíš Neusoviny ?  Škleb


 Smích tohle je asi mrtvé téma. Nakonec jste patrně postřehli změny a vstřícnost světa.....základ zůstal a o zbytek se doufám postará komunita, s posíleným DM týmem.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #732 kdy: Únor 04, 2013, 12:33:39 pm

Pri zosadani/uvezovani kona by mohol prebehnut skript, ktory by vyzliekol a obliekol plast. Predpokladam, ze nieco podobne funguje pri uprave vzhladu.
Zaznamenáno
Dajardd
Host
Odpověď #733 kdy: Únor 04, 2013, 04:03:22 pm

Nevšiml jsem si, že by díky partě bylo v pokladech nějak vic peněz. Spis to vypada jako, když to vybereš sám, akorát je toho tam x krát víc kolik je členů party.
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #734 kdy: Únor 05, 2013, 12:12:46 am

Mam jeden návrh, ale jeho náročnost si nejsem schopen představit, protože nevím, jak je to spravené, ale

nešlo by upravit možnost použití pytlíku kostek v poutech?
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Stran: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS