Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 09:25:05 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353698 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #705 kdy: Únor 02, 2013, 01:28:31 pm

Si prihodim do flajmu ti nekranti by se meli zakazat!  Škleb
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #706 kdy: Únor 02, 2013, 01:30:34 pm

Ja chcem zakazat vsetky macky /mackovite selmy, mackovitych demonov, vsetko mackovite/ v hre, okrem tej mojej. Úsměv
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #707 kdy: Únor 02, 2013, 01:42:20 pm

No tak asi  Škleb........poklady nejsou bankomaty. Spíš ježíšek...1 x za rok...uvědomte si to.

To ale neplati pre zlodeja a to je to oc tu bezi Úsměv
Takže by měli být všechny truhly otevřené?To by nebylo dobré Úsměv takže nějaké nápady?

Cital si moje predosle posty alebo si len skocil do stredu diskusie, vytrhol nieco z kontextu a na to si si odpovedal? Lebo tak to aj vyzera. Pozri si moje predosle posty. Nikde som nepisal ze by mali byt otvorene ale ze by mali mat alternativnu moznost otvorenia.
však ano ptal sem se na nápady protože ne vše je realizovatelné to jistě chápeš, ale v podstatě chceš mít možnost otevřít všechno tak to potom nepotřebujeme zloděje  Úsměv takže bych asi nechal nějaké truhly zavřené, ale možná by šlo změnit poměr otevřených a zavřených truhel co ty na to?
Zaznamenáno
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #708 kdy: Únor 02, 2013, 01:56:18 pm

Si prihodim do flajmu ti nekranti by se meli zakazat!  Škleb
Jací nekromanti?
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #709 kdy: Únor 02, 2013, 02:08:12 pm

 Šok cože?
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #710 kdy: Únor 02, 2013, 02:20:57 pm

Si prihodim do flajmu ti nekranti by se meli zakazat!  Škleb
Jací nekromanti?

Uplně všichni! Ti jejich pomocníci jsou až moc silní! :.-)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #711 kdy: Únor 02, 2013, 02:35:55 pm

No tak asi  Škleb........poklady nejsou bankomaty. Spíš ježíšek...1 x za rok...uvědomte si to.

To ale neplati pre zlodeja a to je to oc tu bezi Úsměv
Takže by měli být všechny truhly otevřené?To by nebylo dobré Úsměv takže nějaké nápady?

Cital si moje predosle posty alebo si len skocil do stredu diskusie, vytrhol nieco z kontextu a na to si si odpovedal? Lebo tak to aj vyzera. Pozri si moje predosle posty. Nikde som nepisal ze by mali byt otvorene ale ze by mali mat alternativnu moznost otvorenia.
však ano ptal sem se na nápady protože ne vše je realizovatelné to jistě chápeš, ale v podstatě chceš mít možnost otevřít všechno tak to potom nepotřebujeme zloděje  Úsměv takže bych asi nechal nějaké truhly zavřené, ale možná by šlo změnit poměr otevřených a zavřených truhel co ty na to?

Pozri, vidim ze sa este stale nechapeme. Na jednej strane navrhujem, aby bolo 95% pokladov otvaratelne pakami, klucmi, hadankami (formou dialogu?), pripadne hrubou silou. To by znamenalo, ze treba pre to nieco spravit, aby sa ta truhla dala otvorit. Takto to je napriklad v podtemnu u mindflayerov. Tusim finalna truhla nebola zamknuta ale iba chranena pakami. Alebo ako som uz spominal, toho mraziveho obra s klucom k truhle. Neviem kde si vzal ze moj navrh = otvorena truhla. Tieto truhly by sa dali nadalej otvarat zlodejom (alebo niekym kto vie dobre otvarat), no taktiez by sa dali otvorit aj inou postavou. A jedinecnost zlodeja by tkvela prave v tom, ze by nemusel zabijat nejakeho "bossa" pre kluc, ani tahat za paky ani hadat hadanky. Proste by to dokazal otvorit aj bez toho.

 
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #712 kdy: Únor 02, 2013, 03:11:12 pm

Já osobně bych byl pro variantu, že by nebylo nutné tak často chodit pro poklady, koho má furt bavit chodit lootit?  Škleb  Jinak Amálko, pokud ti jde o prachy, tak můžeš třeba sbírat suroviny a prodávat je překupníkovi, nebo hráčům tím taky hodně zarubeš. Napříkal udělat si nějakýho těžiče rudy, skočit pro adam, nebo mithril a jseš ve strašný, ale strašný vatě Úsměv. O XP nemá cenu mluvit, ty tu rostou jak na keřu Úsměv já si vpohodně eRPím a nestíhám zvedat lvlvy Úsměv DMka by taky mohli odměnovat spíše finančně než zkušenostně  Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #713 kdy: Únor 02, 2013, 03:12:56 pm

Kinkin je "nebojová postava", ve smyslu, co se tady říkalo. Neprotluče se řadami nepřátel...možná ani jedním, obzvlášť propečeným. Není mlýnek na maso.
Tady někde, výčet negativ končí.

Když "pominu", že je to RP svět,vyšperkovaný craft..... hra s ním je zajímavá a neměnil bych. Jeho finesou je to, že nepotřebuje bosse klofnout, ale prostě mu klíček vzít. Ale věřte při epické všímavosti bosse je to docela fuška..... muhehe. To je pro mně výzva a to je pro mně adrenalin.
Pak nepotřebuji družinu, udělám cvak a mám to. To, že bossové, aspoň jejich drtivá většina, vidí invis je debata na jindy. A řeknu vám...i to jde........

Každý z vás má jiný náhled na hru, i styl hraní. To je to co dělá svět zajímavějším a rozmanitým.
Poslední změna: Únor 02, 2013, 03:43:27 pm od Kinkin Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #714 kdy: Únor 02, 2013, 04:23:07 pm

Já osobně bych byl pro variantu, že by nebylo nutné tak často chodit pro poklady, koho má furt bavit chodit lootit?  Škleb  Jinak Amálko, pokud ti jde o prachy, tak můžeš třeba sbírat suroviny a prodávat je překupníkovi, nebo hráčům tím taky hodně zarubeš. Napříkal udělat si nějakýho těžiče rudy, skočit pro adam, nebo mithril a jseš ve strašný, ale strašný vatě Úsměv. O XP nemá cenu mluvit, ty tu rostou jak na keřu Úsměv já si vpohodně eRPím a nestíhám zvedat lvlvy Úsměv DMka by taky mohli odměnovat spíše finančně než zkušenostně  Vyplazuji jazyk

Ehm, ty ako zlodej si v pohode eRPit mozes, lebo ked budes mat nudzu o peniaze ci expy, tak si zvolas druzinu a ide sa Úsměv . Zial ostatni maju tu nevyhodu, ze ked nie su zlodejmi tak si nejakeho musia zhanat, inak na poklad ani nema cenu ist. Je pravda ze polovica je otvorena a polovica zamknuta, no budme realisti. Ked uz sa tam raz prebojujeme, nechceme tam nechavat zvysok Úsměv.

Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #715 kdy: Únor 02, 2013, 04:42:50 pm

Pokud vím tak stálé poklady jsou tak řešené bud klíč u bosse nebo nějaký mechanizmus, ale truhly rozházené různě po světě nejsou napevno dané a mění se jejich poloha podle situace a dění  takže půjde těžko tam něco nastavovat jsou to poklady navíc takový bonus a je jich hodně stačí hledat a kupříkladu poklad u ettinů není zase přístupný pokud jdeš klasickou cestou, když neumíš těžit takže holt nějaký poklad získáš a nějaký ne  Úsměv
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #716 kdy: Únor 02, 2013, 05:11:53 pm

Pokud vím tak stálé poklady jsou tak řešené bud klíč u bosse nebo nějaký mechanizmus, ale truhly rozházené různě po světě nejsou napevno dané a mění se jejich poloha podle situace a dění  takže půjde těžko tam něco nastavovat jsou to poklady navíc takový bonus a je jich hodně stačí hledat a kupříkladu poklad u ettinů není zase přístupný pokud jdeš klasickou cestou, když neumíš těžit takže holt nějaký poklad získáš a nějaký ne  Úsměv

Ten poklad je tiez zamknuty Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #717 kdy: Únor 02, 2013, 05:26:32 pm

Ten poklad ma klic jenom staci zabit sefa ettinu
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #718 kdy: Únor 02, 2013, 05:29:01 pm

Ten poklad ma klic jenom staci zabit sefa ettinu

 Šok Safra to som nevedel. Ale on musi stat potom asi niekde vzadu nie? Lebo my sme to tam pomlatili, vidime ze truhla zamknuta, tak sme sli naspat :/
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #719 kdy: Únor 02, 2013, 05:57:54 pm

Jo ten stálí je na klíč od šéfa, ale ten druhý ne o tom jsem ale nepsal, ale o cestě k němu potřebuješ krumpáč aby sis prokopal cestu prostě je to tak řešený.A každý tady taky nekope takže se k němu nedostane i když by ho třeba odemkl.  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS