Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 09:29:21 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353698 krát)
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #690 kdy: Únor 02, 2013, 12:14:32 pm

Vdaka tomu, ze poklady davaju expy, tak to ide naozaj rychlo, a to i bez "koleckovnia".
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #691 kdy: Únor 02, 2013, 12:15:24 pm

Nešlo by tých zelených drakov trochu posilniť, alebo vymeniť za niečo iné? Je to potom také menšie sklamanie, keď taký kolos je slabší ako horský orol.  Úsměv
Myslíš něco co tě tam skoro zabije  Úsměv aby si pak zase někdo nestěžoval že se tam nedá dostat je jasný že záleží na povolání a lvl postavy, která tam půjde to se asi nedá udělat u žádného NPC prostě od určitého lvl už pro tebe bude snadný, ale třeba ti tam nějací hodní bohové šoupnou nějakýho zabijáka  Smích
Zaznamenáno
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #692 kdy: Únor 02, 2013, 12:22:39 pm

A aby som nezabudol. Tym ze mame truhly podelene na zamknute a nezamknute. Tym padom delime aj lovcov pokladov na tych co dokazu vyberat len otvorene a na tych co dokazu vyberat zamknute aj otvorene. Podla mna by sa mal budto zkresat pocet zamknutych truhiel, alebo sa vymysliet pre nich aj alternativny sposob otvarania.
A to jako proč?
Na K2 můžeš multiclassovat takže není problém si namíchat zloděje, taky si můžeš vzít zloděje do party.
To je tvoje chyba že nemáš nic co umí odemykat....
Víš jak by pak ostrouhali ti hráči co hrají zloděje a vrahy? to je jedna z jejich hlavních výhod ve světě.

Vidim za sa hras na nechapaveho tak ti to poviem teda jasne. Za kazdu truhlu mas urcity obnos skusenosti a zlata, co su vlastne jedine potrebne faktory k tomu, aby si spravil uroven. A teraz si vezmi niekoho kto ma zlodeja a teda ma jednu z "hlavnych vyhod" na tomto svete. Taky hrac si obeha svojich 20-25 truhiel (ktore ako zamknute maju vacsiu sancu ze nebudu prazdne) a nahrabe za 4hodiny 2urovne, rovno aj zlataky a este im aj ostane.

A teraz si vezmi niekoho, kto chce hrat nieco ine ako zlodej. Ten si obehne svojich 20 otvorenych truhiel do ktorych mu mozno nakol uz aj vyssie spominany zlodej a odnesie si toho podstatne menej, a o skusenostiach ani nehovoriac. To ze ma zlodej vyhodu pri otvarani epickych truhiel je ok. Ale aby niekto so zlodejom expil 5x rychlejsie ako niekto, kto sa rozhodne hrat nedajboze inu klasu. To mi pride ako chyba v navrhu lootovacieho systemu.

To je tvoje chyba že nemáš nic co umí odemykat....

Tymto vyjadrenim si vlastne suhlasil s tym co hovorim. Pokial si hrac neda nieco co dokaze otvarat truhly, tak je masivne penalizovany. To by sa mohlo na stranku napisat rovno nieco v zmysle, specialne schopnosti zlodejskych povolani: 5x rychlejsie expenie a zarabanie zlatych.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #693 kdy: Únor 02, 2013, 12:25:11 pm

No tak asi  Škleb........poklady nejsou bankomaty. Spíš ježíšek...1 x za rok...uvědomte si to.

To ale neplati pre zlodeja a to je to oc tu bezi Úsměv
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #694 kdy: Únor 02, 2013, 12:27:30 pm

Nešlo by tých zelených drakov trochu posilniť, alebo vymeniť za niečo iné? Je to potom také menšie sklamanie, keď taký kolos je slabší ako horský orol.  Úsměv
Myslíš něco co tě tam skoro zabije  Úsměv aby si pak zase někdo nestěžoval že se tam nedá dostat je jasný že záleží na povolání a lvl postavy, která tam půjde to se asi nedá udělat u žádného NPC prostě od určitého lvl už pro tebe bude snadný, ale třeba ti tam nějací hodní bohové šoupnou nějakýho zabijáka  Smích

myslel som to v inom zmysle Smích .... draci by mali byt nieco legendarne, najvyssie ... to co tam je vysmech drakom /chapem ze Oran je zabijak drakov a tak sa mu zda byt vsetko lahke :p/ Smích ... preto navrhujem tam dat nejaku inu potvorku, napriklad wyvernu
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #695 kdy: Únor 02, 2013, 12:29:51 pm

No tak asi  Škleb........poklady nejsou bankomaty. Spíš ježíšek...1 x za rok...uvědomte si to.

To ale neplati pre zlodeja a to je to oc tu bezi Úsměv
Takže by měli být všechny truhly otevřené?To by nebylo dobré Úsměv takže nějaké nápady?
Zaznamenáno
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #696 kdy: Únor 02, 2013, 12:34:00 pm

A to jako proč?
Na K2 můžeš multiclassovat takže není problém si namíchat zloděje, taky si můžeš vzít zloděje do party.
To je tvoje chyba že nemáš nic co umí odemykat....
Víš jak by pak ostrouhali ti hráči co hrají zloděje a vrahy? to je jedna z jejich hlavních výhod ve světě.

Vidim za sa hras na nechapaveho tak ti to poviem teda jasne. Za kazdu truhlu mas urcity obnos skusenosti a zlata, co su vlastne jedine potrebne faktory k tomu, aby si spravil uroven. A teraz si vezmi niekoho kto ma zlodeja a teda ma jednu z "hlavnych vyhod" na tomto svete. Taky hrac si obeha svojich 20-25 truhiel (ktore ako zamknute maju vacsiu sancu ze nebudu prazdne) a nahrabe za 4hodiny 2urovne, rovno aj zlataky a este im aj ostane.

A teraz si vezmi niekoho, kto chce hrat nieco ine ako zlodej. Ten si obehne svojich 20 otvorenych truhiel do ktorych mu mozno nakol uz aj vyssie spominany zlodej a odnesie si toho podstatne menej, a o skusenostiach ani nehovoriac. To ze ma zlodej vyhodu pri otvarani epickych truhiel je ok. Ale aby niekto so zlodejom expil 5x rychlejsie ako niekto, kto sa rozhodne hrat nedajboze inu klasu. To mi pride ako chyba v navrhu lootovacieho systemu.

To je tvoje chyba že nemáš nic co umí odemykat....

Tymto vyjadrenim si vlastne suhlasil s tym co hovorim. Pokial si hrac neda nieco co dokaze otvarat truhly, tak je masivne penalizovany. To by sa mohlo na stranku napisat rovno nieco v zmysle, specialne schopnosti zlodejskych povolani: 5x rychlejsie expenie a zarabanie zlatych.
Však o tomhle já vím. Ale založil jsem si postavu, vytahl jsem si ji na 4ku na začatečnických lokacích, pak jsem si koupil lektvary neviditelnosti a za necelé 3 hodiny obíhání pokladů jsem měl ze 4. lvlu lvl 7 a u sebe asi 20k.
Zlodějové oproti tomu hodně špatně expí zabíjením potvor. (se svou postavou mám za necelé 2 dny hraní 14 lvl, se zlodějem si to neumím ani představit, ale zase bych byl bohatší) Takže je to určitá satisfakce. Beru že je to dobře vybalancované.
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #697 kdy: Únor 02, 2013, 12:34:44 pm

Tedy máš recht.......takže vytvořím zloděje...oběhnu svých 20 pokladů skočím o 5 úrovní nahoru /o 3 víc než ostatní/ .....a? Dál?...co

Budu mít, asi tak jednou rychleji třeba lvl 10,jak ostatní a dál? Vy mně "doběhnete" za den...dva...tři...Uvědomte si, že čím víc a výš "skáčete" levelujete nahoru tím, míň vám ty poklady "dají"+ frekvence výberů + pokles kvality pokladu atd.

Jso primárně určené začatečníkům a low lvl. Ty náročnější vyžadují něco navíc..třeba družinu atd.

Možná mně napadlo něco ...zkuste to sami a uvidíte...jak "lehké" je se potloukat jako zloděj po světě. Každá sranda něco stojí. Někde přidáš...jinde ztrácíš.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #698 kdy: Únor 02, 2013, 12:38:27 pm

bud jed zlodeje nebo hraj v parte tak jako ostatni. myslis ze si jediny kdo neumi otevrit truhly? myslim ze neni problem se zdruzovat v parte a chodit na poklady. tak jako uz to nekdo psal chces chodit sam? udelej si na to postavu
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #699 kdy: Únor 02, 2013, 12:47:24 pm

No tak asi  Škleb........poklady nejsou bankomaty. Spíš ježíšek...1 x za rok...uvědomte si to.

To ale neplati pre zlodeja a to je to oc tu bezi Úsměv
Takže by měli být všechny truhly otevřené?To by nebylo dobré Úsměv takže nějaké nápady?

Cital si moje predosle posty alebo si len skocil do stredu diskusie, vytrhol nieco z kontextu a na to si si odpovedal? Lebo tak to aj vyzera. Pozri si moje predosle posty. Nikde som nepisal ze by mali byt otvorene ale ze by mali mat alternativnu moznost otvorenia.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #700 kdy: Únor 02, 2013, 12:51:41 pm

A to jako proč?
Na K2 můžeš multiclassovat takže není problém si namíchat zloděje, taky si můžeš vzít zloděje do party.
To je tvoje chyba že nemáš nic co umí odemykat....
Víš jak by pak ostrouhali ti hráči co hrají zloděje a vrahy? to je jedna z jejich hlavních výhod ve světě.

Vidim za sa hras na nechapaveho tak ti to poviem teda jasne. Za kazdu truhlu mas urcity obnos skusenosti a zlata, co su vlastne jedine potrebne faktory k tomu, aby si spravil uroven. A teraz si vezmi niekoho kto ma zlodeja a teda ma jednu z "hlavnych vyhod" na tomto svete. Taky hrac si obeha svojich 20-25 truhiel (ktore ako zamknute maju vacsiu sancu ze nebudu prazdne) a nahrabe za 4hodiny 2urovne, rovno aj zlataky a este im aj ostane.

A teraz si vezmi niekoho, kto chce hrat nieco ine ako zlodej. Ten si obehne svojich 20 otvorenych truhiel do ktorych mu mozno nakol uz aj vyssie spominany zlodej a odnesie si toho podstatne menej, a o skusenostiach ani nehovoriac. To ze ma zlodej vyhodu pri otvarani epickych truhiel je ok. Ale aby niekto so zlodejom expil 5x rychlejsie ako niekto, kto sa rozhodne hrat nedajboze inu klasu. To mi pride ako chyba v navrhu lootovacieho systemu.

To je tvoje chyba že nemáš nic co umí odemykat....

Tymto vyjadrenim si vlastne suhlasil s tym co hovorim. Pokial si hrac neda nieco co dokaze otvarat truhly, tak je masivne penalizovany. To by sa mohlo na stranku napisat rovno nieco v zmysle, specialne schopnosti zlodejskych povolani: 5x rychlejsie expenie a zarabanie zlatych.
Však o tomhle já vím. Ale založil jsem si postavu, vytahl jsem si ji na 4ku na začatečnických lokacích, pak jsem si koupil lektvary neviditelnosti a za necelé 3 hodiny obíhání pokladů jsem měl ze 4. lvlu lvl 7 a u sebe asi 20k.
Zlodějové oproti tomu hodně špatně expí zabíjením potvor. (se svou postavou mám za necelé 2 dny hraní 14 lvl, se zlodějem si to neumím ani představit, ale zase bych byl bohatší) Takže je to určitá satisfakce. Beru že je to dobře vybalancované.

Mam z tvojho postu trocha zmatok, lebo mi nie je jasne co stavias proti comu. Spravil si si postavu, predpokladam ze nie zlodeja obehol si poklady a za 3 hod si mal 3lvly, tak tomu rozumiem. A zlodej ma toto iste, len za 3hod spravi 6lvlov kedze ma dvojnasobny pocet pokladov. A toto ti pride vybalancovane?
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #701 kdy: Únor 02, 2013, 12:55:22 pm

bud jed zlodeje nebo hraj v parte tak jako ostatni. myslis ze si jediny kdo neumi otevrit truhly? myslim ze neni problem se zdruzovat v parte a chodit na poklady. tak jako uz to nekdo psal chces chodit sam? udelej si na to zlodeje

Len opravim tvoj prispevok. Preco ma ten, co chce hrat sam nutne hrat zlodeja? Stale sa tocime o toho isteho. Svet podporuje zlodejov. Preto aj ten moj navrh na alternativne moznosti otvarani truhiel. Nejaka paka, alebo kluc... pripadne nieco ine. Ja stale nechapem preco v tom vidite taky velky problem?
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Shaman88
Mob
*
Příspěvků: 93


Zobrazit profil
Odpověď #702 kdy: Únor 02, 2013, 01:05:46 pm

Mam z tvojho postu trocha zmatok, lebo mi nie je jasne co stavias proti comu. Spravil si si postavu, predpokladam ze nie zlodeja obehol si poklady a za 3 hod si mal 3lvly, tak tomu rozumiem. A zlodej ma toto iste, len za 3hod spravi 6lvlov kedze ma dvojnasobny pocet pokladov. A toto ti pride vybalancovane?
Ano, sice nasbírá víc lvlů ale tím je nahrajen. 80% zlodějů je solo v boji nepoužitelná. Takže mě vůbec nevadí že zloděj na pokladech vydělá víc, vím že pak je nahranej.
Tvé řešení není řešení.
Není totiž žádný rozdíl mezi přidáním alternativního postupu k otevření truhly a kompletním otevřením všech truhel - pokud by k té technice měli přístup všichni tak je to úplně to samé jako by truhly byly všechny odemčené.

Jinak já sám nemám žádnou postavu zloděje ani s žádným zlodějem aktivně nehraju, ale přesto je bráním - protože bez toho jsou těžce k ničemu.
Zaznamenáno
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #703 kdy: Únor 02, 2013, 01:15:37 pm

Da sa vytvorit XY postav, ktore su v boji este horsie ako zlodej/vrah/sd. Úsměv  Touto cestou by som oponenturu nestaval. Smích
Zaznamenáno
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #704 kdy: Únor 02, 2013, 01:19:02 pm

ok reknu to jinak i postava ktera toho zlodeje nejede ale jede dexovou postavu toho otevre dost. tenhle svet je staveny pro party a jestlize v parte hrat nechces tak proc si neudelas takovou postavu abys mohl hrat sam vsude se dostal a nestezoval si. taky si nestezuju ze jsou protezovani druidi nebo nekromanti. taky si nestezuju ze treba drak ma imku na sneaky atd. proste to tak je a tak hraju. sam zlodeje jedu a neumim otevrit vubec nic:D ale tim ze hraju v parte sem za tyden byl dost velky lvl a mel i dost penez. PROTOZE HRAJU V PARTE
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Stran: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS