Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 08:21:02 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353694 krát)
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #630 kdy: Leden 31, 2012, 09:20:36 pm

Stejně tak jako jsem nepochopila ty vaše zátarasy, do horské se nejde od Větrova dostat.. a když se konečně dobelhám a chci přes les na pole tak to nejde, zátarasa na mostě.
Tak to zase obejdu před udolí brundy nebo jak se jmenuje. No a na co nenarazím?! další hromada kamení ala zátarasa na cestě, tomu se vážně říká zpříjemnění hry.

Některé jsem ti odstranila, protože už jsem vážně neměla nervy. jezdím sem a tam jako blbec a nakonec se nedostanu nikam..
Ještě přitom příjdu o henchmana a skoro mě zabijou. neboť jsem potkala 3x lupiče.
Zaznamenáno

Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #631 kdy: Leden 31, 2012, 10:14:47 pm

Ted jsem "logl"  Úsměv a čtu....když můžu, všechny zátarasy měli svůj účel. Říkam jen, že nebyli rozházené bezmyšlenkovitě.

- Kandahár - nájezd orků na město - před měsícem
- zátarasy na mostech a průchodech do Timpánie - Shar - 2-3 měsíce - dlouhodobý quest
- zátarasy u Horské vesnice - vytlačení orků z okolí Kandaháru
- zátarasy v severní Kandelábrii - quest Yeti
- zátarasy v Kandahárském lese- roztahovaní skřetvědů po lese - quest - jinak hned vedle je průchod další
- zátarasy jinde, třeba v Podtemnu nevím.

- Co se týče Kandaháru, už sem o tom mluvil z Romi, že by mohli jít pryč - můžou se zrušit
- Shar ještě pořad funguje - dokonce má přívržence (uctívaní) -čeká se na finální quest
- Horská a Yeti (Severní Kandelabrie) záleží jen na vas Dm-kách
- Skřetvědi quest funguje
- Podtemno - zátarasy...nevím asi DM-ka a Neus
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #632 kdy: Leden 31, 2012, 11:26:24 pm

Nevim proč jsem si zas nalhaval že to tady ješte cenu ma.
Kašlat na to.

Až se tu bude s timhle pristupem schazet a bavit pravidelne vic než 10 lidi.
Osobne ti prijdu pogratulovat Amy a slibuju že pritahnu i Twin.

gl & bye
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #633 kdy: Únor 01, 2012, 06:26:11 pm

? Opravdu nevím čím jsem ti ublížila.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Michal[SK]
Hrdina
***
Příspěvků: 255



Zobrazit profil
Odpověď #634 kdy: Únor 01, 2012, 07:47:31 pm

? Opravdu nevím čím jsem ti ublížila.
Nevadi  Mrknutí
Zaznamenáno

mrazivé peklo a spálený raj
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #635 kdy: Únor 01, 2012, 08:09:29 pm

asi nejzakladnejsi otazka jakou by si mel kazdy polozit je.Proc ti lidi vlastne na K2 nehrajou,nebo nechteji hrat. Odpoved je jednoducha lidi nechteji hrat ve svete kde je vsechno strasne slozite,slozitosti maji dost ve skutecnem svete, v jednoduchosti je krasa,skoda jen ze to nekterym nikdy nedojde.zrusit mistra.platit za lvly?blbost zjednodusit hru pak se tady lidi mozna vrati. tenhle svet byl skvely dokud slo o zabavu,ted je tady vic starosti nez zabavy.proto hraje 1-2lidi a to je trosku smutne ne?
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #636 kdy: Únor 02, 2012, 06:36:35 pm

no, je fakt že kandelábrie byla těžká (stále je), ale proto se udělali změny a příběh - aby aspon těch pár co tady hraje měli něco z příběhu.
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #637 kdy: Únor 02, 2012, 09:36:36 pm

ee neni těžká to by byla HcRp jak EQ, nebo zaměřená jak Thalie - je prostě Kandelabrie2 - když to pujde jak ted a bude mít zázemí  - šak uvidíte sami  Úsměv Smích Škleb Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #638 kdy: Únor 03, 2012, 06:47:01 am

Ted budu trosku ironicky,ale co uvidime?svet ktery mel obrovsky potencial jen mu chybi to nejdulezitejsi a to jsou lidi kteri by hrali.zatim se tady jen hraci odrazovali od hrani zbytecnymi a omezijucimi upravami.k cemu je propracovany svet kdyz na nem prpste chybi to nejdulezitejsi a to jsou hraci.
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #639 kdy: Duben 07, 2012, 05:17:27 pm

Tak sem "vylepšil" grafiku NWN přes prográmek...3D Analyze.../vyhledat Google/......dá se tam nastavit hodně  funkcí....málem sem padl do

kolen, když sem si pak Kandošku...nebo i jiný server pustil...nádherná grafika a 3D efekty.

Emuluje všechno ...snad i to co vaše graf. karta a NWN system grafiky nemá  Úsměv

Prográmek doporučuji zkuste.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Mikes
Mob
*
Příspěvků: 53


Zobrazit profil
Odpověď #640 kdy: Duben 07, 2012, 05:42:01 pm

Tak sem "vylepšil" grafiku NWN přes prográmek...3D Analyze.../vyhledat Google/......dá se tam nastavit hodně  funkcí....málem sem padl do

kolen, když sem si pak Kandošku...nebo i jiný server pustil...nádherná grafika a 3D efekty.

Emuluje všechno ...snad i to co vaše graf. karta a NWN system grafiky nemá  Úsměv

Prográmek doporučuji zkuste.

No vidíš že to jde...Jen to tak trochu vzít po vojensku  Smích
Zaznamenáno

Bardka a Boží bojovnice Misha
************************
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #641 kdy: Červenec 26, 2012, 11:56:05 am

Já bych byl za fakt náhodně přidané....."poklady". Ono je to součást příběhu....ztracené věci, nábytek atd.......po uprchlících. Příště se to přizpůsobí jinak.
Teď to bylo...je fajn.....na "normální" je navázaná část questů. Kdo to hraje aspoň par měsíců, ví kde jsou. Teď se po měsících najednou vracím na "staré známé" lokace a hledám a hledám  Smích .
Překvapí právě ty náhodné, jak teď a vtip je v tom, že nemusí být pořad a Dm si dle monster, co je hlídají, určí náročnost /třeba pro družinu/....až po úroveň "nightmare" nebo "hell" jak chcete...tj. skoro nemožné..... něco jak na ostrově králů. Navíc, jak sem už jednou psal, nastavit výběr jen 1 artefaktu. Tím se otvírají další možnosti.......další"větev" příběhů. Spíš je to o práci a času Dm...ka.
Není to pak "okoukané", jak na jiných světech. Nakonec PC .....v nepřítomnosti Dm..ek mají možnost si zajít na pokládky "stálé".

Nevím jestli jste si toho všimli, ale moc se nevyrábí.  Najednou skoro "nechybí" craftění a Palivec....teda krom questů. Pamatujete si minulý rok, kolik se toho navykládalo a nařečnilo kolem craftu a výkupů  Mrknutí . A jde to.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #642 kdy: Srpen 19, 2012, 08:16:23 am

Šlo by připravit DM Bourání věží, nebo aspoň jejich postupné opotřebovávání? Šlo by k věži nastavit léčící efekt/boostovací efekt pro majitele?
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #643 kdy: Prosinec 27, 2012, 01:33:38 pm

Navrhujem zrušiť NPC Ayala z Vykotulaneho Dubu. Brani mi hre.   Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #644 kdy: Prosinec 27, 2012, 02:51:01 pm

 Smích
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Stran: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS