Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 12:48:05 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353705 krát)
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #600 kdy: Leden 23, 2012, 08:36:53 am

A co takhle přidat ke každému pokladu 4 páky, aby si nemohl kolečkovat 17 pokladů za 40 minut sám. To by určitě prospělo víc, než dát do náhodného kamene, nebo keře poklad.  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #601 kdy: Leden 23, 2012, 08:58:11 am

O mně ani tak nejde, ale spíš o nové hráče aby to měli zajímavejší a nenašli to na jiném serveru.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #602 kdy: Leden 23, 2012, 09:58:34 am

O mně ani tak nejde, ale spíš o nové hráče aby to měli zajímavejší a nenašli to na jiném serveru.

Já myslím že toho co nemohou najít na jiném NWN serveru tu jistě je nespočítatelně.. už jen těch scriptů Smích .
Poslední změna: Leden 23, 2012, 10:06:02 am od Twinkee Zaznamenáno

Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #603 kdy: Leden 23, 2012, 05:29:33 pm

Buď o tom nevedí, nebo zkusí a nic jim to neřekne.
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #604 kdy: Leden 24, 2012, 10:38:36 am

ted ma napadlo ako zaviedol Neus ze system vykupuje od hracov veci vo vitrinach. tak by mal byt nezavisli od hracov kolik hraje atd (lebo takto tu hraje malo hracov a kebyze by nebyl vykup tak by nebola sanca sa moc uzivit) ale fixne nastavit pocet obyvatelov + dynamicky kolisanie  podla toho co sa deje a to iste aj ich finacne prostriedky. pak by to mohlo fungovat v celku normalne a nebol by potrebny vykup. Ten by mohol byt obcas dajme tomu raz za mesiac (real)
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #605 kdy: Leden 24, 2012, 03:20:20 pm

Takhle : přemýšlel jsem co napadne nové PC, když sem přijde do našeho světa:

- oběhne kousek světa - "občíhne" obtížnost a zjistí, že to celkem jde - někteří se dokonce pro "nedostatek akce" nebo "nudy" rozloučí. To jsou povětšinou hard RP a "lovci expů"

Jednou z věcí co jinde ve světech neni a co PC hned zkouší, je možnost zakoupení celého lv (poplatek+xp) - jak se píše hodně často  třeba na EQ a jinde - narazí Ono právě na rychlé "levelování" je potřeba pachtit se za zlatem. Jinak potřeba zlata je závislá od cen potřebných věcí výbava,léčení,zbraně opotřebení atd.

Právě tady nastupují PC řemeslníci, kteří můžou opravit věci dle domluvy – u mně zdarma Jeeenomže si je PC musí vyhledat a narazí podruhé poněvač "logujeme" někdy víc a někdy vůbec- jinak jsou opravy jak píše Amras u tovaryše pro nové PC drahé. Zaplatit za opravu 300-1200 zl. jako nováček nevím,navíc je potřebuji na třeba léčení.

Tady se počíta, jak už Neus  několikrát napsal, s tím, že bude fungovat komunikace mezi PC ano, ale při minim. počtu PC, proto můj návrh – posílit hru pro jednoho hráče na nízkým lv

Berte to tak, že mám lv 1 a ve světě ani za boha nikoho nepotkám protože je obrovský

- není řešení „vypnout“ vesnice a lokality – stejně budou PC co se budou „grupovat“ a jiné PC co budou samotáři. Jak na všech světech, co jsem oběhl. Nedotlačíme nikoho k tomu, že když zůstane 1 město a budou hrát třeba 3 PC , že budou spolu. Mně osobně se to nelíbí a velice rád vidím fungující hospodu v elfí vesnici, nebo jen tak tam postávat "panáka" Vypínání nefunguje, věřte nebo ne.

- upravit ( je to nepřiměřeně drahé) ceny oprav opotřebení a úprav zbroje - důležitá věc, když je méně PC a má se vyvážit poměr řemeslníků a „nocraft“ hráčů. Ono totiž to opotřebení někdo vymyslel a co dál? Jsou hráči co chtějí jen „expit“, nebo max. něco lovit, zbírat a kopat ne se pachtit za zlatem. Nebudou potřebovat „crafťáky“. Až později, na výrobky, ale to třeba ve světě zůstanou.
Výkup ať se třeba zruší a převede na questy od DM viz vydařenej - jako všechny  Q - yeti.
 
- „spawnování“ krom lupičů a drowů i jiných potvor, zvířat (třeba krys,psů, vlků -vždyt i v reálu jsou to tuláci hledající kořist), zombie a vlkodlaků – po soumraku – ale zohlednit úroven obtížnosti lokalit na mapě - víme jak dopadl s vlčí nemocí Dajardos..

- Využít další stávající NPC na různé činnosti – třeba zadávaní dalších questů ( Questů je pořád málo a neni tady pokaždé DM nebo oligarchové) typu bež tam – dones něco třeba materiál, vodu,byliny, krysu a dostaneš odměnu – už sme to s Romi psali na podzim nemusí to býti explicitně zlaťák – ale potřebné věci hlavně xp a možná lékárny. apod. Nemyslím questy co jsou teď – (podobné jinde ve světech nenajdete).

- Přidat NPC v různých lokacích a tam jim dát možnost zadání questu – třeba dřevorubce, aby mu někdo dones 100 klád dřeva a dostaneš odměnu 500 xp ( propočítat dle obtížnosti) , když mu někdo donese řezivo dostane xp ještě víc. Ejhle odpadá najednou potřeba zlataků, krom výbavy.
Nebo ušmudlanej kovář co zhaní převzácnou rudu zase jen za xp. Atd,atd vymyslet se dá hromada věcí. Udělat prostě questy xp za materiál.

- Co takhle kolaborace s lupičem. I pro zlý „char“. Stačí ho strčit do opuštěné věže, nebo kanálu a zadat  „zlé“ questy. Dones mi drahokam dostaneš xp. Drahokamy by měli jen NPC bankéři apod.  Podobné skripty fungují i teď jen u bossů a epic. bossů, že mají u sebe klíč s kterým otevřu truhlu. Nebo zabít a přinést pazouru z převzácného ! Hlídaného!  psa.

- Zakomponovat do hry větší vliv počasí a den/noc: nejenom vlivy na PC, ale jak sem psal aj na NPC a potvory- třeba i poklady a zběr. *Kdo zbírá byliny ve tmě? Možná s pochodní a v tom ho sejme zezadu vlk..nebo wrrrk?* Zvířata v noci chrápou, teda ne všechny, ale většina - tak je nemůžu potkávat v lese. Magická příšera to je jiné cofee.

- Posílit nebo změnit systém výkupu výrobku od řemeslníků NPC ve vitrínách, jak psal Mino, nebude třeba Palivce a jeho aktivity se budou odvíjet jiným směrem.

- Převést odměny za maso a houby ! VAŘENÉ ! na xp
. Jako lv.1 budu makat na shánění jednak obživy a jednak za to budu mít něco k dobru. Kolik za kolik to by věděl jen Neus. Myslím, že by to byla jedna z nejméně „zatěžujících“ změn. Zase nemluvím o zlaťácích. Podobně by se odbourával vliv financí na hru.

- Udělat ve hře „pojízdnou karavanu“ kde by se prodávalo obzvlášť cenné i třeba přímo epic. zboží za přiměřenou cenu.
Když už by se zrušil výkup. Karavana by putovala z místa A do B. Vybral bych si jak lv1 tak lv 40lv. Ono vetešník jaksi funguje nefunguje – v podstatě plní účel karavany, ale jen částečně. Když už tak 100% zvednout ceny odkupu (problém se zlaťákem) ,ale hlavně krom „potřebných“ věcí ať prodává skutečně POTŘEBNÉ - třeba nedostupné věci z pokladů + to co mu lidi odprodají. PC to nechce prodá to vetešníkovi a ja to od vetešníka koupím. Takhle by si mohli i lv 5 poskládat Imku set – nebo jak tady tomu říkáte.
 
- Už jsme hodně krát psali a nedopsali - nezapomeňme – rozšířit účel věží, Předci je máme -další z věcí co na jiných světech nejsou.

- Rozjet černý trh – teď je pod hrozbou smrti zakázaný, ale fungoval a funguje i v reálu a navíc jsou a budou hráči co „nelogují“ najednou tz., že bych mohl jako PC dát víc zlaťáků prodávajícímu PC jak vetešník a navíc se na neho nemusí čekat cca 20 min.-1 hodinu. Nevím proč se černý trh zrušil lesli se dal prodej a koupě  z vitríny nějak zneužít.

Zbytek příště.........................
Poslední změna: Leden 24, 2012, 03:50:28 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #606 kdy: Leden 24, 2012, 03:57:57 pm

Mám dotaz když dejme tomu jako sběrač natrhám ohromné množství bylin a prodám je tak ty peníze co za to dostanu jsou taky ty z celkového množství a sníží to peníze v pokladech nebo je to zvlášt?A je to tak s všema surovinama?
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #607 kdy: Leden 24, 2012, 04:46:00 pm

Takhle : přemýšlel jsem co napadne nové PC, když sem přijde do našeho světa:

- oběhne kousek světa - "občíhne" obtížnost a zjistí, že to celkem jde - někteří se dokonce pro "nedostatek akce" nebo "nudy" rozloučí. To jsou povětšinou hard RP a "lovci expů"

Jednou z věcí co jinde ve světech neni a co PC hned zkouší, je možnost zakoupení celého lv (poplatek+xp) - jak se píše hodně často  třeba na EQ a jinde - narazí Ono právě na rychlé "levelování" je potřeba pachtit se za zlatem. Jinak potřeba zlata je závislá od cen potřebných věcí výbava,léčení,zbraně opotřebení atd.

Právě tady nastupují PC řemeslníci, kteří můžou opravit věci dle domluvy – u mně zdarma Jeeenomže si je PC musí vyhledat a narazí podruhé poněvač "logujeme" někdy víc a někdy vůbec- jinak jsou opravy jak píše Amras u tovaryše pro nové PC drahé. Zaplatit za opravu 300-1200 zl. jako nováček nevím,navíc je potřebuji na třeba léčení.

Tady se počíta, jak už Neus  několikrát napsal, s tím, že bude fungovat komunikace mezi PC ano, ale při minim. počtu PC, proto můj návrh – posílit hru pro jednoho hráče na nízkým lv

Berte to tak, že mám lv 1 a ve světě ani za boha nikoho nepotkám protože je obrovský

- není řešení „vypnout“ vesnice a lokality – stejně budou PC co se budou „grupovat“ a jiné PC co budou samotáři. Jak na všech světech, co jsem oběhl. Nedotlačíme nikoho k tomu, že když zůstane 1 město a budou hrát třeba 3 PC , že budou spolu. Mně osobně se to nelíbí a velice rád vidím fungující hospodu v elfí vesnici, nebo jen tak tam postávat "panáka" Vypínání nefunguje, věřte nebo ne.

- upravit ( je to nepřiměřeně drahé) ceny oprav opotřebení a úprav zbroje - důležitá věc, když je méně PC a má se vyvážit poměr řemeslníků a „nocraft“ hráčů. Ono totiž to opotřebení někdo vymyslel a co dál? Jsou hráči co chtějí jen „expit“, nebo max. něco lovit, zbírat a kopat ne se pachtit za zlatem. Nebudou potřebovat „crafťáky“. Až později, na výrobky, ale to třeba ve světě zůstanou.
Výkup ať se třeba zruší a převede na questy od DM viz vydařenej - jako všechny  Q - yeti.
 
- „spawnování“ krom lupičů a drowů i jiných potvor, zvířat (třeba krys,psů, vlků -vždyt i v reálu jsou to tuláci hledající kořist), zombie a vlkodlaků – po soumraku – ale zohlednit úroven obtížnosti lokalit na mapě - víme jak dopadl s vlčí nemocí Dajardos..

- Využít další stávající NPC na různé činnosti – třeba zadávaní dalších questů ( Questů je pořád málo a neni tady pokaždé DM nebo oligarchové) typu bež tam – dones něco třeba materiál, vodu,byliny, krysu a dostaneš odměnu – už sme to s Romi psali na podzim nemusí to býti explicitně zlaťák – ale potřebné věci hlavně xp a možná lékárny. apod. Nemyslím questy co jsou teď – (podobné jinde ve světech nenajdete).

- Přidat NPC v různých lokacích a tam jim dát možnost zadání questu – třeba dřevorubce, aby mu někdo dones 100 klád dřeva a dostaneš odměnu 500 xp ( propočítat dle obtížnosti) , když mu někdo donese řezivo dostane xp ještě víc. Ejhle odpadá najednou potřeba zlataků, krom výbavy.
Nebo ušmudlanej kovář co zhaní převzácnou rudu zase jen za xp. Atd,atd vymyslet se dá hromada věcí. Udělat prostě questy xp za materiál.

- Co takhle kolaborace s lupičem. I pro zlý „char“. Stačí ho strčit do opuštěné věže, nebo kanálu a zadat  „zlé“ questy. Dones mi drahokam dostaneš xp. Drahokamy by měli jen NPC bankéři apod.  Podobné skripty fungují i teď jen u bossů a epic. bossů, že mají u sebe klíč s kterým otevřu truhlu. Nebo zabít a přinést pazouru z převzácného ! Hlídaného!  psa.

- Zakomponovat do hry větší vliv počasí a den/noc: nejenom vlivy na PC, ale jak sem psal aj na NPC a potvory- třeba i poklady a zběr. *Kdo zbírá byliny ve tmě? Možná s pochodní a v tom ho sejme zezadu vlk..nebo wrrrk?* Zvířata v noci chrápou, teda ne všechny, ale většina - tak je nemůžu potkávat v lese. Magická příšera to je jiné cofee.

- Posílit nebo změnit systém výkupu výrobku od řemeslníků NPC ve vitrínách, jak psal Mino, nebude třeba Palivce a jeho aktivity se budou odvíjet jiným směrem.

- Převést odměny za maso a houby ! VAŘENÉ ! na xp
. Jako lv.1 budu makat na shánění jednak obživy a jednak za to budu mít něco k dobru. Kolik za kolik to by věděl jen Neus. Myslím, že by to byla jedna z nejméně „zatěžujících“ změn. Zase nemluvím o zlaťácích. Podobně by se odbourával vliv financí na hru.

- Udělat ve hře „pojízdnou karavanu“ kde by se prodávalo obzvlášť cenné i třeba přímo epic. zboží za přiměřenou cenu.
Když už by se zrušil výkup. Karavana by putovala z místa A do B. Vybral bych si jak lv1 tak lv 40lv. Ono vetešník jaksi funguje nefunguje – v podstatě plní účel karavany, ale jen částečně. Když už tak 100% zvednout ceny odkupu (problém se zlaťákem) ,ale hlavně krom „potřebných“ věcí ať prodává skutečně POTŘEBNÉ - třeba nedostupné věci z pokladů + to co mu lidi odprodají. PC to nechce prodá to vetešníkovi a ja to od vetešníka koupím. Takhle by si mohli i lv 5 poskládat Imku set – nebo jak tady tomu říkáte.
 
- Už jsme hodně krát psali a nedopsali - nezapomeňme – rozšířit účel věží, Předci je máme -další z věcí co na jiných světech nejsou.

- Rozjet černý trh – teď je pod hrozbou smrti zakázaný, ale fungoval a funguje i v reálu a navíc jsou a budou hráči co „nelogují“ najednou tz., že bych mohl jako PC dát víc zlaťáků prodávajícímu PC jak vetešník a navíc se na neho nemusí čekat cca 20 min.-1 hodinu. Nevím proč se černý trh zrušil lesli se dal prodej a koupě  z vitríny nějak zneužít.

Zbytek příště.........................
- "vypnuti" lokaci - je to vypnute jen DM nastavenim, muzou to obyvat potvory nebo NPC
podle meho nazoru je nutne takhle maly pocet hracu nutit "bydlet" na 1 miste, protoze se alespon nahodou muzou nekdy potkat, zabydluji domy v jednom meste, atd. proste se v tom 1 meste neco deje.
Kdyz bude cast PC zit nekte jinde, tak uz se nikdy nikdo nesetka, to malo zbozi co se vyrobi se ztrati v plose, DM neuhlida tak velke uzemi, nebude schopny zarucit nejake deni na vic mistech, atd.

- "spawn" - existuji 2 typu:
   1)podle lokace, to je zavysle jen na vzdalenosti od mest a urceni lokace (cesta, dungeon, ...)
   2)zavysli na sile PC, ale take zohlednuje vzdalenost od mesta, napr. lupici u brany mesta jsou v lehke obtiznosti, lupici daleko v lese jsou v tezke obtiznosti (v pomeru k lvl PC)
spawn zavysli na denni dobe je obtizny

- vyuziti NPC - mam v planu zvednou max. pocet soucasne pridelenych Q od NPC, ted je myslim mozne mit max 2 Q najednou a ziskani 2. Q je mene pravdepodobne... zvednu to na vic, PC bude mit pak moznosti si i vic vybirat co splni a co necha byt

- dalsi Q - ted je myslim 10-15 ruznych pribehu pro Q, ktere se prizpusobuji okolnostem, muze jich byt i vic, staci mi dodat dalsi texty (je to nekde na oligarsim foru... asi), ale nevim kolik postav si uz vyzkouselo vsechny existujici Q

- zavyslost spawnu na pocasi nebo denni dobe - to je narocne, ted se dyn. spawn prepocitava pri startu serveru a potom uz jen "lezi" v lokacich a ceka na PC
kdyz by se to melo ridit podle aktualniho pocasi nebo doby, tak uz to chce aktivni skript a ten bude pri soucasne velikosti sveta asi hodne narocny (CPU, lagy) a asi nebude ani tak dokonaly jako std.nwn spawn (objeveni potvor podle smeru pohybu a aktualniho mista PC)

- systemovy vykup - to je celkem rozumne udelany, ma to 2 "problemy": je totalne prebity vykupem od DM (penize maji PC a ne "NPC"), a kdyz uz system vykupuje, tak to dela nepretrzite a pomalu, tj. neni videt nahle zmizeni velkeho mnozstvi vyrobku, PC si toho nemusi poradne vsimnout (nekupuje 1 bohate NPC, ale jakoby hromady nahodne jednajich NPC, ktere obcas po necem sahnou)

- varene jidlo - to preci kupuje/prodava prekupnik, ale vzhledem k nizke narocnosti sehnani tohodle zbozi, hadam ze ceny budou hodne nizke

- vetesnik - vetesnik by mel vykupovet za prumerne ceny zbozi, ktere jsou mezi PC
jede to podle statistik, takze kdyz si PC budou mezi sebou prodavat +5 veci za 500 zl, tak za takove ceny nakupuje i vetesnik

- funkce vezi - chrani cesty a zahani lupice, praskaji majiteli (a jeho spojencum) pohyb nepratel
jestli nekoho napadne jeste nejaka dalsi uzitecna a realizovatelna funkce, tak sem s ni

- cerny trh - oni uz nikde nejsou vitriny? nevim proc. nicemu to nevadi, umoznuje to prodej i neremeslnikum, "nezakonnou" cinnost, funguje tam take systemovy vykup, atd.
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #608 kdy: Leden 24, 2012, 05:02:51 pm

Myslel sem -že se  vařené houby a maso u výkupčího zruší a budou se dávat za tyto složky  xp třeba z prodejné vitríny nebo questama.
                     
- nn," zapnutím" lokalit sem nemyslel dílny a vitríny jen hospody a NPC kolem. Prodej a výkup by se soustředil v Kandaháru třeba.

 - a questy : material za xp od různých NPC, aby si PC vybralo jestli chce xp nebo zlataky -bud vezme quest nebo prodá matroš  nákupčímu

 - a tu tabuli u černého trhu tam dal nevím kdo teda  Úsměv -že je trestan hrdlem
Poslední změna: Leden 24, 2012, 05:10:07 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #609 kdy: Leden 24, 2012, 09:49:12 pm

- "vypnuti" lokaci - je to vypnute jen DM nastavenim, muzou to obyvat potvory nebo NPC
podle meho nazoru je nutne takhle maly pocet hracu nutit "bydlet" na 1 miste, protoze se alespon nahodou muzou nekdy potkat, zabydluji domy v jednom meste, atd. proste se v tom 1 meste neco deje.
Kdyz bude cast PC zit nekte jinde, tak uz se nikdy nikdo nesetka, to malo zbozi co se vyrobi se ztrati v plose, DM neuhlida tak velke uzemi, nebude schopny zarucit nejake deni na vic mistech, atd.

Jednoduse nesouhlasim.
Netvarim se ze mam za kazdou cenu pravdu ale:

"Predslov"
Subjektivni pohled, vysvetluje jednotlive navrhy(dolu).

Nutit nekoho zit v Kandaharu (domky/skladovani, jedinej mistr, dilny/craft) neprinasi hraci nic nez frustraci.
To ze se tam potkam s ostatnima me nicim neobohati, nepobavi a neudela hru zabavnou.

Lidi, hrači s podobnym zajmem si k sobe cestu najdou vždy o tom neni treba pochybovat ani diskutovat, zamyslete se nad tim.
Kecy typu "svet je velky, lidi je malo a ubejva, všichni jsou rozlezly nekde v prdleli" podivejte se na to i jinak.

Hrači podle me nemaji na sebe čas protože se snaži maximalne využit svuj čas, jit na poklad, zlepšit se v remesle, nahrabat si a tak dal, pribeh a hra pak pokulhava, když se pak nekdo na chvili zastavi a rozhlidne kolem nepotka nikoho kdo by mu venoval minutu casu nebo se snažil o posun, nedajbože tvorbu deje a pribehu.

Z toho - Neni treba svet zmensovat "proto aby se hrači našli" NESMYSL!
Vytvaret tak monopol Kandaharu mne osobne akorat znechucuje.

Dal, tim ze mi stezite rozvoj postavy (mistr, zoufaly nedostatek penez na lvly (lepši jen diky aktivite DM) co je podle me to zakladni co dela hru tohodle typu zabavnou, mi opet zadnou pridanou hodnotu neprinesete.

Když se rozhodnu venovat hre svuj volny čas, rozhodne nechci s nervama rešit kam driv aby jsem stacil drzet krok.

A tu se podle me dostavame k veci.
K2 se v poslednim case statecne prikladni k HCRP, nastaven obtižny a pomaly rozvoj.

Když si nepriznate nebo nesouhlasite uznejte aspon ze v soucasnem stavu by tohle určite vyhovovalo hračum typu Thalie, Eq.
Jo pritazene za vlasy, proto ze HCRP servrum K2 nema sanci konkurovat, proc se teda svet "snazi oslovit prave je." a odrazuje tak ostatni?

Nemyslim ze je v tom nejaky umysl, snaha nedejboze strategie, jen se zamyslim nad stavem.

Kvuli tomuhle soudim ze soucasny stav je spatna cesta.
Opet pritazeno ale pro me HCRP nici Kandelabrii.

K2 pro me mela/ma svobodu a potencial jaky na scene nema odbdoby.
Taky par nedotazenych veci a "impotenti team"¨.

Navrhy:

1.Zrusit mistra/omezit na prestizne povolani (podpori dalsi navrhy, dulezite pro akci a spad hry, atraktivost i pro nekoho kdo nema cas hrat 8 hodin denne.)
2.Bežne lokace, xpeni, zakladni craft, pristupne minimalne pruchodne. (Tlacit zde je HCRP cesta ktera je slepa, nejsou hrači a konkurence je v tomhle lepší.)
3.Pritvrdit na mistech jako doly, poklady. (Chcete hrače pozitivne omezit? Netlacte je do kouta. Dejte mu vyzvu, nenutte ho skudlit na lvl, dejte mu duvod stavet "epicke" vypravy, doly,
poklad.)

-dodatek 1. doly jen s DM rezii, vzacne suroviny opravdu vzacne a zaslouzene.
-dodatek 2. opravdove poklady, HC boj o holy zivot, klidne bez zlata, kompenzace slusna porce XP plus nebo teda alespon jedinecny Eq, setove veci a podobne (víc setu a neco cim se postava muze chlubit a jednoduse pysnit )

4.Nestavet na tomhle zabavu. Na cem? Dve frakce. Klidne treba Kandahar vs. rebeli, Kandhar vs. Horska, dejte vybrat hracum.
5.Frakce musi mit motivaci (tohle je na samostatnou diskusi) musi dostat sanci o neco se natahovat. Priklad existujici veze: davaji zlato, frakce spolek si ho deli podle hodnosti nebo priorit.
6.Frakce pod rezii DM, ne jako driv - hracske postavy DM, hrajici na vlastnim pisecku. DM vedouci svoji pulku sveta, podpora NPC pri utoku kompenzujici nedostatek hracu, sprava Q, odmen pro sve sverence  (treba evidence na DM foru). To vše nestranne, jako DM ne jako hrač!!!
7.Podpora hraču, bez natlaku. "Budeš hrat v Kandaharu nebo nebudeš hra vubec"? WTF?

Priklad z Thalie, postava ktera ma sepsanej pribeh ho muze dat na posouzeni a ziskat tak bonus, myslim ze az 6 lvlu.
Jenim z pohledu posuzovani je prinos postavy pro svet,  pokud chcete hrat clena strazi mesta mate slusnou sanci trhnout nejaky lvl.
Pokud chcete hrat drowa na uprku ci jineho solistu, sve misto si musite vydobit sami.

8.Nehrat se na funkcni ekonomiku, tohle nikam nevede
9.Nehrat se na demokracii, nesnazit se vyhovet nekomu kdo hleda klicky v pravidlech, setkani hraču ma jasne pravidlo ktere urči DM. Žadne breky na foru. Mazat! Vyrizuji pres PM, DMs rozhodnou a vysledek, duvod nebo prubeh setreni zverejni. Bez kompromisu.
10.Když nic z toho, uz alespon druheho mistra, nestraneho, nezavisleho ktery nebere ohled na vztahy postavy s mestem. Strara zaprasena vyhen ukryta v dole, praskla koza v lese, zaorstlej ponk, rezivejici alch kotel, to vse klidne rozhozene po svete.


MICHAL
Poslední změna: Leden 24, 2012, 10:04:29 pm od Twinkee Zaznamenáno

1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #610 kdy: Leden 25, 2012, 02:17:37 pm

No je jasný že něco by se dělat mělo  aspon na zkoušku a uvidí se nemusí být vše hned a najednou zkusit něco a pak přidat další nebo to zrušit to by nemělo být tak těžké.Taky bych zrušil obsazení měst nepřátelskými npc ne všech, ale aby byl pro nové hráče větší pohyb a víc možností výběru.A klidně to měnit v rámci dění ve světě aby to nebylo tak stejný a zapojit do toho nově příchozí.Co nechat nemrtvím 1 místo ,orkům taky a ostatní uvolnit ale samozřejmě klidně s orkama zautočit a obsadit další místo a pak je v rámci Q zase dobít i když je nás tu pár to přece nevadí v rámci hry tak budou dobývat 3 + pomůže DM aspon si zahrajem a nechat to třeba 14 dní a zase změna .Jo a pro nízké lvl pro nově příchozí nešlo by vrátit časové expy dejme tomu do 6-8 lvl když je tu člověk sám a novej a není moc z kým pokecat tak je to těžký ale když tu vydrží nějakou dobu tak už se tu pak přece jen s někým potká seznámí a snad zůstane a nebo se ho už někdo ujme a pak časové zrušit jen aby měl něco do začátku.
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #611 kdy: Leden 25, 2012, 07:50:24 pm

Twinkie je teď Michal? A já myslel že jsi se jen stěhovala twin!  Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #612 kdy: Leden 26, 2012, 11:26:36 am

Twinkie je teď Michal? A já myslel že jsi se jen stěhovala twin!  Úsměv

U vás jste se taky střídali na jednom acc Úsměv
Zaznamenáno

A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #613 kdy: Leden 26, 2012, 07:37:27 pm

a taky těch keců kolem co bylo :-)
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #614 kdy: Leden 26, 2012, 07:47:17 pm

a taky těch keců kolem co bylo :-)
No ale taky toho bordelu co jste nadělali Smích
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS