Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 08:28:17 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353730 krát)
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #570 kdy: Říjen 06, 2011, 09:04:42 pm

Ta vaše drzost a samolibost se vám jednou vrátí. Už jste si přečetla nové Bravíčko?
//http://www.bravogirl.cz/  *snad vás to potěší:)

 Smích Smích
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #571 kdy: Říjen 07, 2011, 10:54:40 am

Tak ale, nejsme na úrovni základky, ne? Teda aspoň doufám, že ne *vloží se do toho elfí mág s mírným úsměvem, jen se zamračí na bývalého sluhu Ramora, ať nemá připomínky*

2ram:
Zdar, tak jsem se prisel cca. po roce opět na Vás podívat.... . Potom, co jsem z nasranosti odešel. Můj dotaz je:
Uvažujete o možnosti zavést nová povolání (jak klasická tak prestižní)? Dík.

A proč?
Upřímně řečeno mi Šedostínčina otázka přijde vcelku případná. Přejděme to, jak si nenápadně zdůraznil důvod odchodu Úsměv; proč bys chtěl zavádět nová povolání a jaká by to měla být?
A abych ti odpověděl: pokud mohu soudit, zatím o tom nikdo neuvažoval, nikdo to aspoň nezmínil nahlas. Proto se ptáme proč. Mrknutí

2Šedostínka:
Nesmíš rovnou plašit lidi, kteří sem zavítají. Pochop, že se tě bojí. Plaš je až ve hře, to se bude hodit Škleb
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Orbi
Host
Odpověď #572 kdy: Říjen 07, 2011, 12:48:22 pm

Zaviest nieco take zaberie dost casu, a vyladit to este viac. Ono sice su hotove baliky na valute, lenze K2 ma svoj specificy system i upravy povolani.
Zaznamenáno
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #573 kdy: Říjen 07, 2011, 12:52:41 pm

Geralte mluvíš za sebe, Šedostínku nebo nějakou skupinu? Ani jsem neřekl, že chci něco zavádět. Jen jsem se zeptal na věc, která je běžná na jiných serverech a odpověď mi ukázala i ještě něco jiného. Nejste hlupáci, takže není třeba chodit kolem horké kaše. Zdar, možná se za rok zase na něco zeptám.







//Jinak zdravím Orbi, už je to celkem dlouhá doba, co jsme spolu postávali ve starém Kandaháru a cekali na to,  kdo nás sejme. Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #574 kdy: Říjen 07, 2011, 03:44:40 pm

Čistě za sebe, nikdo mi plnou moc nepodepsal.. Jsem v rozpacích Jinak na zbytek přesně odpověděl Orbi, k tomu už nemám co dodat.
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #575 kdy: Říjen 07, 2011, 06:51:25 pm

Já se jenom zeptala, tak pardon no...  Neřeknu nic
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #576 kdy: Říjen 07, 2011, 07:11:52 pm

Třeba je to takhle  Mrknutí , žila sem životem kandelábrie  před rokem  - pak přestávka, vrátila sem se v srpnu a žiju dál světem kandelu jestli jsem na serveru sama nebo nas je víc. Neřeším to. Tady jsou pro každého dveře otevřené a každý si může žít svět svůj nebo společný. Nakonec veteráni to vědí.
Novinkou, by pro mně spíš byl přínos hráčů do hry - to je těch několik co tady potkávam Misha, Romi, Tanya, Shi , Mino , Kira , Yariel , Kamael, Haramir , Teresa , Mortyša , Megg, ad  Polibek. Ono to neni fráze , fakt vymyslet příběh a nečekat na modré z nebe. Třeba, že se neco změní, protože je nuda a znám tady každý kamínek. Jsem ráda , že jsem zpátky . Bu bu bu a nemrčte  Vyplazuji jazyk
PS: přínosná otázka tajemného elfa - A proč zrovna Kandelábrie ? Hihi proto
Poslední změna: Říjen 07, 2011, 07:21:13 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #577 kdy: Říjen 27, 2011, 12:22:53 pm

No mam takovej návrh, třeba je to nepůjde, a nesouvisí to nejak s hlavním problémem ekonomikou systemu.
Jestli by nešlo přidat do konverzace s oltářema obětinu - jako třeba bylinky u Dannan, u Auril třeba květiny (konečně by se využili) a u neutralních (nezasvěcených) třeba zlaťaky - maso - výrobky? Nebo, aby to nebylo moc složitý tak jednotne pro všechny bohy květiny. Oni nakonec nejsou levné,pokavaď je nekoupíte od vetešníka - kterého zase musíte odchytit  Mrknutí No a za nejakoudobu, či spíše za množství a frekvenci obětin dostat od bohyně  - boha třeba požehnání formou podpůrného - třeba náhodného kouzla.
Pak by se to dalo rozdělit na třeba 1, 2, a 3, stupeň množství a frekvence obětin na 1, 2, a 3 okruh odměny bohů.
Možná je to moc složité, ale stálo by to za to jako příjemné zpestření  Úsměv

Další nápad využít víc lázně,když už je máme - ono čistota půl bla bla  Úsměv. Kdo by tam chodil a využil by služeb dostával by odměny formou nevím - vymyslete neco - třeba za určity čas v lázni třeba zlatku , nebo kvetiny , nebo obvazy 1 -2 -3 , které by nakonec mohl sponzorovat cech řemeselníků, když už má ty příjmy  Mrknutí) nebo lístek do divadla hihi.

Věž v přístavu - zřídit tam cech mágů - nebo jinde, aby se nemuseli prodavat svitky tam a okouzlene svitky zase v knihovně a navíc za poplatek a ne malý  Škleb,tam zřídit třeba uzdravení, odstranení prokletí, choroby - nebo neco vymyslete  Úsměv

Další věc to počasí,aby mělo nějaký sůčinek -šlo by to? Třeba bude rust víc druidů a tak Smích nebo ví BYLINEK A HUB
 Neco jao u KRMELCU
Poslední změna: Říjen 27, 2011, 12:53:41 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #578 kdy: Říjen 27, 2011, 12:39:54 pm

teoreticky by to slo, ani to neni technicky moc slozity
horsi bude najit cas a vymyslet jaky kouzla/darky/... a kdy to bude davat

ono u obradu je ted uz spouta funkci, co si z hlavy vzpomenu:
cim silnejsi obrad (vic lidi a knezi), tim delsi "imunita" na postih pri smrti, tim veci bonus do zachran, veci sance na navstevu boha u obradu, u druidu ovladani pocasi, atd.

uz je tam toho naveseno spousta, jen se to minimalne vyuziva, asi hlavne malemu poctu lidi a minimu organizovanych obradu (knezi na sve ovecky "kaslou")
Zaznamenáno
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #579 kdy: Říjen 27, 2011, 12:48:54 pm

Ja sem budu ted psat víc věcí, jen doufam,že se připojí aj další  Úsměv

Právě že na obřady jednotlivci nedosáhnou tak lehko. a jde mi o jednotlivce,když je nás tady zatím neni moc. A co to spojit s těma IMKAMA, nebo jak to mu říkate, třeba imunity na určtou věc na hodinu real nebo tak anebo třeba jen za kouzlo spěch to se hodí pokažde.
No a podle frekvence a množství obětiny dat SPĚCH na  0.30 -1 - 2 hodiny real nebo nevím neco takového  Úsměv

Právě,že když tady neni klerda a druid nejvyšší,nemá kdo dělat obřady a PC by to PŘÍJEMNĚ "nutilo" (kdo by to nebral Úsměv) se chodit modlit
 ne jenom kvůli strátě XP. Smích A kdo expí sám, to jen a jen přivíta když nebude mít dost zlataků na lektvary nebo svitky.

Hihi Dannan to má "lehčí" ma jen 1 ovečku Nathana.
Poslední změna: Říjen 27, 2011, 01:02:39 pm od Nani Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Twinkee
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1025


Nevím, která bije, ale dost to bolí.


Zobrazit profil
Odpověď #580 kdy: Říjen 27, 2011, 01:05:19 pm

To teda ne, Nathan je velekněžky .. beránek  Smích
Zaznamenáno

Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #581 kdy: Říjen 27, 2011, 01:19:20 pm

vy to teda poradne mixujete s tema berankama, jak se v tom potom maji vyznat bohove Úsměv
Zaznamenáno
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #582 kdy: Říjen 27, 2011, 02:51:13 pm

Mám poznámku takovou malou Mrknutí jestli maj věci v pokladech něco společnýho z penězma co jsou v oběhu?jestli ne tak já nepotřebuju mít v pokladech peníze pokaždé  Smích když tam bude nějaká pěkná užitečná věc tak budu spokojen a ostatní také myslím hlavně ti co nedělají řemeslo nebudou muset nic schánět a kupovat prostě tu věc najdou Úsměv jinak poznámka k řemeslům Kandelábrie je předurčená na řemeslo kvůli opotřebení věcí když budu někde kde seženu meč a budu ho mít napořád pokud ho nestratím tak je mi přece jedno jestli tu někdo něco dělá a scháním pouze lepší později ale tady to prostě nejde a proto tu taky hraju Valím oči! Super! ten systém se mi líbí Smích
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #583 kdy: Říjen 27, 2011, 04:02:51 pm

nalezeni veci v pokladu neni penezma ve hre ovlidneno

pokladove veci jsou o trochu lepsi nez od remeslnika (ale jen o chlup, jinak by uz asi byli moc silne)
je to ale jeden "problem" a to ten ze moznosti kraftu a teda i pokladovych veci jsou strasne ohromne
napr. od dlouheho mece jde vyrobit cca 50k variant (kdyz by se toho ujal poradny mistr)
pro pokladovy skript je teda hodne tezke uhadnout, ktera kombinace je zrovna ta po ktere touzi hrac (a ten to kolikrat taky nevi)
jsou tu nejake priority jake vlastnosti skladat prednostne, ale i tak je toho moooooc

remeslnik ma tedy proti pokladu velkou vyhodu a to ze muze vyrobit presne tu vec jakou zakaznik chce a pasuje mu k ostatnimu vybaveni
i kdyz treba ne tak dokonalou, nazdobenou, atd.

---

opravovat vybaveni mohou i tovarysi s priblizne stejnou pravdepodobnosti uspechu jako PC remeslnici (nikdo to neumi na 100%)
Zaznamenáno
DaRog
Mob
*
Příspěvků: 51

Jsi si jistý, že vidíš to, co Ti chci ukázat?


Zobrazit profil
Odpověď #584 kdy: Listopad 02, 2011, 09:22:02 pm


opravovat vybaveni mohou i tovarysi s priblizne stejnou pravdepodobnosti uspechu jako PC remeslnici (nikdo to neumi na 100%)


To mi přijde docela logické. Ne každá díra se dá záplatovat a ne každý zub v čepeli vybrousit (jak se o tom přesvědčil jeden kovář v Konstanci - můj šéf na vedlejšáku).

Ale nebylo by od věci dát odpovídajícímu řemeslníkovi možnost vyrobit přesný duplikát předmětu. Ono, když se to dá obšlehnout, tak proč ne?
Zaznamenáno

Když potkáš jednorožce, ujisti se, že to je skutečně jednorožec.
Většinou se totiž jedná o mazaného osla se zvonem v obličeji.
Stran: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS