Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 03:25:10 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353717 krát)
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #480 kdy: Duben 09, 2010, 09:24:11 pm

Anebo obchoduj s hráči přímo a bude tu navíc i interakce mezi lidma. Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #481 kdy: Duben 09, 2010, 09:48:24 pm

Jiste ze mi to vadi. Chodim pres pul serveru, a prodavam novym hracum  vybavu, protoze je mi jich lito,ze nemuzou sehnat vybavu a ptaji se me kde ji muzou koupit, jenze  vytriny jsou prazdne nebo nenaplnuji poptavku,  NPC prodej neexistuje, a pc prodej prez vytriny je nepouzitelny.

Jedna z mala veci ktera  tu je pro novou postavu je vytrina ale ted chapu proc se jich nevyuziva.

Navic reakce Neuse mi staci,  nema cenu tu zustavat. Neus zustane presvedceny ze jeho cesta je ta spravna a i to ze je v patek vecer online jeden clovek  pro neho neni dukaz ze to vede do pekel.  Mozna by nebylo zle prestat lhat na strankach, ze se jedna o modul jehoz deni muze  kazdy hrac ovlivnit.
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Sedostinka
Host
Odpověď #482 kdy: Duben 10, 2010, 08:45:17 am

Anebo obchoduj s hráči přímo a bude tu navíc i interakce mezi lidma. Úsměv

To by asi obchodoval tak často jako Amildor vid? Úsměv
Zaznamenáno
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #483 kdy: Duben 10, 2010, 10:57:35 am

Vzhledem k tomu, že mě ty 5 věci vůbec nebaví, tak nebudu kvůli jedné zakázce hledat recepty.. Úsměv To, co umím, mi bohatě stačí.
Krom toho Amildor obchoduje dost, skoro pokaždý, když se za něj přihlásím, musím řešit šperky. Smích
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #484 kdy: Duben 10, 2010, 12:35:20 pm

Vzhledem k tomu, že mě ty 5 věci vůbec nebaví, tak nebudu kvůli jedné zakázce hledat recepty.. Úsměv To, co umím, mi bohatě stačí.
Krom toho Amildor obchoduje dost, skoro pokaždý, když se za něj přihlásím, musím řešit šperky. Smích

nj jen je skoda ze te musi predtim kontakovat ooc Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Geralt z Rivie
K2-Oligarchove
Král
*****
Příspěvků: 1132

Čokoláda


Zobrazit profil
Odpověď #485 kdy: Duben 10, 2010, 01:04:30 pm

Teoreticky ne, přestože je svět velký, pořád je tu možnost třeba napsat dopis a dát do schránky. Samozřejmě poslat tell hráči je rychlejší. Úsměv
Zaznamenáno

Yariel, Gaeldrin, Aluvian
~~~
"Vědění je síla"
Snekoun
Host
Odpověď #486 kdy: Duben 10, 2010, 02:06:45 pm

Staci si projit diskuzi zpet a je to pul roku co tady vsichni psali ze neni za co penize utracet a ze se penize netoci.
Je spravne ze tady existuje moznost vyuziti skillu jako je odhad ceny. Pokud nekdo nedava body do tohoto skillu neni se cemu divit. Fantasy svet je kruty a jelimanka proste obchodnici oskubou.

Jednoducha rada : davejte si body do odhadu ceny a noste penize u sebe a nemusite nikomu nic platit.
Zaznamenáno
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #487 kdy: Duben 11, 2010, 06:09:22 pm

Mám takový nápady, ale nevím jestli to není příliš velká fantasmagorie.   Škleb

Napadlo mě třeba nabídnout dosažení pěti lvl nad 40 s tím, že by to bylo s ohromnýma xp rozestupama. Třeba by možnost každýho dalšího lvl nad 40 mohla otevřít nějaká nalezená kniha nebo předmět z pětkovejch pokladů.

Potom mě ještě napadlo, že by se epický postavy museli pro projití oltářem vyplatit, třeba 20k + 2k za každej lvl nad dvacátým. To by mělo tak nějak způsobovat škody při konfliktech.
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #488 kdy: Duben 11, 2010, 06:33:30 pm

Staci si projit diskuzi zpet a je to pul roku co tady vsichni psali ze neni za co penize utracet a ze se penize netoci.
Je spravne ze tady existuje moznost vyuziti skillu jako je odhad ceny. Pokud nekdo nedava body do tohoto skillu neni se cemu divit. Fantasy svet je kruty a jelimanka proste obchodnici oskubou.

Jednoducha rada : davejte si body do odhadu ceny a noste penize u sebe a nemusite nikomu nic platit.

mno kdyby to fungovalo i u NPC obchodnika np ale ten ma porad stejne ceny. Navic kdyz nikdo nevi, ze  prodavaci okradaji az o 20% tak tezko muze cpat do odhadu ceny. Tot muj nazor. k tomu ze si lidi stezovali ze neni za co uracet prachy, to se zmenilo zavedenim ucelovacu, ale to ze me takhle hrube okrada NPC neni utraceni penez jake by si vetsina lidi predstavovala. Vzdycky jsem myslel ze vytriny mely napamoci obchodu. No rypat do toho nebudu, jsem rad ze se udelala uprava xp systemu a zbytek jsou uz jenom prkonity ktere se bud nebudou vyuzivat, nebo  se daji prekousnout, kdyz bude dost lidi
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #489 kdy: Duben 11, 2010, 06:38:58 pm



mno nevim, 40ty lvl nema zadny server, a nemyslim si ze pet lvlu nahoru by necomu pomohlo. 40 je dostatecne lakadlo.

Ta druha vec, mno nevim teda spis by si vic lidi suskali o ress a tim porusovali pravidla. Chcipnout na ostrove v peti lidech a mit zaplatit 180 k dohromady, naviic vetsinou jsou to spolkove postavy... ja v tom nevidim zadny prinos. Ale zase je to jenom muj nazor
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #490 kdy: Duben 11, 2010, 07:24:19 pm



mno nevim, 40ty lvl nema zadny server, a nemyslim si ze pet lvlu nahoru by necomu pomohlo. 40 je dostatecne lakadlo.

Ta druha vec, mno nevim teda spis by si vic lidi suskali o ress a tim porusovali pravidla. Chcipnout na ostrove v peti lidech a mit zaplatit 180 k dohromady, naviic vetsinou jsou to spolkove postavy... ja v tom nevidim zadny prinos. Ale zase je to jenom muj nazor
Tak ten první návrh by byl takovej důvod proč hrát dál i při dosažení 40 lvl, ty lvl by však měli bejt těžko dosažitelný, postava by o ně přišla při ztrátě toho předmětu, který by ty lvl umožňoval. Byly by to takový mocný artefakty. S tím, že by jejich max. počet ve hře byl omezenej a ztráceli by moc při x-té změně majitele, nebo smrti. Ale to je spíš nápad, který by se hodil na PvP server.  Úsměv 
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Tashara
Hrdina
***
Příspěvků: 391



Zobrazit profil
Odpověď #491 kdy: Červen 30, 2010, 01:51:05 pm

Neusi, nezlo by do tech ceduli u domu pridat polozku na odblokovani domu pokud se majitel stane dluznikem? napriklad zaplaceni dluzneho najmu. Abych, pokud se  mi stane, ze si nepohlidam ucet a stanu se dluznikem , si mohl sam doplatit dluzny najem a odblokovat dum?
Zaznamenáno

Postava: Ragharr Obrobijec kovar a velecnik Moradinuv

The clash of honor calls to stand when others fall
Gods of war feel the power of my axe
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #492 kdy: Červen 30, 2010, 02:45:07 pm

slo ale delat to nebudu
protoze by se muselo pocitat kolik se dluzi
a majitel uzemi to muze zaridit uz ted, kdyz se o to uzemi stara
a taky nevim jestli majitel ten dum radeji neda nekomu kdo plati...
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #493 kdy: Listopad 26, 2010, 02:07:42 pm

Mam taky napad. Ty NPC predavaci by nemusei predavt len spracovany material ale aj rudy.
Nie kazdy je tak lenivy ze rovno pojde robit hlavne remeslo a bude kupovat hotovy matros. Úsměv Smích
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #494 kdy: Prosinec 02, 2010, 09:00:30 pm

Mohol by som poprosit umiestnit aspon jednu kovadlinu ku predajcovi kovou v kandahare??? lebo jaksyk v kandaharu nie ziadny k dispozicii.
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Stran: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS