Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 11:07:33 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353704 krát)
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #300 kdy: Listopad 04, 2009, 01:16:58 pm

To je fajn, doufám že se dočkám Úsměv.
Stejně jsem ale zvědavej jak to budete řešit.

Asi nebudete chtít nastavit mnicha na všechny přesvědčení že? Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #301 kdy: Listopad 04, 2009, 01:40:04 pm

To je fajn, doufám že se dočkám Úsměv.
Stejně jsem ale zvědavej jak to budete řešit.

Asi nebudete chtít nastavit mnicha na všechny přesvědčení že? Úsměv

Co jsme se posledně bavili změni se podmínky pro přesvědčení pro kněze a veřící v závislosti na bohy. Takže povolání se to nedotkne, jen se asi rozšíří okruh knězů kteří budou moct provádět obřady pro určitého boha. Už nebudou muset být oba zákonný.

Upřesnění se včas dozvíš ... Škleb
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #302 kdy: Listopad 04, 2009, 01:44:02 pm

Jenže to řeší kněze co nebudou zákonní..., cílem je ale aby byli církve i nezakonné ne?
Asi to špatně chápu Úsměv, ale pokud to chápu dobře, tak pořád budou jen zákonné církve jen ti zbytkoví kněží co jsou chaotici budou moci být v nich. Takže to bude ještě horší než je to ted Úsměv
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Orbi
Host
Odpověď #303 kdy: Listopad 04, 2009, 01:47:33 pm

terajsie cirkve sa tym nezmenia, je to riesenie do buducnosti, aby nevznikali dalsie zakonne cirkve len koli buildom
Zaznamenáno
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #304 kdy: Listopad 04, 2009, 01:49:52 pm

terajsie cirkve sa tym nezmenia, je to riesenie do buducnosti, aby nevznikali dalsie zakonne cirkve len koli buildom
Jenže bude důvod je zakládat?
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
Snekoun
Host
Odpověď #305 kdy: Listopad 04, 2009, 01:50:50 pm

Podle nového může být i NE bůh a může mít LE kněze, jestli se nepletu.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #306 kdy: Listopad 04, 2009, 01:52:39 pm

no Arash mysli to, ze ludia si i tak nadalej budu zakladat neutralne cirkve ... ale ktovie, mozno to dopadne uplne necakane Úsměv
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #307 kdy: Listopad 04, 2009, 01:56:51 pm

Neusi nemáš v plánu nějaký větší zásah co církví a božstev?
Jde mi to o že když si projdeš statistiky tak jsou tam jen zákonné církve a to jen proto že 95% kleriků a druidů se jezdí s mnichem.
Nemáš v plánu s tím něco udělat?
Sice pravda ale bylo tu zminěno že bonusy dostáváš i když jsi o 2 pole odděleny od církve = že když je akone zlo církev zmatene zlo by mělo bonus pořád dostad.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #308 kdy: Listopad 04, 2009, 01:59:22 pm

Neusi nemáš v plánu nějaký větší zásah co církví a božstev?
Jde mi to o že když si projdeš statistiky tak jsou tam jen zákonné církve a to jen proto že 95% kleriků a druidů se jezdí s mnichem.
Nemáš v plánu s tím něco udělat?
Sice pravda ale bylo tu zminěno že bonusy dostáváš i když jsi o 2 pole odděleny od církve = že když je akone zlo církev zmatene zlo by mělo bonus pořád dostad.
To je pak ale trošku mimo mísu, to přesvědčení boha pak úplně ztrácí svůj smyl...
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #309 kdy: Listopad 04, 2009, 02:04:26 pm

Mno nevim, ale co jsem slyšel, tak rozhodně nedostane plný bonus, ale jen snad polovic, nebo tak něco. Proto má smysl přesvědčení boha. Navíc IMHO chaotičtí kněží by ani neměli usilovat o nějakou organizovanou církev, ne? Chaotici nesnáší řád a tím církev je, ne?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #310 kdy: Listopad 04, 2009, 02:16:31 pm

Mno nevim, ale co jsem slyšel, tak rozhodně nedostane plný bonus, ale jen snad polovic, nebo tak něco. Proto má smysl přesvědčení boha. Navíc IMHO chaotičtí kněží by ani neměli usilovat o nějakou organizovanou církev, ne? Chaotici nesnáší řád a tím církev je, ne?
Tady nejde o organizace ale o systémové ošetření, může tam být třeba chabá organizace, třeba u chaotic evil,  kde vůdce církve - nějaký patriarcha může silou nutit ostatní modlit se k danému bohu.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #311 kdy: Listopad 04, 2009, 02:22:24 pm

Mno nevim, ale co jsem slyšel, tak rozhodně nedostane plný bonus, ale jen snad polovic, nebo tak něco. Proto má smysl přesvědčení boha. Navíc IMHO chaotičtí kněží by ani neměli usilovat o nějakou organizovanou církev, ne? Chaotici nesnáší řád a tím církev je, ne?
Tady nejde o organizace ale o systémové ošetření, může tam být třeba chabá organizace, třeba u chaotic evil,  kde vůdce církve - nějaký patriarcha může silou nutit ostatní modlit se k danému bohu.
Pokud to bereš takhle, tak jo. Ale nic ti nebrání si takovou církev založit, nebo se mýlim? třeba Ithil je Zákonná také proto, že pod sebou má některé paladiny(neboli její svaté bojovníky). Jinak máš pravdu v tom, že tu pobíhá většina klerikomnichů. Ono se neni čemu divit, když se tu z něj udělalo téměř bojové povolání. Nic proti  Mrknutí... kritizovat umí totiž každý
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #312 kdy: Listopad 04, 2009, 02:26:58 pm

No, nikomu to nic nebrání......

Jenže stát se klerikomnichem je hrozně lákavá věc, nemluvě o tom, že být lawfil je poněkud jednodušší - není třeba tolik myslet za sebe  Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #313 kdy: Listopad 04, 2009, 02:39:51 pm

No, nikomu to nic nebrání......

Jenže stát se klerikomnichem je hrozně lákavá věc, nemluvě o tom, že být lawfil je poněkud jednodušší - není třeba tolik myslet za sebe  Smích
Právě, klerikomnichové jsou nejjednoudušší buildy, to si zvládne postavit každý, takže když člověk neví nebo nechce se buildovat a chce silnou postavu tak si postaví klerikomnicha.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
xxxMajkyxxx
Šampión
**
Příspěvků: 230



Zobrazit profil
Odpověď #314 kdy: Listopad 04, 2009, 02:55:01 pm

Take si prispeju do teto debaty, ale neni nahodou nabozenstvi prave o zakonnosti? Kazdy knez ktery je schopen zalozit cirkev a viru v nejakeho boha by mel prave byt zakony vzhledem ke svemu bohu, ktery treba uz muze byt ve svem jednani chaoticky. Pokud se bavime o cirkvi jako takove je zakonnost kneze na miste, preci nemuze byt klerik ktery je vzhledem ke svemu, treba i chaotickemu bohu nezakonny. Zvazil bych zpis moznost zakladat jine viry npriklad pomoci druidu, prirodnich bozstev.
Zaznamenáno

Neptejte se mě co mám za build, jaké má AB a AC, mne také nezajímá velikost vašeho penisu.

Sinae
Alyriia
Stran: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS