Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 05:58:28 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353724 krát)
cyco
Šampión
**
Příspěvků: 127



Zobrazit profil
Odpověď #180 kdy: Červenec 28, 2009, 10:59:41 am

Me tak napadlo jestli by bankeri nemohli septat a byt trochu diskretnejsi. Takova prkotina, ale obcas mi to vadi kdyz vytroubi vsechno info po celem sale.
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #181 kdy: Červenec 28, 2009, 11:01:47 am

Me tak napadlo jestli by bankeri nemohli septat a byt trochu diskretnejsi. Takova prkotina, ale obcas mi to vadi kdyz vytroubi vsechno info po celem sale.


Jojo uz jsem parkrat stal ve fronte na bankere a nestacil se divit co nekteri maji na ucte  Šok
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #182 kdy: Červenec 28, 2009, 11:03:04 am

Me tak napadlo jestli by bankeri nemohli septat a byt trochu diskretnejsi. Takova prkotina, ale obcas mi to vadi kdyz vytroubi vsechno info po celem sale.


Jojo uz jsem parkrat stal ve fronte na bankere a nestacil se divit co nekteri maji na ucte  Šok
Nulu?  Škleb Nebo par desitek nul?   Mrknutí
Zaznamenáno
Kai.
Šampión
**
Příspěvků: 191



Zobrazit profil
Odpověď #183 kdy: Červenec 28, 2009, 11:15:25 am

Me tak napadlo jestli by bankeri nemohli septat a byt trochu diskretnejsi. Takova prkotina, ale obcas mi to vadi kdyz vytroubi vsechno info po celem sale.


Jojo uz jsem parkrat stal ve fronte na bankere a nestacil se divit co nekteri maji na ucte  Šok
Nulu?  Škleb Nebo par desitek nul?   Mrknutí

Každopádně okrást!   Škleb
Zaznamenáno




Orathe
Amelor
Host
Odpověď #184 kdy: Červenec 28, 2009, 11:52:05 am

Ja mam tak pul mešce, z toho moc nenakradeš...
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #185 kdy: Červenec 28, 2009, 11:52:37 am

Ja mam tak pul mešce, z toho moc nenakradeš...

... a to jeste od Vendy ... Smích
Zaznamenáno

score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #186 kdy: Srpen 06, 2009, 11:21:37 pm

dneska mě napadlo jaký by to bylo kdyby v nwn byly runy, a jak by mohly fungovat. Jen mě to tak napadlo jako zpestření hry. Tak jestli by to chtěl někdo nějak rozvíst. Poslouchám Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno


Merdor'yraen
Orbi
Host
Odpověď #187 kdy: Srpen 06, 2009, 11:27:09 pm

Ak by si na zem vedla seba poskladal urcite runy v urcitom pocte, tak by to vykuzlilo nejake kuzlo. Napriklad by to vyvolalo elementala. Tri zakladne runy pre nizsie kuzla by sa dali vyrobit u alchymistu, vyssie runy len z pokladu. Kazde taketo zakuzlenie by jednu z run polozenych na zemi znicolo.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #188 kdy: Srpen 06, 2009, 11:41:11 pm

Ak by si na zem vedla seba poskladal urcite runy v urcitom pocte, tak by to vykuzlilo nejake kuzlo. Napriklad by to vyvolalo elementala. Tri zakladne runy pre nizsie kuzla by sa dali vyrobit u alchymistu, vyssie runy len z pokladu. Kazde taketo zakuzlenie by jednu z run polozenych na zemi znicolo.

To by žrali trpaslíci  Mrknutí
Máme tu přece "Fidelgara Tvůrce Run".
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
score
Mob
*
Příspěvků: 86



Zobrazit profil
Odpověď #189 kdy: Srpen 07, 2009, 12:13:19 am

Ak by si na zem vedla seba poskladal urcite runy v urcitom pocte, tak by to vykuzlilo nejake kuzlo. Napriklad by to vyvolalo elementala. Tri zakladne runy pre nizsie kuzla by sa dali vyrobit u alchymistu, vyssie runy len z pokladu. Kazde taketo zakuzlenie by jednu z run polozenych na zemi znicolo.

To by žrali trpaslíci  Mrknutí
Máme tu přece "Fidelgara Tvůrce Run".


mno jak kolem mě proběhnul tak mě to napadlo Smích

tvoření runovejch slov by mohlo bejt docela dobrý, nebo soketování runama. Je tu vůbec nějakej soket ?
Zaznamenáno


Merdor'yraen
Amras
Šampión
**
Příspěvků: 171


Zobrazit profil
Odpověď #190 kdy: Srpen 07, 2009, 06:33:43 am

Ak by si na zem vedla seba poskladal urcite runy v urcitom pocte, tak by to vykuzlilo nejake kuzlo. Napriklad by to vyvolalo elementala. Tri zakladne runy pre nizsie kuzla by sa dali vyrobit u alchymistu, vyssie runy len z pokladu. Kazde taketo zakuzlenie by jednu z run polozenych na zemi znicolo.

To by žrali trpaslíci  Mrknutí
Máme tu přece "Fidelgara Tvůrce Run".

Páni to by bylo něco, kdybych ty runové tabulky mohl používat i fyzicky a ne jen v rámci IC postavy v popisu čiností. Pro runové destičky bych skákal i do vody - brrr hnus.  Úsměv
Zaznamenáno

Fidelgar Tvůrce run, Tagnus Perlík, Noirdin Zlatovlas - odešli a už se nevrátí, budu vzpomínat
Marwin Doin - strážce a nájemný meč, následovník ledové královny
Kerolus - lovec černokněžníků, nemrtvých a jiné havěti, strážce, ochránce a případný kat mladého elfího čaroděje Caldora
Goro
Mob
*
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
Odpověď #191 kdy: Srpen 07, 2009, 10:59:22 am

Co se run týče, můžem hledat inspiraci v jinech hrách. Např. v Gothikovi se runama nejenom kouzlilo, ale taky tam runy sloužili k teleportaci na pevně daný místa. V ultimě zase existovali prázdný runy, kerý se dali ukotvit na libovolný místo (např. domů). S těma kouzlícíma runama bych to asi nepřeháněl, vod toho tady máme už svitky. Ale vymyslet ňákou tu teleportační by možná zlej nápad nebyl. Kor když vezmem v potaz rozlohu světa.
Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #192 kdy: Srpen 07, 2009, 11:03:21 am

na teleportaciu je tu epicke kuzlo
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #193 kdy: Srpen 07, 2009, 11:05:04 am

Co se run týče, můžem hledat inspiraci v jinech hrách. Např. v Gothikovi se runama nejenom kouzlilo, ale taky tam runy sloužili k teleportaci na pevně daný místa. V ultimě zase existovali prázdný runy, kerý se dali ukotvit na libovolný místo (např. domů). S těma kouzlícíma runama bych to asi nepřeháněl, vod toho tady máme už svitky. Ale vymyslet ňákou tu teleportační by možná zlej nápad nebyl. Kor když vezmem v potaz rozlohu světa.

Teleportaci maji kouzlici povolani. Takze to podle me neni potreba. Na presun by bylo dobre spise udelat nejake jine dopravni prostredky. Lode obsazenim mest skoncili co vzducholode ?
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #194 kdy: Srpen 07, 2009, 11:06:53 am

Nemohlo by si mesto zaplatit gnomskou vzdusnou dopravu jako jedno z vylepsenich. 50 % casu na serveru prebyham prazdne lokace.
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS