Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 02:32:19 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353709 krát)
Amelor
Host
Odpověď #165 kdy: Červenec 21, 2009, 11:18:12 am

Reši to problem povrch vs podtemno, jo ostatni psychouši by se mohli taky nejak ošetrit ale nenapada me nic rozumne, jedna lokace nebo dve, na počtu nezaleži, je moc radikalni a je to jasna forma potrestani a to myslim nik nechce.
Zaznamenáno
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #166 kdy: Červenec 21, 2009, 11:25:38 am

Reši to problem povrch vs podtemno, jo ostatni psychouši by se mohli taky nejak ošetrit ale nenapada me nic rozumne, jedna lokace nebo dve, na počtu nezaleži, je moc radikalni a je to jasna forma potrestani a to myslim nik nechce.

Jenže problém povrch vs podtemno se zatím jmenuje Ceelast (si to méno snad nikdy nezapamatuju  Škleb). Neberu to jako trest, jen jako pokračování hry. Pokud je zloduch dopadne a popraven, proč po několika sekundách běhá opět mezi živými. Takhle bude muset být nějakou dobu v nějaké zvláštní lokaci (jako očistec) a opustí ho až po uplynutí této doby a vrátí se znovu smět a bude se mstít atd. A prostě normálně pokračovat příběh hry. Pokud to rozdělíme pouze na vezení v lokacích Podtemna a Povrchu - nejen, že to nijak neupravuje zloduchy na Povrchu, kterých se to vlastně nijak netýká.. ale působí to na mě stejně více jako forma trestu, nikoliv jako pomůcka pro pokračování hry. Buď řešíme způsob, jak jednak předejít zbytečný, nekoncepčním masakrům a jednak jak hře dobro vs. zlo přidat na kráse a zábavnosti.. nebo řešíme způsob, jak se jen na nějaký čas zbavit zlé drowky.
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Amelor
Host
Odpověď #167 kdy: Červenec 21, 2009, 11:35:11 am

Ne, do tehle role me nestavej  Mrknutí ja nemirim na tu drowku.
Ale tenhle problem podtemno/povrch se mi zda byt aktualni a tak navrhuju rešeni.
Stejne když podtemno nekoho chytne napriklad v dole, zajme, popravy, tak ma na určity čas pokoj.
Hhrač si hraje dal na povrchu nebo využije dalšiho hrače a dá si potrebne suroviny nakopat, ale hlavne se hned nevraci spet a drze nekope dal.

Ale dohadovat se mužeme do nekonečna, stejne to neni na nas dvou...

ed: Jo zapomel jsem dodat že "navštevy" drowu jsme tu meli už pred Ceelast.
Poslední změna: Červenec 21, 2009, 11:39:19 am od Amelor Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #168 kdy: Červenec 21, 2009, 12:32:50 pm

Resite tu ptakoviny. Jakakoliv forma omezeni do jedne ci dvou lokaci = vezeni v cele o velikosti 4 ctverecku. Neni v tom vubec zadny rozdil. Stejne pak by te mohli po verejne poprave hodit k dablovi do diry a hnit tam real mesic akorat znova povzbudi flamy pac ani DM nejsou bezchybni a k nekterym hracum budou benevolentnejsi a jine by tam hazeli i za prkotiny. Navic ten nepomer ze pul roku expim postavu a pak mi ji na mesic odsunou z deni je proste na ranu pesti. A uvazoval si o RP intrikach ? co kdyz moje postava usije na tu tvoji boudu a podari se te tvoji postave prisit nekolik vrazd, za coz budes obvinen, odsouzen a popraven a navic si real mesic ani netuknes ? Jina vec by byla kdyby se vypracoval uplne novej ocistec kde by se dalo existovat. Teda mesto, nejake lokace na expeni, nejake poklady. At se hrac nenudi. Ale o tom silne pochybuju.

Ale zaroven souhlasim ze je blbost aby se po smrti nejaka postava behem 10 minut vratila na misto sve smrti a pokracovala jakoby nic. Avsak neomezoval bych to zadnym vezenim, pac je to kontraproduktivni.
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #169 kdy: Červenec 21, 2009, 12:52:24 pm

Astere precti si to cely, ja nenavrhoval žadnou celu, a taky jsem proti nejakym specialnim lokacim a vytvaret nejaky posmrtny svet pro popravene na mesic je šileny to viš sam.
Zaznamenáno
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #170 kdy: Červenec 21, 2009, 12:53:25 pm

Astere precti si to cely, ja nenavrhoval žadnou celu, a taky jsem proti nejakym specialnim lokacim a vytvaret nejaky posmrtny svet pro popravene na mesic je šileny to viš sam.

ja taky nereagoval na tebe  Mrknutí
Zaznamenáno

Amelor
Host
Odpověď #171 kdy: Červenec 21, 2009, 12:57:22 pm

Vy to posouvate, globalizujete a tim je to coraz mene realni.
Puvodni navrh jste v tom utopili a prave ten byl nejrealnejši si myslim.
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #172 kdy: Červenec 21, 2009, 01:46:17 pm

a to byl který? řešení je jednoduché
porušil pravidla? = sekce porušení pravidel - trest
porušil dobré mravy? = sekce odpadkový koš - flame
navíc využíváte metagaming, sekci stížnosti využíváte k IC hře, svět se v prdel obrací  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #173 kdy: Červenec 21, 2009, 02:21:02 pm

No a tohle byl už jen zlaty hreb, totalne mimo tema.
Ja končim  Polibek
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #174 kdy: Červenec 21, 2009, 02:44:52 pm

Proto navrhuju "domaci vezeni" pro popravene.
tohle bylo ono?
poprava je co? uřezaná hlava?
každý obřezaný nebude týden hrát?
nebo máš namysli PK? na to je sekce prohřešky-tresty, není co dalšího vymýšlet to je to nejjednodušší, nejreálnější a hlavně zavedené a v pravidlech  Škleb toť zlatý hřeb, nemyslíš?
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amelor
Host
Odpověď #175 kdy: Červenec 21, 2009, 03:10:03 pm

Proto navrhuju "domaci vezeni" pro popravene.
tohle bylo ono?
poprava je co? uřezaná hlava?
každý obřezaný nebude týden hrát?
nebo máš namysli PK? na to je sekce prohřešky-tresty, není co dalšího vymýšlet to je to nejjednodušší, nejreálnější a hlavně zavedené a v pravidlech  Škleb toť zlatý hřeb, nemyslíš?
Ježiš maria zabijte ho nekdo nebo to budu muset udelat ja  Smích
Maš to nejak pomichany asi, misto čteni pišeš, zkus kliknout nejakou stranu zpet a ČIST!

Mluvil jsem o tom vezeni povrch/podtemno jako vysledek snaženi jedne skupiny, na znak jeji víteztvi, jako odmenu pro ne a take to reši tu nesmyslnou situaci když te popraveny muže po poprave opet prepadnout.

Jako IC nastroj rešeni.
A nikoli nejaky trest za PK nebo nwm,  o tom se tu vubec nebavime.
A pak prijdeš ty ,prečteš si posledni prispevek a pišeš.
 Polibek
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #176 kdy: Červenec 21, 2009, 04:47:38 pm

Prosím tě a kam až mám klikat? Tvoje návrhy jsou zavřít po popravě na měsíc. Proč? Koho? Každou popravenou postavu zavřít na měsíc? Nebo jen popraveného podtemňáka? Nebo každou co leze do zlaté hory na uzemí drowů? Nebo koho?Jedině jasné je, že PK trestá DM dle pravidel, sekce prohřešky-tresty. Co jiného chceš ošetřovat systémem? Nevím jestli to je funkční, ale velká karma shodí postavu k ďáblovi do jámy. To je vše co mám dle tebe offtopik. Naskle. A IC řešení existuje jen jako vězení, nic jiného to není.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
ram
Šampión
**
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
Odpověď #177 kdy: Červenec 21, 2009, 04:59:43 pm

Prosím tě a kam až mám klikat? Tvoje návrhy jsou zavřít po popravě na měsíc. Proč? Koho? Každou popravenou postavu zavřít na měsíc? Nebo jen popraveného podtemňáka? Nebo každou co leze do zlaté hory na uzemí drowů? Nebo koho?Jedině jasné je, že PK trestá DM dle pravidel, sekce prohřešky-tresty. Co jiného chceš ošetřovat systémem? Nevím jestli to je funkční, ale velká karma shodí postavu k ďáblovi do jámy. To je vše co mám dle tebe offtopik. Naskle. A IC řešení existuje jen jako vězení, nic jiného to není.

To by mě zajímalo, jak velká ta karma musí být. A souhlasím s Amelorem, že když je někdo ztrestán useknutím hlavy a šel by další den zabíjet, něco není jak má být. Dále je pravda, že se bychom se měli všichni ted uklidnit a nechat to na DM, který se ktomu v hyde parku vyjádřila takovým způsobem: že mě to velmi potěšilo a ubezpečilo.
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #178 kdy: Červenec 21, 2009, 11:15:29 pm

Prosím tě a kam až mám klikat? Tvoje návrhy jsou zavřít po popravě na měsíc. Proč? Koho? Každou popravenou postavu zavřít na měsíc? Nebo jen popraveného podtemňáka? Nebo každou co leze do zlaté hory na uzemí drowů? Nebo koho?Jedině jasné je, že PK trestá DM dle pravidel, sekce prohřešky-tresty. Co jiného chceš ošetřovat systémem? Nevím jestli to je funkční, ale velká karma shodí postavu k ďáblovi do jámy. To je vše co mám dle tebe offtopik. Naskle. A IC řešení existuje jen jako vězení, nic jiného to není.

To by mě zajímalo, jak velká ta karma musí být. A souhlasím s Amelorem, že když je někdo ztrestán useknutím hlavy a šel by další den zabíjet, něco není jak má být. Dále je pravda, že se bychom se měli všichni ted uklidnit a nechat to na DM, který se ktomu v hyde parku vyjádřila takovým způsobem: že mě to velmi potěšilo a ubezpečilo.

Mám řešení (mám v sobě nějaké to pivo, tak je to perla): Zaveďte perma-smrt za všechno. Bude prdel jak řiť.  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Bhaall
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 1038


Killing equals Honor!!!


Zobrazit profil
Odpověď #179 kdy: Červenec 22, 2009, 09:09:04 am

Máš nějaký to pivo, nebo jich máš 17? Kroutím očima
Zaznamenáno

Podporuji: http://Patreon.com/AndrewDark
Raghwarr Bloodspill  vykonavatel Zahredův - Slain by the vicious Cataclysm! Hněv
Stran: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS