Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 04, 2024, 03:43:57 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 72
  Tisk  
Autor Téma: Nápady a návrhy  (Přečteno 353717 krát)
Snekoun
Host
Odpověď #60 kdy: Červen 12, 2009, 12:17:18 pm

Aby runa uměla:
1) Změnit popisek jakéhokoli itemu.
2) Možnost dát item do inventáře NPC, po jehož zabití nebo okradení předmět vypadne.
3) Možnost generovat itemy - RP itemy - tzn. nějaké vědra, nějaké druhy jídla, prostě nestandartní věci které by neměli žádný účinek a dali by se použít pro RP.   + možnost takový item zase zničit.

Davat hracum jidlo, vedra atd .. kde jsem to uz jen videl  Škleb Škleb
Zaznamenáno
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #61 kdy: Červen 12, 2009, 12:18:43 pm

neco takoveho pro bezne hrace? mozna, ALE:
1) nemam moc casu, 2-3 roky veskereho volneho casu, ktery jsme nemohl venovat rodine je myslim dost
2) dat dalsi temer noeomezene moznosti bezny hracum, kteri se to potom pokusi zneuzit ve vlastni prospech? to radeji ne
3) tvorit hru a zabavu pro ostani jde i bez udelatek, hlavni je fantazie, kdyz neni fantazie ani udelatko nepomuze
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #62 kdy: Červen 12, 2009, 12:33:24 pm

Neda mi ješte naposled k tehle teme.

1. Ano Neusi beru bod 1 a 2, proto jsem začel pouze s tim "predelanim, orezanim" runy oligarchu, bod 3 ano jde hodne veci udelat i bez udelatek, ale když jsi predstavim co by umel takovy človek s poradnou fantazii a s par udelatky...

2. Tahle je pro Caguse, neber jsi to v zlem  Škleb At si lidi nejdriv pozorne prectou to co se psalo pred nimi a az pak reagujou (v tomhle pripade by stačili jen 2! posledni prispevky), psal jsem to snad 3X za všechny jen jeden:

Pišu to porad dokola, že runu oligarchu podrobne neznam, a nerikam že ji ma dostat nekdo tak jak je ,jen že se z ni muže vychazet, když je to jediny nastroj ktery nekomu neco v tom duchu umožnuje.

(Už mlčim)
 
Zaznamenáno
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #63 kdy: Červen 12, 2009, 12:38:49 pm

Další zvýhodnění spolků?
Tak mi dej nějakou jinou možnost jak motivovat lidi ve spolku a odměnovat je za něco z čeho nemají zisk.

Na tohle by mohlo stačit spolkové konto ne? Poplatky na spolek by byly povinné, a kdo by něco hezky udělal, dostal by obnos Úsměv
PS: sry za hooooooooooodně pomalou odpověd, ale jsem po 3 dnech zase na PC...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #64 kdy: Červen 12, 2009, 12:40:08 pm

Neda mi ješte naposled k tehle teme.

1. Ano Neusi beru bod 1 a 2, proto jsem začel pouze s tim "predelanim, orezanim" runy oligarchu, bod 3 ano jde hodne veci udelat i bez udelatek, ale když jsi predstavim co by umel takovy človek s poradnou fantazii a s par udelatky...

2. Tahle je pro Caguse, neber jsi to v zlem  Škleb At si lidi nejdriv pozorne prectou to co se psalo pred nimi a az pak reagujou (v tomhle pripade by stačili jen 2! posledni prispevky), psal jsem to snad 3X za všechny jen jeden:

Pišu to porad dokola, že runu oligarchu podrobne neznam, a nerikam že ji ma dostat nekdo tak jak je ,jen že se z ni muže vychazet, když je to jediny nastroj ktery nekomu neco v tom duchu umožnuje.

(Už mlčim)
 

Jojo, ok. Ale co by potom měla ta runa dělat? Dělat libovolné itemy? To nemusí být runa, to se může hned dát do řemesel jako výrobky, když k tomu má mít přístup každý. Neviditelnost? To by jen zneužívalo.
Kdyby každý měl tyhle možnosti, každej by za chvilku dělal jen pseudo-questy a nikdo by je neplnil Úsměv

Prostě se mi taky zdá, že k tvorbě zábavy a  příběhu nejsou udělátka tolik potřebná.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Amelor
Host
Odpověď #65 kdy: Červen 12, 2009, 12:45:48 pm

Neda mi ješte naposled k tehle teme.

1. Ano Neusi beru bod 1 a 2, proto jsem začel pouze s tim "predelanim, orezanim" runy oligarchu, bod 3 ano jde hodne veci udelat i bez udelatek, ale když jsi predstavim co by umel takovy človek s poradnou fantazii a s par udelatky...

2. Tahle je pro Caguse, neber jsi to v zlem  Škleb At si lidi nejdriv pozorne prectou to co se psalo pred nimi a az pak reagujou (v tomhle pripade by stačili jen 2! posledni prispevky), psal jsem to snad 3X za všechny jen jeden:

Pišu to porad dokola, že runu oligarchu podrobne neznam, a nerikam že ji ma dostat nekdo tak jak je ,jen že se z ni muže vychazet, když je to jediny nastroj ktery nekomu neco v tom duchu umožnuje.

(Už mlčim)
 

Jojo, ok. Ale co by potom měla ta runa dělat? Dělat libovolné itemy? To nemusí být runa, to se může hned dát do řemesel jako výrobky, když k tomu má mít přístup každý. Neviditelnost? To by jen zneužívalo.
Kdyby každý měl tyhle možnosti, každej by za chvilku dělal jen pseudo-questy a nikdo by je neplnil Úsměv

Prostě se mi taky zdá, že k tvorbě zábavy a  příběhu nejsou udělátka tolik potřebná.

Takhle, na začatek by stačilo (na skoušku) neco z toho co psal napr. Arash. (mame tu testeri ne?)
Dal se nebudu rozepisovat, mam spoustu navrhu nevim co z toho ta runa umi a co by se mohlo, dalo, chtelo realizovat...
Kdyby se važne neco delalo tak rad skusim prispet svou trochu...
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #66 kdy: Červen 12, 2009, 01:02:31 pm

Taky nevím proč proč by měl mít v rukou kdejakej hráč runu, která vyrábí itemy, od toho jsou tu řemesla... to by se rovnou mohlo zrušit vyrábění vlajek, nábytku a dalších věcí, který jsou pouze pro zpestření RP hry...

Danny.. jak už tu několikrát padlo, tak zábavu můžeš dělat i bez nějaký runy nebo jinejch nástrojů... A pokud tu runu tak chceš, založ spolek, přilákej lidi a třeba bude jednou tvoje, až se staneš oligarchou  Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #67 kdy: Červen 12, 2009, 01:20:15 pm

A pokud tu runu tak chceš, založ spolek, přilákej lidi a třeba bude jednou tvoje, až se staneš oligarchou  Mrknutí

To musíš mít na oligarchu spolek a bejt v jeho čele?
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Twinkee
Host
Odpověď #68 kdy: Červen 12, 2009, 01:40:02 pm

A pokud tu runu tak chceš, založ spolek, přilákej lidi a třeba bude jednou tvoje, až se staneš oligarchou  Mrknutí

To musíš mít na oligarchu spolek a bejt v jeho čele?

Tobe rozhodne do rukou nic takovyho nepadne,to co sme zazili myslim stacilo  Smích
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #69 kdy: Červen 12, 2009, 01:40:19 pm

A pokud tu runu tak chceš, založ spolek, přilákej lidi a třeba bude jednou tvoje, až se staneš oligarchou  Mrknutí

To musíš mít na oligarchu spolek a bejt v jeho čele?
O tohle jde.
Snadno se rekne, težko provede.
Že nekdo prilaka k sobe lidi a stane se taK oligarchou ješte nesvedči o jeho kvalitach.
Me to proste bavi, delat ruzne blbinky, a nejsem sam to jsem si jisty...
A trouf bych si i na neco vetšiho už bylo jednou v planu škoda že tak docela nevišlo  Mrknutí
Poslední změna: Červen 12, 2009, 01:43:44 pm od Amelor Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #70 kdy: Červen 12, 2009, 01:48:05 pm

Tak zacni tim ze to vymyslis a zkus si sepsat co na to potrebujes. Myslim ze kdyz to pak predlozis nejakemu DM, rad ti pomuze. Mam osobni zkusenost ze Te DM jiste neodmitnou. Staci jen komunikovat a zahodit predsudky typu ''prece se nebudu doprosovat '' delato to snad vsichni pro zabavu ne ?

Snad me nejake DM podpori Kroutím očima
Zaznamenáno
Amelor
Host
Odpověď #71 kdy: Červen 12, 2009, 01:51:30 pm

Tak zacni tim ze to vymyslis a zkus si sepsat co na to potrebujes. Myslim ze kdyz to pak predlozis nejakemu DM, rad ti pomuze. Mam osobni zkusenost ze Te DM jiste neodmitnou. Staci jen komunikovat a zahodit predsudky typu ''prece se nebudu doprosovat '' delato to snad vsichni pro zabavu ne ?

Snad me nejake DM podpori Kroutím očima
Ja mam takovy problem že jsem v nekterych vecech strašny puntičkar, trvam na drobnostech ktere jsou pro me duležite a jse je schopen predelavat znova a znova   Škleb nwm jestli bude semnou nekdo mit trpelivost.

Ale nevymlouvam se, uvidime... Mrknutí
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #72 kdy: Červen 12, 2009, 02:29:28 pm

A pokud tu runu tak chceš, založ spolek, přilákej lidi a třeba bude jednou tvoje, až se staneš oligarchou  Mrknutí

To musíš mít na oligarchu spolek a bejt v jeho čele?
O tohle jde.
Snadno se rekne, težko provede.
Že nekdo prilaka k sobe lidi a stane se taK oligarchou ješte nesvedči o jeho kvalitach.
Me to proste bavi, delat ruzne blbinky, a nejsem sam to jsem si jisty...
A trouf bych si i na neco vetšiho už bylo jednou v planu škoda že tak docela nevišlo  Mrknutí


Já jsem neřekl, že proto aby se někdo stal oligarchou musí bejt vůdce nějakýho spolku... Ale pokud vedeš nějakej zajímavej spolek tak už to o něčem svědčí a je to asi nejsnažší způsob jak dělat ostatním zábavu... Posouzení toho či oligarcha je nebo není kvalitní, je pouze věc názoru Danny a já si myslím, že všichni dosavadní oligarchové ty kvality měli a byli vybráni právem.

Znovu říkám, pokud chceš něco víc, zkus pro to něco víc udělat, měl si své doby ve spolku 3 DM, kteří by tě určitě ve všem podpořili, stále máš aspoň jedno, ale až na poslední nápad ohledně jistého útoku od tebe o ničem nevím   Úsměv

Navíc sme s tebou chtěli po epitheusově útoku ještě pokračovat v hraní a sehrát tvůj únos a jaká byla tvoje první reakce? Něco ve smyslu ne ani náhodou, mě už to nezajímá stačilo. Nejdřív si rozmysli co vlastně chceš   Mrknutí
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #73 kdy: Červen 12, 2009, 02:42:08 pm

Hele nevím co umí runa oligarchy navíc, než uměla, když jsem ji viděl, ale šlo s ní jít v invisu kamkoli povrchňan na povrchu, podtemňák podtemno. Nešlo utočit, krást v tomhle invisu. Šlo přijít k NPC do invu mu strčit item, výběr ze 3 (asi pytel, svitek, hlava) item šel pojmenovat, vygeneroval si list s úkolem a ten si jakkoli předal úkolovanému. nic víc, nic míň. Donesl, dal si mu odměnu, třeba vykraftěnou věc. Takových věcí se dá vymyslet 1000 a nemusím být DM, abych dělal příběhy od low po high level. Když jsou tu DM co dělají jen "epické" kvesty z dobýváním měst a to runou opravdu nejde  Škleb , tak by určitě prospěla taková runa ostatním smrtelníkům, kteří se umí bavit jinak. Ale chápu, že je to zásah do práv DM a mohli by se cítit odstrčeně, že si někdo hraje jinak než chcou ONI.
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Amy
Host
Odpověď #74 kdy: Červen 12, 2009, 02:49:37 pm

Ano! Ano! Dm jsou zlí a namyšlení! Runa do každé domácnosti!  Kroutím očima
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 72
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS