Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 10:30:11 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1670280 krát)
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2880 kdy: Únor 25, 2010, 06:24:44 am

Tak naši ten hokej posrali. Aspoň že Kanada naplácala Rusákům na zadek Smích
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #2881 kdy: Únor 25, 2010, 09:11:41 am

Tak jsem si směle přál semifinálovej souboj Sv. Amerika vs. Československo. Skoro to vyšlo. Gratulace slovákům, rozbijte to tam! Na Kanadu!
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Krigelhoff
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 143


Zobrazit profil
Odpověď #2882 kdy: Únor 25, 2010, 11:00:05 am

Chysta sa nietko do Bratislavy? http://www2.paganfest.eu/index2.php
Zaznamenáno

Don't be afraid, participate and
Just give us all your trust
Your soul will be saved
Just honour me, I'll set you free so
Get ready to join the
Very last crusade
Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #2883 kdy: Únor 25, 2010, 01:36:54 pm

Chysta sa nietko do Bratislavy? http://www2.paganfest.eu/index2.php
To jako na křížovou výpravu?  Smích
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
Amelor
Host
Odpověď #2884 kdy: Únor 27, 2010, 12:40:27 pm

Slovensko - Kanada 2:3
Jak malo chybalo  Jsem v rozpacích
Zaznamenáno
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #2885 kdy: Únor 27, 2010, 02:30:25 pm

Koukal jsem. Ty dva goly byly hodně překvapivé Úsměv
Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Mithrandir
Host
Odpověď #2886 kdy: Únor 27, 2010, 03:30:43 pm

V tych poslednych minutach Kanadanom stiahlo ritky Škleb

Drzte palce aspon na bronz Úsměv
Zaznamenáno
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #2887 kdy: Únor 27, 2010, 03:36:00 pm

V tych poslednych minutach Kanadanom stiahlo ritky Škleb

Drzte palce aspon na bronz Úsměv

Držím. Škoda že jsem už neměl sílu na to s Kanadou koukat. Ten závěr mohl stát za to. Bohužel, zazvonil mi budík, poslepu jsem ho zamáčknul a spal dál.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Amelor
Host
Odpověď #2888 kdy: Březen 08, 2010, 12:58:16 pm

Trochu nadhledu by neuškodilo, ta situacie je tak jasna až to boli... nic se mu nestalo a nebyl takovy ani zamer.
Nekdo se postežuje tak se postavime na hlavu aby jsme hrači mohli dat "posledni varovani". Nema to zabalit rovnou?
Zaznamenáno
Hodnak
Mob
*
Příspěvků: 62



Zobrazit profil
Odpověď #2889 kdy: Březen 08, 2010, 01:11:47 pm

Šalamounské rozhodnutí DM teamu *ironie*. Což nemůže vzniknout IC situace, která by byla pro jednu stranu překvapením (pokud teda neskončí smrtí překvapeného)? Kdo chce hrát RP je varován, aby to nedělal a ten, kdo se ve zbabělosti a strachu o své exp, měšec a náklad na mule odlogne, dostal signál, že se tak může zachovat i příště, když zrovna bude v úzkých.

Dovolím si zacitovat:
"K zabití nebo ničení majetku jiné postavy musí existovat dostatečný IC důvod. " Pravidla, http://kandelabrie.dontexist.net/index.php?pravidla.
"Odlogování se v případě hrozby smrti nebo v souboji je podlé a trestné. "Pravidla, http://kandelabrie.dontexist.net/index.php?pravidla.

K zabití nedošlo, k odlogování ano. *nevěřícně kroutí hlavou nad verdiktem*

Pokud existují nepsaná pravidla, nemusí o nich vědět všichni (to lze zajistit pouze sepsáním a zveřejněním), pak je nelze vymáhat a trestat!!!

Zaznamenáno
Yokinimaro
Nováček

Příspěvků: 46


Zobrazit profil
Odpověď #2890 kdy: Březen 08, 2010, 01:19:02 pm

To je vtipné.
Vlezu na určitou frakcí opatrované území, budu se tam veřejně poflakovat a tím provokovat a strážce území mě potká a zaútočí na mě - ale nezabije mě, ví že by mi zkazil hru - tak na mě jen zaútočí nezranovacím kouzlem. Tak vezmu, ohlásím to na foru jako útok bez ic předehry a strážce dostane trest.
Kocourkov.  Úsměv

Pokud si chceme hrát na vyšší RP, tak správná otázka je jak stará je postava "poškozeného". Pokud je mladá tak by se dal vzít argument co byl položen, pokud je ovšem není nová a světem se už nějaký čas potlouká (to naznačuje ten soumar), tak musíme vzít v potaz že pověst lesních elfů už se dostala ven z lesů a každý by mu mohl říct jak to v lese chodí s jeho strážci.
A z toho se dá vyvodit že "poškozený" vlastně běžel s nějakým nákladem PO NEPŘÁTELSKÉM ÚZEMÍ. Tzn. ochránci lesa by jej mohli brát jako vetřelce. Další bod se týká toho co "poškozený převážel". Pokud měl na soumarovi naložené kůže, dřevo nebo nějakou jinou přírodní surovinu - mohl by být brán jako zloděj, či agresor, ničitel - prostě absolutní nepřítel.  A jelikož strážci jsou spíše plachá stvoření a jejich domimantní útočnou taktikou je útok ze zálohy, tak tohle byla jedinná možná varianta jakou mohli použít. Kdyby dali vědět nějak OOC tak by přišli o moment překvapení, který je stěžejní pro úspěšný útok ze zálohy.
 
Zaznamenáno
Oneill
K2-Testeři
Hrdina
***
Příspěvků: 421


DM...Kráterský kat


Zobrazit profil
Odpověď #2891 kdy: Březen 08, 2010, 01:26:01 pm

Ne, ve skutečnosti je fakt, že (budeme-li prudérně sedět na pravidlech a neohlížet se na hráče u kterých víme jak se chovají a zjistili sme i jejich záměr) když zaútočí bez předem upozornění, jde o porušení pravidla viz první pravidlo herní situace: "K zabití nebo ničení majetku jiné postavy musí existovat dostatečný IC důvod."
Faktem je že by se mělo pozměnit aby to lépe odpovídalo.

Na druhou stranu je ale pravda, že na Minuviel to neudělala poprvé. Takže chcete-li se dohadovat jestli je to to-či-ono správně, tak raděj dejte vlku nažrat a kozu si nechte celou.

Tohle je finální rozhodnutí DM teamu a i dle mého je to tak správě ze všech hleidsek. Jak z hlediska ""?poškozeného?"", tak z hlediska pravidel. Těm by neus měl však přidat pár řádek, aby to co my všichni tady už dobře chápem pochopil i kterejkoli ňouma na první pohled.

PS: kdo dostal trest? Jde o pokárání, protože je to druhej případ.
Zaznamenáno

Víno, ženy, zpěv .....ou jééé
.....člen skupiny scénického historického šermu Romantika

Andrej Drozd - Největší všivák pod sluncem

Plzeň rulezzz
Orbi
Host
Odpověď #2892 kdy: Březen 08, 2010, 01:28:42 pm

staci prepisat to pravidlo "K zabití nebo ničení majetku jiné postavy musí existovat dostatečný IC důvod." na "K utoku na postavu nebo ničení majetku musí existovat dostatečný IC důvod."
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2893 kdy: Březen 08, 2010, 01:29:35 pm

Jedna se o opakovany utok z invu bez predehry. Kdyby se to stalo jednou,mavnem nad tim rukou ale deje se to porad u jedne a te same osoby.
Varovani tellem a nejaky cas na reakci mel predchazet tomu utoku kouzla.
Nikde jsem do dnes nikde necetl, jake uzemi je elfu. Takze nemluvte tady o zadnem teritoriu a utoku strazce.

Pokud postizeny odlognul mel dostat varovani taky. To jsem nejak nepostrehnul ....

Jinak utok se bere sesilani kouzla s efektem postizeni druhe postavy ( nerozlisuje se zda postava umrela ).Takze se do toho pocitaji i pracky, strach atd. To bych pak tady mohl behat po serveru a z invu postavy odzbrojovat a hajit se tim ze to neni utok, protoze jsem postizenou osobu nezabil.



Zaznamenáno
Orbi
Host
Odpověď #2894 kdy: Březen 08, 2010, 01:41:36 pm

No vsak ano, ale tak uz konecne upravte to pravidlo alebo ho napiste nove. Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS