Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 17, 2024, 05:51:14 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2076438 krát)
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1725 kdy: Duben 17, 2009, 08:16:03 pm

Nevím, mě se to nikdy nestalo.

Ale chtěl bych se zeptat, existuje epické kouzlo "Teleport(ace)"? Nemyslím Průchod sny, ale přímo teleport. Někde jsem o něm slyšel a v manuálu je 24 epických kouzel a teleport ne.

Neexistuje, v tomhle smeru funguje jen kouzlo Pruchod sny, 25. kouzlo bylo vyrazeno z duvodu podivnosti efektu...
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Calcathea
Lord
****
Příspěvků: 724


Zobrazit profil
Odpověď #1726 kdy: Duben 17, 2009, 08:28:06 pm

Nevím, mě se to nikdy nestalo.

Ale chtěl bych se zeptat, existuje epické kouzlo "Teleport(ace)"? Nemyslím Průchod sny, ale přímo teleport. Někde jsem o něm slyšel a v manuálu je 24 epických kouzel a teleport ne.

Neexistuje, v tomhle smeru funguje jen kouzlo Pruchod sny, 25. kouzlo bylo vyrazeno z duvodu podivnosti efektu...

Existuje Smích ale neni to kouzlo Smích

Jinak tušim někde je kouzlo ktery teleportuje někoho k tobě... port jako ma DM postava nebo jak s ho představíš de udělat asi dost těžko řekl bych... teda jako kouzlo...
Zaznamenáno

Calcathea Almendeth De Corvereia - Mrtvý poražený povznesený. (prostě alpa)

Bella Longarrow - Poslušná otrokyně A'mith C'ryx Y'rrnern.

Ori'gato l' oloth mrigg    uns'aa!
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #1727 kdy: Duben 17, 2009, 08:53:22 pm

A máš nějaký prachy v bance, aby měl na žold?

No super, nekde by to mohlo byt napsane ze ty prachy musi byt v bance, ze je nestaci mit u sebe, vic jak 10k v prdeli jen kvuli blbosti
Zaznamenáno



Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1728 kdy: Duben 17, 2009, 09:00:10 pm

A máš nějaký prachy v bance, aby měl na žold?

No super, nekde by to mohlo byt napsane ze ty prachy musi byt v bance, ze je nestaci mit u sebe, vic jak 10k v prdeli jen kvuli blbosti

a záhada je vyřešena, mě takhle taky utekl hned ten první, pak mi to napsalo, že nemám pro něj žold, tak sem něco hodil do banky a hned mi zůstal Úsměv Tak aspon budeš mít klid a budeš spokojenej
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #1729 kdy: Duben 17, 2009, 10:57:47 pm

pomocnik to myslim rika pri najmuti, ze si zold bude vyzvedavat v bance
Zaznamenáno
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #1730 kdy: Duben 18, 2009, 08:53:02 am

Ahoj všici. Chtěl jsem se zeptat jestli náhodou neexistuje něco jak by si na sobě mohl kouzelník zrušit invis. Pac pokud chci ve meste s nekym mluvit a prisel jsem "zvenku", tak ho na sobe často mám a musím do něčeho řiznout. Což není moc IC ale jinou možnost nemam, pač tak slabého protivníka na kterém bych se odkryl třeba když nemám kouzla, všude nenajdu(v Kráteru jsou krysy,tam to není problem)...
Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
ATM
Král
*****
Příspěvků: 1619


Zobrazit profil
Odpověď #1731 kdy: Duben 18, 2009, 09:57:36 am

Ahoj všici. Chtěl jsem se zeptat jestli náhodou neexistuje něco jak by si na sobě mohl kouzelník zrušit invis. Pac pokud chci ve meste s nekym mluvit a prisel jsem "zvenku", tak ho na sobe často mám a musím do něčeho řiznout. Což není moc IC ale jinou možnost nemam, pač tak slabého protivníka na kterém bych se odkryl třeba když nemám kouzla, všude nenajdu(v Kráteru jsou krysy,tam to není problem)...


Ano existuje, staci mit mensi rozptyleni(lesser dispel) a zakouzlit ho na sebe (plati obecne u vsech rozptyleni).
Zaznamenáno

Alter Gamer Ego's:
Mer'Aste Maivert
Rip
Nolwe La'Lyth Berio'Calad
Tahl'Fera La'Lyth Maern'Eplith
acc: D_estructo_R
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1732 kdy: Duben 18, 2009, 10:36:27 am

pomocnik to myslim rika pri najmuti, ze si zold bude vyzvedavat v bance
Ano říká, upozorňuje na to.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Fru-fru
Nováček

Příspěvků: 24



Zobrazit profil
Odpověď #1733 kdy: Duben 18, 2009, 11:01:34 am

Ahoj všici. Chtěl jsem se zeptat jestli náhodou neexistuje něco jak by si na sobě mohl kouzelník zrušit invis. Pac pokud chci ve meste s nekym mluvit a prisel jsem "zvenku", tak ho na sobe často mám a musím do něčeho řiznout. Což není moc IC ale jinou možnost nemam, pač tak slabého protivníka na kterém bych se odkryl třeba když nemám kouzla, všude nenajdu(v Kráteru jsou krysy,tam to není problem)...


Ano existuje, staci mit mensi rozptyleni(lesser dispel) a zakouzlit ho na sebe (plati obecne u vsech rozptyleni).

Oki, díky.Snad na něj někde najdu místo při dalším postupu Mrknutí
Zaznamenáno

Frufru Locknarior - čaroděj a zlatník kandelábrijský
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #1734 kdy: Duben 18, 2009, 11:26:46 am

Tos sice je tam napsane "z uctu" ale vzhledem k tomu ze si tu prvni platbu vezme primo od postavy tak i potom bude odebirat prachy postave

imho je tam napsane ze si bude strhavat jednou tydne, to si  strhava hned jak si ho najmu bo co? tyden ingame sem ho urcite nemel
Poslední změna: Duben 18, 2009, 11:35:17 am od SevyX Zaznamenáno



Erunamo
Hrdina
***
Příspěvků: 287


Zobrazit profil WWW
Odpověď #1735 kdy: Duben 18, 2009, 05:35:08 pm

pomocnik to myslim rika pri najmuti, ze si zold bude vyzvedavat v bance
nene, myslím že to tam není napsaný tak zřetelně jasně... mě to třeba došlo hned, poněvadž přes banku funguje i nájem domu apod. ale hráč co to nezná...
Zaznamenáno

Fajr Pyromil: "hehe ohnííček"  -  gnóm, koumátor, šílenec...
Sára Bušidó: mladá acroňanka hledající příležitost v novém světě

http://daniel-r.blog.cz/

tvrdá skála a těžkej kov
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #1736 kdy: Duben 19, 2009, 10:06:41 pm

A máš nějaký prachy v bance, aby měl na žold?

No super, nekde by to mohlo byt napsane ze ty prachy musi byt v bance, ze je nestaci mit u sebe, vic jak 10k v prdeli jen kvuli blbosti

a záhada je vyřešena, mě takhle taky utekl hned ten první, pak mi to napsalo, že nemám pro něj žold, tak sem něco hodil do banky a hned mi zůstal Úsměv Tak aspon budeš mít klid a budeš spokojenej

Moc se neraduj. Já měl peníze jak u sebe, tak v bance a to poměrně dost (u sebe tenkrát asi 7k a v bance ještě o mnoho víc) ale i tak mi zdrhnul trpoš i se všema věcma... Šmejd jeden... Řešení je jednoduchý... Nenajímat trpoše, páč u jiných pomocníků jsem o tomhle problému neslyšel Mrknutí
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
SevyX
Hrdina
***
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
Odpověď #1737 kdy: Duben 19, 2009, 10:15:11 pm

Protoze se pouzivaji vetsinou trpaslici a v penezich v bance hlavni problem nebude, nikdy me ten trpaslik nevydrzel tyden ingame
Zaznamenáno



Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #1738 kdy: Duben 20, 2009, 06:10:04 am

Moc se neraduj. Já měl peníze jak u sebe, tak v bance a to poměrně dost (u sebe tenkrát asi 7k a v bance ještě o mnoho víc) ale i tak mi zdrhnul trpoš i se všema věcma... Šmejd jeden... Řešení je jednoduchý... Nenajímat trpoše, páč u jiných pomocníků jsem o tomhle problému neslyšel Mrknutí

Hele, ja trpaslíka připoutal u baru a normálně vyběhl ven a začal mláti všechny kolem, nakonec ho zabili a mě zabil Sidův trpoš... takže opravdu to není ideální  Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
aster3
Hrdina
***
Příspěvků: 320



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1739 kdy: Duben 20, 2009, 11:37:02 am

 Škleb
Zaznamenáno

Stran: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS