Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 18, 2024, 06:04:28 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2077317 krát)
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #5535 kdy: Leden 18, 2013, 07:59:03 pm

Úsměv nic si nepokazil ja tiez o tom viem ze ak das alchymistovy zbroj alebo inu vec ktoru mozno  moze ocarovat ak vie ako Úsměv a ak sa nemylim tak je to brane ako zdobenie to ocarvoanie takze sa nesmie na to zabudat 
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Kinkin
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 813


Až uslyšíš můj řev...


Zobrazit profil
Odpověď #5536 kdy: Leden 18, 2013, 08:47:19 pm

vůbec nic jednoduchého  Mrknutí
Zaznamenáno

To víš ...... že ..... JO !
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #5537 kdy: Leden 18, 2013, 11:38:20 pm

Muzete mi nekdo poradit jak se zdobi sperky? Nebo spis presneji kolik kamenu a kolik prachu? Zkousel sem vsechno mozne a na nic sem neprisel, tak zkousim jestli se tu najde nejaka dobra duse... Úsměv
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
1Rakosnicek1
K2-Oligarchove
Lord
****
Příspěvků: 565


Zobrazit profil
Odpověď #5538 kdy: Leden 19, 2013, 10:31:00 am

dobrá duše se třeba najde zkus si odchytit nějakého zlatníka ve hře  Mrknutí
Zaznamenáno
Petrana
Mob
*
Příspěvků: 81


Zobrazit profil
Odpověď #5539 kdy: Leden 22, 2013, 01:25:15 am

Ráda bych se dověděla, zda má někdo zkušenosti z dovedností "používání kouzelných předmětů". Je to dovednost především Barda a Zloděje. Myslím s použitím a využitím zde na modulu. Ráda tuhle dovednost využívám. neříkám, že je to nějaké extra terno, ale přece jen jsem na to zvyklá. Tu ovšem ani po investování 25 bodíků žádná zněna v možnostech použití čehokoliv co nebylo určeno mé postavě. Co jsem nemohla používat před tím, než jsem tam nárazově těch 25 bodů dala, to nemůžu používat ani teď. Ať se jedná o věci jiné rasy, jiného přesvědčení a nebo jsou určené jinému povolání. např. Trpasličí sekera, meč pro "zlý" , kouzla klerika..... Zná někdo odpověď? Nebo jsem zas narazila na něco co nikdo nezkusil a nebo to není vyzkoumané?  Kroutím očima Už si začínám připadat jako tester. No aspoň mám dobrý pocit  Smích
Zaznamenáno

Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.

Platí se za liščí kožich, ne za liščí noru.
Lubko
GUILD-JEHO církev
Hrdina
***
Příspěvků: 430


Zobrazit profil
Odpověď #5540 kdy: Leden 22, 2013, 05:36:41 am

Ja myslim ze zrovna na trpaslici sekeru ti UMD nepomuze je to exoticka zbran na to je odbornost. Ale je docela dobre mozne ze se pletu  Škleb
Zaznamenáno

Kdo seje vitr sklidi bouri.

Jednou přišla k trpaslikovi Smrt a chtěla si ho odnést s sebou, trpaslík se však pevně zapřel botama o skálu, na níž stál, vzpurně nakrabatil obočí a řekl ne.Tak Smrt zase odešla.

Acc; Lubizmi
Postavy:Ainur JEHO knez
               Herumor trpaslici kovar
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5541 kdy: Leden 22, 2013, 08:11:28 am

jedinne na co ti UMD hadam muze pomoci je proti omezeni "jen pro zle/dobre"
kolik bodiku je potreba na to potreba to ti z hlavy nereknu, ale melo by to byt stejne jako v std. pravidlech pri "prorazeni" omezeni na presvedceni

podle meho nazoru se UMD na K2 ani nevyplati pouzivat, jine omezeni nez na presvedceni tu asi neni, takze je z toho min. uzitek
jestli chces, investovat tech 25 bodiku jinde, napis mi PM s jmenem postavy a nejake casy kdy muzes byt ve hre, na nekdy se domluvime a postavu "poladime" Úsměv
Zaznamenáno
Shadow
GUILD-JEHO církev
Šampión
**
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
Odpověď #5542 kdy: Leden 22, 2013, 11:48:47 pm

Zda se mi to, nebo nejak blbnou poklady? Kazdy poklad co sem dneska vybral tak mi nedal vubec zadne xp a cca 100zl. Zkusil sem poklady i s low lvl postavou tam sem dostal cca 300xp a nejake drobaky. Pritom jeste vcera sem dostaval z pokladu o hodne vetsi castky... A zkousel sem ruzne poklady...
Zaznamenáno

Villandra
Fox Sparker
Orbi
Šampión
**
Příspěvků: 180



Zobrazit profil
Odpověď #5543 kdy: Leden 23, 2013, 06:39:55 am

No moze to byt tym, ze je v hre vela postav a tie poklady maju vela vybrati, cize klesli na nanizsi mozny level. Abo ich vybral niekto pred tebou.
Zaznamenáno
trepik
Hrdina
***
Příspěvků: 350



Zobrazit profil
Odpověď #5544 kdy: Leden 23, 2013, 07:49:40 am

Když už jsme u těch pokladů, neříkalo se někde, že by se měli pokud možno generovat poklady podle toho, co by měla postava potřebovat?

Když pominu to, že jako postavičce zloděje se vygeneruje roba s čarodějnýma slotama a na wisdom, tak co mě fakt zaráží, když se mi vygeneruje plná plátovka, kterou ani neutáhnu, natož abych jí použil. Kdyby to bylo v jednom případě, tak bych nad tim mavnul, ale stává se to v 90% vybrání pokladu (pokud je tam nějaká jiná věc než trocha peněz nebo lektvar). Je to v pořádku, nebo je někde něco špatně (samozřejmě i na mojí straně) ?
Zaznamenáno

Zabij to dřív, než to zabije tebe!

Belar'Dia

Milmar
Rilwen Pendragon



RIP - Rilwen La'Lyth Tulogail, Rilwen Pendragon
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5545 kdy: Leden 23, 2013, 08:05:28 am

Když už jsme u těch pokladů, neříkalo se někde, že by se měli pokud možno generovat poklady podle toho, co by měla postava potřebovat?

Když pominu to, že jako postavičce zloděje se vygeneruje roba s čarodějnýma slotama a na wisdom, tak co mě fakt zaráží, když se mi vygeneruje plná plátovka, kterou ani neutáhnu, natož abych jí použil. Kdyby to bylo v jednom případě, tak bych nad tim mavnul, ale stává se to v 90% vybrání pokladu (pokud je tam nějaká jiná věc než trocha peněz nebo lektvar). Je to v pořádku, nebo je někde něco špatně (samozřejmě i na mojí straně) ?
to ze se poklad snazi trefit "presne" do touhy postavy uz neplati
ukazalo se, ze skript nema sanci uhadnout, jake touhy a plany do budoucna ma postava... to by asi nezvladnul na jednou zkouknuti postavy ani clovicek
takze ted to funguje, tak ze si hra dela statistiku prave hrajicich postav (asi 1 den zpet) a podle jejich typu vybaveni plni nahodne poklady
takze to co najdete se pravdepodobne bude hodit nejake postave... tj. pri trose snahy to jde prodat
a kdyz nechcete hledat PC, muze to koupit vetesnik a treba vam i neco uzitecnejsiho proda Úsměv
Zaznamenáno
Tadomekaari
Hrdina
***
Příspěvků: 364



Zobrazit profil
Odpověď #5546 kdy: Leden 23, 2013, 08:26:46 am

Mám dotaz jak přesně je to tu s frakcí podtemna? Včera jsem přišel do hry a zjistil že pry není vzhledem k tomu že mam jen podtemnaky bych chtěl vědět jestli podtemno bude pro hrače ještě někdy přístupné nebo je lepší postavy převést na povrch.
Zaznamenáno

Glognar Jnory Romarryg - houževnatý duergaří válečník s dračí krvé
Ceelast Lialacago - chytrá drowí magička zabívající se lovem a nabouráváním myslí.
A&N s.r.o.
K2-DM
Král
*****
Příspěvků: 2213


Oinka oikna oinka why you awake?


Zobrazit profil
Odpověď #5547 kdy: Leden 23, 2013, 08:39:41 am

Ahoj s podtemnem se pro tento vek pocita jen s jako npc oblasti


Zaznamenáno

Tichá dívka / Aluvian Ny'ton'iart, Ithil
Ragnarok Wanhalen, Zlato
Shar, Intriky
Taita
Šampión
**
Příspěvků: 152


Zobrazit profil
Odpověď #5548 kdy: Leden 23, 2013, 08:57:03 am

Když už jsme u těch pokladů, neříkalo se někde, že by se měli pokud možno generovat poklady podle toho, co by měla postava potřebovat?

Když pominu to, že jako postavičce zloděje se vygeneruje roba s čarodějnýma slotama a na wisdom, tak co mě fakt zaráží, když se mi vygeneruje plná plátovka, kterou ani neutáhnu, natož abych jí použil. Kdyby to bylo v jednom případě, tak bych nad tim mavnul, ale stává se to v 90% vybrání pokladu (pokud je tam nějaká jiná věc než trocha peněz nebo lektvar). Je to v pořádku, nebo je někde něco špatně (samozřejmě i na mojí straně) ?
to ze se poklad snazi trefit "presne" do touhy postavy uz neplati
ukazalo se, ze skript nema sanci uhadnout, jake touhy a plany do budoucna ma postava... to by asi nezvladnul na jednou zkouknuti postavy ani clovicek
takze ted to funguje, tak ze si hra dela statistiku prave hrajicich postav (asi 1 den zpet) a podle jejich typu vybaveni plni nahodne poklady
takze to co najdete se pravdepodobne bude hodit nejake postave... tj. pri trose snahy to jde prodat
a kdyz nechcete hledat PC, muze to koupit vetesnik a treba vam i neco uzitecnejsiho proda Úsměv


Tak mi napada. Preco nefunguje skript tak, ze si pozrie co mam na sebe a vygeneruje nieco na ten styl? Vravis ze to tak funguje ale poklady sa rozhadzu nahodne. Radsej by sa poklad mohol spawnut rovno do truhly, ktoru otvaram.
Zaznamenáno

Felis - alchymistka ako lusk (wipe)
Sollin Olath - "Co si to ke me dovolujes ty spino!" (wipe)
Amélia
Neus
Administrator
Král
*****
Příspěvků: 5346


Zobrazit profil
Odpověď #5549 kdy: Leden 23, 2013, 09:26:16 am

Když už jsme u těch pokladů, neříkalo se někde, že by se měli pokud možno generovat poklady podle toho, co by měla postava potřebovat?

Když pominu to, že jako postavičce zloděje se vygeneruje roba s čarodějnýma slotama a na wisdom, tak co mě fakt zaráží, když se mi vygeneruje plná plátovka, kterou ani neutáhnu, natož abych jí použil. Kdyby to bylo v jednom případě, tak bych nad tim mavnul, ale stává se to v 90% vybrání pokladu (pokud je tam nějaká jiná věc než trocha peněz nebo lektvar). Je to v pořádku, nebo je někde něco špatně (samozřejmě i na mojí straně) ?
to ze se poklad snazi trefit "presne" do touhy postavy uz neplati
ukazalo se, ze skript nema sanci uhadnout, jake touhy a plany do budoucna ma postava... to by asi nezvladnul na jednou zkouknuti postavy ani clovicek
takze ted to funguje, tak ze si hra dela statistiku prave hrajicich postav (asi 1 den zpet) a podle jejich typu vybaveni plni nahodne poklady
takze to co najdete se pravdepodobne bude hodit nejake postave... tj. pri trose snahy to jde prodat
a kdyz nechcete hledat PC, muze to koupit vetesnik a treba vam i neco uzitecnejsiho proda Úsměv


Tak mi napada. Preco nefunguje skript tak, ze si pozrie co mam na sebe a vygeneruje nieco na ten styl? Vravis ze to tak funguje ale poklady sa rozhadzu nahodne. Radsej by sa poklad mohol spawnut rovno do truhly, ktoru otvaram.
no tak nejak funguje vetesnik
ale mit to v pokladech a s pokladovym bonusem(vylepsenim) a rovnou pod nosem, teoreticky bez zapojeni ostatnich hracu... no nevim Úsměv

a co mam vyzkousene, tak i kdyz to temer "kopiruje" vybaveni, tak muze vzniknout vec, ktera se postave nemusi hodit
kdyz se skripty zkousi trefit do touhy vsech hracu najednou, je veci sance, ze to bude nekomu uzitecne

jestli si dobre pamatuji, tak u vybaveni jednoho druhu (treba pasku) je cca 5000 kombinaci vlastnosti, s pokladovym bonusem se to muze vysplhat cca k 50000 kombinacim
u zbrani je tech kombinaci take kolem 50000
a ted zkuste vybrat tu spravnou a "nejlepsi" Úsměv
mam tam nejake pravdepodobnostni zvyhodneni u vlastnosti, ktere se k sobe muzou lepe hodit, ale i tak muze vzniknout podivnost, ktera se muze hodit nekomu podivnemu Úsměv
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 368 369 [370] 371 372 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS