Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 15, 2024, 07:49:36 am *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 454
  Tisk  
Autor Téma: Běžné dotazy  (Přečteno 2075513 krát)
Amelor
Host
Odpověď #2175 kdy: Červen 11, 2009, 03:07:30 pm

Možna je to proto že jsem ted dolez z prace ale nejak nechapu o co ti vlastne jde a na jaky strane stojiš, stručneji a jasneji prosim  Škleb

Otazka je jestli vubec chceme podporovat lidi kteri vyhledavaji Q jen pro xp a gp.

Nechapu proč by jsi mel craftit jako blazen proto aby js mel vybavu...vybava se da sehnat i z pokladu (kterych je tu požehnane) nebo od ostatni crafteru...

Takze o cem je vlastne RP modul a co ma hraci poskytnout? Ma mu poskytnout alternativni fantasy svet ve kterem muze zit, kohokoliv chce, tedy neco, co nemuze najit v realnem svete? Nebo ma poskytnout zazemi hracum, kteri se jdou pobavit? Co z toho ma zprostredkovat kandelabrie?
Nechapu proč omezovat jednu nebo druhou skupinu?
Proč by jsi na K2 nemohl najit každy to sve, co ho bavi...
Zaznamenáno
Snekoun
Host
Odpověď #2176 kdy: Červen 11, 2009, 03:14:57 pm

ja robim zberaca, len este nemozem zbierat vsetky byliny Úsměv

Tak to delas sakra mizerne ? Ja to delam chvilku a stacilo me s 0 srpem nasekat jitrocel, materidousku, cesnek, tymian, mesicek,papyrus a byl jsem na cca 150 bodech. Pak jsem si koupil zlaty srp 3 ( 1500 zl ) a sekal jesenec, elfi, rakosi, kaktus, athelas, mandragoru, slez. Ted jsem nekde kolem 250 bodu a sekam uz vsechno.
Pro vsechno co jsem napsal si dokazu dobehnout na 3 levelu( pokud mas lektvar ii tak i na 1 levelu ). Takze sbirat bylinky muze kdokoliv. Vyssi level akorat potrebujes snad na mech, aby jsi to tam prezil ( cca 10 level ).Arnika se vyskytuje sice min ale taky si ro ni snadno dobehnes.
 
Jeste jsem zapomnel dodat ze mam moudrost 12/+1 a nemel jsem potrebu ji zvedat itemama.

Reaguji jeste na sbirani bylinek :

Dalsi byliny ktera by mela byt hure dostupna !

Lilek
- seka se jenom u hradu s upírama ( tam chodím já ).
Situace : dnes jsem vyrazil s postavou na 2 levelu pro lilek. Jelikož na 2 levelu spawnuju pouze upíry a byl den. Tak všichni shořeli hned jak jsem vstoupil do lokace. Mohu si tedy bez problému nasekat lilek po celé lokaci.
No neni to krása  Škleb ?
Zaznamenáno
Amy
Host
Odpověď #2177 kdy: Červen 11, 2009, 04:42:56 pm

Ahoj,
jsem tu nový a možná píšu trochu offtopic. Jen bych chtěl poprosit DM o větší důslednost a úklid po "akcích". Po bitvě o kráter se všcihni odpojili a v kráteru nás zůstali ale čtyři slabší postavy (do toho se ješte "vyrodili" dva úplní nováčci) a byl docela boj ubránít kráter ( a nové) proti snad zapomenuté části démoních hord v temném lese. Zvlášt přes zátarasy přes které jsme se k protiútoku vlastně ani nedostali a byli tam jak na jatkach Smutek Ještě když po nutném zničení jedoho zátarasu při ústupu u vodopádu jednu bránící postavu (tuším snad Zeuse) následně automaticky zatkli stráže...   Nevím co si myslet/Nerozhodný 

Zatkli stráže?
Zaznamenáno
ElkBucket
Lord
****
Příspěvků: 703



Zobrazit profil
Odpověď #2178 kdy: Červen 11, 2009, 05:09:03 pm

Ahoj,
jsem tu nový a možná píšu trochu offtopic. Jen bych chtěl poprosit DM o větší důslednost a úklid po "akcích". Po bitvě o kráter se všcihni odpojili a v kráteru nás zůstali ale čtyři slabší postavy (do toho se ješte "vyrodili" dva úplní nováčci) a byl docela boj ubránít kráter ( a nové) proti snad zapomenuté části démoních hord v temném lese. Zvlášt přes zátarasy přes které jsme se k protiútoku vlastně ani nedostali a byli tam jak na jatkach Smutek Ještě když po nutném zničení jedoho zátarasu při ústupu u vodopádu jednu bránící postavu (tuším snad Zeuse) následně automaticky zatkli stráže...   Nevím co si myslet/Nerozhodný 

Ahoj,
chápu že to asi nebylo milý překvapení a že to tobě a dalším hráčům způsobilo třeba nějaké problémy, ale ber to tak jak to je. Ty NPC tam byli v důsledku questu který se konal, respektive tam měl epitheus takovej svůj menší tábor než se vrhnul do Kráteru. Proběhl boj a jelikož to s ním vypadalo špatně, tak utekl. To ale neznamená že s ním utekli všichni jeho pomocníci a tábor z ničeho nic zmizel...

To samé bylo když Acroni posílali posily do elfí vesnice. Tu a tam se někde nějaký zapoměl... a zase, IC to bylo v pořádku, prostě se třeba odpojil od družiny a zabloudil, nebo to byla jen opozdilá hlídka..

Proto nevidím důvod po akcích uklízet, vše má svůj IC děj a důvod. Svět je dynamický a to že dnes je v táboře bezpečno, neznamená že tam bude bezpečno i zítra  Úsměv
Zaznamenáno

Niklaus - chodící stín
Falbert - každý dobrý skutek je po zásluze potrestán
Blödhgarm - kdysi sebevědomý zaklínač a léčitel
Kal-El - kdysi nejvyšší představitel rodu El
Amy
Host
Odpověď #2179 kdy: Červen 11, 2009, 05:11:00 pm

Jak říká elk, když víš že tam jsou, nelez tam  Úsměv
Zaznamenáno
Likrius
Nováček

Příspěvků: 3



Zobrazit profil
Odpověď #2180 kdy: Červen 16, 2009, 11:42:11 am

Zdrawym  Úsměv

Vyskytl se mi taký nemilý problém při přihlašování do hry... Objevím se v černém prostoru, něco kolem mě krouží a v systémové hlášce mám oznámení o špatném veřejném CD-Klíči. Klíč sem generoval na základě návodu z web stránek za pomoci utilitky Arkhalie 2.
NWN, NWN:SoU a NWN:HoU mám originál klíče, Bioware account aktivní a v pořádku.

Postup na generování sem dodržel do puntíku, snad jen, do tabulky mi nejde vložit IP adresa.
Veškeré soubory HAK staženy a umístěny do správných složek, TLK jakbysmet, CEP nevyjímaje.

Účet mám založenej a to včetně postavy na něm.

Poraďte, kde dělám chybu.
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte že něco nejde,
protože se jednou najde někdo,
kdo neví že to nejde a udělá to...
Mithrandir
Host
Odpověď #2181 kdy: Červen 16, 2009, 12:30:16 pm

Nazdar,
no jedine co ma z toho popisu napada, je to, ze budes mat zle ulozeny verejny kluc na stranke K2 v registracii. Tak to skus spravit znovu.
Stiahnes si http://kandelabrie.dontexist.net/files/CDkey_info.exe - vygeneruje ti to verejny kluc, ulozis si ho v registracii na stranke K2.

S tou IP adresou je to v poriadku. Uklada sa ti tam Aktuální IP adresa , ak ju nechces ulozit, tak tu IP adresu vymazes.
Zaznamenáno
Likrius
Nováček

Příspěvků: 3



Zobrazit profil
Odpověď #2182 kdy: Červen 16, 2009, 12:39:32 pm

Nazdar,
no jedine co ma z toho popisu napada, je to, ze budes mat zle ulozeny verejny kluc na stranke K2 v registracii. Tak to skus spravit znovu.
Stiahnes si http://kandelabrie.dontexist.net/files/CDkey_info.exe - vygeneruje ti to verejny kluc, ulozis si ho v registracii na stranke K2.

S tou IP adresou je to v poriadku. Uklada sa ti tam Aktuální IP adresa , ak ju nechces ulozit, tak tu IP adresu vymazes.

Správná dedukce... nicméně CDkey_info.exe mi vyplivl nějaký veřejný CD klíč, kterej mám uloženej na stránkách (Zas takovej PC analfabet nejsem Mrknutí )... Bohužel hra hlásí konflikt Smutek Mám v plánu to po návratu z práce ještě testovat a hlavně rozběhat =o)
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte že něco nejde,
protože se jednou najde někdo,
kdo neví že to nejde a udělá to...
acc_humanoid
Host
Odpověď #2183 kdy: Červen 16, 2009, 02:38:26 pm

Citace
Správná dedukce... nicméně CDkey_info.exe mi vyplivl nějaký veřejný CD klíč, kterej mám uloženej na stránkách (Zas takovej PC analfabet nejsem Mrknutí )... Bohužel hra hlásí konflikt Smutek Mám v plánu to po návratu z práce ještě testovat a hlavně rozběhat =o)
Mas v tom kluci male pismena? Ak ano, skus dat do registracie vsetky velke.
Zaznamenáno
Likrius
Nováček

Příspěvků: 3



Zobrazit profil
Odpověď #2184 kdy: Červen 16, 2009, 04:28:28 pm

1) Sem blbec
2) Sem blbec
3) Sem totální blbec  Škleb

Už je to vyřešený... snad Smích
Zaznamenáno

Nikdy neříkejte že něco nejde,
protože se jednou najde někdo,
kdo neví že to nejde a udělá to...
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #2185 kdy: Červen 16, 2009, 08:03:17 pm

1) Sem blbec
2) Sem blbec
3) Sem totální blbec  Škleb

A sakra mám konkurenci Smích
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2186 kdy: Červen 16, 2009, 08:10:42 pm

1) Sem blbec
2) Sem blbec
3) Sem totální blbec  Škleb

A sakra mám konkurenci Smích
O to bych se nebál. Jsou aspekty lidského bytí, ve kterých jsi nedostižný a konkurovat ti nikdo nemůže. Tohle je jeden z nich.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Crayfish
Šampión
**
Příspěvků: 231


JFF - just for fun


Zobrazit profil
Odpověď #2187 kdy: Červen 17, 2009, 06:35:16 pm

O to bych se nebál. Jsou aspekty lidského bytí, ve kterých jsi nedostižný a konkurovat ti nikdo nemůže. Tohle je jeden z nich.

Ty mě vážně nemáš rád...
Zaznamenáno

acc: GeForce
Geofery
Glongdil Kvasinka
Sywyn Greydie

R.I.P.
Orathe
Romarrygg
a par dalsich
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #2188 kdy: Červen 17, 2009, 07:21:01 pm

O to bych se nebál. Jsou aspekty lidského bytí, ve kterých jsi nedostižný a konkurovat ti nikdo nemůže. Tohle je jeden z nich.

Ty mě vážně nemáš rád...
To neni pravda  Škleb
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ojta
Nováček

Příspěvků: 6


Zobrazit profil
Odpověď #2189 kdy: Červen 17, 2009, 11:24:56 pm

Zdravim ve spolek... nechci hned z kraje zaprasit forum tak to hodim sem když je tu tak pěkně živo. Nemáte někdo tucha čim to že když se lognu do hry, založim postavu a dám poslat nahoru do pouštního města, spadne mi NWN? Cep i HEKy nainstalovaný, účet zaregistrovanej ale prd, pokecám s tim fešnym chlápkem dole a jak se chci vypařit na povrch hups - NEODESILAT... šak tu tabulku jistě znáte Vyplazuji jazyk
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 454
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS