Kandelabrie forum
0
   Domů   Nápověda Vyhledávání Skupiny Kalendář Přihlásit Registrovat  
Květen 07, 2024, 03:09:17 pm *
Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Novinky:
 
Stran: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 353
  Tisk  
Autor Téma: Odpadkový koš  (Přečteno 1666573 krát)
Arash
Hrdina
***
Příspěvků: 415


Zobrazit profil
Odpověď #1395 kdy: Červenec 16, 2009, 06:48:24 pm

Toho draka jsem já ukradl z timpánie. A odnesl jsem ho do domku v kráteru, ted jsem ten domek uvolnil i s tím co tam bylo pro el ashally. No tak si toho draka postavili na zahrádku.
Zaznamenáno

Sbohem přátelé...
maku
Hrdina
***
Příspěvků: 308


ilythiirin er'griff


Zobrazit profil
Odpověď #1396 kdy: Červenec 16, 2009, 07:08:36 pm

Toho draka jsem já ukradl z timpánie. A odnesl jsem ho do domku v kráteru, ted jsem ten domek uvolnil i s tím co tam bylo pro el ashally. No tak si toho draka postavili na zahrádku.

Ale vypadá tam moc pěkně :-) A jelikož máme vedle sídlo, tak se to tam docela hodí.. ještě by mohl teda držet planoucí lilii.. ale nebudu perfekcionista  Smích
Zaznamenáno

unelador - zavražden
ilythiiri zhah l'er'griff ditronw dazzan jal phor l'tresk'ri !!!!!!
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1397 kdy: Červenec 16, 2009, 08:58:15 pm

Taková poznámka k některým příspěvkům v knihiovničce: Zkuste prosím používat diakritiku (tečky, čárky, středníky atd.), a nějak to strukturovat do odstavců. Chtěl jsem si např. přečíst to o té drowce, a když jsem uviděl tu formu, úplně mě to odradilo. Teď se na mě nejspíš snese příval kritiky, co se starám, a že to je vaše věc apod., ale když už to tam píšete, tak asi chcete, aby to četli i jiní, ne? Tak tomu dejte trochu úroveň, není to takový problém.  Mrknutí
Ale...
Souhlasím s tebou *bez ironie*
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Amelor
Host
Odpověď #1398 kdy: Červenec 16, 2009, 09:01:31 pm

Taková poznámka k některým příspěvkům v knihiovničce: Zkuste prosím používat diakritiku (tečky, čárky, středníky atd.), a nějak to strukturovat do odstavců. Chtěl jsem si např. přečíst to o té drowce, a když jsem uviděl tu formu, úplně mě to odradilo. Teď se na mě nejspíš snese příval kritiky, co se starám, a že to je vaše věc apod., ale když už to tam píšete, tak asi chcete, aby to četli i jiní, ne? Tak tomu dejte trochu úroveň, není to takový problém.  Mrknutí
Ale...
Souhlasím s tebou *bez ironie*
Pane učiteli, pane učiteli *hlasi se jako o život*
Mužu na WC?  Škleb
Zaznamenáno
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1399 kdy: Červenec 16, 2009, 10:15:37 pm

Taková poznámka k některým příspěvkům v knihiovničce: Zkuste prosím používat diakritiku (tečky, čárky, středníky atd.), a nějak to strukturovat do odstavců. Chtěl jsem si např. přečíst to o té drowce, a když jsem uviděl tu formu, úplně mě to odradilo. Teď se na mě nejspíš snese příval kritiky, co se starám, a že to je vaše věc apod., ale když už to tam píšete, tak asi chcete, aby to četli i jiní, ne? Tak tomu dejte trochu úroveň, není to takový problém.  Mrknutí
Ale...
Souhlasím s tebou *bez ironie*
Pane učiteli, pane učiteli *hlasi se jako o život*
Mužu na WC?  Škleb
Běž... ale nezdržuj se tam moc dlouho, ať ti neuteče látka.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1400 kdy: Červenec 16, 2009, 10:36:31 pm

z těla
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1401 kdy: Červenec 16, 2009, 11:13:58 pm

z těla
no někdo existuje jen jako virtuální emanace
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Ludekk
K2-Testeři
Král
*****
Příspěvků: 1874



Zobrazit profil
Odpověď #1402 kdy: Červenec 17, 2009, 05:08:31 pm

Taková poznámka k některým příspěvkům v knihiovničce: Zkuste prosím používat diakritiku (tečky, čárky, středníky atd.), a nějak to strukturovat do odstavců. Chtěl jsem si např. přečíst to o té drowce, a když jsem uviděl tu formu, úplně mě to odradilo. Teď se na mě nejspíš snese příval kritiky, co se starám, a že to je vaše věc apod., ale když už to tam píšete, tak asi chcete, aby to četli i jiní, ne? Tak tomu dejte trochu úroveň, není to takový problém.  Mrknutí
Ale...
Souhlasím s tebou *bez ironie*

Takže:
a) Neopravils to zrovna správně, zkus třeba http://www.pravidla.cz/vice/clenici-znamenka/?kapitola=11, zajímavá je např. ta čárka v souvslostí se spojkou "a" a významem slučovacím.  A mimochodem, ani sis nevšimnul, že jsem si spletl diakritiku s interpunkcí  Škleb. No jo, taky jsem to psal ve 4 hodiny ráno po několika pivech  Smích. Což ovšem nemění vážnost ani účel onoho příspěvku.
b) Nešlo mi ani o to, aby to bylo úplně gramaticky správně - to zjevně ani my dva nezvládneme bez zbytečného úsilí - ale o to, aby se tady neobjevovaly takové hnusárny, kde není vidět žádný začátek či konec věty a všechno je nahňácáno v jednom odstavci a pokud možno ještě bez háčků a čárek.
Zaznamenáno

Lukara
Nefastus
"Štíhlá žena"
Mrtví či ztracení: Vesper, Ascal, Smil Hvězdokuk, Belisar El Ashally - nad hrobem se tyčí rezavý meč
Cagus
Král
*****
Příspěvků: 2206



Zobrazit profil WWW
Odpověď #1403 kdy: Červenec 17, 2009, 05:32:10 pm

Taková poznámka k některým příspěvkům v knihiovničce: Zkuste prosím používat diakritiku (tečky, čárky, středníky atd.), a nějak to strukturovat do odstavců. Chtěl jsem si např. přečíst to o té drowce, a když jsem uviděl tu formu, úplně mě to odradilo. Teď se na mě nejspíš snese příval kritiky, co se starám, a že to je vaše věc apod., ale když už to tam píšete, tak asi chcete, aby to četli i jiní, ne? Tak tomu dejte trochu úroveň, není to takový problém.  Mrknutí
Ale...
Souhlasím s tebou *bez ironie*

Takže:
a) Neopravils to zrovna správně, zkus třeba http://www.pravidla.cz/vice/clenici-znamenka/?kapitola=11, zajímavá je např. ta čárka v souvslostí se spojkou "a" a významem slučovacím.  A mimochodem, ani sis nevšimnul, že jsem si spletl diakritiku s interpunkcí  Škleb. No jo, taky jsem to psal ve 4 hodiny ráno po několika pivech  Smích. Což ovšem nemění vážnost ani účel onoho příspěvku.
b) Nešlo mi ani o to, aby to bylo úplně gramaticky správně - to zjevně ani my dva nezvládneme bez zbytečného úsilí - ale o to, aby se tady neobjevovaly takové hnusárny, kde není vidět žádný začátek či konec věty a všechno je nahňácáno v jednom odstavci a pokud možno ještě bez háčků a čárek.
Nějka jsem se moc rozjel, každopádně, jak jsem psal, souhlasím s tebou.
Zaznamenáno

Veldriss Maiev
Pětkový hadry s ozdobením: 49000,-
Mitrilové prsteny s amuletem: 22000,-
Divinový kordy: 36000,-
Pohled plyšáka při odhipsnutí: K nezaplacení!
Zeus
Host
Odpověď #1404 kdy: Červenec 19, 2009, 02:33:23 am

http://kandelabrie.dontexist.net/chat/index.php?topic=5499.msg109167#new

Mino ty madar !   Smích Smích  este ani raz sa mi nepodarilo precitat nieco od teba bez slzy v ociach Smích:D:D

DROWCE !
Zaznamenáno
MinoDL
GUILD-Tovaryšstvo
Lord
****
Příspěvků: 936


Zobrazit profil
Odpověď #1405 kdy: Červenec 19, 2009, 07:25:11 am

To je u mna bezne sa tam najdu nejaky preklep.Nikdo neni dokonaly. a ak narazas na pravopis to mi nikdy moc neslo. Smích
Zaznamenáno

Kler T - chlapik iba s jednym cielom
Mino DurLomion - potulny bojovnik
Padli hrdinove - Aldaron  Laiqua - elfi druid, Mino El Ashally, maristen tvroskala, nech im je zem lahka.
Jerry
Lord
****
Příspěvků: 521



Zobrazit profil
Odpověď #1406 kdy: Červenec 19, 2009, 09:18:25 am

Cau prdi, chybel jsem vam? Úsměv)
Zaznamenáno

*Nas*any odesel z Kandelabrie*... a potom se vratil, protoze nekterym lidem strasne chybel ..
Pokud nechcete, aby lidi na serveru hrali, tak ho rovnou vypnete

Pokud je DM psychicky labilni, nema vubec logovat do DM konzole!
Amelor
Host
Odpověď #1407 kdy: Červenec 19, 2009, 10:25:41 am

Cau prdi, chybel jsem vam? Úsměv)
Chybel  jsi mi zlato  Polibek

 Smích Smích Smích
Zaznamenáno
Cendaa
Lord
****
Příspěvků: 952


3w.0v0cna.cz


Zobrazit profil
Odpověď #1408 kdy: Červenec 19, 2009, 03:07:25 pm

proběhnut?  Škleb
Zaznamenáno

K2 - LEGEN wait for it DARY
Zeus
Host
Odpověď #1409 kdy: Červenec 19, 2009, 05:17:17 pm

To je u mna bezne sa tam najdu nejaky preklep.Nikdo neni dokonaly. a ak narazas na pravopis to mi nikdy moc neslo. Smích

narazal som na ten madarsky slovosled Úsměv  na strednej skole som mal spoluziaka madara ktoremu sklonovanie tiez nic nehovorilo Smích
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 92 93 [94] 95 96 ... 353
  Tisk  
 
Skočit na:  

Theme by m3talc0re. Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC MySQL | PHP | XHTML | CSS